Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 641317 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #795 -: Август 14, 2014, 11:42:15 pm »
А ако картата е обърната и питаш за отношението на някой човек към теб?

Според вас как да се тълкува в такъв случай - като скрита или потисната агресия, студенина и отчуждение може би?

Питах за отношението на трима души към мен - първите двама са свързани и ми се паднаха обърнат рицар мечове и четворка мечове, а за третия, който няма нищо общо с първите двама - двойка чаши.
За обърнат Рицар мечове също смятам, че е потисната / прикрита агресия. За 4 меча - отдръпване, липса на комуникация, а 2 чаши - топли чувства, ползотворно сътрудничество.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #796 -: Август 14, 2014, 11:50:20 pm »
За обърнат Рицар мечове също смятам, че е потисната / прикрита агресия. За 4 меча - отдръпване, липса на комуникация, а 2 чаши - топли чувства, ползотворно сътрудничество.

За третия (2 чаши) не знам със сигурност, мога само да гадая, но за първите двама (те са двойка) е много вярно - прекъсната комуникация. Потисната и прикрита злоба зад маската на лицемерна загриженост при първия - обърнат рицар мечове. При човека с 4 мечове няма толкова изразена негативна енергия, по-скоро отдръпване, загуба интерес, но вероятно се чувства самотна, изолирана, сега води доста затворен живот.
« Последна редакция: Август 14, 2014, 11:52:07 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #797 -: Август 15, 2014, 08:32:41 pm »
Ще дойде ли голямата ми братовчедка в Кипър, че много ми е домъчняло за нея. Голяма пречка е високата цена на самолетния и билет. 300 паунда е от Англия ...  :-\

6-ца чаши; Звездата; Колелото- обърнато.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #798 -: Август 15, 2014, 09:27:23 pm »
Ще дойде ли голямата ми братовчедка в Кипър, че много ми е домъчняло за нея. Голяма пречка е високата цена на самолетния и билет. 300 паунда е от Англия ...  :-\

6-ца чаши; Звездата; Колелото- обърнато.


Аз мисля, че не! Звездата е надеждата и желанието ви. 6 чаши- показва според мен семейната Ви свързаност, но колелото на 3 та, при това обърнато, съвсем не предвещава изпълнение на бляновете на звездата:(

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #799 -: Август 15, 2014, 09:37:09 pm »
Нем, няма да дойде и според мен.  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #800 -: Август 15, 2014, 10:21:07 pm »
Благодаря ви.  :08: Най - вероятно ще познаете. :)

Веди

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 41
  • Credo quia absurdum est...
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #801 -: Август 16, 2014, 12:53:15 pm »
Какво бихте казали за връзка, за която се падат: рицар на пентаклите, четворка пентакли и четворка мечове?
Credo quia absurdum est...

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #802 -: Август 16, 2014, 12:57:03 pm »
Какво бихте казали за връзка, за която се падат: рицар на пентаклите, четворка пентакли и четворка мечове?
Бих казала, че доста е зациклила. Комуникацията вероятно е проблемна, двамата имат различно виждане за отношенията и вероятно са неотстъпчиви.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #803 -: Август 16, 2014, 03:02:01 pm »
Имам въпрос - "Ако пусна жалба срещу Х., полицията ще предприеме ли нещо?" - Императрицата, 8 чаши, Рицар жезли
Х. е местен психопат, избива улични животни и не знам, защо никой не реагира! Случаите не са един и два, но в тая държава явно е така - пълно беззаконие! Като гледам и картите - никой няма да си мръдне пръста, сигурно защото бащата на тоя помияр е лекар / представете си, каква хуманност /!
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #804 -: Август 16, 2014, 03:06:07 pm »
Какво бихте казали за връзка, за която се падат: рицар на пентаклите, четворка пентакли и четворка мечове?

Тези карти по-скоро ми загатват за някаква едностранчивост или показват нагласата на по-заинтересования човек, вероятно питащия. В тази връзка не виждам заедност или може би отношенията са в задънена улица. Има някаква дистанция, отдръпване, пасивност. От една страна - страх от изоставяне, а от друга - нежелание или неспособност директно да се заявят чувствата, спонтанната им изява е силно затруднена, има капсулация. И това е причината да има проблем или неудовлетвореност в отношенията, има някакво зацикляне, връзката не се развива.

Освен това за рицаря пентакли приоритетите са други, така е сам избрал да бъде. Няма начин това да не е рефлектирало и върху отношенията му. И положението, в което към този момент се намира връзката, в голяма степен се дължи на това.



« Последна редакция: Август 16, 2014, 03:27:51 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #805 -: Август 16, 2014, 04:39:57 pm »
Ами, има смисъл. Нещата ще се случват по-бавно, но според мен си заслужава. Виждат се твоите вътрешни борби(7 жезли), но ще станат нещата!

И един цитат от Марк Твен

2. Възможно е най-големите препятствия в живота ви да са вашите мисли. - "Възрастта е нещо, което съществува само в ума ни. Ако не мислите за него, значи не съществува."

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #806 -: Август 16, 2014, 05:03:37 pm »
Таня, алармирай, може да се мобилизират, но и аз не съм сигурна до колко накрая ще се стигне до наказание. Но наистина пробвай - дори и само главоболие да му причиниш на този изверг, струва си!!!

По въпроса на Уич-а Авантюра някаква може да се получи - за повече, предполагам, едва ли се надяваш, то няма как, но ми се струва, че добре ще си прекарате, та нищо не губиш да го отракаш малко детето, да го научиш на някой друг старчески номер.  :D :D :D :D :D

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #807 -: Август 16, 2014, 09:45:50 pm »
Колко ви е разликата, че така си се тръшнала? Най-много да му завидят на младежа… :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #808 -: Август 17, 2014, 08:28:57 am »
Щом е пълнолетен, не е незаконно. ;)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #809 -: Август 17, 2014, 08:51:19 am »
Въй ама аз наистина си помислих, че ще бавиш пеленаче бря  :043: :043: :043: :043: :043:.

А бе щом е над 20 кво ти пука  :012:. За веднъж стават, а ако искаш да ставаш учителка може и за повече  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн