Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644619 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3480 -: Декември 23, 2015, 12:38:01 am »
Момичета, хвърлих си Таро с въпрос как е най-добере да постъпя (в конкретна ситуация), какво поведение ще е най-добро за мен?
Моля ви и за вашето мнение. Картите са Дзен Ошо, но ще ви ги напиша със стандартните значения.

4 чаши, Сила, Жрец

Изкуших се да погледна последната карта - 10 чаши.

Делфи, недоволството от ситуацията е показано от 4 чаши. Пред себе си имаш възможности, но нещо не те кефят. Аз гледам моите карти и картинки. Някой може да ти предложи друг вариант. Може също да не ти харесва, но сякаш ще е с добри намерения. Задръж егото и желанието да си права. Може да си загърбила човек, а той да е с рицарско сърце. Да не се опитва с хитрост да те спечели някой? По-скоро се върни към стари и работещи модели, традиционни. Не използвай новости. Ти държиш ключ към ситуацията. Да не си разкрила нещо? Да си усетила някаква истина? И да искаш да промениш отношението си към някой човек? Забрави за мииналите неща и потърси хармония. От Хаос към Космос.  :58: :-*

Може ли картинките и на твоите карти?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3481 -: Декември 23, 2015, 10:09:12 am »
Делфи, недоволството от ситуацията е показано от 4 чаши. Пред себе си имаш възможности, но нещо не те кефят. Аз гледам моите карти и картинки. Някой може да ти предложи друг вариант. Може също да не ти харесва, но сякаш ще е с добри намерения. Задръж егото и желанието да си права. Може да си загърбила човек, а той да е с рицарско сърце. Да не се опитва с хитрост да те спечели някой? По-скоро се върни към стари и работещи модели, традиционни. Не използвай новости. Ти държиш ключ към ситуацията. Да не си разкрила нещо? Да си усетила някаква истина? И да искаш да промениш отношението си към някой човек? Забрави за мииналите неща и потърси хармония. От Хаос към Космос.  :58: :-*

Може ли картинките и на твоите карти?

Ема, разбрах нещо, но всъщност не знам каква е истинта зад това, което видях и замалко да обърна гръб на един човек, наистина. Но се спрях и започнах да търся знак, съвет, споделих, хвърлих Таро и малко по малко започнах да се успокоявам.
Ето ги моите карти. Аз ги изтълкувах така - да запазя спокойствие, да имам смелостта да се обърна към себе си и да изчакам, да не предприемам нищо. Да оставя нещата да се развият сами. След това ме чака хармонията и удовлетворението.
Досега наистина не реагирам, не предприемам нищо и усещането ми е, че това е правилния път в момента. Виж и ти, кажи и какво е твоето усещане.

                  Обръщане навътре                 Смелостта                   Пустотата

          

                       Хармония



ПП. Сега се замислям, че може би не трябваше да ви давам моите карти приравнени към класическото Таро, защото все пак това е Дзен, а да ви помоля да ми изтеглите вие карти с въпроса какъв е съвета на Таро към мен в тази ситуация. Ако някой има време, нека ми изтегли. Ще съм много благодарна.  :58:

« Последна редакция: Декември 23, 2015, 11:25:55 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3482 -: Декември 23, 2015, 12:37:49 pm »
Делфи ето съвета на Таро към теб

КЖ/6ч+Смърт+9м



Ти си знаеш как да действаш, всичко е в твоите ръце, но това, което виждам е да стоиш спокойно и нищо да не предприемаш, По картите не виждам действие, дават ми усещането, че се връщаш честичко към миналото/ към минали неща. Някак ти е тежко от цялата тази ситуация, но по- добре е да не предприемаш действия. Идва промяна.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3483 -: Декември 23, 2015, 01:11:14 pm »
Благодаря ти, Тренди  :-*
Точно това правя, не предприемам нищо и чакам естествения развой на нещата. Знам, че ще се изяснят в един момент. Не искам да форсирам, да натискам, защото ще постига обратния резултат. Изчаквам.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3484 -: Декември 23, 2015, 01:28:04 pm »
според мен показват да се освободиш от някакви страхове, които се базират на минали преживявания.
или да приемеш промяната и да не зацикляш в миналото - клетката до колкото виждам е отворена

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3485 -: Декември 23, 2015, 05:48:57 pm »
Делфи, дойдоха ми идеи и по твоите картинки. И аз ще ти изтегля. Но днес ми е много натоварена програмата. Тази нощ мисля да заспя в полет - във въздуха, докато си лягам.  :57:

Тези празници ми вземат здравето вече. Живот на колела.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3486 -: Декември 26, 2015, 07:50:09 pm »
До три месеца мъж ще разбере ли истината?
рицар меч - жрицата - 10чаши


може и да я разбрал вече, но да не му се вярва, че е истина

 :72: Правилно! Благодаря за помощта!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3487 -: Декември 27, 2015, 05:40:56 pm »
Тренди, няма те в последно време. Но не те забравям.  :08:
Какви арканести карти ти наредих.

        Страшният съд                      Крал пентакли                     Висшият жрец



Да не проявяваш голяма критичност към себе си?
Месец, в който ще вземаш важни решения. Но и сега му е времето да отсъдиш кое ще ти е важно напред в бъдещето. Ще се просветлиш, ще правиш равносметки. И ненужните неща може да оставяш да си отидат от теб. За сметка на онези, които искаш да възродиш, да ги започнеш на чисто. Може да се представиш добре пред по-голяма аудитория, по нов начин, в нова светлина. Да имаш някой закрилник.
Ще ти се иска да достигнеш до по-високо положение. А може и някой властен и успял човек да ти е важен. Ще има мигове, в които повече ще се вълнуваш от рационалното, от това да ти е добре на душичката - да се поглезиш.
Но в край на месеца ще търсиш друго, което е по-духовно. Ще те вълнуват знанията.

Във всеки случай ще си настроена към спазване на някакви традиции, ред. Не би направила нещо крайно щуро. Ще ползваш познати и ефективни методи. Време е да изживееш всичко минало. И да го пуснеш да си отиде в последните минути на 2015 година, Тренди. Нова година, нови преживявания предстоят. Остави старото в тази година. Ще имаш идеи/ключове, с които да отключиш раклата с истините и познанието.

Последната карта е Осмица чаши.



Отново идваме до положението, че последните мигове на годината ще са за преоценка и ще имаш нужда от своето време в самота, за да стигнеш до нещата, които истински те вълнуват и имат смисъл.  :-* :08: :58:

Подчертаното се сбъдна през месеца  :08:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3488 -: Декември 28, 2015, 08:27:20 pm »
Ох, момичета  дано успея тия дни да ви изтегля карти.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3489 -: Декември 30, 2015, 04:03:26 pm »
10м - колесницата - силата
Картите са за чувства.  По-смахната комбинация не съм теглила.  :012:


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3490 -: Декември 31, 2015, 11:07:58 am »
Новата 2016г.къде ще я посрещна?
5 пентакли - 6 меча - 10 пентакли

Вкъщи, като първо ще гостуваме на родителите ми. Те живеят наблизо.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3491 -: Декември 31, 2015, 12:02:59 pm »
10м - колесницата - силата
Картите са за чувства.  По-смахната комбинация не съм теглила.  :012:




Тези карти за мен показват някакво нараняване, болка, липса на енергия и вяра. Но и преобръщане на ситуацията. Сякаш този, който пита ще се мобилизира и ще поеме контрола в свои ръце. Ще се опита да потуши конфликтите като търси съюз и работа в екип. И ще прояви твърдост.

Дали помниш последната карта?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3492 -: Декември 31, 2015, 01:54:33 pm »
Тук картите говорят за много силни чувства, които единия се опитва да контролира, в смисъл подчинява ги на разума си.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3493 -: Декември 31, 2015, 02:07:27 pm »
Благодаря много, дами.
Емма, не помня последната карта.   :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3494 -: Януари 05, 2016, 08:49:21 pm »
Мъж интересува ли се тайно от жена?
9ч/Жрица+Колесница+РП