Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 642309 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #735 -: Август 10, 2014, 03:47:21 pm »
Благодаря, Лили. Въпросния човек ми е баща, а той ми беше обещал да ми даде пари за морето, но напоследък е ужасен киселец и си го изкарва на всички включително и на мен ... не зная за финансовите му затруднения, но с него изобщо не може да се говори, а аз не си правя и труда .. Вчера дори му поисках някакви джобни колкото да си купя билет за влака, а той ме отряза и трябваше да взимам на заем от брат ми. ;D И сега чакам търпеливо, че да почва да се сеща сам, че вдругиден заминавам за чужбина за повече от месец ...
Едвам се сдържам да не започна караница с него ...  :012: Трябва и да си купувам евра ... не знам какви ги мисли той ...  :72:

Добре че поне майка ми ми даде някакви иначе щях да прося сигурно по улиците  :lol_hitting:
« Последна редакция: Август 10, 2014, 03:52:02 pm от Теодор »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #736 -: Август 10, 2014, 03:55:37 pm »
Таня, аз ти метнах 8-ца мечове; висша жриза - об;4-ка мечове - об.
Струва ми се, че ти е обиден за нещо.  :017: Държи се хладно и дистанцирано към теб?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #737 -: Август 10, 2014, 04:34:59 pm »
Таня, аз ти метнах 8-ца мечове; висша жриза - об;4-ка мечове - об.
Струва ми се, че ти е обиден за нещо.  :017: Държи се хладно и дистанцирано към теб?
По - хубави карти не можа ли да ми изтеглиш  :57:. Да, прав си - държи се хладно и дистанцирано, не мога да разбера, какъв точно е проблема  :017:.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #738 -: Август 11, 2014, 08:08:58 am »
Хепи, тогава я си стой на з-ка. Стига положението да не е станало съвсем непоносимо, ама ти си знаеш най-добре.  :)

В тази връзка изтеглих три карти и зададох следните три въпроса:

1 - какво ще е развитието, ако остане в сегашната фирма? - Рицар жезли
2 - как ще е, ако напусне и започне на друго място? - Рицар мечове, обърната
3 - какво решение да вземе, което да е в нейна полза? - Осмица пентакли

Първата карта предполага успех и развитие, ако си по-инициативна и енергична.

Втората карта загатва за някакъв конфликт, евентуални разногласия. Също така може да предупреждава да не се вземат прибързани и необмислени решения.

Третата карта говори за това, че е желателно да се усвояват нови навици - в твоя случай това може да означава и нови перспективи при евентуално разширяване на дейността. Струва ми се, че в тази насока ще имаш успех. Просто върши своята работа, по възможност гледай да научиш нещо ново и усилията ти ще се увенчаят с успех.

Лили, благодаря за съдействието :)
Ясна е ситуацията :) - трябва да се преквалифицирам, колкото и да не ми се иска .... :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #739 -: Август 11, 2014, 09:01:41 pm »
Не, Х няма нишо общо с изчезването на брат ти. А самия той е избягал, защото семейната атмосфера е била нетърпима, чувствал се е задушен в къщи.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #740 -: Август 11, 2014, 09:16:38 pm »
Лоша карма човек създава, когато не е верен на себе си и на вътрешния си компас, а не като следва някакви общи правила, които ужким всички трябвало да спазваме. Аз на твое място отдавна да съм офейкала.  :012: Знам, че ти е тежко, личи си. И при мен е тежко, но не с такава сила, но и аз като си завърша, си събирам багажа и ще гледам по-рядко да си идвам тук. А и самия град не ми действа добре, противен ми е.  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #741 -: Август 11, 2014, 09:40:22 pm »
Мен ако ми се отдаде възможност да офейкам веднага ще се възползвам ... Ненормална работа е вкъщи. ;D Искам някъде на спокойно ... искам и повече самота и тишина, за да си начеша стелиума в 12 дом ...  Самостоятелен човек съм и леко саможив, няма да търпя да ми тровят живота, заради някаква си карма.  :72:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #742 -: Август 12, 2014, 11:28:56 am »
Колеги, случвало ли ви се е да зададете въпрос и картите по-скоро да отразяват текущата ситуация, а не бъдещото развитие, за което се пита. Да не би така да се получава, ако започнеш твърде често да задаваш едни и същи или аналогични въпроси?

Онзи ден изтеглих две карти Таро със следните дав въпроса:

карта 1 - ще има ли някакво развитие в сегашната ми служба? - 3ка чаши
карта 2 - ще си намеря ли/ще започна ли скоро друга работа? - Обесеният

И общо взето двете карти отразяват текущата ситуация и моето състояние.

3ка чаши - в момента в службата е много спокойно, работим в намален състав, половината колеги са в отпуска. Никой не се преработва, като цяло няма много задачи, наскоро имаше и два рождени дни в офиса, атмосферата е лежерна, отпускарска, на никой за нищо не му дреме вече.

Обесеният - към този момент пребивавам в абсолютно неведение относно бъдещите професионални перспективи. Кандидатствах на няколко места, дотук няма никакво развитие, никой не ми се е обадил.






Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #743 -: Август 12, 2014, 11:39:16 am »
Колеги, случвало ли ви се е да зададете въпрос и картите по-скоро да отразяват текущата ситуация, а не бъдещото развитие, за което се пита.

На мен винаги така ми се получава, не мога да ги науча да показват бъдещето и тва е  :) А за себе си като тегля, съвсем се объркват и нищо не показват

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #744 -: Август 12, 2014, 01:32:28 pm »
Колеги, случвало ли ви се е да зададете въпрос и картите по-скоро да отразяват текущата ситуация, а не бъдещото развитие, за което се пита. Да не би така да се получава, ако започнеш твърде често да задаваш едни и същи или аналогични въпроси?



Да случва се. Причините са три:

1. Не трябва да знаеш бъдещето все още.
2. Прекалено често питаш едно и също.
3. Емоциите ти са много силни и владеят картите. Карти се теглят в абсолютно хармонично разположение на духа и с напълно чисто съзнание.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #745 -: Август 12, 2014, 01:44:56 pm »
И аз влияя на картите-или отразяват текущата ситуация,или това ,което искам да стане .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #746 -: Август 12, 2014, 01:47:24 pm »
Когато задавах тия два въпроса, не бях емоционално повлияна, но наистина напоследък започвам да прекалявам с такива питанки - в момента това е основният ми фокус, нямам друг.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #747 -: Август 12, 2014, 05:26:48 pm »
Ще получа ли финансова помощ от Х?
7-ца пентакли; 10-ка пентакли - об.; Императрицата.
Получих повече от очакваното, но до последно се преструваше, че няма да ми даде!  :72: Ще му го върна на него лошото отношение, което не заслужавам!  :97:  :lol_hitting: 
Браво на Лили и на Тъндър, която тормозих по скайпа.  :012:
« Последна редакция: Август 12, 2014, 05:28:40 pm от Теодор »

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #748 -: Август 12, 2014, 07:08:46 pm »
Големия па терор било.  :012: :012: :012: В крайна сметка наложи ли се намесата на трети човек в ситуацията, за да си получиш каквото трябва?  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #749 -: Август 12, 2014, 10:59:10 pm »
Големия па терор било.  :012: :012: :012: В крайна сметка наложи ли се намесата на трети човек в ситуацията, за да си получиш каквото трябва?  :)
Не, но на няколко пъти му се изрепчих ... не мога да го понасям тоя човек. :012: Марса ми прави точно опозиция с неговото Слънце ...
а ако погледнеш съобщенията си от днес в скайпа ще разбереш и подробности.  :29: :012:
« Последна редакция: Август 12, 2014, 11:02:07 pm от Теодор »