Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645047 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2490 -: Август 16, 2015, 03:04:38 pm »
Happy58,

По картите, които е изтеглила Emma:

Според мен става въпрос за състояние, което е придобито преди време и се развивало бавно (пентаклите). Може би по време на климакса или злополука. Състоянието не е остро. А нещо, с което тялото да се изчисти (пентакли + СС). Това бавно натрупване на пентаклите и СС ме навежда на мисълта и за отделителната с-ма, напр. нередовна дефекация?! Имала ли е подобни проблеми майка ти? Въпреки че тук в картите има 9П и косвено ВЖ (2), като по-ниско проявление на СС (20) и говорят за женското. Нещо, което не е можела да приеме и да пусне или нещо нерешено, което ѝ тежи? От друга страна си мисля, че може би има минерален дефицит на важни микроелементи. Същинското лечение според мен ще започне през септември (9П се свързва със знака на дева) и може би към него ще има подходящ хранителен режим и прием на допълнителни добавки.
Най-доброто, което тя може да направи за себе си е да се върне в миналото, да си прости и да продължи напред по-позитивна, то това е и съвета на СС.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2491 -: Август 16, 2015, 03:28:29 pm »
Happy58,

По картите, които е изтеглила Emma:

Според мен става въпрос за състояние, което е придобито преди време и се развивало бавно (пентаклите). Може би по време на климакса или злополука. Състоянието не е остро. А нещо, с което тялото да се изчисти (пентакли + СС). Това бавно натрупване на пентаклите и СС ме навежда на мисълта и за отделителната с-ма, напр. нередовна дефекация?! Имала ли е подобни проблеми майка ти? Въпреки че тук в картите има 9П и косвено ВЖ (2), като по-ниско проявление на СС (20) и говорят за женското. Нещо, което не е можела да приеме и да пусне или нещо нерешено, което ѝ тежи? От друга страна си мисля, че може би има минерален дефицит на важни микроелементи. Същинското лечение според мен ще започне през септември (9П се свързва със знака на дева) и може би към него ще има подходящ хранителен режим и прием на допълнителни добавки.
Най-доброто, което тя може да направи за себе си е да се върне в миналото, да си прости и да продължи напред по-позитивна, то това е и съвета на СС.

Хепи, изтеглих за мама тези карти

Паж пентакли.               Девятка пентакли.            Страшният съд


Да няма някакви камъчета, твърди нещица в нея, нещо са се образува и да скапва системата?  Според мен новото и лечение може да донесе знание за нещо, да научи нещо. Ще има миг покой, но после ще вземате решения - важни. Може двама лекари да са на различно мнение. Ще се промени нещо в нея, да не смените диагнозата?  А тя  как е с женските органи? Ще се върне у дома, но може проблемите с водата да си останат.

Благодаря и на вас, момичета, за мнението и насоките.
Да, предполага се, че причината е в уплътняване на черния дроб - а според мен това е започнало да се образува известно време след отстраняване на жлъчката. Странно, и двете насочвате към женски органи .... ще я водя и там .... При болен черен дроб страда всичко, защото просто кръвта не може да се пречисти и така да храни другите органи .... ама тя слуша ли .... сега уж вече щяла да слуша. Даже чак сега разбирам, че не можела и да пишка от 2-3 седмици (е как няма да пълни в корема вода ... и къде е мнението на лекарите по въпроса ...) .

Както и да е - ясно е, че ще има и гинеколог, и чистене - и то физическо и психическо - да, тя наистина има да чисти стари емоционални модели ...

 :58: :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2492 -: Август 16, 2015, 03:42:22 pm »
Да, и аз видях, че Романтика има идеите за женските неща също. При мен беше на усет. Но при нея логиката й ми се стори резонна.
Нека маминка открие точното лечение и се възстанови. Пращам здравно орисване. :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2493 -: Август 17, 2015, 01:19:24 am »
Как ще се развият отношенията ми с един човек от родата?
Колесницата, Кулата, Дяволът?
Отношенията се хармонизираха и стоплиха. :) След като мина седмица до пълното им вледеняване, реших да си кажа всичко, което имам и сега сме си ток и жица.  :012: Усетих и наченки за справедливо отношения. Да видим дали ще си изпълни обещанието. На мен времето ми помогна да преглътна част от яда си, за да мисля рационално. Май по - често трябва да го прилагам този метод, защото не винаги съм в състояние да мисля какво правя и говоря.  :57:
« Последна редакция: Август 17, 2015, 01:21:34 am от Теодор »

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2494 -: Август 17, 2015, 08:30:14 am »
Отношенията се хармонизираха и стоплиха. :) След като мина седмица до пълното им вледеняване, реших да си кажа всичко, което имам и сега сме си ток и жица.  :012: Усетих и наченки за справедливо отношения. Да видим дали ще си изпълни обещанието. На мен времето ми помогна да преглътна част от яда си, за да мисля рационално. Май по - често трябва да го прилагам този метод, защото не винаги съм в състояние да мисля какво правя и говоря.  :57:

Теди, прекрасно е, че се "вглеждаш" в себе си - това много ще ти помогне в живота. Успех!  :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2495 -: Август 17, 2015, 01:58:06 pm »
Витхце, хотелско таро съм ти наредила за седмицата.

Двойка жезли.          Асо пентакли.            Четворка пентакли


Много пентакли. Иначе май си се размечтала за нещо. Кръстопътно положение. Едното ти е сигурно, в ръцете. Другото е пред теб като възможност, блазни те. Въпрос - нещо азиатско около теб да те вълнува? Човек, храна, пътуване - нещо свързано с Ориента или Изток? Някой да не ти чете омайни приказки, шехерезадени? Но май ще избереш сигурното. Мечтите друг път. Сега ще ти е по-рационално, ще трупаш активи, нови проекти или нещо стабилно. По-скоро в зародиш. Но ще искаш да е перспективно. Порадвай се на живот. Не всичко е пари и сигурност. Другите могат да шушукат, че си се хванала здраво в нещо. Забравяш да се усмихваш от задължения и желание да знаеш. Съвместявай - добро-лошо, работа-веселие. Добре ще си организираш хората.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2496 -: Август 17, 2015, 02:14:07 pm »
Някой ще ми дръпне ли карти по въпрос за здравето на седмодомието? Аз попитах как ще се развие състоянието му и изтеглих

Колелото на съдбата, петица жезли и звездата.

Но ми е пристрастно/притеснено и не мога да преценя по картите. 

Аз съм по-добре със здравето. Даже си направих маникюр,педикюр, успях да пия кафе, без да ми се гади. Даже хапнах. Голямо щастие. От два дена ми се привиждат разни неща, нищо и никакви, но то голямо пиршество след тази глюкоза. Всичко ми се вижда гурме и деликатес. :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2497 -: Август 17, 2015, 02:39:42 pm »

Аз съм по-добре със здравето. Даже си направих маникюр,педикюр, успях да пия кафе, без да ми се гади. Даже хапнах. Голямо щастие. От два дена ми се привиждат разни неща, нищо и никакви, но то голямо пиршество след тази глюкоза. Всичко ми се вижда гурме и деликатес. :012:

нещо съм изпуснала момента с разболяването - пожелавам ти бързичко да влизате в норма и да се наслаждавате на почивката

 :58: :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2498 -: Август 17, 2015, 02:48:21 pm »
Благодаря, Хепи. :58:
Моето момченце е по-зле. Дано днес се закрепи. За да не се налага да се прибираме. Но май отчаянието и депресията му е повече. Което май показва и звездата. Едни фантазии черногледи има.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2499 -: Август 17, 2015, 05:49:26 pm »
Емма, по картите за твоето момче:

Летен вирус ли го е тръшнало? Основно е засегната храносмилателната с-ма вероятно (КС) и проблемите с нея са довели до неговото силно неспокойствие, конфликтност на моменти и др. физически неразположения (5Ж) и нервно изтощение (З). Според мен имунната с-ма му работи на макс по 5Ж, приема ли медикаменти? Вдъхвай му повече светли мисли...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2500 -: Август 17, 2015, 06:00:20 pm »
Ema, пробиотици

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2501 -: Август 17, 2015, 06:06:21 pm »
Много си точна, Романтика. Да, летен вирус. Но се оказа доста упорит при него. Това лежане в хотела го изнервя. Ама с три планени в овен и три в близнаци... Всякакво бездействие е гадно за него. И светилата в шести дом - хипохондрик от класа е. :85: :57: 
Приема медикаменти. И на лекар беше. Който му изписа ампули антибиотик и лека диета - да не яде, да не пие и да не пуши. :85: Тежката диета мога само да я гадая.  :D


Папи, мерси. Дай и конкретна идея, че се сбърках от цярове вече.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2502 -: Август 17, 2015, 07:58:48 pm »
Летен вирус с антибиотик?!?
Както и да е-хидратин алфа, ентерол, от всяко по 1 прахче дневно, прочети упътванията
СИлно изявени симптоми за повече от 3 денонощия не са нормални, ако е така-повторен лекар. Ако затихва, но се чувства отпаднал, с разстроен корем, моята рецепта ще го оправи. Хидратин може повече на ден, но мин 1, ентерол-макс 2-сутрин едно и вечер едно. На мен лично ми действа по-добре когато го пия на гладно, и не хапче, а прахче във вода

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2503 -: Август 17, 2015, 08:56:26 pm »
Хидратин и ентерол го минахме. Както и всички възможни прахчета. На мен подействаха. На него не. И лекар му даде ампулите. Като крайна мярка. И беше обещаващ лекар... Де да знам, така го прецених. Помоли утре да се вяснем пак, за да не се притеснява. След две ампулки е по-добре. Поне излязохме на разходка. Утре ще пиша пак на какво положение сме. Или ще летуваме... Или се прибираме.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2504 -: Август 17, 2015, 09:05:50 pm »
Ентерол се пие мин седмица, хидратин-3 дена, кога успяхте да ги "минете"
Но ако не се подобрява-лекар
Какви ампули е предписал?