Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644345 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2775 -: Септември 27, 2015, 03:06:16 pm »

Не чакам повече оптимизъм от октомврийско  :012: но като разпънеш месечна шатра, ще го видим, Емс   ::) :38:

Витхце, да не пътуваш октомври на някакво обучение? Изтеглих ти за месеца


         Двойка пентакли                 Петица мечове                      Двойка жезли



Много двойки, ще си на кръстопътно място. Ще ти се наложи да съвместяваш две начинания. Няма да е лесно, ситуацията ше изисква от теб да си малко по-дипломатична. Зад теб може да се разразява буря. Но силите на противниците да не са еднакви - човек с възможности и някой, който е по-скромен, но явно смел. Може да ти се наложи да ги помиряваш някак, да си медиатор, да се стремиш да вървят в хармония.
Тази битка ще те измори, може и да те принуди да вземеш решения, които не са съвсем по правилата. Или са следствие на обида от миналото. Но бурята бързо може да те повлече. Да виждаш нечестните ходове на другите. Това положение ще те накара да помислиш кое е важно за теб - мечтите или предоставената пътека, по която вървиш. Ще се чудиш накъде да поемеш. Но май душата иска нещо друго.
Не се плаши от другите и техните малки игрички. Ще ги надвиеш. С малко рани и жертви от твоя страна.

Месец на колебания и дилеми. В началото ще си по-практична, рационална. В край може да мислиш повече за желанията на душата/сърцето.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2776 -: Септември 27, 2015, 03:22:53 pm »

Ще чакам за октомври, понеже усещам, че ще ми е труден месец, да видя какво ще каже и твоето таро  :08:

Тренди, за октомври много седмици.  :57:

           Седмица чаши                    Седмица пентакли                        Силата



Ще ти е труден месец, но май нещо ще зациклиш в началото. Пред теб желанията ще са повече. И това може да разпилява енергията ви в различни дейности. Може да ти е трудно да решиш, да отсееш кое ще е важното. Потърси значимото. Другото е пълнеж. Да не правиш някакъв проект, който да показваш пред повече хора? И това малко да те смущава? Може да има две групи - едните ще са по-канонични, ще са буквалисти. Другите по-скоро ще чакат нареждане от някой, за да изкажат мнението си. Действай според сърцето си. То е най-важното. Все пак ще има резултати от действията ти. Много е важно какво ще предприемеш в началото на начинанията. Защото това и ще получиш след време като резултат. За да си доволна, ще трябва да внимаваш как разпределяш ресурсите си. Иначе ще си заклещена в едно недоволство от постигнатото. Но точно тези ситуации ще извикат на помощ всичките ти сили, за да се справиш. Ще излезеш по-силна и мъдра.
Ще ми е чудно дали на 8-ми октомври няма да имаш някакво проявление. Ще следиш ли и ако има такова, ще споделиш ли?
Хайде, чакаме аплодисменти от публика.  :-* :58:
Ти сама си ръководител на живота си. Сега му е времето да впрегнеш уменията си, Тренди. Бъди господар на съдбата си.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2777 -: Септември 27, 2015, 03:31:05 pm »
Оф тия 7-мици преследват ме  :012: нали съм в ЛГ 7- няма как  :012: И на мен Силата ми се падна за месеца. Ще има изпитания  :72: Ще дам отчет за 8-ми. Благодаря ти, Емс  :-* Само да питам коя беше последната карта?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2778 -: Септември 27, 2015, 04:19:36 pm »
Витхце, Обесеният го мернах да се помотава, когато размесвах картите. Но много строго му забраних да дефилира.  :57: Беше така добър да не изпада от колодата, да не се появява като последен, да не участва в раздаването.  :clap:


Тренди, Светът беше последната карта. В моята колода е много красива. И изпълнена със смисъл и символика.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2779 -: Септември 27, 2015, 05:11:37 pm »


Може ли да помоля за октомври? ::)


Мирабелка, големи карти ти изтеглих за октомври. Брей, много интересни ми се видяха. Да не ти предстои преобръщане на светоглега? Обесеният пропусна Витхцето, но явно те е заразила с него.  :72:  Голямо изпадане от колодата беше.
Витхце, пусна вирус, да знаеш.

А картите за Мирабелка са

           Глупакът                           Четворка мечове                    Магьосникът



Нещо ново ти предстои. Мъти се водата около теб, ще избие в нова посока, нов извор. В началото може да си много ентусиазирана. До степен да не виждаш детайлите. Ще си изпълнена с детска наивност, че всичко ще се случи с лекота. В ушите ти ще звучи музика - опиянението на новото начало. Но може да ти се наложи да си дадеш кратка почивка. Фалстарт. Ще усетиш, че не всичко е толкова лесно, може да си притисната от три различни човека или ситуации. Които да ти носят горчивина, малко болка. Все пак си имаш своите скрити козове. Може да е един, но ще ти свърши работа. Ще съумееш с него да стартираш отново. И този път ще владееш повече ресурсите си. Може да посочиш за нещо някой роден в годината на Кучето. Или да си го избереш за нещо.
Пази здравето си, да не започнеш месец октомври с някоя болест. И така да е, ще отмине и ще продължиш към реализиране на желанията си.
Хайде, предизвикай някой на дуел. Ще го омагьосаш с умения и знания.  :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2780 -: Септември 27, 2015, 05:15:35 pm »
Витхце, и ти имаш последна карта. Аз съм я взела предвид в тълкуването.
За мен е като 4 дом в хорарната карта - край, изход на тегленето.
По трите карти ще вървиш. И резултат ще те доведе до нещо определено.


Девятка жезли е твоята последна карта. 


I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2781 -: Септември 27, 2015, 05:34:51 pm »
Емма,  ще може ли и аз да се наредя за месечно таро?  Октомври ще са ми първите изпити, та да видя какво ще покажат картите.

Скорпионче, колко изпита ще имаш? 7? Ще вървиш по ръба, но ще се справиш.

Иначе ти изтеглих много женски карти.

                         Звездата                                                 Петица жезли                                 Висшата жрица



Виж каква битка се разрази. Какво ще ги правим тези двете прекрасници, м? Звездата иска мечти. Жрицата иска знания.  ;) :-*

Изпълнена си с надежди, копнежи. Може да не си много обективна, виждаш някаква светлинка и вървиш след нея. Сякаш е единствен възможен път. Животът покрай теб си тече, а ти може да си малко пасивна в своя унес и желания. Може да загърбиш малко приятели или детенце. Пожелала си нещо за себе си, дори да не смееш да го изречеш. Внимавай да не се оплетеш в измамна песен/думи. Нещо, което звучи красиво, но цели да те обсеби, откъсне, промени много.
В теб може да има битка на кое да обърнеш повече внимание - желанията на сърцето, желания на разум.
Ще ти се наложи да участваш в конфликт, някаква препирня. Някой ще си мери силите с друг. Използвай женската си интуиция, усет, за да се справиш с тази ситуация.
В край на месеца може да наблегнеш повече над учението, да хванеш книгите. Дори да ти се иска да е по-рано, ще ти е трудно. Ще разбереш кое е правдиво, истината. Но ще тръгнеш от самоопознаване, за да стигнеш до периферията, където са твоите по-чувствителни точки. От център към периферия. Едва тогава вземай важни решения. Пасивен месец. На мисли, осъзнаване, опознаване.

Ще си по-практична и заземена в край на периода. Може да се отстраниш от приятели, групи. Не забравяй, че ти си Кралицата.  ;) Ще имаш своите защитници.

И двете женски карти са малко двойни. На Звездата има две стомни. На Жрицата има две колони около трона й - бяла и черна.  ;)
В началото може да имаш два варианта, които да ти се виждат що-годе еднакви на вид, макар един от тях да тежи повече. В край на месеца може да си по-категорична и да правиш разлика - един бял и един черен вариант. Ти избираш кой ти пасва повече.  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2782 -: Септември 27, 2015, 06:21:26 pm »
Ема, нареждам се и аз за месечно Таро  :012: Като гледам отзивите и ми е много интересно. Тъкмо ще е и за предстоящия рожден ден  :)

Пърпълче, ще се правиш на ледена кралица.  :012: Изтеглих ти за месеца

          Рицар чаши                         Кралица пентакли                    Обесеният




В теб има идеали, може би виждаш света по друг начин. Призмата ти е друга. Но те е страх да покажеш своите чувства. Пазиш за себе си от неувереност. Може някаква вест, любовно признание да те изненада. Или комуникация с творческа личност, по-сетивен човек. Да те е наблюдавал дълго и да предприеме крачка към теб.
Като гледам шлем/каската на този рицар, както и ботушките му - какви меркуриеви крилца има, да не ти домъкне по ретро Меркурий някой стар обожател?
Но ти сякаш търсиш повече заземеност, повече сигурност. Ще оцениш трезво ситуацията, мислиш за нещо дългосрочно, което да ти носи просперитет, идея за дом. Да не обърнеш гръб на новопристигналите?
Може да се занимаваш и с повече домашни неща.
Но в край на месеца ще имаш нужда от промяна на гледната точка. Ще дойде след отдалечаване от другите. Време за прочистване. Не се страхувай да изхвърлиш старите си дрехи - буквално и метафорично. Нужно ти е да направиш разместване.
Хайде, орисвам те на приключенски дух и някакво пътуване, нещо екзотично, среща с екзотичен човек с весел нрав.  :-*

Не забравяй да си носиш бижутата, особено тези с камъните. И нека царствената осанка е с теб винаги.  :58:


На Витхцето метни един поглед с неодобрение. Тя пусна заразата с обесен.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2783 -: Септември 27, 2015, 06:31:28 pm »
Благодаря Ема  :38:  Ще видим какво ще донесе Октомври - ще дам обратна връзка.  :58:
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2784 -: Септември 27, 2015, 06:34:29 pm »
Здравейте,
 аз моля за седмични карти.  :)
Благодаря!

Павла, не обръщай внимание да думите на околните. Нека си говорят. Чуждата злост не трябва да те ранява.  :-*

За новата седмица ти изтеглих хубави карти.

          Императорът                            Влюбените                          Десятка пентакли
 


Да не изпитваш тежест от решение, което трябва да вземеш? Може да имаш нужда от малко време за себе си, за да предприемеш нещо важно по въпрос - значими решения, усещане за отговорност. Не забравяй, че ти сама ръководиш живота си. И от теб зависи какви битки ще печелиш. В теб има мъдрост, знания и достатъчно сила, за да се справиш. Ако имаш възможност, не забравяй да посетиш някое свято място, храм. С вярата и силата към успех.
И с помощ на верните ти хора.  ;) Може да получиш подкрепа от близък човек. Някой да ти подаде ръка, за да те улесни. Не отказвай. Особено ако е мъж с добро положение и силен характер. Позволи си да бъдеш жена, да заемеш женската роля. Порадвай се на любовта, на добрите новини. Стреми се да бъдеш в хармония с другите, да търсиш съюз, а не битки. Това ще ти донесе повече спокойствие и радост в дома. Много хубави карти - от сила и решения към женски занимания.

Скрити страсти има ли?  :72: Сексуален заряд? Хайде, нека ти е хубаво и плУтонично. Не всичко е пари и сигурност, отговорности. Понякога може да се отдадем на по-първични желания. Избягвай трупането на негативност. Не рови много из раните си.  :-*

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2785 -: Септември 27, 2015, 06:55:24 pm »

Може ли за октомври ... и, моля, стига с тези Кули, обърнати и т.н. ... време е за нещо по-така, плиййз  :57: :57: :58: :58:


Хепи, поръчах ти от вселената интересни карти.

                                Звездата                                          Смъртта                        Четворка пентакли
 


Два големи аркана, важен месец ще ти е. Унесла си се някъде, може да си позагърбила малко домашните или битови задачки. Да не се колебаеш за две възможности? Имаш своите мечти. Надяваш се на нещо. Но май ще се наложи да сложиш край на една илюзия. Нещо, което си развивала в главата си, за което си сънувала. Сега е време да направиш промени. Пази се от болестите и позволи на другите да те обгрижват. Ще имаш своите пазители - ангели, защитници. Но промените няма да дойдат с лекота. Трябва да пожертваш нещо - по-добре всичко, което виждаш, че е на доизживяване.
По-добре събирай ресурси за черни дни и търси стабилността. Не забравяй за духовните си занимания. Но сега е време да слезеш на земята. Тази Звезда е красива, но връщането към четворката пентакли ще ти отвори нови хоризонти. Ще видиш резултатите от нов проект.
Мечтите и пасивността - в друго време.  :38:
Не забравяй да не се затваряш - пускай да изтича всичко "болно" от себе си. Сякаш си се затворила в себе си и нито пускаш някой да влиза, нито нещо от теб да излиза. Това не е здравословно. Поне в едната посока да има движение - еднопосочна улица.  :-*

Орисвам те на вяра в новите хоризонти! Ще бъде, да знаеш.  :08: :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2786 -: Септември 27, 2015, 06:56:33 pm »
Довечера и аз ще си изтегля карти за октомври.
Ако има други навитаци, ще ми е драго и на сърцето.  :38:

Едит: Ако съм пропуснала някой, да пише с големи и червени букви. Без циклата съм, кьорава работа.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2787 -: Септември 27, 2015, 07:42:13 pm »
Довечера и аз ще си изтегля карти за октомври.
Ако има други навитаци, ще ми е драго и на сърцето.  :38:

Едит: Ако съм пропуснала някой, да пише с големи и червени букви. Без циклата съм, кьорава работа.
Ще се радвам и на мен да видиш какво ме чака октомври  😊💐

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2788 -: Септември 27, 2015, 08:45:42 pm »
Емма, ще може ли и за мен да провериш какво ще успея да свърша през предстоящия октомври месец? Благодаря ти от сърце!  :38:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2789 -: Септември 27, 2015, 11:54:02 pm »
Момичета, не ми идва множко с картите. Ще ми е много интересно. Но ще е утре.
Нека ви е цветно в сънищата.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.