Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644815 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1890 -: Май 09, 2015, 08:01:57 pm »
Бъди сигурен, всички вампири и киликандзери също ще стоят далеч от теб!  :72: ;D
Нека да стоят!
За 8 мечове си сигурна, че не показват болести, нали? Понеже като гледам, точно с болести и затвор свързват тази карта (поне в описанията в сайтовете).  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1891 -: Май 09, 2015, 08:07:01 pm »
Ако внимателно прочетеш описанието на тази карта, тя по-скоро говори за нещо неприятно, което вече е зад гърба ти. Нещо, от което излизаш. Но за да видиш, че наистина вече се е показал изход, трябва да си "отвориш" очите.

Има някакво усещане за изолация, капсулация при теб и това ти пречи по-ясно да видиш нещата и предстоящите възможности. Също така не изключвам и самовнушения, клонящи към песимизъм.
« Последна редакция: Май 09, 2015, 08:15:08 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1892 -: Май 09, 2015, 08:33:26 pm »
Има някакво усещане за изолация, капсулация при теб и това ти пречи по-ясно да видиш нещата и предстоящите възможности. Също така не изключвам и самовнушения, клонящи към песимизъм.
Да, има, нали преди около месец имаше хора, които страняха от мен и не искаха да ми говорят. На мен такива неща ми действат зле, понеже обичам да общувам с другите, а и не съм саможив.
Дано наистина да показват отминало зло. Аз много не разбирам от карти, така че е нормално да не разбера правилно описанията им.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1893 -: Май 09, 2015, 08:41:44 pm »
Лили, а коя е картата на цепене, помниш ли?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1894 -: Май 09, 2015, 08:46:48 pm »
Лили, а коя е картата на цепене, помниш ли?

Весо, аз нямам навика да цепя.

Обикновено, ако не правя по-специална подредба, вадя по три карти в отговор на някой въпрос и това е. Ако искам някакво допълнително уточнение, после мога да извадя още една карта и да я сложа отгоре.

Осмица чаши беше картата, уточняваща твоето състояние. Според мен не говори за здравословни проблеми, за болест. Нещо те потиска, тежко ти е на душата. Тази карта също така символизира и отказ от вече ненужното, ако искаш да поемеш по нови пътища.





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1895 -: Май 09, 2015, 08:54:44 pm »
Ясно. Благодаря ти много!  :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1896 -: Май 09, 2015, 09:19:23 pm »
Може ли да попиташ картите какво ще бъде здравословното ми състояние (физическо) през май и юни?

Картите ми по-скоро са за емоционални въпроси, за здраве не ми показват вярно нещата  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1897 -: Май 09, 2015, 09:22:17 pm »
И аз имам въпрос, ще се радвам да помогнете. Как да постъпя в отношенията си с Х.? Вече съм на ръба на нервите си - сама си го правя, но искам да знам как да се измъкна от този кошмар.

цепя на Звезда/4м+Дявол+4 щитове- ами според мен е добре да се оттеглиш от този човек, доста си обсебена и притеснена и не мислиш трезво. Биеш си главата как да постъпиш и все на камък удряш, но картите те съветват наистина да се отдръпнеш и да си починеш малко от него.  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1898 -: Май 09, 2015, 10:00:09 pm »
Някой има ли желание да ми изтегли карти защо Е (приятелка ми е) се отдалечи от мен?
Искрена ли е с мен М?
Благодаря предварително  :-*

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1899 -: Май 09, 2015, 10:16:16 pm »
Картите ми по-скоро са за емоционални въпроси, за здраве не ми показват вярно нещата  :)
Жалко наистина.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1900 -: Май 10, 2015, 12:08:51 am »
Витхце, радваш ме много!  :38:

Разкажи на една раковинка за моята любов към нея - която и да е, все ще я обичам.  :38:

Изтеглих ти седмични карти - за предстоящата седмица. И как добре те описват...

      Четворка жезли                       Кралица пентакли                        Луната




Има ли арка или мост около теб? Любопитство. И виж какъв замък/кула има на първата карта...

Ще гледаш някакви хора, които се забавляват. Може да ти се струва, че прекаляват със забавленията или са минали нормите, показали са повече от необходимото. Може да отидеш на банкет или някакво фирмено събитие. Не прекалявай с алкохола там.  ;D Защото някой може да те гледа, някой да е наблюдател в ситуацията.
Сега е подходящо за създаване на някаква основа, приятелство или просто да трупаш активи. Ще се представяш добре пред околните. Тези първи стъпки ще ти дават възможност след време да се доказваш в съревнование с конкуренция. Застели си добре, че на това ще се изявяваш след време.
Другите ще те виждат прагматична, коректна. И ти самата ще се стремиш да изглеждаш надеждна. Може да си малко по-грижовна към другите.
Ще споделяш идеи за бизнес, ще се опитваш да разведряваш обстановката с весели думички. Носи повечко бижута, бъди жена - топла, мека, даваща усещане за сигурна прегръдка.
Може да се опиташ да скриеш своята женственост и емоции. Но те са в теб. И ако не ги изпускаш, не отвориш тази клапа там, ще имаш повече напрежение, пара от въображение и изживени страсти в нощта...но в мислите ти.
Виж Луната - колко живот има в нощта. Елени, зайци, кучета, раци.
Този мъж да не е женен? В нощта, в тъмното фантазиите ти ще са много. Ще душиш като хрътка...или той ще го стори. Има ловец и жертва.

Витхце, много неща ще изживееш, и все дълбоки. Позволи си да станат реалност, а да не са затворени само в теб. Нощта е красива, луната също. Не забравяй да послушаш песента на морето. В забранена компания... или не толкова забранена. Вино/питиета, трепетност, тайнственост.
Орисвам те на сладострастие - споделено.  :-* :58:

Този мъж да не е наплутонен? Обича ли да е сам в своята крепост? Има ли подчинени в нозете си? Има мъдрост в него, но и някаква проницателност. Да няма аспект на Меркурий и Плутон? Има съгледвачи. Внимавай.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1901 -: Май 10, 2015, 12:22:57 am »
Някой има ли желание да ми изтегли карти защо Е (приятелка ми е) се отдалечи от мен?
Искрена ли е с мен М?
Благодаря предварително  :-*

Тренди, по въпроса за Е и отдалечаването й изтелгих следните карти:

       Шестица пентакли                      Асо чаши                              Паж мечове




Тренди, тази приятелка да не би да има 'съветници'?

И дължи ли ти нещо?

Сякаш е в период, в който има повече ангажименти и се чуди как да балансира между тях. Може да е обсебена от трупане на парички, средства, да търси повече облаги от връзките с другите. А дали не гледа на другите от някаква по-висока позиция? Поне в очите й да се вижда на по-високо от останалите?
Може да има своите емоции или някаква любов, която да я вълнува силно. Да очаква там развитие, вести, писма, разговори или някакво общуване. И това да е обсебило мислите й. Тя може да е малко разочарована или обидена от нещо, да е видяла, прочела, да й е казано нещо, което да й носи болка.
Дори да й е преминало, може да е малко по-инатлива. Или някой да наковава положението с неистини.

Предполагам, че скоро ще се чуете, по-скоро смс, съобщение във Фейсбук - комуникация, но не очи в очи.
Нещо ще се запали и ще излезе всичко на повърхността. Може да има някаква тайна/интрига.

Да не е влюбена или наранена от някой? И заради това да се е отдръпнала.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1902 -: Май 10, 2015, 12:36:08 am »
По въпроса за М и дали е искрена изтеглих други карти.


         Отшелникът                              Слънцето                              Дяволът - обърнат



Много противоречиви карти. И все големите аркани. Важно ти е да знаеш отговор на тази питанка.

Според мен момичето или М има свой свят, до който не си допусната. Там е сама, има други вълнения. Може би е самотна. Може да се интересува от окултни занимания. Или си има свои интереси, скрити за другите. Родом да не е от друго място? Какво е преживяла, има ли болка в нея? Бяга ли от обществото?
Пред другите се стреми да се покаже по-светла, лъчезарна или оптимистична. Но зад привидно детската инфантилност може да прозира едно тъжно лице.
Какво те притеснява в нея? След общуване се чувстваш изцедена ли?
Ти си започнала да проглеждаш, довери се на усета си за нея. Все още не ти се вярва, но знаеш, че нещо не е наред.

Да не би да ти взема от енергията?

И да не е искрена, много е вероятно да е от някакво преекспониране, прекалена вяра в себе си, липса на обективност. Да говори по-мащабно. А да не действа чак толкова.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1903 -: Май 10, 2015, 12:44:09 am »
Еми вчера йога инструктурката ме посъветва да отида да ми леят куршум - дали това ще помогне?

Сиси, много искам да ти помогна, но не съм веща в тези ритуали.

Според мен това ще те обърка повече. Проблемът е в друго. Затворила си се, не поглеждаш около себе си. Страховете от провал те мъчат.
Имаш много възможности, вярвай в себе си.
Отиди на почивка в планината. Погледай звездите. Хармонизирай се.  :58:

Орисвам те на усмивки и радост от живота!  :-*

Има ли планина около мястото, на което живееш? Защо си я загърбила? В нея има сили и енергия. И 'оръжие', с което да се бориш.
Така ми идва на усет - направи си разходка сред природата, сред планината, по някакъв начин се зареди с енергията на природата. Използвай нещо като проводник. Нещо с връх. Аз се сещам за планински кристал.
Но промяната зависи от теб. Нищо външно не може да ти помогне, ако не си готова за него, не го усещаш, желаеш. Механичните действия няма да са от полза.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1904 -: Май 10, 2015, 01:16:52 am »
Сиси, много искам да ти помогна, но не съм веща в тези ритуали.

Според мен това ще те обърка повече. Проблемът е в друго. Затворила си се, не поглеждаш около себе си. Страховете от провал те мъчат.
Имаш много възможности, вярвай в себе си.
Отиди на почивка в планината. Погледай звездите. Хармонизирай се.  :58:

Орисвам те на усмивки и радост от живота!  :-*

Има ли планина около мястото, на което живееш? Защо си я загърбила? В нея има сили и енергия. И 'оръжие', с което да се бориш.
Така ми идва на усет - направи си разходка сред природата, сред планината, по някакъв начин се зареди с енергията на природата. Използвай нещо като проводник. Нещо с връх. Аз се сещам за планински кристал.
Но промяната зависи от теб. Нищо външно не може да ти помогне, ако не си готова за него, не го усещаш, желаеш. Механичните действия няма да са от полза.

Еми аз живея във Варна във Варна няма планини!Но мисля сега около 22 23 24 да отида на планина!!!
:)
Благодаря за орисването!  :-*
« Последна редакция: Май 10, 2015, 01:18:28 am от sisi »