Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644548 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3780 -: Април 06, 2016, 02:12:15 pm »
Забравих да напиша по твоята подредба... С тази Смърт като първа карта.  :)
Бях убедена, че ще излезе все някак.  :)

Каквото стане, ще го мислим в крачка. Прекалено много "ако" има. Все ще се оправим.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3781 -: Април 06, 2016, 07:54:23 pm »
Eмма, и аз мисля че няма да го прибере. А жрицата в твоята подредба може да казва, че ти знаеш това.

На 29.02 попитах кога ще роди?  г.2м/ луната - пп - 6п
Родила е момче на 5.04.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3782 -: Април 06, 2016, 08:25:05 pm »
Като гледам с каква любов говори за Мишо. И как чака да се обади... Сърцето ми се къса. Утре ще си покаже... Ако и утре отложи идването, значи няма намерение.
Живот... Не ми е отчаяно, не съм напрегната. Само ми е мъчно като заговори за сина си. Всичко ще се нареди. Явно съдбата има планове за него. В онова състояние е цяло чудо, че не е умрял в катастрофа, не се е блъснал, не е блъснал други хора. Той беше напълно неадекватен. На ръце го пренесоха.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3783 -: Април 06, 2016, 08:36:45 pm »
Емс, това е ЛГ11 - все нещо неочаквано ... но ти понеже си си 11-ка, не ти тежи.

Пожелавам ти достатъчно любов и сили, за да се справиш.  :58: :58: :08: :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3784 -: Април 07, 2016, 12:10:08 am »
Благодаря, Хепи.  :38: :58: :-*
Направихме му вечерта много хубава. Запалихме камината, пуснахме музика, разказвахме му смехории, той видимо се радва. Даже ударихме един танц в негова чест. Очите му светят и се забавлява, дори седна на масата и хапна малко.  :clap: :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3785 -: Април 07, 2016, 07:37:45 am »
Ще може ли някой да ми изтегли карти на въпроса: "Ще ме оставят ли на сегашната работа и през следващите 3 месеца?". Напоследък правя много нисък оборот и ме е страх да не ме освободят, нали за фирмата оборота е най-важен. Знам, че преди съм питал подобен въпрос, но разбрах, че в близък обект обучават две жени, едната от които не знам за къде я гласят.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3786 -: Април 07, 2016, 10:20:50 am »
За Весо

Магьосникът            Светът            Паж мечове

Последната е Осмица пентакли.

Според мен ще ходиш на обучение, трябва да се усъвършенстваш в нещо. В този ти вид работата ти може да е достигнала връхната си точка, да затвориш този цикъл. С помощ на добри доводи може да се справиш в трудно време, да отидеш на обучение.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3787 -: Април 07, 2016, 11:17:24 am »
И аз имам голямо чудене,огромно...другата седмица се организира пътуване,на което ще присъства бившият ми.
Пуснах хорар, излиза,че няма да има проблеми, но по-скоро няма да ми е много ок....
Сама ми е трудно да си разчета картите, а и много проекции правя,явно заради силните емоции..
Може ли някой да попита за мен ...да пътувам ли другата седмица на организираното мероприятие  :58:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3788 -: Април 07, 2016, 11:42:07 am »
За Весо

Магьосникът            Светът            Паж мечове

Последната е Осмица пентакли.

Според мен ще ходиш на обучение, трябва да се усъвършенстваш в нещо. В този ти вид работата ти може да е достигнала връхната си точка, да затвориш този цикъл. С помощ на добри доводи може да се справиш в трудно време, да отидеш на обучение.
Благодаря, Emma!
Как да разбирам картите, че може да ме освободят от работа ли? :(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3789 -: Април 07, 2016, 11:53:31 am »
Магьосникът на 1-а позиция не показва ли, че може да ме заблуждават за нещо или да се опитват да ме излъжат?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3790 -: Април 07, 2016, 12:12:57 pm »

Сама ми е трудно да си разчета картите, а и много проекции правя,явно заради силните емоции..
Може ли някой да попита за мен ...да пътувам ли другата седмица на организираното мероприятие  :58:

Ще сефтосам с теб новото Таро, което ми подариха за рождения ден. Пазя го за по-специални случаи, но виждам, че много си се притеснила.  :)

Изтеглих 3 карти плюс още една, завършваща - крайният резултат на мероприятието, равносметката.

Магическа звезда - Десетка мечове - Асо мечове

Накрая Асо пентакли. Интересното е, че всички са обърнати.

Ти кого ще колиш с тия мечове? Шегувам се. Вероятно картите показват твоето притеснение.

Звездата е хубава карта, понякога може да бъде и проективна, да изразява определени очаквания. Свързва се и с изцелението - не само в буквален смисъл, а и символично, метафорично. В Мелник не се сещам да има някакъв водоем, само пясъчни пирамиди, но ако намериш някъде аязмо, лековито изворче, те съветвам да отидеш там. А, сега прочетох, че Мелник е известен и с лековити минерални извори. На хотел ли ще отсядаш? Да не е някое Спа хотелче или в двора да има извор?

Десетка мечове показва уединение, изолация. В твоя случай - желание да избягаш от проблема, да не посрещнеш ситуацията очи в очи. Вътрешно така се чувстваш /все едно си изгубила важна битка/, че ти идва да се откажеш, да избягаш. Но тази карта е завършваща от боята мечове, освен това когато е обърната, негативната символика се омекотява.

Асо мечове понякога може да носи и положителна символика, ако целта е да се придобие яснота по даден въпрос, да се вдигне булото на илюзията. Също така символизмът е свързан с осъзнато желание, намерение, но при обърната карта то сякаш е насочено навътре, вътрешно се изживява, и срещаш затруднения да заявиш директно намеренията си. И се самоизтезаваш, самонараняваш се /проблем със сублимацията на някои желания/.

Завършващата карта е много положителна. Счита се, че това е най-благоприятната карта от Малките аркани. И ако се падне в подредбата, елиминира или тушира всички негативни указания. В твоя случай разсейва съмненията.  От метафизична гледна точка тази карта има много интересен символизъм - свързва се с името на Бога и с единството на всички елементи. Приеми това, което ти се дава като изживяване. Съмненията са излишни.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3791 -: Април 07, 2016, 01:02:28 pm »
Лили, коя е колодата?

Аз да кажа, че Мишо няма да дойде и днес. Уж утре... Но наш гост днес е в идеално състояние. Беше станал рано. Купил вестник. Решаваше кръстословица. И много голямо желание имаше да му направя картофено пюре. Сега е доволен. И хапна доста. :clap:
Щастлив е. И се усмихва.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3792 -: Април 07, 2016, 01:03:31 pm »
Египетско.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3793 -: Април 07, 2016, 01:24:04 pm »
Момичета, някоя има ли възможност да ми изтегли карти? Имам притеснения как ще се развие лична ситуация, всичко се случва страшно бавно за моите възприятия.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3794 -: Април 07, 2016, 01:35:11 pm »
Lilla, много ти благодаря, че ми отговори и сефтоса новите карти с моите терзания.  :58:
 :-* :-*

Да, вътрешно се разкъсвам от противоречия и притеснения...направо да ми се зачуди човек защо и какво очаквам. Страхувам се вероятно защото той ме отхвърли и нямам смелост да застана близо до него... и да трябва да го погледна в очите.
В Мелник ще отседнем в хотелски комлекс, ще потърся извор обезателно.
Много ми харесва завършващата карта...ще приема това което ми се дава като изживяване и ще дам ОВ.
Ще отида....и ще вярвам, че това ще ми донесе положителни за мен неща
Още веднъж..благодаря!  :58: :58: