Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 636765 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #750 -: Август 13, 2014, 12:00:43 am »
На една моя позната майка й внезапно се разболя доста сериозно, какво казва тарото за близките шест месеца?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #751 -: Август 13, 2014, 12:08:13 am »
На една моя позната майка й внезапно се разболя доста сериозно, какво казва тарото за близките шест месеца?
Нека и някой друг изтегли карти, моите не са оптимистични - 8 меча, 5 пентакли, 3 меча. Има ли вероятност от оперативна интервенция?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #752 -: Август 13, 2014, 12:13:16 am »
Има, то...май няма друг вариант даже, въпросът е дали/или

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #753 -: Август 13, 2014, 12:18:40 am »
Заболяването прогресира бързо, но винаги има надежда. Дано оздравее жената.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #754 -: Август 13, 2014, 12:25:18 am »
Артериална тромбоза, не става въпрос за прогресиране при тези, убиват без оглед на години и каквото и да е
Мерси, Таня

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #755 -: Август 13, 2014, 01:15:50 am »
На една моя позната майка й внезапно се разболя доста сериозно, какво казва тарото за близките шест месеца?
обърната сила; Луна - обърната; 10-ка пентакли
да не е нещо на психическа основа  :017: струва ми се, че и предстои някакво лечение, но нека друг да каже.

Всъщност Папи е написала, че и предстои операция.  ::)
« Последна редакция: Август 13, 2014, 01:17:47 am от Теодор »

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #756 -: Август 13, 2014, 01:31:32 am »
обърната сила; Луна - обърната; 10-ка пентакли
да не е нещо на психическа основа  :017: струва ми се, че и предстои някакво лечение, но нека друг да каже.

Всъщност Папи е написала, че и предстои операция.  ::)
Въпросите за здраве са най- трудните. По твоите карти ми хрумва -
- има ли генетична предразположеност към заболяването, някой друг от семейството да е бил болен от същото - 10 пентакли / 5 пентакли от моята комбинация?
- някаква неяснота / промяна в диагнозата - обърната Луна?
- ако Папи не беше уточнила самото заболяване, бих предположила нещо на психична основа, както ти казваш или най - общо казано "женски" проблем - пак по обърнатата Луна
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #757 -: Август 13, 2014, 01:56:10 am »
"Ще пътува ли свекървата на Съни ?" - Крал жезли, Паж чаши, Светът. Според мен ще пътува, макар поведението й да е малко инфантилно по Паж чаши - и тя не знае съвсем. Друго, което ми хрумва е решението й да зависи и от други хора в обкръжението й  ::). Според мен ще пътува заради Светът, да дадеш после обратна връзка  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #758 -: Август 13, 2014, 02:25:41 am »
Таня, може ли да изтеглиш и изтълкуваш карти по един мой въпрос, дали моят мъж ще си намери постоянна работа до края на тази година?
Паж жезли, 8 меча, Справедливостта - според мен, ще си намери. Струва ми се, че той е имал предложения, които по някакъв начин не са го удовлетворявали? Някакви спънки свързани с документи да е имал - заради Справедливостта?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #759 -: Август 13, 2014, 02:36:49 am »
Много работлив и амбициозен човек е, така че ще си намери работа, а дали ще е постоянна не знам. ;D

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #760 -: Август 13, 2014, 08:19:44 am »
Да, имаше предложения, но не бяха достатъчно убедителни и не се втурна да рискува, защото много наши познати така си загубиха правото на помощи- започнаха работа, но на третия месец ги освобождават, след което нямат право на помощи и се върнаха в България, а той няма как да се върне, защото издържа голямата ни дъщеря там, която продължи да учи магистратура.
Спънки по отношение на документи относно работата няма- нужните документи, с които има право да работи там придоби няколко години преди да станем член на ЕС

Акрукс, може би документалните спънки да са откъм страната на фирмата и той да не знае за тях.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #761 -: Август 13, 2014, 10:29:06 am »
Благодаря и на Теодор, не са ми известни психически предпоставки, наследственост технически няма

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #762 -: Август 13, 2014, 11:52:30 am »
На въпроса "до месец ще си сменя ли работата",дръпнах обърната жрица-дама пентакли-7ж.След многооо притеснения и нерви,реших да се боря за това място и да не отстъпвам.Да ви кажа приятно е чувството да си трън в нечий задник. :85:

(дори бях попитала кога ще приключа с тази работа и бях изтеглила 6ж-асо пентакли-КЧ  :012:)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #763 -: Август 13, 2014, 12:19:23 pm »
Благодаря и на Теодор, не са ми известни психически предпоставки, наследственост технически няма
Може пък тази обърната Луна да показва просто, че не се чувства добре психически, заради заболяването.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #764 -: Август 13, 2014, 02:05:58 pm »
Да не би Справедливостта да символизира като цяло работата на отговорните институции, а не документални спънки?
А осмица мечове по принцип се тълкува като някакви спънки, препятствия. Но е възможно евентуално и друго тълкуване - ако дотук е бил изряден във всичко и е предприел всичко необходимо, Справедливостта може да говори за това, че усилията му ще бъдат обективно възнаградени. Но също така осмица мечове в комбинация със Справедливостта може да говори за това, че изходът не зависи изцяло от неговите усилия, а от трети лица или институциите, които евентуално ще ангажира. Паж жезли вероятно символизира самия човек, а в комбинация с другите две карти съветът е да бъде добре подготвен и да се запознае с някои правни особености на институционалната система в държавата, в която търси трудоустройство.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui