Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645835 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2595 -: Септември 05, 2015, 02:21:27 pm »
При мен последната карта е тази, на която цепя Дама пентакли. Сега видях, че си ме питала  :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2596 -: Септември 05, 2015, 02:47:42 pm »
Логично е да има лъв и орел, мъжки/соларни символи са, свързани с власт. Символиката им не е специфична за Таро. По-внимателно с тия императори и крале с мечове, особено кралете — ако ги стяга някъде, да не вземат да се натягат на сияйния император :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2597 -: Септември 05, 2015, 03:19:16 pm »
Репси  :08:
Ако ще има натягане, да съм аз Император.  :clap:

Няма изгледи за интриги между крале и императори около мен. Май картите описват моето състояние. Поне засега не виждам някаква драма.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2598 -: Септември 06, 2015, 11:56:45 am »
Тази нощ ще вещерствам, Витхце. Знам, че е неделя, като никога. Защото си позволих да легна в 6:30 сутринта. Човек би казал, че съм се отдала на партита. А аз се вглъбих в една книга.

Около мен мъжете винаги са мъже. Явно не мога да се влюбвам в немъже. Силни личности. Къде овладели характера и даденостите си, къде не, но с потенциал. Страшно е.  ??? Иначе картите описват и мен. Но и мъжете около мен.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2599 -: Септември 06, 2015, 07:11:22 pm »
До 6 месеца мъж ще създаде ли семейство? 9 меча - паж меч - 2 чаши.
Не, семейство не, но връзка - да. Бих се радвала и на вашите мнения.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2600 -: Септември 06, 2015, 07:27:53 pm »
До 6 месеца мъж ще създаде ли семейство? 9 меча - паж меч - 2 чаши.
Не, семейство не, но връзка - да. Бих се радвала и на вашите мнения.
Може да има влюбване, хлътване или някакви тайни срещи/копнежи по някоя жена/девойка. Друго не виждам по тези карти  :017:
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2601 -: Септември 06, 2015, 09:33:13 pm »
До 6 месеца мъж ще създаде ли семейство? 9 меча - паж меч - 2 чаши.
Не, семейство не, но връзка - да. Бих се радвала и на вашите мнения.

Иска му се, но има горчив предишен опит, който му пречи. Мисля, че ще срещне важен човек, сродна душа  :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2602 -: Септември 07, 2015, 08:30:08 am »
Ще се сдобря ли с леля ми до края на годината?
ц.ДП/РЧ+СС+Кс



аз мисля, че тотално ще се отчуждим и вече отношенията ни няма да бъдат същите
мисля че ще се сдобрите. тук СС и Кс са  малко страненни обаче. възможно е някакъв не много приятен повод да ви сдобри

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2603 -: Септември 07, 2015, 08:33:30 am »
Реших да си изтегля карти и за мен за месец септември. Ама си ги нагодих едни... Все пак ще ги споделя с вас, ако някой му се коментира.

                  Смъртта                         Императорът                      Рицар пентакли



Много мъже. Последната карта в колодата е Крал мечове




Явно пак ще трябва да съм момченце, а не момиченце. Ама нищо, то се свиква след време.

Промените по Смъртта - сигурно ще се тръшна болна. Промени си обмислям, но явно не ми стиска или не ме е напънала нуждата, ситуацията. Да видим какво толкова ще трябва да решавам.
Пффф.  :57: Болежки и работа. Найс перспектива.  :85:
смъртта и на мен тук ми навява асоциация за болест. но е възможно и някаква вътрешна промяна да е, не лека. и да ти се наложи да си отстояваш нещата. ще трябва да изчакаш, обаче. възможно е да получиш помощ/подарък по-късно

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2604 -: Септември 07, 2015, 08:38:47 am »
До 6 месеца мъж ще създаде ли семейство? 9 меча - паж меч - 2 чаши.
Не, семейство не, но връзка - да. Бих се радвала и на вашите мнения.
не. може и да има страх от обвързване.
най-много флирт да има, връзка по тези карти ми се струва малко вероятно. ако срещне някоя жена, питай пак

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2605 -: Септември 07, 2015, 08:52:26 am »
Клер, благодаря.  :38:  Ще чакам с нетърпение да имам подарък.  :08: Като дете ще го чакам.  :012:


Витхце, не съм те забравила със седмичното таро. Изтеглих ти


       Кралица пентакли                                    Звездата                                         Рицар мечове

   

Тази седмица ще започне с повече разумност. Може да организираш нещо, да се грижиш за нещо. Историята с кучето ще ти е все така актуална, виж какво кученце има зад кралицата. Но ще имаш идеи, които са практични, носещи успехи. Но дълбоко в теб ще си се вторачила в някакви мечти, ще си изпълнена с надежда. Не губи чувството за реалност в ситуацията. Може някоя мечта да бъде осветена и да й дадеш път за развитие. Щастието ще зависи от баланса между практичност и мечтателност. Ще очакваме да тръгнеш на някакъв поход, борба за справедливост или спасение на някой в нужда, онеправдан. Напълнила си кошницата с идеали. Не бъди прекалено припряна или прибързана в действията.
Ако се чудиш къде е твой любим Обесен - то той се намира в последната карта в колодата. Няма бягане от него.
Седмица на различни настроения - ще се люшкаш между практичното и мечтите. Но май ще тръгнеш след някоя мечта.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2606 -: Септември 07, 2015, 05:54:07 pm »
Утре съм на интервю за работа. Ще започна ли там работа?
ц.10ж/6м+4п+ДМ


шансовете не са добри и мисля, че няма да започна. 4п не ми харесва тук, няма да бъда удовлетворена

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2607 -: Септември 07, 2015, 06:08:06 pm »
Утре съм на интервю за работа. Ще започна ли там работа?

Задаваш въпроса като че ли с пораженческа нагласа, за което загатват 10ж. и 6м. Вероятно имаш нужда и от собствени пари, чувстваш се материално ограничена.

Ако демонстрираш мотивация и заинтересованост, имаш шанс да се харесаш на интервюиращата, която може да се окаже доста проницателна и прагматична жена.

Не е изключено да ти предложат работа, но вероятно заплащането няма да ти хареса. Аналогични указания има и в хорарната карта, ако се построи за часа на задаване на въпроса.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2608 -: Септември 07, 2015, 06:11:34 pm »
Аз отивам с голямо нежелание, защото е магазин за дрехи и заради парите бих приела да работя, иначе абсурд. Мъж ще бъде интервюиращ, ама хич не искам да работя такова нещо. Искам по специалността си, за какво съм учила 4 години  :( Благодаря, Лили  :08:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2609 -: Септември 07, 2015, 06:16:51 pm »
И аз съм била в подобно положение, разбирам те. Но все отнякъде човек трябва да започне. В началото винаги тръгваме с очаквания веднага да намерим нещо по специалността, но за завършилите хуманитарна специалност възможностите са доста по-ограничени. Учила съм 8 години, накрая се наложи сама да се преквалифицирам.

Горе главата - може това да не е твоята работа и впоследствие да изскочи нещо по-интересно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui