Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644263 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1905 -: Май 10, 2015, 07:36:07 am »
Тренди, по въпроса за Е и отдалечаването й изтелгих следните карти:

       Шестица пентакли                      Асо чаши                              Паж мечове




Тренди, тази приятелка да не би да има 'съветници'?

И дължи ли ти нещо?

Сякаш е в период, в който има повече ангажименти и се чуди как да балансира между тях. Може да е обсебена от трупане на парички, средства, да търси повече облаги от връзките с другите. А дали не гледа на другите от някаква по-висока позиция? Поне в очите й да се вижда на по-високо от останалите?
Може да има своите емоции или някаква любов, която да я вълнува силно. Да очаква там развитие, вести, писма, разговори или някакво общуване. И това да е обсебило мислите й. Тя може да е малко разочарована или обидена от нещо, да е видяла, прочела, да й е казано нещо, което да й носи болка.
Дори да й е преминало, може да е малко по-инатлива. Или някой да наковава положението с неистини.

Предполагам, че скоро ще се чуете, по-скоро смс, съобщение във Фейсбук - комуникация, но не очи в очи.
Нещо ще се запали и ще излезе всичко на повърхността. Може да има някаква тайна/интрига.

Да не е влюбена или наранена от някой? И заради това да се е отдръпнала.

Ами тя живее в друг град с приятеля си, приеха я да учат в университет и оттогава сякаш се наду и изобщо не комуникира с мен, а преди това ме търсеше .Ей го по празниците си беше дошла и изобщо не ми звънна да се видим. Направо си е ясно, че ме подценява. Както и да е далеч от такива "приятелки".  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1906 -: Май 10, 2015, 07:42:51 am »
По въпроса за М и дали е искрена изтеглих други карти.


         Отшелникът                              Слънцето                              Дяволът - обърнат



Много противоречиви карти. И все големите аркани. Важно ти е да знаеш отговор на тази питанка.

Според мен момичето или М има свой свят, до който не си допусната. Там е сама, има други вълнения. Може би е самотна. Може да се интересува от окултни занимания. Или си има свои интереси, скрити за другите. Родом да не е от друго място? Какво е преживяла, има ли болка в нея? Бяга ли от обществото?
Пред другите се стреми да се покаже по-светла, лъчезарна или оптимистична. Но зад привидно детската инфантилност може да прозира едно тъжно лице.
Какво те притеснява в нея? След общуване се чувстваш изцедена ли?
Ти си започнала да проглеждаш, довери се на усета си за нея. Все още не ти се вярва, но знаеш, че нещо не е наред.

Да не би да ти взема от енергията?

И да не е искрена, много е вероятно да е от някакво преекспониране, прекалена вяра в себе си, липса на обективност. Да говори по-мащабно. А да не действа чак толкова.

Това момиче е от друг град, да и преживя едно предателство от страна на мъж, изостави я и тогава 2-те много се подкрепяхме, защото изживявахме драми. Сега много излиза, весели се,  ама сякаш е насила, за да преодолее въпросния мъж. Чувствам се използвана, по принцип ме търси за услуги, а тази седмица поисках нещо от нея и направо се измъкна, а ми беше обещала да го свърши. Чувствам, че понякога ме задушава, защото ме занимава с глупости, а аз в момента имам проблеми, които ми висят на главата. Но определено си имам едно наум за нея. Благодаря ти много, Ема  :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1907 -: Май 10, 2015, 09:00:45 am »
Тренди, М явно не те изцежда само енергийно. А също и материално.
Сега се намести този обърнат Дявол в ситуацията. Пак зарад него си мисля, че ситуацията някак ще се преобърне и ще се измъкнеш от нея. Ще излезе нещо на повърхността, ще изпъпли нещо от ниските слоеве. И тогава ще има някакво пречупване.

А момичето Е си гледа гаджето, явно много време му отделя. Той да не е някой припрян, със самочувствие, да говори много и остро? А тя да се опитва да му угажда?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1908 -: Май 10, 2015, 09:10:52 am »
Не гаджето й е много добро момче, по-скоро тя му се качва на главата.  :012:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1909 -: Май 10, 2015, 10:51:27 am »
Реших да се отдръпна. Толкова изтощена се чувствам, че нямам друг избор. Днес, на наспана и релаксирана глава, питах какво ще стане ако се отдръпна 7 пентакли - Крал Жезли - 3 Пентакли. Явно това е най-добрият вариант за мен.
изглежда че той ще се задейства

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1910 -: Май 10, 2015, 11:42:26 pm »
Ресничка, изтеглих за теб следните карти:

        Девятка пентакли                      Светът                                        Асо жезли


   


Моето разбиране на картите е, че може да получиш парички за положен труд, да финализираш някаква финансова операция. Което ще ти помогне за започване на нов проект, творчество, ще си изпълнена с идеи.

Предстои ли ти представяне пред публика или много хора? Много творчески ми се виждат картите, сякаш ще представяш идеите си/творения пред аудитория.
Все пак ми се струва, че ще ти е изпълнено с оптимизъм и желание за започване на нещо ново. Успех!  :-* Всичко е в главата ти, осъществи го.  :38:

Emma, извинявай, забавих се с ОВ - изненадващо за мен наистина финализирах една финансова операция (случи се в първите дни на м.Май) и ми се освободи ресурс за курса, на който искам да се запиша, но това ще стане след някой и друг месец. Тук искам да допълня, че със сигурност ще се запиша, защото досега малко се колебаех.

В буквалния смисъл представяне пред публика не ми се случи (много тържествено ми звучеше  :012: ), но имах някои идеи и в работата и в личния си живот, които споделих и се приеха добре.

Оптимизмът и желанието за ново продължават да ме съпътстват.

Благодаря ти много!
Чувствам се добре!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1911 -: Май 10, 2015, 11:53:00 pm »
Благодаря за обратната връзка, момичета.
Кураж!  :58:

Ресничка, бъди смела и вдъхновена. Не се отказвай от мечтите.

Витхце,  :58: :-* За посредничеството с раковинките. Ще бъдеш ли там, където си сега, по време на новолунието? На 18 е то.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1912 -: Май 11, 2015, 12:44:05 am »
Ще ми експлодира ли мозъка от учене?! Нещо ме стяга и натиска в главата шантава вече.  :043: :lol_hitting:

обърната 3-ка пентакли; 2-ка жезли; обърната Справедливост.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1913 -: Май 11, 2015, 07:57:31 am »
няма

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1914 -: Май 11, 2015, 05:11:32 pm »
Ще ми експлодира ли мозъка от учене?! Нещо ме стяга и натиска в главата шантава вече.  :043: :lol_hitting:

обърната 3-ка пентакли; 2-ка жезли; обърната Справедливост.
Няма,твоята глава е много здрава-Телешка.  :012: :-* :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1915 -: Май 11, 2015, 06:52:52 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли карти ?

Имаш ли конкретен въпрос?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1916 -: Май 11, 2015, 07:16:10 pm »
Ще може ли да ми изтеглите карти и на мен моля .

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1917 -: Май 11, 2015, 11:44:01 pm »
Не. Нещо като тенденции за периода.

Асо Жезли, Справедливост, Рицар Мечове

Според мен ще започнеш нещо ново, периода ще е градивен. Може да има изясняване на взаимоотношения, ще вземеш някакво решение и то ще бъде правилното.

Това е което на мен ми хрумна по картите, който иска да се включва в тълкуването.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1918 -: Май 11, 2015, 11:53:50 pm »
Ще може ли да ми изтеглите карти и на мен моля .

6жезли, Жрецът, 5 Меча

Ще чуеш някакви добри новини. Вероятно да получиш подкрепата от някой, може да те посъветва нещо, но ще имаш някакви съмнения, може и да те забъркат в някоя интрига.


п.п. Да не ми се връзвате много, само тренирам, не съм добра  :)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1919 -: Май 12, 2015, 01:22:22 am »
Благодря за oтделеното внимание все пак .
« Последна редакция: Май 13, 2015, 03:09:01 pm от adelina »