Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644479 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2325 -: Юли 14, 2015, 08:33:52 am »
Emma, извинявай много, дали ще можеш да ми изтеглиш карти за тази седмица?

Весо, с алко закъснение, но вчера се прибрах късно и в главата и нямаше мир.

Изтеглих ти за седицата тези карти:

           Двойка чаши                           Слънцето                           Осмица мечове



Някаква любов и съюз ще са ти трепетни. Имаш нужда и желаеш да ти е цветно, да опознаваш някой, да направиш съюз. Проявяваш детска добродушност, но и малко наивност. Сякаш имаш чисти помисли. Стремиш се към лекота - да ти е весело на душата, ефирно. Да няма някой замесен с лъвски акцент из картата си? На Двойка чаши има герб с Лъв над двойката. И Слънцето ми е много лъвска карта. Някой или ти може да се стреми към власт, да надене короната, да му се чува думата. Но имаш своите задръжки, сякаш си сляп за ситуацията. Чувстваш се ато завързан.
Ако се справиш със страховете и ограниченията си, може да изпиташ чувства, усещане на задоволство, да иаш добър късмет. Родила ти се е идея и я гледаш като дете - внимателен си.

Стреми се да си задържиш малко ресурси за черни дни. Ако сега имаш повече материални/духовни ресурси, не ги изразходвай до дупка.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2326 -: Юли 14, 2015, 08:56:47 am »
Благодаря ти много, Emma!  :58:
Да, чувствам се като завързан, защото има и трети човек. Всъщност не би трябвало да представлява опасност, понеже е публична личност, а това да се влюби човек в някой известен е всъщност безсмислено. Как обаче да ѝ се покажа, че е така?  :017:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2327 -: Юли 14, 2015, 02:30:36 pm »
Тя жената от два меча е руса, но знае. Мъдростта е с нея  :012:  Емка, да ти кажа, днес точно това ме застигна. Да направя един избор от лошо или по-лошо, макар че субективно кое от двете е едното или другото .Зависи от възприятията на човек.

Може ли да ми кажете по тези карти дали е правилно решението  ми : 9 чаши, 5 чаши и колесницата. Иначе при ваденето на тестето съвсем неволно изпадна магьостникът.



 

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2328 -: Юли 14, 2015, 03:13:08 pm »
5м - императрицата - асо меч. Според мен, водиш битка с нечестни средства, и ще победиш!
п.с. излизаш ли с някого? може да се окаже, че е обвързан.

то е раничко още за ов, ама само как се проявиха картите не е истина  :57: Значи купих си телефон и глупакът аз си сложих картата от мобилния нет и съм навъртяла 47 лв  ;D без да разбера, та досега се разправях с операторката да ми ограничи нета. Та така с моите бели  ;D

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2329 -: Юли 14, 2015, 03:32:47 pm »
Може ли да ми кажете по тези карти дали е правилно решението  ми : 9 чаши, 5 чаши и колесницата. Иначе при ваденето на тестето съвсем неволно изпадна магьостникът.

Свързано е с мъж, нали? Според мен е правилно за теб самата, но има доза разочарование и песимизъм, че не си постъпила правилно. Бъди спокойна решението е много добро за теб  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2330 -: Юли 14, 2015, 04:37:01 pm »
Започнах войната :012:
Емс, едно извънредно таро за изхода от сражението?  :012:
Когато можеш и ако искаш де  ::)

Витхце, много интересни карти. Баш това ги питах - за изход от сражението. Ясно и конкретно. И те много конкретно ми отговориха, поне според мен.

        Петица мечове                  Асо пентакли                   Четворка пентакли




Следиш картинките, нали?
Тази Петица мечове ми бръкна в окото с появата си.
Нечестна битка е това. Има и подмолни действия. Ще успееш да спечелиш, но може да използваш някакво скрито оръжие, да не е по най-доблестен начин. За момента ще задържиш звяр затворен, завързан, под опеката си. Но не се знае за колко време. Защото ми се вижда нахъсан, очите му блестят в червено, накървил се е. Това няма да те направи щастлива, мила ми Блонданелка. Тази битка и победата от нея няма да ти носят радост. Както всеки друг успех. Така го усещам аз. Може да ти се наложи да приемеш някаква ситуация, комрпомисна, не особено изгодна. И това да те принуди да потърсиш другаде ново начало. Или тук да занулиш, рестартираш ситуацията. Ще си по-внимателна, ще предложиш нещо реално като проект. Ще влезеш в дупката на Зверо! При някой шеф? Може би е доблестен или с голямо его. Сложи си нещо омайно, когато има среща. Парфюм, 'воал', ти знаеш какво. Удари чертата - не се губи в материалното, за да не загубиш емоционалното. Ще продаваш своите знания. Може да усетиш малко самота, да ти се струва, че другите се забавляват зад гърба ти. Но ти не се предавай. Виж кое е значимо. Там се дръж.
Бъди осторожна. Ще ти се възнагради вниманието след време. Хайде, орисвам на късмет и нови хоризонти!  :58: :-* Ще те пращаме на морето при лодките и тежките гемии - в буквален и преносен смисъл.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2331 -: Юли 14, 2015, 04:45:23 pm »
Тя жената от два меча е руса, но знае. Мъдростта е с нея  :012:  Емка, да ти кажа, днес точно това ме застигна. Да направя един избор от лошо или по-лошо, макар че субективно кое от двете е едното или другото .Зависи от възприятията на човек.

Може ли да ми кажете по тези карти дали е правилно решението  ми : 9 чаши, 5 чаши и колесницата. Иначе при ваденето на тестето съвсем неволно изпадна магьостникът.

Малко емоционално ли си го взела това решение? Първо си била с идея, че имаш късмет или трябва да се грижиш за нещо? След това си размислила и малко си се отчаяла?
Не гледай пропуските. Виж какво си спечелила. Тук май идва момент, в който ще има и разляти чаши, но ще ти останат повечето пълни. Да не си поела някаква отговорност? Целеустремена си, вървиш според някакви разбирания. Всичко е път. И всеки път има добри и лоши последици. За мен това означава колесницата - дуалност. Два коня, два лебеда - различните карти, различни колесници.
Ето моята Колесница - бял и черен лебед.



Дръж по средата. Според мен е компромисен вариант. Можело е по-зле да бъде.  :-*
Реших да ти изтегля само една карта, за да видя някаква конкретност за решението ти. Дръж се, Флорка.  :85:

         Девятка чаши



Все пак картата показва някакво благополучие, фертилност, пълнота.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2332 -: Юли 14, 2015, 04:58:46 pm »
Този изпаднал Магьосник съм го пропуснала. Но аз го харесвам. Ще боравиш с различни неща, ще си с развързани ръце - значи решението е добро.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2333 -: Юли 14, 2015, 05:34:12 pm »
Мерси много , Ема.  :-* Да, емоционално го взех това решение, но след това премислих рационално и пак се убедих, че е било правилното решение .  :) Много мразя да ме размотават и разкарват някакви мързеливи бюрократи.  :012: Мисля да си запазя нервната система в този случай, макар да загубя други неща.  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2334 -: Юли 14, 2015, 05:45:42 pm »
Свързано е с мъж, нали? Според мен е правилно за теб самата, но има доза разочарование и песимизъм, че не си постъпила правилно. Бъди спокойна решението е много добро за теб  :)

Благодаря ти, Тренди. Ами не, не е с мъж.  :012: Делови проблем, така да го нарека.  А утре ще го обявя решението официално , където трябва.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2335 -: Юли 16, 2015, 07:24:11 am »

Павла, радвам се много, че си имала толкова хубави емоции. Ти заслужаваш радост и усмивки.  :08:
Може и за тази седмица карти.

       Десятка пентакли                      Девятка пентакли                   Четворка мечове





Много пентакли. Заплата, аванс, да не чакаш някакво плащане?  ;D Тази седмица може да ти е насочена повече към материалното. Да се поглезиш с някакви удоволствия, които може да пипнеш, да усетиш. Пълна къща с хора. А може и да се срещнеш с роднини, родители. Някъде, където има овощна градина, да берете някакви плодове заедно. Занимания с деца, с жени, със семейните теми. Ти или друга жена с авторитет ще съблюдавате по-малките, неопитните. Послушай някое дете, може да ти каже важна информация. Ще имаш възможност и да се усамотиш, за да се порадваш на твой успех. Нещо, над което си работила. Сега му е времето да го оцениш, да си дадеш време само за себе си и лични удоволствия. Но нека усамотението не е самота. Време за наместване на важните неща. Може срещи с повече хора да те изтощят, да искаш да си починеш. Да не се спираш да говориш за нещо? Имаш един коз, премисли дали да стиснеш гърлото си, дали да изречеш каквото знаеш. Важно е да си подредиш мислите. Не се тревожи, може би имаш закрилник.
След всичко това - орисвам те на пътуване, възможности за пътуване.  :58: :-*
Добро утро много бърза ОВ: Имах приятно женско събиране, веднага след това разбрах , че няма да подпиша договор за работа и за капак съм с болно гърло и много тъжна.
Тази седмица картите се проявих за два дни , много точно Емма .
Приятен ден !

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2336 -: Юли 17, 2015, 07:55:39 pm »
Ще фалира ли фирмата, в която работи един приятел?
ц.3ч/АМ+9м+Свят- според мен не

Какво ще е финансовото му състояние?
ц.Колесница/Влюбени+8ч+7ч- мисля, че ще е колебливо,  няма да е много цветущо сякаш  :017:

Вие как виждате картите?  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2337 -: Юли 18, 2015, 08:03:28 am »
По първата подредба - тази фирма с интелектуална дейност ли се занимава?
По-вероятно е да са в застой, тръгнали са добре, имали са идеи. Сега да са позациклили. И това ги плаши, вижда им се, че нещата да много зле. По-скоро ще намерят някакъв съзник?! И ще започнат с нови проекти. Може нещо старо като модел на работа да отпадне, да има подобрения.

На втори въпрос -  и аз не мисля, че ще е доволен от финансите си. Ще се раздели с някои удоволствия и ще се чуди кое по-напред да поддържа.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2338 -: Юли 18, 2015, 08:08:29 am »
По първата подредба - тази фирма с интелектуална дейност ли се занимава?
По-вероятно е да са в застой, тръгнали са добре, имали са идеи. Сега да са позациклили. И това ги плаши, вижда им се, че нещата да много зле. По-скоро ще намерят някакъв съзник?! И ще започнат с нови проекти. Може нещо старо като модел на работа да отпадне, да има подобрения.

На втори въпрос -  и аз не мисля, че ще е доволен от финансите си. Ще се раздели с някои удоволствия и ще се чуди кое по-напред да поддържа.

фирмата е строителна
Мерси, Емс  :)

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2339 -: Юли 18, 2015, 01:26:32 pm »
Здравейте,
днес имах интересна среща с човек към който изпитвам странни чувства, помолих го за помощ и предполагам ще ми я даде, но съм в чуденка какви чувства изпитва той към мен.  Бих искала не седмични карти, а подредба за развитие на  взаимоотношения с този човек (назован по име).
Емма и другите  вълшебници с карти бихте ли го направили за мен, предварително благодаря!
Усмихнат ден!