Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622199 пъти)

marialazarova283

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4560 -: Юли 13, 2020, 11:34:29 pm »
Здравей Романтика много ти благодаря. Свързах се с жена таролог платих й 10лв тя ми каза, че ще се разбере че подписа не е мой, но това кой го е направил ще е много трудно и след около 3-4 месеца ще получа отговор че не е мой. Благодаря за изтеглените карти.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4561 -: Септември 12, 2020, 07:21:48 pm »
Здравей Романтика,
 въпросите ми към таро са :Да напусна ли настоящата си работа? Ще успея ли впослествие да намеря  работа?
Благодаря ти :)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4562 -: Септември 20, 2020, 10:36:16 am »
Въпросът към картите Таро е

Да се запиша ли тази учебна година да уча магистратура по психология и ще бъда ли доволна, ще имам ли полза от това?


Все още имам малко време за да го направя.
« Последна редакция: Септември 20, 2020, 12:54:48 pm от Om »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4563 -: Септември 21, 2020, 06:50:42 pm »
Цитат
Въпросът към картите Таро е
Да се запиша ли тази учебна година да уча магистратура по психология и ще бъда ли доволна, ще имам ли полза от това?
Все още имам малко време за да го направя.

Според мен, ако можеш да си го позволиш финансово и имаш необходимото време, което да отделяш за лекции, изпити, самоподготовка може да се запишеш.

В случай, че имаш финансова трудност може да се възползваш от https://praktiki.mon.bg/, получаваш стипендия, която покрива до някаква степен таксата за семестър и можеш да наблюдаваш в реална среда.

Късмет!

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4564 -: Септември 22, 2020, 08:02:32 am »
Цитат
Въпросът към картите Таро е
Да се запиша ли тази учебна година да уча магистратура по психология и ще бъда ли доволна, ще имам ли полза от това?
Все още имам малко време за да го направя.

Според мен, ако можеш да си го позволиш финансово и имаш необходимото време, което да отделяш за лекции, изпити, самоподготовка може да се запишеш.

Късмет!

Това, което ме притеснява е, че тази година обучението най-вероятно ще е онлайн, а четох, че много преподаватели през миналия семестър само пращали някакви презентации по време на онлайн обучението и въобще нямало истински лекции. Искам да получа истинско и качествено обучение с лекции, дори и да са онлайн, а не само да се пращат презентации. Не знам дали да не го отложа за друг път.

Ти тегли ли Таро по въпроса?

Аз няколко пъти и теглих и няколко пъти като резултат ми излиза Temperance. Какво означава това?

Аз не съм завършила като бакалавърска степен психология. Но отдавна са ми интересни психологията и психоанализата. През последните няколко години всяко лято като имам повече свободно време започвам да мисля за това как мога да запиша магистратура по психология. Тази мисъл е силна и завладяваща и по цяло лято съм мислила и гледала постоянно възможните опции и все не съм оставала доволна от предлаганите неща. Но това желание се появява всяко лято и е много силно и направо не ме оставя и постоянно проверявам отново и отново какви магистратури по психология предлагат университетите. Вече се чудя откъде идва това силно желание.


« Последна редакция: Септември 22, 2020, 08:11:41 am от Om »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4565 -: Септември 22, 2020, 01:32:28 pm »
Цитат
Аз няколко пъти и теглих и няколко пъти като резултат ми излиза Temperance. Какво означава това?

Че си в процес на лечение в буквален и приносен смисъл. Бавно се случват нещата тук...

Цитат
Ти тегли ли Таро по въпроса?

Да. Според мен ти самата знаеш отговора. Също любовната тема ти е активна, ще се появи някой.

Цитат
тази година обучението най-вероятно ще е онлайн
На дали ще е само тази година. Говори се, че ще е така поне мин. следващите 2 години. Аз лично не вярвам нещата да се върнат такива, каквито са били преди...

Цитат
Искам да получа истинско и качествено обучение с лекции
Забрави за това. От лекции само няма как да стане. Ползвай ги само за ориентир. Според мен частните университети предлагат много по-добро обучение по психология, спрямо държавните. Ако избираш държавен, то СУ макар и остарялата база е добър вариант.


Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4566 -: Септември 22, 2020, 07:01:00 pm »

Цитат
Ти тегли ли Таро по въпроса?

Да. Според мен ти самата знаеш отговора. Също любовната тема ти е активна, ще се появи някой.


Все още не го знам.



fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4567 -: Февруари 05, 2021, 12:53:00 pm »
fortunades,

Докато ти изтегля карти според мен ситуацията при теб се е променила в някаква степен...

Цитат
1. Ще напусна ли настоящото си работно място?
По картите не се дава в кратък срок да напуснеш работата. Според мен, там си на ръководна длъжност, справяш се добре, вършиш работата с плам и ентусиазъм. Мисля, че емоциите са по-овладени от преди, когато гледахме и е възможно да има положително развитие в заплащането, някак се дава пълнота, завършеност. Не те виждам да работиш изцяло сама. Има ли нов, млад човек в работата ти?

Цитат
2. Ще ми се обадят ли от фирмата, в която кадидатствах преди месец (11.04 първо, 12.04 второ и на 14.04 трето интервю), за да ми предложат позицията която ми обещаха?
Мисля, че не. Приятелско отношение, но в сферата на добрите обещанията... Нещата излиза, че са зависили от мъж.



По другите въпроси - след като дадеш обратна връзка по тези :)

romantica,
 По първия въпрос: шефа ми сега е много по-спокоен, даже е отпуск, което допринася за по-спокойната обстановка.
В офиса сме само аз и моят колега, който е ба 27 години, но е от 1 година и половина тук.
Надявам се да назначи някой за склада и това да е този нов, млад човек.
Казваш ми, за повишение: той в този нов офис-склад е регистрирал нова фирма и ще сменя договорите ни.
Предполагам, че това може би ще означава повишение на заплатата ми. Според теб /картите/ това повишение, той ли ще го предложи или аз трябва да си го поискам?
Притеснява ме, че ще ми напише такава длъжностна характеристика, че няма да отговаря нито на условията при които започнах да работа, нито на заплащането.
И от там, ще започнат едни спорове с него и изнервяне от моя страна, което ще доведе отново до същата ситуация.
Той мисли да направи още  няколко сайта + акаунт в e-bay и amazon. Но по e-bay и amazon, ще работи момче, което е външно лице. Може би сега като се замислих, е този млад човек.
Вече станаха много объркани нещата-предполагам, че и в неговата глава все още не са избистрени.
Но аз лично не мога да продължавам така, нито физически, нито психически, да не говорим и за финансово с този кредит и ремонтни дейности.

По втория въпрос: имаше мъж на интервюто и той не ми беше много приятен, криеше се някак си и не се усмихваше изобщо. Гледах, че отново са пуснали 2 обяви, явно не са намерили нито един човек, който да е подходящ за позициите. Може и да е за добро, бях пуснала и хорарен въпрос. Там се оказа, че нещата са същите, каквито ги виждаш и ти.

Лично на мен ми харесва да работя това и да определено има плам и ентусиазъм, а и не ми се сменя пак работата. Тук имам позиции-права си.

Отново ти благодаря за времето и за усилията  :-*

Здравей, romantica.

Тъй като има раздвижване по тази тема, бих искала да я коментираме отново, ако имаш време и възможност.
Случи се следното.
Вчера получих първите си визитки откакто съм във фирмата т.е. 3 години.
В понеделник шефа дойде и ми каза, че трябва да си подам молба за прекратяване на договора към сегашната фирма (която се води на името на жена му) и да подпиша нов договор на от 1.03 на неговата фирма.
Бях си купила преди около 8 месеца карти Таро, но изобщо не знам как се тълкуват-от време на време за малки неща и тегля и чета в интернет, което знам, че дава само насоки, но не и конкретни отговори.
Вчера изтеглих 3 карти Таро с въпроса "В новия договор, ще имам ли повишение на заплатата?"
Картите са следните и съм ги изтеглила в този ред:

1.Асо чаши
2.Тройка Мечове
3. Крал на Жезлите.

Искам да коментирам и още нещо, тъй като това може би ще ти даде повече яснота.
В понеделник имаше спор с двама от колегите ми, които са си home office, но шефа ги извика за да коментираме предстоящия месец.
Но в тяхната стая няма отоплително тяло-шефа доста отложи монтирането на климатик.
И съответно те двамата се нацупиха и спряха да ми говорят, при условие, че аз съм донесла 2 духаллки.
Но коментарите не спираха да валят към мен, а не към шефа, защото не се повдигна тази тема изобщо, нито за това, дали те ще са си home office или не.
На другия ден сутринта, 5 минути преди да започне работното ни време аз разбирам от колегата, че е home office, без никой да ме предупреди, дори и шефа.
Колежката ми се обяснява 1 час, че писала на шефа дали отстават home office, след работно време и изобщо не е сметнала за правилно да ме информира.
А аз тъй като съм добра душа, им купих от моите пари един конвектор.. за да не им е студено.
И са останали с впечатлението, че щом аз не съм home office и те няма да са, че да им е гадно, да стоят на студено в офиса (тогава защо им купувам конвектор...).
А решенията ги взима шефа, и октомври се застъпих за тях двамата, шефа да ги пуска home office.
Предполагам, че тази карта 3 мечове касае мен и другите двама колеги с които имах спор.
След това шефа ме подкрепи и ми каза, че тъкмо сега е тръгнал бизнеса и не иска проблеми и ще ги тушираме на момента, в който те се създават и да му звъня и споделям всичко, което ме притеснява.

Ако има нещо, което не съм написала разбираемо, моля те питай.
Благодаря ти!


Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4568 -: Февруари 06, 2021, 05:12:40 pm »

Вчера изтеглих 3 карти Таро с въпроса "В новия договор, ще имам ли повишение на заплатата?"
Картите са следните и съм ги изтеглила в този ред:

1.Асо чаши
2.Тройка Мечове
3. Крал на Жезлите.

По тези карти според мен до 3 м. няма да имаш увеличение на заплатата.
Ще ти се предостави нещо ново като възможност към договора, но не знам до колко ще си удовлетворена.
Възможно е отново да има някакъв кофликт.

Успех!

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4569 -: Февруари 10, 2021, 04:02:29 pm »

Вчера изтеглих 3 карти Таро с въпроса "В новия договор, ще имам ли повишение на заплатата?"
Картите са следните и съм ги изтеглила в този ред:

1.Асо чаши
2.Тройка Мечове
3. Крал на Жезлите.

По тези карти според мен до 3 м. няма да имаш увеличение на заплатата.
Ще ти се предостави нещо ново като възможност към договора, но не знам до колко ще си удовлетворена.
Възможно е отново да има някакъв кофликт.

Успех!

Здравей, romantica.

Много ти благодаря.
Ще дам ОВ, когато дойде момента.

Поздрави!  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4570 -: Март 01, 2021, 01:51:58 pm »

Вчера изтеглих 3 карти Таро с въпроса "В новия договор, ще имам ли повишение на заплатата?"
Картите са следните и съм ги изтеглила в този ред:

1.Асо чаши
2.Тройка Мечове
3. Крал на Жезлите.

По тези карти според мен до 3 м. няма да имаш увеличение на заплатата.
Ще ти се предостави нещо ново като възможност към договора, но не знам до колко ще си удовлетворена.
Възможно е отново да има някакъв кофликт.

Успех!

Здравей,

Днес получих новия си договор и имах повишение.
Да, не е това, което очаквах, но поне ще го промени да не е с 6 месеца изпитателен срок.
Отделно ми обеща още повишение другата година.

Благодаря ти!

Поздрави!  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4571 -: Март 02, 2021, 03:01:35 pm »
Супер и късмет  :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4572 -: Юли 10, 2021, 12:53:58 pm »
Реших да изтегля Таро карти за утрешния финал на Евро 2020.

Англия ще победи ли Италия?
Маг, Империатрица, Луна/ Асо жезли
Англия ще вземе ли купата утре?
Колесница, 5 жезли, 9 жезли/ Рицар жезли

Ще заложат на скрита тактика, ще бъдат по-нападателни по време на играта. Ще имат много фенове, които да ги подкрепят. Няма да се предадат до края. Възможно е първият гол да бъде вкаран от тях. Няма да победят, ще допуснат грешки при дузпите.

Италия ще победи ли Англия?
Крал чаши, Колесница, Кулата/ Звездата
Италия ще вземе ли купата утре?
Крал чаши, Луна, Асо жезли/ Висшата жрица

По време на играта ще има неочаквана ситуация, удар, смяна. Според мен ще е неочаквана, внезапна победа, рязко развитие.

Пристрастна съм за Италия  :)
« Последна редакция: Юли 10, 2021, 01:00:09 pm от romantica »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4573 -: Юли 12, 2021, 03:06:03 am »
Браво, Романтика!
Твоите карти отново бяха много точни.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4574 -: Юли 12, 2021, 02:38:10 pm »
Мерси, Люба ;)


Един въпрос от днес ;D, провокирана от новите проекто-предложения за министри на Слави - дали ще бъдат одобрени от останалите политически партии?
Асо меч, Звездата, 10 меча/ Висшата жрица

Не, няма да бъдат подкрепени. Задава се конфликт и остри думи. Според мен това е целенасочен ход на ИТН, който цели друго. Ще изкочи някаква тайна около самата партия. След време някои от тях може да останат като по-висшестоящи.

« Последна редакция: Юли 12, 2021, 02:40:25 pm от romantica »