Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644802 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2565 -: Август 29, 2015, 10:53:14 pm »
Да, Павла, помня я.
Двойка пентакли



Търси средината, за да се справиш с конфликтните ситуации. Бъди дипломатична. Само така ще излезеш от ситуацията в добра позиция.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2566 -: Август 30, 2015, 05:19:31 pm »
Много ти благодаря, Ема! :-*
Пожелавам ти бързо и благоприятно разрешаване на твоите неща.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2567 -: Август 30, 2015, 07:55:17 pm »
 Хайде, орисвам те на забавления и някаква среща с повечко хора. Дори това да те постави в ситуация да лавираш между две положения, да се налага да избираш, да синхронизираш две различни дейности.  :08: :58:
Може да ти е много майчинско.  :-*

Най-хубавите емоций!!!
 :clap: Браво Емма

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2568 -: Август 30, 2015, 11:08:05 pm »
Мирабелка, благодаря.  :38:

Павла, звучиш жива и изпълнена с добра енергия.  :58: :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2569 -: Август 31, 2015, 12:07:39 am »
ц.5м/Колесница+Умереност+9м


Тази жена иска да ти се хареса обаче вижда, че ти не и отвръщаш по същия начин. Някак си и е гадно и се опитва да ти се докаже, иска да я забележиш. Не  е настроена зле към теб определено, но ти нещо не и даваш шанс.
Благодаря ти. Отношенияра ни са усложнени от други хора. Иначе както аз, така и тя се държим топло и дружелюбно един към друг. Тя се пада близка на един мой роднина, а контактите ни са неизбежни.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2570 -: Август 31, 2015, 08:25:53 am »
Може месечно и за теб, Клер.
Много емоции ти изтеглих.  :012:

           Тройка чаши                           Петица чаши                        Умереността




Твоето забавление излезе още в началото. Явно ще ти държи влага. Събиране с приятели, може да послушате музика, да се забавлявате, да се чувстваш одухотворена. Ако е имало лош период, ще се чувстваш като "излекувана" от него. Не загърбвай важен приятел. особено заради забавления и удоволствия на дребно. Все пак ще ти дойдат в повече чувствата. И ще ти е по-трудно да оцениш кое си струва усилията, в кое е важно да се включил, къде да отдадеш повечко енергия и чувства. Не прекалявай с алкохола.  :012: Аз да кажа и друго... Може да попаднеш в ситуация, в която изкушенията са повече - нещо триъгълно. Или да има някой излишен. Това може да ти донесе повече негативност или да не мислиш за хубавините на живота, както е било преди. Не забравяй, че зад гърба ти има верни приятели, които ще ти помогнат. И не мисли чак толкова за лошото, не всичко е загубено, само ненужното. Ще дойде време, в което ще преценяваш - ще претеглиш кои чувства си струват. Като някакво просветление ще е. Страстите ще са охладени, ще търсиш баланс и хармония. Пренареди си приоритетите. И не забравяй да се топнеш в река, море, езеро - някаква вода. Там ще си "излееш" негативността по-лесно.

В край на месеца с верни приятели ще 'превземете' някакъв връх, ще се чувствате удовлетворени, а ти похвалена за успехите ти.  :-* :38:

Много чувствено, Клер. Но търси позитивното и красивото. Радвай се на аромата на цветя, на птичките. Намери време да си доставиш удоволствие само за теб.  :38:

благодаря. супер беше мероприятието и дълго ще ни държи влага. :) този месец има и доста празници, така че ще има още събирания. ще дам ов в края на месеца

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2571 -: Септември 01, 2015, 12:06:48 am »
Ресничка, успях да сколасам, за да отделя време за месечното ти таро. Изтеглих тези карти:


          Умереността                        Седмица мечове                   Паж пентакли





Ще ти се налага да си дипломатична. Дори другите да те съветват. За себе си претегляй правилно нещата, не бързай с решенията. Може би имаш две възможности пред теб и трябва да намериш средината между тях. Охлади емоциите, наслади се на нематериалното, но не губи почва под краката си. Ако има мъж до теб/съпруг/фигура, която ти е авторитетна, не забравяй да я чуеш. Може да ти каже нещо важно, дори и с назидателен тон. Може да получиш подкрепа от хора, които не си подозирала. А да си разочарована от тези, на които вярваш. Имаш какво да учиш още, особено за материалните неща. Ще трябва да приемаш съвети от по-мъдри, по-възрастни, може някой учен/с много дипломи. Още си в началото за някои дейности, тепърва ще трупаш опит. Но не и без твоите усилия. Старай се и ще имаш успехи. Дори другите да ти пречат или да има конкуренция.

От теб зависи дали ще се чувстваш измамена, Ресничка. Нека не позволяваш да вземат твоите козове и да ги използват неправомерно. Внимавай на кой се доверяваш.  :38:

Еmma, давам ОВ - важното с назидателния тон от авторитетна мъжка фигура го чух още на 01.08! Налагаше ми се да съм много дипломатична. Нямаше как да не се почувствамм измамена, фактите са си факти, обаче съвсем съзнателно заех една много интересна позиция, неочаквано за отсрещната страна. И сега усещам, че това буди сериозно недоумение, може би лека паника даже. Но пък аз се чувствам добре и ми е леко.
Някакси неусетно направих първите крачки в посока промяна на светоусещането ми за материалното в живота.

Благодаря ти за съветите! Помагат ми!  :58:  :-*

И да те помоля за септемврийско таро. O:-)
Чувствам се добре!

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2572 -: Септември 01, 2015, 08:34:06 am »
Хепи, не знам какво си планувала, но може да имаш много женски моменти.

Изтеглих ти за месец август:


            Девятка пентакли               Десятка пентакли                   Крал пентакли




Много възходящо. Много пентакли. Този месец може да проявяваш повече рационалност, да търсиш някаква стабилност. Интересното е, че Десятка пентакли изпадна още при размесването на картите. А после се появява и в подредбата.
Ще искаш да отделиш време за себе си, за своите удоволствие, да загърбиш чуждите проблеми. Да релакисраш. Може и музика да слушаш повече. Или да се занимаваш с нещо творческо - като наблюдател, участник. Ако имаш някакви умения, може да им се отдадеш. В компания на женски колектив или с жени от семейството. Прегледай си документите, може и за собственост някаква. Може да е важно. Ще има и моменти, в които ще трябва да си твърда, да ръководиш другите. С прецизност.
Да не би някой по-възрастен мъж, по-мъдър да те нарани и донесе страхове за нещо? Не слушай всичко, което може да е раняващо.
Този месец да не чакаш някакви парички?

асо чаши обърнато - 6 жлези обърнати - смърт обърната
цепя на 3 пентакли

много обърнати карти. може би нещата няма да се случат точно така, както са запланувани. може да си излишно емоционална. може би ще има нещо, което да не искаш да приемеш и ще си затваряш очите. мисля, че показват по-скоро емоционалното ти състояние, дано да си изкараш добре :)

Само за протокола - събитието вече е известно.
В допълнение - това, което планирах да свърша, почти не се получи - по най-различни причини.

За септември ще ми хвърлите ли карти, моля ... :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2573 -: Септември 01, 2015, 08:47:46 am »
Хепи,

6 чаши - 3 пентакли - паж пентакли обърнати.
цепя на обърнат отшелник.
докато бърках, изпаднаха асо пентали и кралица жлези обърната.

нещо от миналото може би ще напомни за себе си или ще прекараш известно време в семейна среда.
към средата на месеца може да си доста ангажирана с работа или да се наложи да проявиш усърдие за нещо.
месецът ми изглежда важен - ще имаш шанс за нещо, може да е свързано и с пари. но крайното развитие няма да е този месец, което ще те тормози и ядосва. новините/предложенията ще се забавят

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2574 -: Септември 01, 2015, 12:23:24 pm »
Може ли едно месечно за мен? :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2575 -: Септември 01, 2015, 01:23:42 pm »
Еmma, давам ОВ - важното с назидателния тон от авторитетна мъжка фигура го чух още на 01.08! Налагаше ми се да съм много дипломатична. Нямаше как да не се почувствамм измамена, фактите са си факти, обаче съвсем съзнателно заех една много интересна позиция, неочаквано за отсрещната страна. И сега усещам, че това буди сериозно недоумение, може би лека паника даже. Но пък аз се чувствам добре и ми е леко.
Някакси неусетно направих първите крачки в посока промяна на светоусещането ми за материалното в живота.

Благодаря ти за съветите! Помагат ми!  :58:  :-*

И да те помоля за септемврийско таро. O:-)

Ресничка, благодаря за обратната връзка. За месец септември ти изтеглих тези карти


              Девятка жезли                       Осмица пентакли                      Паж жезли



Имала си някакви предизвикателства. И усещаш умора, болка от случката. Сега може да си по-предпазлива. Все пак виждаш, предусещаш, че другите са в готовност да те нападнат. Не се страхувай, дори да ти се струва, че си далече от позициите, в които се чувстваш уютно и защитена. Сега е време малко да се усамотиш, за да промиеш раните си, да се лекуваш. Но не допускай страховете да те вцепенят. Минала си през трудности и успехи, имаш знания. Може да усъвършенстваш своя техника, работа, да научиш нещо ново, което да ти е полезно. Използвай времето в практика на нещо, може би с ръцете. Период на обучение. Ще ти се отплати след време. Когато се почувстваш знаеща и понаучила нови трикове, ще тръгнеш на някакво пътешествие - буквално, преносно. Там ще се изявяваш. Може да си малко по-нетърпелива, припряна, да се вълнуваш от новости. Не загърбвай мъдростта на по-старите. С тяхна помощ може да започнеш дейност, която да е по-продължителна.
Този месец трябва да е насочен към теб и какво можеш, какво учиш. Вложи ресурси в себе си, за да си добре след време.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2576 -: Септември 01, 2015, 01:36:45 pm »
Само за протокола - събитието вече е известно.
В допълнение - това, което планирах да свърша, почти не се получи - по най-различни причини.

За септември ще ми хвърлите ли карти, моля ... :)


Хепи, и аз ти изтеглих карти за месец септември.

         Девятка чаши                     Девятка пентакли                 Шестица жезли




Девятката пентакли и този месец ще ти е актуална. Много девятки, ще чакаме някаков съобщение. Но и в големите аркани 9 е Отшелникът. Мисля си, че е малко тематично. Ще имаш нужда от усамотение, за да си пренаредиш мислите. Може да ти се струва малко тъмно около теб, повече комуникация с животните, да мислиш за духовното.

Все пак картите говорят, че ще ти е грижовно, емоционално. Не осиновявай другите, опитай да се срещаш с нови хора, да създаваш нови запознанства. И ако имаш важен приятел - нека бъде до теб. Послушай музика, отдай се на онези неща, които носят красота на душата. Дори да ти е малко усамотено в по-голяма част от месеца, да искаш да се радваш на своята компания. Месец, в който ще търсиш емоционален баланс. Около теб пълни чаши - с емоция. Търси място да изливаш от тях, нека не се препълват. Не мисли за самотата. Може да е добра, за да се пренаредиш. Когато се справиш с това, ще имаш успешно връщане в обществото. В компания на верни приятели, ще получиш похвали и признание. Ще се чувстваш отново част от играта и способна и силна конкуренция.
Орисвам на успехи, Хепи.  :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2577 -: Септември 01, 2015, 01:53:18 pm »
Емс, вече е вторник  :'( Няма седмично таро  :'(

Витхце, аз съм щастлив човек. Не познавам часовник, нямам понятие коя дата сме, за ден от седмицата не коментираме. Малко по-сериозен напън ми налагай около дните за теглене, защото от теб разбирам, че сме вторник. Времето за мен се измерва в - около месец до морето, около два месеца до рожден ден, около 1 седмица до Коледа. Как ги мислиш ти?  :012: Било вторник, а няма седмично таро. Да оставя телефон, фейсбук, има лични съобщения - напомняй, момиче, защото съм в друго измерение.  :012:
И да си споделя нещо, беше интересно. Карам си аз из родните разбити пътища, а срещу мен един Лъвов мост. Хич не е по софийско, даже не е и в населено място. Е, не можах да се стърпя. Спрях да го снимам.  :D

За седмицата ти изтелгих


         Тройка мечове                        Умереността                    Четворка пенткакли

 


Това боднато сърце хич не ме кефи. Да не дойде някакво разочарование от някой. Може по-честичко да усещаш някаква болка сърдечна. Да искаш да се предпазиш от нараняване, което да те сковава. Да не се намеси трети човек в отношения - приятелски, любовни? Сякаш ще има излишни или ти сама ще се отдръпнеш. Не всичко е толкова черно, не се поддавай на негативизъм. Остави болната кръв да изтече. И се опитай да се хармонизираш. Бъди премерена в мислите, действията. Ще се чудиш на кое да угодиш - сърце, глава. Но сякаш ще се постараеш да охладиш страстите. Послушай чуждите съвети. Не забравяй, че около теб има красота, въпреки всичко. Създай си удобства, хубави моменти. Хармонизирай се. Но нека хармонизирането не води до прекалена прагматичност. Все пак и духовното, чувственото е важно.
Само да попитам - да няма някоя жена, която те ранява и наричаш патица? Бъди мааалко по-дипломатична. И трупай ресурси. За времето, когато всичко ще е различно. Без майтап, този Обесен направо е влюбен в теб. Последната карта в колодата - Обесеният.
Хем трябва да се преобърне нещо, хем сама го спираш и се блокираш.

Време е, пусни лошото от себе си.  :58: :-*

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2578 -: Септември 01, 2015, 02:05:44 pm »
Може ли едно месечно за мен? :012:

Тюдоре... какво ще ги правим тези двете ангелчета? :08:

Изтеглих ти за месеца

            Обесеният                             Асо жезли                            Асо чаши



Трябва да направиш някаква жерта, но ще ти е трудно. Време, в което да си малко по-аскетичен, далече от другите, но и да държиш език зад зъбите. Премисли, защото може да получиш онова, което заслужаваш. Действай спрямо какво искаш да получиш. Да не се окажеш разпнат заради твои дела или думи. Току виж и заради чужди. Това първоначално може да те разпали и постави в ситуация да си прекалено припрян. Да имаш желание да захвърлиш всичко и да започнеш отначало. Но някакво писмо, разговор, вест от тих и спокоен човек може да охлади страстите ти. Да те направи по-съчувствен и възприемащ.
Все пак - ново начало, с ентусиазъм и надежди. Желание за приключение, нови емоции.

И да попитам - да нямаш колебания между две жени? Едната по-темпераментна, по-огнена, прибързана? Другата по-чувствена, емпатийна, грижовна?
Май ще си поставен в ситуация на избор или колебание. В тъмното много ще мислиш кое е по-доброто решение. Между разум и чувства. Между фаталната и добрата. Между изкушение и редно. Ей такива неща ще те мъчат. Труден избор.
Може да вземеш решение за някакво приятелство.

 :08:
Хайде, успех. И (с) умната!
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2579 -: Септември 01, 2015, 02:19:11 pm »
Дали бихте могли да изтеглите и за мен? Ще съм ви много благодарна  :)

Изтеглих ти месечно, защото не уточни какво искаш.

            Умереността                         Десятка чаши                    Тройка пентакли



Тази умереност преследва днешните гадания. Явно много хора са прекалено емоционални.

Лун, ще трябва да направиш някакъв компромис. Мислиш, премисляш, претегляш. Както и да го въртиш, някъде там е баланс и ще ти се наложи да стигнеш до него. Ако не можеш да се успокоиш, посети място с река, вода - там може да ти дойде друг акъл. И емоциите ще бъдат по-приятни, свързани със семейството или много близки хора, може и деца. Да не ти предстои събиране с повече деца или роднини? Там ще изпиташ задоволство, ще ти е леко на душата. Порадвай се на цветовете, помечтай като дете - около теб има красота. Отдай се на нещо творческо. Уменията ти ще бъдат възнаградени. Може да направиш някаква промяна в дома си, мястото, на което живееш. Да смениш аксесоарите, някакви цветове по оформлението, да изпиташ детайлите със сръчност. Внимавай да не се порежеш. Може да се наложи да работиш с компания, с повече хора. Но уменията ти ще са оценени.
Много творчески карти. Да не чакаш започване на някакъв нов проект, който изисква повече фантазия?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.