Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 637178 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3390 -: Ноември 28, 2015, 04:00:15 pm »
Който иска седмични да пише, че стана голяма хамалогия в темата с месечните и седмичните  :012: Май трябва да си направим отделни теми за месечни/седмични, че става манджа с грозде.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3391 -: Ноември 28, 2015, 04:04:13 pm »
Май трябва да си направим отделни теми за месечни/седмични, че става манджа с грозде.

Чудесна идея!  :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3392 -: Ноември 28, 2015, 04:04:32 pm »
Който иска седмични да пише, че стана голяма хамалогия в темата с месечните и седмичните  :012: Май трябва да си направим отделни теми за месечни/седмични, че става манджа с грозде.

Аз искам и двете.  :012: ;)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3393 -: Ноември 28, 2015, 04:22:58 pm »
Непознатият номер, който ми звънна преди малко, Х ли беше? магът - 6ч - асо жезли. Според мен, да.  :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3394 -: Ноември 28, 2015, 04:29:01 pm »
И аз подкрепям отделни теми.
И ще се включа в тегленето. Само малко да отрелаксирам. Утре се надявам да съм в кондиция.  :08:

Тренди, нещо си напипала моментното ми състояние с това здраве. Няма травма по тялото, която да не ме боли. Това влажно и студено време ме убива физически.
И аз мисля, че началото на декември ще ми е труден.
Благодаря!  :38:

Флорка, за теб изтеглих за месец декември тези карти.

          Двойка жезли                     Петица жезли                     Шестица мечове



Много жезли, Флорка. Ще те вълнува нещата да се получават. И енергия ще влагаш в това. Но в началото на месеца може да си на кръстопът. Няма да забравиш за своите мечти, ще искаш да ги осъществиш. Нещо, което те вълнува, бленуваш. Но може да се занимаеш и с други неща. И да се стремиш да съчетаваш осъществяване на мечтите с наложителните дейности. Ако си се трудила за своите успехи, може и подаръци да получиш. Под формата на нови възможности, подарък от "небето". Ще има и конкуренция, спречквания, но няма да са много големи. Ще си мериш силите с другите, под форма на игра, на майтап. Но и със загатване, че имате сили за война.
В край на месеца ще ти се иска да загърбиш миналото, няма да те интересува толкова много. Може по нов начин да видиш света около себе си, нови перспективи и разбирания да се появят. Но ще дойдат след анализ на това, което чувстваш.

Последната карта е Асо чаши.



Отново идеята, че ще загърбиш миналото и с нови надежди ще тръгнеш напред.  :58: :-* Ще се чувстваш в хармония.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3395 -: Ноември 28, 2015, 05:26:56 pm »
Флорка, аз още спя явно. Сега се сетих, че искаш оракулски карти!  :012:
Ще направим и от тях за месеца.


Zen garden                  Moonlight Goddess         Enchanted forest
 
                                         Loss



Ще ти се иска да живееш в мир и да си ангажирана само с хубавини. Но трябва да приемеш, че всичко около нас има светла и тъмна страна. Много е вероятно да се опитваш да задържиш 'в гърлото си' нещо неизказано. Стреми се да си в хармония със себе си. За да не усетиш на физическо ниво болки в гърлото, палене, горене. Живей в мир със себе си и околните. Нека има мир в сърцето ти. Трябва да си напълно откровена със себе си. Да признаеш истината, която усещаш със сърцето си. За да се излекуваш от лошите емоции. Другите са твое отражение - каквото им покажеш, това ще видиш в тях. Заради това ти е необходимо да достигнеш успокоение чрез признаване на истината.
В край на месеца може да дойде нещо неочаквано, което да те изведе от скуката. Да ти върне желанието за живот. И дори да не знаеш по какви пътеки ще минеш, няма да изпитваш страх.
Прегърни всяка възможност, която ще разчупи рутината. И не се опитвай да налагаш контрол над ситуацията. Нека събитията вървят по своя път - позволи им, може да ти е хубаво.

Може да си разочарована или да загубиш надежда за нещо. И тук има идея за ново начало и прекъсване на нещо старо.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3396 -: Ноември 28, 2015, 06:03:37 pm »
Емма, ще може ли декемврийско таро и за мен, ако имаш възможност?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3397 -: Ноември 28, 2015, 06:10:52 pm »
Довечера или утре, Боболина.  :08:

Имам желание, но по-късно ще ми е по-спокойно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3398 -: Ноември 28, 2015, 06:19:59 pm »
Благодаря, Емма, когато успееш.  O:-)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3399 -: Ноември 29, 2015, 02:00:27 pm »
Месечни карти за Хепи.

Вие се абонирахте за тези Влюбени.  :57:


             Влюбените                                Глупакът                          Двойка жезли


Хепи, да не се върнеш към стари чувства? Но на нов глас?
Ще ти се отдава любов. И ще си много настроена към това да си партнираш с другите. Може да отидеш на някой концерт с приятели или хора, с които ти е хубаво.
През декември ще си поизпълнена с вяра в доброто и няма много да мислиш за трудностите. Време, в което ще тръгваш с чисти намерения към нови начинания. Нов път, нови идеи. Необременена от миналото или трудностите. Бъди внимателна с наивността. Възможно е да пренебрегнеш съветите на приятели или хора, които са загрижени за теб. Заради някаква вяра в предстоящото добро.
В крайна сметка ще си поставена пред ситуация на избор. И ще ти е трудно, ако двата варианта са равностойни. Може по-честичко да се вглеждаш в числата, да се опитваш да прогнозираш нещо. Бъдещето ще те вълнува.

Последната карта е Тройка пенткали.



Хайде, орисвам на бонус за празниците от шефството. Някой с положение ще те възнагради за положените усилия и наученото от теб.  :-* :58:

Емс, предвид състоянието ми обмисляв отвреме-навреме да се обърна за помощ към един мъж от миналото ми, но не знам той дали няма да го изтълкува като някакво ново преживяване - на мен в момента определено не ми е до този вид любов, или може би съм объркана и не мога да преценя.

Дали пък да не задам въпроса и да ми изтеглите карти :) - точно така ще направя - благодаря за идеята :)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3400 -: Ноември 29, 2015, 02:03:02 pm »
Подходящо ли е да отида при А. за един уикенд?
А. е мъж от миналото ми, но аз искам да го видя, за да получа любов и подкрепа за момента (една искрена мъжка прегръдка) . Не желая подновяване на връзка.

Само да отбележа, че пътуването трябва да е в чужбина - да не се чудите, ако излезне нещо подобно ... :)

Благодаря предварително на включилите се :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3401 -: Ноември 29, 2015, 02:29:21 pm »
Подходящо ли е да отида при А. за един уикенд?
А. е мъж от миналото ми, но аз искам да го видя, за да получа любов и подкрепа за момента (една искрена мъжка прегръдка) . Не желая подновяване на връзка.

Само да отбележа, че пътуването трябва да е в чужбина - да не се чудите, ако излезне нещо подобно ... :)

Благодаря предварително на включилите се :)

ц.3п/3ж+Им-р+10ж


Хепи, ти ще се свържеш с него по нета, ама дали той няма да те среже? Не знам, по картите имам усещането, че някак ще се разминете в комуникацията, а и човека е доста зает с работата си. Няма да се разберете като хората. Това виждам по картите.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3402 -: Ноември 29, 2015, 03:33:11 pm »
ц.3п/3ж+Им-р+10ж


Хепи, ти ще се свържеш с него по нета, ама дали той няма да те среже? Не знам, по картите имам усещането, че някак ще се разминете в комуникацията, а и човека е доста зает с работата си. Няма да се разберете като хората. Това виждам по картите.

Благодаря ти :) ... скоро ще има обратна връзка

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3403 -: Ноември 29, 2015, 05:09:30 pm »
Знам, че се появявам доста консуматорски - от доста време не съм влизала във форума, влизам сега и веднага искам нещо.
Бих искала да помоля някой да ми изтегли карти за месец декември, предимно в професионален план. :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3404 -: Ноември 29, 2015, 06:08:36 pm »
Развитие в проф. план при Мирабела до 3 месеца: дм - рж - 8ж

Мира, според мен си имала много кофти период в професионален план, но вече го преодоляваш. Благодарение на качества като ум, съобразителност и воля, си загърбила трудностите в миналото. Предстои нов и слънчев период в работата, и също така промяна/ движение. Не е изключено да бъдеш пратена и на някоя командировка. Успех!

п.с. възможно ли е преместване, смяна на длъжност?

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."