Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 637439 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #960 -: Август 28, 2014, 03:49:49 pm »
Аз го разбирам така - да се научиш да се освобождаваш от натрупани негативни емоции / гняв, обида /, да не ги трупаш / задържаш в теб, защото си вредиш по този начин  :).

Вярно  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #961 -: Август 28, 2014, 04:00:28 pm »
Ще тръгнеш не много на кеф, но там ще ти се промени настроението. Може да срещнеш някой, който ще те развълнува :)


 :38: Подчертаното е вярно,а за останалото утре ще дам обратна връзка.Благодаря!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #962 -: Август 28, 2014, 08:10:32 pm »
Ще си изкарам ли добре днес на едно място? ;D

Дяволът; Влюбените; 9-ка пентакли - обърната.
Нямаше как да си прекарам по - скучно.  :012: Голям съм карък последно време ... да се маха квадрата на Юпитер!
Накупих разни неща за ядене и семки да люпа, докато гледам тенис. Не ми е излезнало скъпо, но пак на отиване бях с автобус, а после на връщане пеша.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #963 -: Август 28, 2014, 08:33:30 pm »
Благодаря ти, Лили :58:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #964 -: Август 28, 2014, 08:41:38 pm »
Освен това Светът е завършваща карта, в някои случаи може да се тълкува като окончателно изясняване на ситуацията, добиване на яснота.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #965 -: Август 28, 2014, 11:19:30 pm »
1. Влюбените
2. 10-ка жезли
3. принцеса чаши
4. Висша жрица - обърната II
5. Крал мечове
6. Умереност (XIV)
7.6-ца пентакли
8. 2-ка чаши - обърната
9. Крал пентакли - обърнат
10. Господарят (V)

Реших и аз да си метна карти. Помощ с тълкуването? :) ::)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #966 -: Август 29, 2014, 07:17:45 am »
Ще тръгнеш не много на кеф, но там ще ти се промени настроението. Може да срещнеш някой, който ще те развълнува :)

Беше повече от страхотно!А вълненията ми бяха свързани с много хора,много.
Лошото е,че сега ще ходя на работа в леко нетрезво състояние. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #967 -: Август 29, 2014, 11:40:40 am »
1. Влюбените
2. 10-ка жезли
3. принцеса чаши
4. Висша жрица - обърната II
5. Крал мечове
6. Умереност (XIV)
7.6-ца пентакли
8. 2-ка чаши - обърната
9. Крал пентакли - обърнат
10. Господарят (V)

Реших и аз да си метна карти. Помощ с тълкуването? :) ::)
Ама ти и обърнати карти си използвал, съвсем да затрудниш тълкуването  :).
Какво от миналия живот ти пречи в настоящия - 10 жезли с Паж чаши. Струва ми се, че си се нагърбвал с непосилни задачи, нещо като 100 дини под една мишница. Все едно да сложиш непосилен товар / 10 жезли / на плещите на дете / Паж чаши /. Тези карти кореспондират с първата /Влюбените / - качествата, които си се съгласил да развиваш в настоящия живот, а именно - да правиш избор, да се научиш да определяш приоритетите си.
Кои качества, развити в миналия живот ти помагат сега - обърната Жрица с Крал меча. Тук ми се струва, че от прекалена латентност или пребиваване във вътрешния си свят / обърнатата Жрица / си се научил на решителност, смелост, дързост по Краля меч.
Кое трябва да излекуваш и как това се отразява на здравословното ти състояние в настоящия живот - Умереността с 6 пентакли. Трябва да се научиш да не изпадаш в крайности, да търсиш златната среда. Обърнатата 2 чаши също бих я тълкувала така.
По отношение на финансите - обърнатия Крал пентакли ме затруднява, защото съм срещала противоречиви описания. Сигурно е в  някоя от двете крайности - или абсолютен егоист / материалист, или пък точно обратното.
Жрецът е символ и на нашите предци, може би значи да продължиш традицията по отношение на нещо. Може да значи и закрила от невидимия свят  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #968 -: Август 29, 2014, 09:15:19 pm »
Сякаш много усилия струва тази връзка. Но ако последната карта има най-голяма тежест, усилията може да си струват накрая. Само начинаеща съм, просто се опитвам.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #969 -: Август 29, 2014, 09:17:00 pm »
За развитие на взаимоотношения:

8 пентакли - 10 жезли - Кралица пентакли + 4 жезли

Картите са доста красноречиви, но все пак странично мнение няма да е излишно  :)
Само ти полагаш усилия за тази връзка, трябва да се замислиш дали си струва да я поддържаш.  :) Ако е за твоята де - ако не, за връзката на който питаш - само той полага усилия.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #970 -: Август 29, 2014, 09:35:32 pm »
То тя е кралицата, не е някой друг, това е проблема. А 4 жезли са някаква забава, приятно прекарване, но принципно са карта, която би трябвало да изразява спонтанното ни щастливо настроение - примерно като сме на някакъв празник. Определено не си струват усилия, които се полагат само за 4 жезли - да беше един голям аркан, да беше някакви чаши, но 4 жезли - можеш да намериш във всеки бар, в който завържеш случаен флирт.  ;)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #971 -: Август 30, 2014, 12:19:30 am »
"Х. ще си намери ли работа в ... до 2 месеца?" - обърнато Слънце, Жрецът, Колесницата
Тук се притеснявам, защото въпросът си е съвсем конкретен, не е някой отнесен, а има 3 големи аркана  ::).
Видоизмених го малко и попитах - "Какви са тенденциите във финансово отношение при Х. за следващите 2 месеца?" - 8 пентакли, Асо меча, 10 пентакли. Хубави карти, но все пак ще се радвам да чуя и странично мнение, защото става въпрос за близка приятелка и ме е страх да не я подведа.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #972 -: Август 30, 2014, 10:23:32 am »
Ще си намери работа тя, но има нещо гнило, за кое трябва да внимава, за да не я подведат с това обърнато Слънце. Може би не трябва ентусиазирано да пристъпи при първата хубава възможност, а да проучи по-добре и по-детайлно нещата, за да не се окаже на неправилното място или с ниско възнаграждение. А финансовите тенденции - ще има подобрение във финансовото й състояние.  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #973 -: Август 30, 2014, 10:28:22 am »
Ще спечели ли от томболата?6м-СС-7п.Според мен не. :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #974 -: Август 30, 2014, 10:31:32 am »
Ще си намери работа тя, но има нещо гнило, за кое трябва да внимава, за да не я подведат с това обърнато Слънце. Може би не трябва ентусиазирано да пристъпи при първата хубава възможност, а да проучи по-добре и по-детайлно нещата, за да не се окаже на неправилното място или с ниско възнаграждение. А финансовите тенденции - ще има подобрение във финансовото й състояние.  :)
Благодаря, Тъндър  :58:
И аз имах подобни опасения, защото преди това често й се падаше обърната 3 жезли, 7 меча с Крал чаши. Ще я предупредя да внимава, че май не познава много добре хората, при които заминава.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама