Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644391 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2640 -: Септември 10, 2015, 11:52:32 am »
може ли и за мен карти: бременността на приятелката ми ще приключи ли успешно? в смисъл да си има 2 живи и здрави бебета

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2641 -: Септември 10, 2015, 11:58:59 am »
Благодаря ви, Тренди и Клер :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2642 -: Септември 10, 2015, 12:57:17 pm »
По картите на Рептил:

При 2 подредба има някаква скрита конкуренция, не си сам.
При 1, имаш по-голяма воля и желание. Мисля, че се познаваш с някой от хората там, има нещо недовършено (този Маг и Колесницата, хич не ми се струват финални карти, а като че ли започващи ::)).
« Последна редакция: Септември 10, 2015, 01:01:40 pm от romantica »

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2643 -: Септември 10, 2015, 01:08:04 pm »
без картинки ще пиша, довечера ще ги постна ако искаш
Л- ц.Сила/6м+Маг+Колесница
Б-ц5ж/3м+8ж+Луна

Определено Л е по-добрия вариант. А и Маг + Колесница ми се вижда добра комбинация в посока "сам съм си шеф" - ще имаш повече свобода да развиваш дейността според собствените си разбирания/планове.
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2644 -: Септември 10, 2015, 01:11:20 pm »
Тренди, права си много. Колкото и да се отдалечавам, все е без ефект. Но нали се разбрахме - судоку от телефона, току си взема довечера и слушалките, че да си слушам музика, а не преливаща простотия.  :012:
Неучтиво, но кой както си го заслужи. А на мен ми е писнало от учтивости.  :012:

По твой въпрос аз изтеглих тези карти

 
          Кралица пентакли                    Императорът                     Двойка чаши




На мен картите ми харесват. Представила си се добре, показала си заземеност и отговорност. Може би ще предложиш слред време някаква идея за развитие, която да носи доходи. Предстои и на теб да вземеш важно решение. Но ако се стремиш към създаване на приятелства и съюз, ще успееш.
Навярно положението ти за работата зависи от властен мъж или такъв с положение. Да няма и при него някакви дилеми?
Или нещо лъвско? На Императорът има един лъв, на Двойка чаши също има лъвче като част от герб.

Последната карта е Слънцето. Обнадеждаващо, нещо е в зародиш, ще се развива.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2645 -: Септември 10, 2015, 01:23:03 pm »
Флорка, при първата възможост може да идеализираш малко повече ситуацията. Но ще научиш нещо перспективно.

Втората възможност много големи аркани. Няма да ти е лесно там. Може да имаш и огорчение някакво. Но от това място ще се научиш да се справяш с всяка ситуация. И да показваш повечко женственост - да вървиш напред с женското в себе си, не само с боец в теб.

Личи си, че втората възможност повече ти харесва, заради големите аркани. Очакваш нещо по-голямо там може би.

Първата ти се вижда сигурно по-практична. Първата възможност може да се проточи повече във времето.

Емка, благодаря ти много за тълкуването. Писах малко по тази тема в хорарните върпоси. Много добре си описала ситуацията.
Двуомих се между два курса. Исках от доста време да пробвам йога, да науча нещо перспективно, както и ти казваш. Вчера се събудих с решението, да се запиша там. И а хорарът  не излезе лош. Наистина искам да науча нещо ново.

По втората възможност- да беше ми като че ли повече на сърце, но сега избрах по-практичното. Поне засега, не съм се отказала още и от него курс.  :) Ставаше въпрос за курс по балет ( класически). Играла съм 6 г. в детските си години и началото на тийн периода. Полсе се отказах. Иначе бях посъбрала опит, сценични изяви и доста дисциплина там. Можеше и да излезе нещо повече, но по това време взеха да ме вълнуват съвсем различни неща. И сега исках да се върна в залата, най-вече заради физическата активност, понеже фитнеса не ми се нрави много. Засега обаче остава йоата.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2646 -: Септември 10, 2015, 01:32:40 pm »
Трудно ми е да съм обективен за себе си, уж за делови отношения питам, а все любовни карти се падат :) Нареждам се на опашката с един въпрос.

Имам две предложения, трябва да избера едно. И двете изглеждат добре, плюсове/минуси няма стърчащи. Почти все едно е кое. Та — кое от двете е по-перспективно, предложението на Л. или на Б.?

Репси, и аз ти изтеглих карти, много големи аркани се паднаха.

По предложението на Л.

             Глупакът                                        Висшата жрица                                     Висшият жрец



Харесва ми, че има някаква градивност в подреждането на големите аркани, което все пак ще ти донесе побутване напред в стъблицата. Да не е предложение за нещо, което е ново за теб, да има повече неща, които не си правил до момента? Иначе имаш малко идеализирана представа за ситуажията, тук би тръгнал с повече надежди, и няма да си напълно обективен за ситуацията. Ако имаш познат/приятел с мнение по това предложение, изслушай го. Не загърбвай съветите. В началото може да имаш свои лични и дълбоки прозрения и повече да се занимаваш с вътрешния си свят, да го караш на интуиция, усет. Да се случват нещата бавно. След време ще добиеш авторитет, ще има хора, които те слушат или негласно ръководиш. Може да научиш нещо ново за теб там, да приемеш друга "религия". Ще си идеалист, броби за справедливост и в защита на онеправданите. Но много духовни карти... ако това е опция за теб, може да ти хареса.

За вариант Б. изтеглих


         Крал мечове                              Дяволът                         Справедливостта



Тук ще има повече екшън, Репси. Ще си поставен в ситуации да отстояваш позициите си с думи. Но ти ще се справяш с това. Дори на моменти думите ти да бодват някой по-остро. Вярваш в своите идеи и ще искаш да ги виждаш осъществени. Проблем - какво ще го правим този Дявол?  :57: Ако има и женички, може да има скрити страсти. Но при мъжки колектив?  :57: Все пак това място ще те кара да стигаш до това, което криеш в себе си дълбоко, всички имаме и черни страни. Може другите честичко да вадят на показ лошото в теб. Ще се изправяш пред страховете си, за да се преборваш с тях. Но не забравяй, че всеки заплаща за делата си, нека доброто в теб е повече. Може да имаш повече колебания и да си поставен в ситуация да помиряваш хората около себе си. Да съдиш кое е редно, кое заслужава вниманието ти, кое трябва да премахнеш. Тук може по-честичко да вървиш в определен ред, малко по калъп.

в първата възможност може би ще има повече творчество и лично отношение. Във втората възможност добър старт, но и ходене по определена от другите линия. Това може да те нагнетява.

И за двете възможности изтеглих по една крайна карта, за да видя какво ще е развитието ти.
Изненада - два рицаря. Рицар мечове и Рижар пентакли.

В първата възможност развитието ще идва от твой хъс, ще вървиш към успехите с идеалите си. При втората възможност успехите ще идват след учене, знания и бавно, постепенно. При първата възможност не винаги ще печелиш битките. При втората възможност ще стигнеш далече, но може да не е скоро.

Хайде, успех.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2647 -: Септември 10, 2015, 01:41:51 pm »
Емка, благодаря ти много за тълкуването. Писах малко по тази тема в хорарните върпоси. Много добре си описала ситуацията.
Двуомих се между два курса. Исках от доста време да пробвам йога, да науча нещо перспективно, както и ти казваш. Вчера се събудих с решението, да се запиша там. И а хорарът  не излезе лош. Наистина искам да науча нещо ново.

По втората възможност- да беше ми като че ли повече на сърце, но сега избрах по-практичното. Поне засега, не съм се отказала още и от него курс.  :) Ставаше въпрос за курс по балет ( класически). Играла съм 6 г. в детските си години и началото на тийн периода. Полсе се отказах. Иначе бях посъбрала опит, сценични изяви и доста дисциплина там. Можеше и да излезе нещо повече, но по това време взеха да ме вълнуват съвсем различни неща. И сега исках да се върна в залата, най-вече заради физическата активност, понеже фитнеса не ми се нрави много. Засега обаче остава йоата.  :)

Флорка, това обяснява картите. Аз не съм видяла какво си писала в хорарните карти, ще разгледам сега.

Но това за балет съвсем на място си е с картите - женски карти, но изискват някакво усилие. Балетните истории изглеждат чудесно на сцена, но само балеринките си знаят какво им коства тази грация.  :72:
Успех с йогата. Нека ти е хубаво, орисвам!  :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2648 -: Септември 10, 2015, 01:52:48 pm »
може ли и за мен карти: бременността на приятелката ми ще приключи ли успешно? в смисъл да си има 2 живи и здрави бебета

Клер, за този въпрос изтеглих


           Умереността                             Тройка жезли                      Крал чаши



Малко идиотски въпрос, но да не вдига температура по незнайни причини?

Иначе ако иска да има успешна бременност, сега му е времето да се отдаде на свои удоволствия, дребни занимания, да бъде по-умерена в ежедневието си. Нека слуша музика, да чува добре съветите на другите и да се стреми към спокойствие. А мечтала ли е за тази бременност? Да е чакана, жадувана? И сега да се радва, че е осъществена мечтата? Може да пътува повечко или да пътува по-дълго до лекар, който си е избрала. Нека не се грижи за другите, а за себе си, да се остави на някой чувствен мъж да я обгрижва.
Последната карта е Асо мечове. С две бебенца - почти сигурно е, че ще ражда секцио. И с това Асо мечове. И да има проблеми, ще се справя успешно с тях.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2649 -: Септември 10, 2015, 01:56:18 pm »
Emma, a ще можеш ли да изтеглиш карти и за мен?  ::)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2650 -: Септември 10, 2015, 01:57:39 pm »
Весо, дай някакъв въпрос, ако имаш. Или просто за момента искаш карти?  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2651 -: Септември 10, 2015, 02:07:23 pm »
благодаря Ема.
не вдига температура, с кървене е. има вода доста в тези карти.
бременноста е след инвитро, дълго чакана. в болница е пак за задържане. малко са ми странни картите. по принцип трябва да ходи на лекар от друг град. дано асото показва секциото.
« Последна редакция: Септември 10, 2015, 02:08:57 pm от Kler »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2652 -: Септември 10, 2015, 02:15:16 pm »
Благодаря Романтика, благодаря, Ема!

Не познавам никого, засега не съм срещал познати. И да, вариант Б. е по в рамки, има си коловоз. Ако има вариант "сам съм си шеф" въобще няма и да се замисля :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2653 -: Септември 10, 2015, 02:20:08 pm »
За Клер. Водата - емоционална е, изплашена явно. При тези обстоятелства. Кралят е идикация за лекарите.
Нека всичко е добре при нея, орисвам я на хубавини и здрави бебенца.  :-*


Репс, вариант Л. сякаш ще разчиташ повече на себе си. Там са много... лични картите. Говорят за питане до вътрешния си глас, усет.


Аз не съм си дала кратка обратна връзка за моето месечно таро. Тази Смърт засега показва дребни болежки. Вътрешни промени - малко, но ги има.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2654 -: Септември 10, 2015, 02:50:13 pm »
Дааааааааааааааа от утре почвам едномесечно обучение  при тях :cheer: Леле душата ми ликува, направо лети  :012: Харесаха ме, защото търсят човек точно с моята специалност, нищо, че нямам опит. Хората там са млади, готини и интелигентни. Такива ми трябват на мен.
Емс, картите ти са точни, мъжът е шеф и е баш Им-р  :012: Пък като знам, че все я подминавах тази обява понеже бях несигурна в себе си, но нищо. Научих си урока  :)