Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644563 пъти)

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2760 -: Септември 24, 2015, 10:26:21 am »
момичета да попитам,в събота съм на  интервю за работа , ще ме вземат ли? благодаря ви :17: :-*

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2761 -: Септември 24, 2015, 01:41:52 pm »
момичета да попитам,в събота съм на  интервю за работа , ще ме вземат ли? благодаря ви :17: :-*

Промених въпроса ти. Ще започнеш ли работа във фирмата, за която кандидатстваш?
ц.ДМ/6ж+Справедливост+Глупак- според мен ще започнеш работа, но няма да ти хареса там, ще има напрежение, кавги и ще решиш да се махнеш. Надявам се да греша. Успех!

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2762 -: Септември 24, 2015, 03:22:15 pm »
Промених въпроса ти. Ще започнеш ли работа във фирмата, за която кандидатстваш?
ц.ДМ/6ж+Справедливост+Глупак- според мен ще започнеш работа, но няма да ти хареса там, ще има напрежение, кавги и ще решиш да се махнеш. Надявам се да греша. Успех!
благодаря ти, сега пък ми се обадиха и от друго място за работа. Ще видиме какво ще стане. Ще дам обратна връзка 😊

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2763 -: Септември 24, 2015, 10:28:18 pm »
благодаря ти, сега пък ми се обадиха и от друго място за работа. Ще видиме какво ще стане. Ще дам обратна връзка 😊
При започването на последната ми работа бях изтеглила 8 пенакли и Глупакът ,за съжаление първата карта не си я спомням.
 Според мен може и да се двоумиш ,но в крайна сметка ще се спреш на първия вариант :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2764 -: Септември 25, 2015, 09:47:40 pm »
Витхце, измамни магьосници не харесваме.  :012: Не го жали дълго.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2765 -: Септември 25, 2015, 10:01:16 pm »
Щом и работно се дъни - не струва. Не обичаме такива изцепки.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2766 -: Септември 26, 2015, 10:11:28 am »
Пропуснала съм Тренди. А на нея й е било неудобно да пише.  :38: Тренди, вярно ще ти е важен месец. Изтеглих ти тези карти


             Колесницата                         Смъртта                              Асо чаши



Искаш да достигнеш някакъв връх, да си на подиум, да си видима. Може да ти се наложи да организираш дейностите на другите. Да съвместяваш различни хора в екип, или различни начинания. Сега му е времето да поемеш контрол над живота си. Не бъди опозиция на другите, те могат само да ти помогнат, ако съумееш да правиш компромиси. Да нямаш колебание някакво, две възможности? едната е изкусителна, може би малко нередна. Другата е по-праведна, но може малко скучна. Ще движиш между тях, поне опитай някак да ги съчетаеш.
Ако не съумееш да се справиш с това - да работиш с другите, може да станеш зависима от тях, да си в неизгодна позиция, да си като 'болна'. Промяна, ред е нещо от стария ти живот да си отиде. Пусни го, хвани се за нещо живо, нека умиращото да си тръгне от теб. Не ти е необходимо. Да мислиш какво е можело да бъде, ако?! Не ти трябва това. Върви напред, загърбвай миналото. Нека е по твоя воля, а не по принуда от обстоятелствата. А пред теб те чака нещо ново и различно, нещо оптимистично. Зараждащи се чувства. По-добре да ти носят надежда. а не да са свързани с негативности. От теб зависи кое ще избереш. Не се оставяй забатачена, а действай.
В край на месеца може да забравиш за собствените си нужди и да помагаш на другите. Или да се срещнеш с такава жена - грижовна, емоционална, любяща. Тя ще ти донесе знание за нещо, може новина.

Хайде, яхвай тези дуални лебеди и лети към целите си.  :08: Не забравяй за онази необходима малка болка, тя ще те отрезви и ще източи отровената кръв от теб, за да се възродиш.  :-*

Така в началото на месеца имах успехи- дипломирах се, започнах стаж по специалността си. Искам да постихна успехи, да съм видима както ти каза. По Смъртта-имах здравословни проблеми, бях хванала ужасен вирус, който ми разказа играта, имаше внезапни промени. Асото тук не ми донесе нови чувства, а по-скоро бях малко по-емоционална.

Ще чакам за октомври, понеже усещам, че ще ми е труден месец, да видя какво ще каже и твоето таро  :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2767 -: Септември 26, 2015, 11:42:57 am »
Довечера или утре ще вещерствам, че сега имам ангажименти и пътуване.  :08:
Не устетих кога мина този месец. Чак ми е странно, че давате обратни връзки за септември. А като видях датата - логично.  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2768 -: Септември 26, 2015, 11:54:17 am »
Реших да си изтегля карти и за мен за месец септември. Ама си ги нагодих едни... Все пак ще ги споделя с вас, ако някой му се коментира.

                  Смъртта                         Императорът                      Рицар пентакли



Много мъже. Последната карта в колодата е Крал мечове




Явно пак ще трябва да съм момченце, а не момиченце. Ама нищо, то се свиква след време.

Промените по Смъртта - сигурно ще се тръшна болна. Промени си обмислям, но явно не ми стиска или не ме е напънала нуждата, ситуацията. Да видим какво толкова ще трябва да решавам.
Пффф.  :57: Болежки и работа. Найс перспектива.  :85:

Моето месечно таро и връзката по него - по Смъртта се занимавах с болни хора. А по мъжките карти наистина се ангажирах с решения. Да, и мъжове около мен. Предимно с мъже общувах този месец. Някои с власт и позиции.
Чак големи трансформации не съм имала. В отношенията с някои хора имах промени - мъже и жени.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2769 -: Септември 26, 2015, 12:09:13 pm »

Мирабелка, изтеглих ти за седмицата


        Висшият жрец                       Девятка мечове                     Седмица чаши



Нещо ще учиш ли? Предстои ти някакво обучение или издигане в пост, да те следват другите. Ти няма да демонстрираш положението си, няма да парадираш, но ще имаш мъдрост в действията. Ако има някой човек - мъдър, духовен, не се свени да му поискаш съвет. Да не би да имаш някакви две важни събития? Нещо, което е свързано с два броя, държиш в ръцете си две неща, но са ти ценни, може би с тях имаш власт над другите.
Все пак те е страх от предстоящето. Може да се чувстваш разголена пред другите или да ги усещаш недобронамерени, а ти уязвима. Притесняваш се, защото искаш да се справиш с целите си, а може би има прекалено много детайли. И това те обърква, сякаш се вцепеняваш от страх, че няма да успееш. Не тъгувай. Дори да се чудиш какво да избереш, защото ще има пред теб повечко възможности. Виж какво иска сърцето, душата - там се насочи. Другото е плява, не струва усилията ти и те забавя в развитието. Избери само най-важното. И ще ти донесе успех. И то с фанфари и признание от другите.  :58: :-*


П.с. Малко ми стана странно, че за Витхце изтеглих един голям аркан и двете други карти. Като погледнем подредбата за Мирабелка - един голям аркан. При Витхце имаме Десятка мечове. При Мирабелка Девятка мечове. При Витхце Осмица чаши. При Мирабелка Седмица чаши.
Да бях искала така да ги наредя, нямаше да мога.  :012:
И в големите им аркани има някакво доближаване - Маг и Папата.


Емс, много ти благодаря и се извинявам, че толкова късно давам обратна връзка. Болднах най-важното от въпросната седмица. Накратко - участвах в организирането на служебно мероприятие, трябваше да стоя пред хора и да говоря пред тях, затова се чувствах неуверена (не обичам да се бутам в светлините на прожекторите). За моя изненада всичко мина много добре и получих одобрение.
Отново ти благодаря много, Емс! Много си те бива!

Може ли да помоля за октомври? ::)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2770 -: Септември 26, 2015, 12:59:13 pm »
Може за октомври. Има още няколко дена до началото му. Ще направим месечните карти.  :58:
И аз нямам търпение да си изтегля за октомври.  :85: Барем тогава да ми се паднат малко по-женски карти, да се почувствам и аз момиченце.  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2771 -: Септември 26, 2015, 03:04:06 pm »
Емма,  ще може ли и аз да се наредя за месечно таро?  Октомври ще са ми първите изпити, та да видя какво ще покажат картите. 
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2772 -: Септември 26, 2015, 03:44:10 pm »
Ема, нареждам се и аз за месечно Таро  :012: Като гледам отзивите и ми е много интересно. Тъкмо ще е и за предстоящия рожден ден  :)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2773 -: Септември 26, 2015, 08:34:55 pm »
Здравейте,
 аз моля за седмични карти.  :)
Благодаря!

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2774 -: Септември 26, 2015, 08:46:52 pm »
Хепи,

6 чаши - 3 пентакли - паж пентакли обърнати.
цепя на обърнат отшелник.
докато бърках, изпаднаха асо пентали и кралица жлези обърната.

нещо от миналото може би ще напомни за себе си или ще прекараш известно време в семейна среда.
към средата на месеца може да си доста ангажирана с работа или да се наложи да проявиш усърдие за нещо.
месецът ми изглежда важен - ще имаш шанс за нещо, може да е свързано и с пари. но крайното развитие няма да е този месец, което ще те тормози и ядосва. новините/предложенията ще се забавят


Хепи, и аз ти изтеглих карти за месец септември.

         Девятка чаши                     Девятка пентакли                 Шестица жезли

Девятката пентакли и този месец ще ти е актуална. Много девятки, ще чакаме някаков съобщение. Но и в големите аркани 9 е Отшелникът. Мисля си, че е малко тематично. Ще имаш нужда от усамотение, за да си пренаредиш мислите. Може да ти се струва малко тъмно около теб, повече комуникация с животните, да мислиш за духовното.

Все пак картите говорят, че ще ти е грижовно, емоционално. Не осиновявай другите, опитай да се срещаш с нови хора, да създаваш нови запознанства. И ако имаш важен приятел - нека бъде до теб. Послушай музика, отдай се на онези неща, които носят красота на душата. Дори да ти е малко усамотено в по-голяма част от месеца, да искаш да се радваш на своята компания. Месец, в който ще търсиш емоционален баланс. Около теб пълни чаши - с емоция. Търси място да изливаш от тях, нека не се препълват. Не мисли за самотата. Може да е добра, за да се пренаредиш. Когато се справиш с това, ще имаш успешно връщане в обществото. В компания на верни приятели, ще получиш похвали и признание. Ще се чувстваш отново част от играта и способна и силна конкуренция.
Орисвам на успехи, Хепи.  :58: :-*

ОВ - месец, изпълнен с болести, които са май на база натрупан емоционален стрес ... но пък тези случки ме карат да променя някои неща в живота си - ще видим, нека узреят мислите.

По средата на месеца наистина имаше много работа. И да, имаше предложение за печелене на пари, но поради моите здравословни проблеми нищо още не се случва - а и аз не съм сигурна, че мога да го правя. Ще видим .....

Може ли за октомври ... и, моля, стига с тези Кули, обърнати и т.н. ... време е за нещо по-така, плиййз  :57: :57: :58: :58: