Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621626 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #375 -: Юни 21, 2014, 03:38:09 pm »
Благодаря, Синие  :)
Щом няма да прекратя дейност, пак добре  :57: Че натам вървят нещата... Права си, че е ден за ден, месец за месец..
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #376 -: Юни 21, 2014, 03:50:28 pm »
попитахме таро:
Е. ще замине ли до края на месеца за Гърция.
висша жрица-крал пентакли-кралица жезли
цепя на СВЕТЪТ

ехе, светът- показва наистина пътуване извън държавата .
горната карта е жреца на колодата- Е.очакваше ,оформяне на док,оценки.както се надяваха да бъде освободена от уч.зан. още преди 2седмици,което не се случи.

да ,сякаш показват заминаване,но може тази В.Ж. да е нещо непредвидено,тайно-вероятно срок,време,период на тръгване.следователно няма да се случи в  периода  на месец юни.

а тези крал и кралица може да посочват и таткото и майката на Е.,които я очакват в Г.

Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #377 -: Юни 21, 2014, 05:16:30 pm »
Здравейте, тарористи. :85:
Ще съм благодарна някой да ми хвърли едни карти. Имам здравословен проблем, но е свързан с пари за манипулацията. Пари нямама, трябва да изчакам поне 2 месеца. А дотогава нещата може да станат по-зле. Колебая се и дали да сменя специалиста-лекар с по-добър, няма как да знам кой е добър, трябва да разпитам целия град. ;)
Значи въпросът ми е-да чакам ли, или да търся финансова схема някаква, да сменя ли лекаря?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #378 -: Юни 21, 2014, 10:05:32 pm »
Eнигма,зададох въпрос да си смениш ли лекаря и дръпнах ПЧ-7м-5п.Според мен се консултирай и с друг.Нека и останалите да коментират картите,ако желаят.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #379 -: Юни 21, 2014, 11:01:42 pm »
Енигма по картите и на мен ми се струва, че е хубаво и второ мнение. Има ли вероятност този лекар да гледа да ти вземе парите затова да е назначил лечението

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #380 -: Юни 22, 2014, 08:26:58 am »
Енигма, този доктор явно е много мил и говори сладко по ПЧ, обаче не знам колко може да му имаш доверие пак заради ПЧ и 7м. Не искам да ти вкарвам муха в главата, но и според мен по-добре се консултирай и с друг специалист.
« Последна редакция: Юни 22, 2014, 08:32:27 am от _perla_ »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #381 -: Юни 22, 2014, 11:49:14 am »
Благодаря ви, Лайтче, Сатенче и Перла! :38:
Сега съм сигурна, че трябва друг, ще питам, питам все ще намеря добър специалист.
Тази -толкова може, а парите си се вземат, така е в здравеопазването. То наистина няма логика да се върна при нея, каквото можа-направи, резултата-същият проблем отново.
Благодаря пак! :58: Преди се колебаех, сега съм сигурна.

И да, сладурана е тази-бъбрива, приятна. Тръгвам добронамерено в началото, знам, че ако я харесвам,имам  повече шанс за отстраняване на проблема. Е, друг/а ще си харесам. :08:
« Последна редакция: Юни 22, 2014, 12:05:09 pm от enigma »

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #382 -: Юни 22, 2014, 11:02:01 pm »
Отвлечен ли е брат ми?
Крал чаши, КМ, 6П
цепи се на 8 Жезли

Веско много сериозен въпрос. Според мен скоро ще се върне не се притеснявай, 6 пентакли дава положителен развой на събитията. От кога го няма?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #383 -: Юни 22, 2014, 11:37:41 pm »
Веско,имам безследно изчезнал от доста години близък.В тези случаи се появява Кулата и доста описателно-категорични карти.Не се тревожи,емоционално раздвоен,меч+чаши,но е жив и скоро ще се приюти на сигурно-в дома.Търпение. :)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #384 -: Юни 23, 2014, 01:45:31 pm »
Момичета, как е възможно някой да стане и ей така да замине нанякъде, без да съобщи най-малкото на хората, с които живее? Поне една бележка ще остави - отивам там и там.

Не че оспорвам тълкуването на картите, ама нещо нереален ми се струва такъв вариант.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #385 -: Юни 23, 2014, 02:25:13 pm »
Ще изкарам ли 6 за година по мениджмънт?  :017:
Днес трябваше да правя контролно, обаче се наложи да не ходя на училище, та ще ми изпитват устно явно ...  :017:

Справедливост; принц пентакли  об.; 3ка жезли  об.
Чак 6 едва ли, може да искаш пак да те изпитат заради незадоволителната оценка.
Имам 6ца! Една простотия по - малко на главата ми .  :035:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #386 -: Юни 23, 2014, 02:46:22 pm »
От раз ама много ми беше досадно да го уча всичко това ... :(

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #387 -: Юни 24, 2014, 12:53:39 am »
Азазел, от раз ли я изкара или те изпитваха още един път?

Сега се сетих, че като задавах въпроса тук, бях писал, че ми се беше наложило да отсъствам в деня на писменото изпитване и затова бях подложен на устно изтезания днес ... Ta, реално нещата ми не се получиха от раз, а всичко се отложи до последния момент.  Но като е устно изкарвам по високи оценки, защото звуча много уверено докато говоря глупостите си. ;D

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #388 -: Юни 24, 2014, 01:55:23 pm »
Искам да помоля някой вещ да ми изтегли карти - от сега се извинявам, че не мога да задам по-конкретен въпрос. Бих била благодарна ако някой се наеме с тази тежка задача :)

Ще се оправи ли кашата, която забърках?

Животът ми се обърна на 180 градуса и сега не знам какво да правя...
Благодаря предварително.
Изтеглих ти - Рицар пентакли, 7 меча, Колесницата. Кашата ще се оправи, само гледай да си по-рационална. Многото емоции в случая не са удачни  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Веди

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 41
  • Credo quia absurdum est...
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #389 -: Юни 24, 2014, 11:00:16 pm »
Цитат
Има една интересна подредба за анализ на сложни и многовариантни ситуации  :)

Използват се Малки и Големи Аркани:

3 4 5
2 1 6
   7
   8

Значение:

1 - личност на питащия, как е поставен в дадена ситуация
2 - смисълът на ситуацията, как протича към момента на въпроса
3 - причина за тази ситуация, в какво се корени, какво я обуславя
4 - условията, от които зависи развитието на ситуацията
5 - посока на развитие на ситуацията
6 - възможни спънки, препятствия
7 - урокът, който трябва да извлечем от тази ситуация
8 - крайният резултат

По тази подредба ми се падат: 1. Жрецът, 2. Двойка монети, 3. Четворка жезли, 4. Жрицата, 5. Глупакът, 6. Десетка чаши, 7. Седмица жезли, 8. Колелото на съдбата.
Благодаря предварително!  :)
Credo quia absurdum est...