Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644572 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4035 -: Август 12, 2016, 05:29:37 pm »
Довечера ще изтегля карти, Скорпи.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4036 -: Август 13, 2016, 10:05:18 am »
Скорпи, изтеглих тези карти

Луната              Осмица чаши              Умереността

[

Струва ми се, че има някаква заблуда в цялата история. Нещо неясно или ти не знаеш някоя подробност.
По-вероятно ми изглежда сама да потърсиш занимание, което да ти пасва и да те прави щастлива. И да се опитваш да го съчетаеш с настоящата си работа.

Последната карта е Шестица чаши. Да не е свързано с някакви занимания от миналото ти това работно място? Или ти самата да искаш по-лека работа? Да тръгнеш в посока, която ти е позната, да правиш нещо допълнително, с което си се занимавала и преди?

Предстоящите лунации засягат ли ти картата?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4037 -: Август 13, 2016, 11:37:19 am »
Емс, едно Таро за месец напред/ това ми е последният що- годе лежерен месец  :91:,/?
Обърках темата, затова ще питам спокойно ли ще минат следващите 30 дни..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4038 -: Август 13, 2016, 07:01:56 pm »
Ще изтегля довечера, Уинтърче.  :38:
Ако не ми мине котка/парти около басейн/купон път. Тези купони с басейните са най-опасни. Като нищо може да се прибереш с чужди гащи.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4039 -: Август 14, 2016, 05:54:50 pm »
Емс, едно Таро за месец напред/ това ми е последният що- годе лежерен месец  :91:,/?
Обърках темата, затова ще питам спокойно ли ще минат следващите 30 дни..

Уинтърче, нещо да прекъсваш ли искаш?

       Луната                Десетка жезли              Деветка жезли



Явно ти се иска да се отдадеш на мечти. Или на творчество. Нещо, което да ти действа на креативността, на въображението. Но не губи съвсем връзка с действителността. Защото така може да се натрупат много ангажименти, които да те натиснат по едно и също време. Може да поемеш и чужди такива. Или сама да си амбициозна за нещо. в край на посочения период ще се стремиш да се оттеглиш, да се затвориш. Далече от другите. Да си починеш от натоварването.

Последната карта е Страшният съд.
Явно има нещо важно, за което да помислиш и вземеш решение.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4040 -: Август 14, 2016, 10:18:48 pm »
Благодаря! :58:
Засега не искам нищо да прекъсвам.
Напоследък се лашкам в едни променливи състояния- Нептуново- Сатурнови, ту го карам на мечти и блеене, ту се хвана здраво, та свърша някоя работа.
Да, изоставам с едни планове , но не е спешно.
В края на периода никак няма да ми е до почивка, особено след 10-ти.И съм убедена, че ще използвам всяка мъничка възможност за това.


От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4041 -: Август 18, 2016, 10:30:03 pm »
Здравейте, картите които изтеглих ми се струват обнадеждаващи ,но все пак ще се радвам ако споделите мнение. Въпросът бе Ще срещна ли някаква нова любов в следващите 6 месеца .Картите 6 Пентакли/2 чаши/Слънце; отдолу на колодата обаче 8 мечове-може ли да описва сегашното ми положение  ;)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4042 -: Август 19, 2016, 06:03:00 pm »
Здравейте, картите които изтеглих ми се струват обнадеждаващи ,но все пак ще се радвам ако споделите мнение. Въпросът бе Ще срещна ли някаква нова любов в следващите 6 месеца .Картите 6 Пентакли/2 чаши/Слънце; отдолу на колодата обаче 8 мечове-може ли да описва сегашното ми положение  ;)

Внимавай много с тези 6п. На мен ми се струва, че има някой, който се опитва да привлече вниманието ти и да започнете връзка. Но с това слънце накрая ще разбереш, че всъщност не е този, за който се е представял.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4043 -: Август 19, 2016, 06:10:58 pm »
А може да привлече някой огнен мъж, Лъв, с голямо самочувствие, горд човек.
На мен ми прилича като да е необходимо да даде, за да получи. 6 пентакли говори за обмен - на енергия, ресурси, средства.
Няма как да получиш, ако не се раздаваш. Няма как да стигнеш до съюз с някой - до Двойка чаши, ако преди това не си готова да се открехнеш, да си щедра на чувства, на себе си.

Осмица мечове - явно сама слагаш бариери. И дори да имаш възможности, ти не ги оценяваш или се страхуваш да ги последваш. Всичко е в главата ти.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4044 -: Август 19, 2016, 10:14:30 pm »
Благодаря ви момичета :), това за бариерите Емма си го уцелила точно в десятката, ама то няма как , след като човек е преживял разочарования, трудно би се доверил на някого. А това с 6 пентакли на мен ми се струва , че може да бъде човек с когото съм имала вземане/даване , или пък някой с който ще си поискаме прошка... :19: И в тази връзка интерпретацията на Скорпионче също може да е точна. Ще дам обратна връзка ако има някакво развитие по темата  :08: Някъде съм чела че Слънцето е много положителна карта, и прави гаданието положително за питащия. Вашите наблюдения какви са?
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4045 -: Август 20, 2016, 06:21:42 pm »
До месец ще започне ли работа? Ще пита на определено място, ако не стане, аз и казах за друга възможност.
г. силата/ 6ж - обесеният - асо жезли



Не, все още е безработна, но и продължава да търси.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4046 -: Август 20, 2016, 07:54:06 pm »
Аз трябва да дам обратна връзка по този въпрос тук .... дамата намери работа, започна преди 1 седмица. Но най-интересното е, как я е намерила .... мъжът на нейна приятелка е межд шофьор. На един паркинг в Испания среща друг наш такъв, с когото се познава. Нямам идея за какво са си говорили, но жената пък на този другия си търсела човек .... и така, мъж, пътуващ й помага да си намери работа  :08:

Ема, за другите неща ... търсенето, потапянето .... много са й далечни. Верно, че малко е прекрачила напред, но като цяло - трудно. За сметка на това обаче, наложи се да вземе майка си при себе си - сега живеят заедно.

Тренди, и ти позна, че до 3м няма да стане и че й е нужно уединение.


http://astra.la/forum/index.php?topic=87.msg117346#msg117346

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4047 -: Август 20, 2016, 10:49:31 pm »
Хепи, благодаря.  :38:
Явно на интуиция съм го писала. Сега прочетох какви карти съм изтеглила и нищо не ми говорят тук и сега. Но тогава съм имала проблясък.

Това за Висшата жрица е интересно. Защото астрологично се свързва с Луната - майката. Може би е било подсказка, че ще има ангажимент към нея, но не съм го разбрала. Следварително виждам връзката, но пак е интересно.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

aira1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4048 -: Август 22, 2016, 02:08:58 pm »
Каква е причината мъж В да заживее с жена Д...
Кулата е карта на цепене
радикални промени са настъпили в живота на единия . Дългогодишна връзка с безопасен, добронамерен човек, когото не обичаме истински, но не бихме напуснали, защото знаем, че е „добра партия“. Нещата  помежду им са се развили бързо>смятам че съжителството им е добро заради 10ч.слънце ,но пък от друга страна 10 чаши са пика в  отношенията и повече и да искаш няма да получиш няма страст няма любов. Само разбирателство и хармония ,но тази хармония може да си отиде много бързо. На мен лично ми се пада 10 чаши когато има помирение у дома и то за няколко дни.
допълнителна  Рицар Меч може да има разяснителни разговори помежду им, на къде вървят отношенията ,тук няма чувства а по скоро разум
моля за малко помощ.
« Последна редакция: Август 22, 2016, 02:25:44 pm от aira1991 »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4049 -: Август 22, 2016, 07:54:08 pm »
Скорпи, изтеглих тези карти

Луната              Осмица чаши              Умереността


Струва ми се, че има някаква заблуда в цялата история. Нещо неясно или ти не знаеш някоя подробност.
По-вероятно ми изглежда сама да потърсиш занимание, което да ти пасва и да те прави щастлива. И да се опитваш да го съчетаеш с настоящата си работа.

Последната карта е Шестица чаши. Да не е свързано с някакви занимания от миналото ти това работно място? Или ти самата да искаш по-лека работа? Да тръгнеш в посока, която ти е позната, да правиш нещо допълнително, с което си се занимавала и преди?

Предстоящите лунации засягат ли ти картата?

Така, днес попитах  и веднага ме отрязаха - шефът има други планове за мен, които не ме удовлетворяват. Ето ти това, което не знаех.
Но аз продължавам да търся!

 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."