Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644695 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2340 -: Юли 18, 2015, 04:44:33 pm »
Тренди, а обяснение за поведението?  ;D :57: Не се ядосвай, не го изживявай дълбоко.  :38:

Емоционалното таро за седмицата е малко шантаво.


Седмица чаши             Шестица чаши              Десятка пентакли



Да не си зациклила над нещо старо?
Много чаши, много емоции. Но и объркани. Чудиш се на кое да се спреш ли? Различни варианти ти се предлагат. Другите чакат твое решение. По-скоро си мисля, че в дома ще имаш някакви емоции, заради някаква жена/змия също, има и мъж намесен, който си поставила на пиедестал, красотата също ще ти е важна, паричките. И морал. Всичко ще е на фокус като светофар, на който всички светлини светят на един път. Това може да те обърка малко. И да те тласне по спомени от миналото, когато ти е било по-спокойно, невинно. Била си неопетнена, вярваща. Искаш да стиснеш здраво някакво птиче - кацало е на рамото ти явно.
Накрая излез с приятелки, бъди по-трезва, премерена. И се раз-центровайте.  :57: Наливайте питиета и се не бой.  :58: :-*
Хайде, орисвам те на море с две-три приятелки или компания.  :58:

На море не ходих, ама на басейн да  :012: Цялата седмица ми беше някаква напрегната, но пък и имаше забавления. Да, красотата и паричките бяха важни през седмицата. Имах и предложение за море  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2341 -: Юли 18, 2015, 07:47:53 pm »
Здравейте,
днес имах интересна среща с човек към който изпитвам странни чувства, помолих го за помощ и предполагам ще ми я даде, но съм в чуденка какви чувства изпитва той към мен.  Бих искала не седмични карти, а подредба за развитие на  взаимоотношения с този човек (назован по име).
Емма и другите  вълшебници с карти бихте ли го направили за мен, предварително благодаря!
Усмихнат ден!

Какво чувства към теб?
ц.ПМ/Влюбените+8щ+РЩ- карали ли сте се или пък поддържате комуникация по интернет? Има дълбоки чувства, но не мисля, че е склонен да ти ги покаже. Сякаш има нещо, което го притеснява, май е отдаден на работата си.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2342 -: Юли 18, 2015, 08:01:59 pm »
Здравей  trendy,
не по интернет, пихме кафе сутринта . Поисках услуга от него и няма караница между нас.
Благодаря ти за вниманието!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2343 -: Юли 18, 2015, 09:21:38 pm »
И аз ще ти изтегля по-късно, Павла. :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2344 -: Юли 18, 2015, 10:32:06 pm »
Здравейте момичета:) ако някоя има вдъхновение - моля да хвърли едни карти по конкретен въпрос: Какво става с Х (назован по име)? Как ще се развият нещата до месец?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2345 -: Юли 19, 2015, 10:23:43 am »
Витхце  :-*

Хора, простете! тази вечер/нощ вече ще вещерствам. Нещо не мога да се свъртя в сгодно време с картите. Или съм се прегръщала 12-тодомно с чичко Ал. (срамуваща се човечка) То е идея двамата да врачуваме(с чичко Ал), но кой знае какви видения ще имаме.  :(

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2346 -: Юли 19, 2015, 10:41:14 am »
И аз.  :engel016:
Не от мъка. От свободия.  :85: :singing:

Коктейлчета и аз обича, не ми давай идеи, че скоро няма да стигна до тарото.  :012:
А, излизам. Вие сте наркотични, закъснявам.

Желая ви много трепетен ден.  :38: :38: :38: :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2347 -: Юли 19, 2015, 06:04:27 pm »
Здравейте,
днес имах интересна среща с човек към който изпитвам странни чувства, помолих го за помощ и предполагам ще ми я даде, но съм в чуденка какви чувства изпитва той към мен.  Бих искала не седмични карти, а подредба за развитие на  взаимоотношения с този човек (назован по име).
Емма и другите  вълшебници с карти бихте ли го направили за мен, предварително благодаря!
Усмихнат ден!

Павла, с малко закъснение, но изтеглих карти по въпроса ти.

         Крал жезли                    Колелото на съдбата                  Седмица чаши



Предполагам отзи мъж умее да увлича, говори със страст, има някаква харизма, която кара другите да го гледат/слушат. Може да е от мъжете, които лесно се разпалват, да е по-гневен на моменти. Дали не е натрупал някакво желание, Павла?  ;) Гори в пламъци този мъж, но главата му е с щит - може да си пази мислите. Умее да се възстановява от неприятни събития - виж какво гущерче има на трона му. Гущерите могат да живеят и с откъсната опашка.
Може да ти донесе промени, нещо да се завърти - днес си в ниското, а утре във високото. Но колелото си се върти, това е цикъл - хубави и трудни моменти ни се предоставят, предизвикателства.
А в теб много емоции и не знаеш коя да избереш. Дали да помислиш за сигурността, да сърцето, за дома. Разпиляла си се и ти е трудно да вземеш решение.

Според мен с този мъж нещата много бързо могат да потръгнат, да има скоросто развитие. Но са възможни обрати, които ще те накарат да се чудиш в коя посока да поемеш, което ще те забави. Ще зациклиш. Не позволявай да се чувстваш наранена. Страховете ти спомените от миналото - вън от теб. Ако усетиш нещо подобно, намери начин да неутрализираш. Поплачи си, ако трябва, но не се крий от света и враговете.

Проучи го добре, може да е много хитър.


I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2348 -: Юли 19, 2015, 06:17:58 pm »
Здравейте момичета:) ако някоя има вдъхновение - моля да хвърли едни карти по конкретен въпрос: Какво става с Х (назован по име)? Как ще се развият нещата до месец?

Аз се вдъхнових, Единствена и безценна. И изтеглих карти. :08:

         Петица жезли                     Двойка пентакли                       Тройка мечове



Този мъж нещо се репчи, показва мъжество, харесва му конкуренцията. Да не мери сили с противници, конкуренти? Има си своите битки. За момента не са му толкова важни, належащи. А подготовка и предупреждение към другите с какво разполага като умения. Повече са му думите и врявата. Налага му се да е дипломматичен, балансира си нещо, чуди се как да съчетае различни неща. Има и своите сърдечни болки, има нужда от време за себе си, за да се изкапе болката през раните му.

Как ще се развият нещата - може да имате лек и приятелски сблъсък, но няма да има ранени, повече ще са думите, а не действията. Предполагам по време на светлата част от деня, среща до висока сграда, неутрална територия. Ще се опитате да запазите добрия тон, да направите компромис, макар един то вас да си мисли, че прави по-голям такъв. Но може да има усещане за разбити сърца, някаква болка. Да няма трети в ситуацията? След цялата офанзива - нов път, нов поход. Дали един към друг, или всеки по пътя си - зависи от някаква вест/писмо/съобщение. Някой може да раздуе ситуацията, но ще е за добро. Пътешествие към някаква победа.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2349 -: Юли 19, 2015, 06:33:02 pm »
Витхце, при теб няма пропуск. Всяка седмица започваме с нов крал. :57:
Не мога да разбера това ти ли си? Или някоя твоя тръпка? Дали не показва теб като желаеща да командиш? Всеки път различно.

               Крал мечове                          Асо жезли                          Умереността




Този път ще заложиш за акъл - имаш си някаква стратегия, обмисли я добре. Какво трябва да направиш, как да го направиш. Ще ти се иска да върнеш авторитета си и ще го правиш със сила в главата. Думата ти ще тежи, а и ти знаеш как да я изречеш, за да е последна. Може да си малко заплашителна към някой. Но искаш другите да ти вярват. И ти носиш вяра в себе си, дали не се молиш за нещо в последно време?
Време за пре-раждане. Някакво ново начало. И тази идея те изгаря, не ти дава мира, прави те креативна. В главата ти е творчество, четеш ли нещо важно в момента? Имаш своите надежди, че ще полетиш към/за нещо. Може да отиваш с добри намерения - малко хипарска Асо жезли. Жената държи цвете, бяло цвете. Цвете на мира?  :57:
Но ще трябва малко да забавиш стъпката. Таро казва да си умерена, да си подредиш всички приоритети, да прехвърлиш двата възможни варианта пред себе си. Послушай някой съветник, някой над теб, добър човек. Отрезви се, охлади се. След Асо жезли и този огън, Умереността е с крака във водата.  ;) Бъди дипломатична и търси компромис, да има съдружие между две части - две чаши и се прелива вода от едната в другата. Използвай всички ресурси. И този подход ще ти донесе победа. Може и похвала за успехите.  :-*

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2350 -: Юли 19, 2015, 06:50:43 pm »
Емма, кой събира абонаментните такси? Ако е вакантна позицията, се кандидатирам :engel016:.
Може ли и на мен карти, моля?
De omnibus dubitandum est

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2351 -: Юли 19, 2015, 07:17:59 pm »
Диянка, полагаме те за ковчежник на Тарото.  :58: :-* :08:

Много женски карти ти изтеглих. Харесва ми новото начало с теб.


                Асо чаши                               Луната                            Девятка пентакли



Мечтаем ли за нещо, Диянка?  :-*

Имаш някакви надежди, създала си трепети. Да не си получила новина, вест? Идеи за творчество, за създаване на нещо ново, проект, нещо свързано с изкуство, с тънките струни на душата? Стремиш се към хармония, към щастие - може и да пращаш сигнали на някой.
Но в тъмното мечтаеш и за още - някаква идея те е обсебила, преследваш нещо. Когато си сама в тъмното, тогава се отпускаш. Нека не се самозаблуждаваш, прогони илюзиите. Тогава имаш и своите мигове с тайни. Да не ти се налага нощем да твориш? Сякаш имаш нужда от своите мигове на усамотение, за да се порадваш на изкуствто, на хармония, да послушаш музика. Зад гърба си имаш постижения и е време да си дадеш малко почивка, за да видиш красотата около себе си.
Да има по-млад човек или дете, което върви след теб?
Диянка, много емоции, много женственост, много фертилност. Някои чаши ще се счупят и ще ти е малко тегаво. Може след изкушение, нещо порочно. Но се вгледай в това, което ти е останало, не тъжи за загубите. Сега е време да мечтаеш.

Хайде, на водолейското пълнолуние ще чакаме резултати и пик на ситуацията.  :08: Ще си хапнеш ли от райската ябълка?  :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2352 -: Юли 19, 2015, 07:27:03 pm »
Ще си хапнеш ли от райската ябълка?  :58: :-*

Няма да повярваш, но току-що изядох една. Вкъщи се оказа, че само на мен ми понася вкусът им.

Много ти благодаря за картите, ще разкажа. :012:
De omnibus dubitandum est

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2353 -: Юли 19, 2015, 07:45:52 pm »
Седмичното ми таро: при разбъркването на тестето изскочи магът, и дръпнах 2ч - РЖ - 8м.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2354 -: Юли 19, 2015, 10:59:07 pm »
Диянка.  :08: Райските ябълки са полезни. И тук само аз ги тача, много ги обичам. Всякакви райски ябълки обичам.  ;) Стига да са изкусителни. :08:


Скорпионче, някой те омагьосва ли? Този Магьосник изпаднал... Владее положението. Дали прави фокуси, дали са чудеса?  ;)
Стремиш се към съдружие с някой, сближаване. На твоите карти хората са с лице един към друг. Заради цветовете на мантите им(?!) - червена и зелена, има някакво нагнетяване, страст, огън и ревност?! Някакво действие, припряност, някой ще се опитва да осъществява идеите си. Огнена личност, темпераментна. Но в край на седмицата може да се чувстваш с вързани ръце или да не виждаш истината. Пази се от грешки. Този, който се е забързал, да не създаде някъде 'болест', проблеми?

 :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.