Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621612 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #330 -: Юни 14, 2014, 11:20:54 pm »
Според мен не е, би трябвало да си е напълно добре човекът, притесняваш се напразно.  :)
И аз така смятам  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #331 -: Юни 15, 2014, 09:38:27 pm »
Някой ще ми изтегли ли карти, многооо моля :)

Х. ще приеме ли предложението ми? (Все още не съм го питала)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #332 -: Юни 16, 2014, 10:25:50 am »
Някой ще ми изтегли ли карти, многооо моля :)

Х. ще приеме ли предложението ми? (Все още не съм го питала)
Здравей  :)
Изтеглих ти Обесеният, 9 чаши, Рицар чаши. Много пасивни карти ми изглеждат, но то и въпроса е, дали ще приеме, не дали ще предприеме. Ако си по-настоятелна би трябвало да се съгласи  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #333 -: Юни 16, 2014, 10:51:59 am »
Какъв ще бъде новия ми колега на работа?
AzaZaeL ми изтегли следните 3 карти: Колелото, Крал Чаши обърната, Асо Чаши обърната
По тези обърнати карти май няма да е човек, който да си върши работата както трябва  ???
Първото, което ми хрумна с този обърнат Крал чаши - алкохолик  :57:
На такъв човек, според мен, трудно може да се разчита, няма да си върши задълженията както трябва. Повече ще е по приказките, по-малко по работата.
Ще ми е интересно да дадеш обратна връзка  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #334 -: Юни 16, 2014, 12:20:30 pm »
Много пасивни карти ми изглеждат, но то и въпроса е, дали ще приеме, не дали ще предприеме. Ако си по-настоятелна би трябвало да се съгласи  :)


Картите са точни, защото аз самата още не съм решила дали да го питам  :) Меря на кантар за и против за сега

Много ти благодаря  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #335 -: Юни 16, 2014, 12:42:14 pm »
Ще ви помоля и аз за едни карти.Как ще се отрази на семейството ми курса,който смятам да запиша?Благодаря.(обучението ще е в друг град)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #336 -: Юни 16, 2014, 01:09:14 pm »
Ще ви помоля и аз за едни карти.Как ще се отрази на семейството ми курса,който смятам да запиша?Благодаря.(обучението ще е в друг град)
Изпадна Паж меча, изтеглих ти - 3 жезли, Кралица жезли, 3 чаши.
Мисля, че Паж меча отразява някакви твои притеснения и страхове, но реално няма причина за такива. Кралица жезли може да си ти или жена от семейството, която ще се зарадва на новината по 3 чаши. Може дори да го отпразнувате  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #337 -: Юни 16, 2014, 01:51:51 pm »
мунлайт,по картите на таня-малко ще ги напасна,но това е защото се познаваме с теб . :P

Изпадна Паж меча, изтеглих ти - 3 жезли, Кралица жезли, 3 чаши.

обясним е страха-пажа е и новото,както и може да намеква за  детето,а също и уговорката(3ч) с жена(дж) да наглежда(3ж) детето (пм)
друго-има трета страна,сигурно е жена,която ще трябва да  се включи в новия режим,който ще се наложи да спазва заради отсъствието ти...
 и друго-може да бъдат тълкувани така-самата ти се питаш,дали тези курсове ще са от полза за твоята кариера
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 01:53:59 pm от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #338 -: Юни 17, 2014, 09:46:45 am »
Момичета, :38: от сърце ви благодаря за картите и коментарите.

Днес ставам супер ентусиазирана,но много бързо ме разочароваха-курсът отпада,тъй като повечето кандидати са се отказали.А и сега не се знае кога ще се събере бройка за следваща група.Този ретро Мерк ми скапа нервите.Никога до сега не ме е изнервял така-започна с преинсталирането на компа,после с проблеми с нета,а и това сега.Направо не се побирам в кожата си.

 :character0029: :character0029: :character0029:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #339 -: Юни 17, 2014, 02:26:15 pm »
Ще изкарам ли 6 за година по мениджмънт?  :017:
Днес трябваше да правя контролно, обаче се наложи да не ходя на училище, та ще ми изпитват устно явно ...  :017:

Справедливост; принц пентакли  об.; 3ка жезли  об.
« Последна редакция: Юни 17, 2014, 02:28:03 pm от AzaZaeL »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #340 -: Юни 17, 2014, 02:29:36 pm »
Чак 6 едва ли, може да искаш пак да те изпитат заради незадоволителната оценка.
Или защото имам само една оценка(6-ца е), а с една оценка няма как да ме оформят ... Другата седмица давам ОВ.  :)

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #341 -: Юни 17, 2014, 02:43:57 pm »
не разбирам от астрология,но понеже все ретро меркурий се споменава в ФБ,да споделя и аз впечатления,естествено в неподходяща тема,извинете...
Днес всичко върви наопаки!
съгласна-от 4 дни кофти нет,или никакъв такъв.блокаж при банкомати.и нещо лично към мен - ''ограбиха ме'' ме,както и неспазено обещание.никога не съм виждала такъв карък...все съм мислила че ретро мерка ме подминава,не и този път...Тези дни и друго се случи,попречи на изпълнението на ежедневни задачи,които не са фатални,но разби програмата ни  за седмицата(от месец и нещо с приятелка  ходим на тренировки,тези дни не сме ходили),просто изкачат задачи,пътуване,дела,и уговорката е разбита,но времето е  запълнено,няма празно,просто има нещо да се върши,не да ходи на фитнес(хоби)
вчера детето счупило стъкло на съседи с топката,кучето потрошио фиданка на други съседи.
като капак на всичко-така се изпокарах с една  баба на друго съседче,и не заради стъклото,а заради директна,лична обида  над детето ми...
мъжа ми остана доволен,каза ,че не съм го посрамила,той е известен с красноречието в яда си(поне един доволен от случката да има)
« Последна редакция: Юни 17, 2014, 02:51:44 pm от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #342 -: Юни 17, 2014, 02:58:50 pm »
Ще ме потърси ли една приятелка, на която и се сърдя и не и говоря от 2 месеца и половина  ...  :012: Чудно ми е какви мисли и минават през главата ... Аз сериозно съм се заинатил и няма да поема никаква инициатива.
Моля някой да ми метне карти.  :)
AzaZael,на твоя въпрос зададох срок до 3месеца и изтеглих ДЖ-обърната 3м-асо меч.Мисля,че ви предстои разговор и изясняване.Нека и другите да се включат с мнения,ако може.
Според мен тя си мисли че е права, че несправедливо й се сърдиш или си я обвинил (не знам как точно сте се скарали) и заради асото мисля че няма да те потърси. Запънала се е като магаре на мост, ама откъм нейната си страна!
Никакво развитие в комуникацията ни или в отношенията. Като магаре на мост е, браво Бети.  :)
Иначе както казах преди това имаше разговор помежду ни, но не беше свързан с отношенията ни, а просто си изгубих портмонето.  :012: :012:
« Последна редакция: Юни 17, 2014, 03:00:50 pm от AzaZaeL »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #343 -: Юни 17, 2014, 09:38:25 pm »
Как ще си изкара на почивката тази седмица Н.?(с половинката ще е)
обърната императрица-4ч-Ап.Или ще си похарчи парите или жената ще го ядосва?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #344 -: Юни 17, 2014, 09:46:28 pm »
Ядове и харчове  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн