Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645319 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2895 -: Октомври 09, 2015, 10:09:13 am »
И аз май ще си купувам нова колода  ;D Ужас... Голяма краста ми е тарото  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2896 -: Октомври 09, 2015, 10:17:27 am »
Емма, ще може ли да погледнеш този въпрос с Таро, когато имаш време и желание: Иска ли С. серизона връзка с Г. (брак, деца и т.н.). Благодаря ти!

ц.10ж/7м+ДЧ+Звезда


Прави ми впечатление, че на картинките всичките хора са обърнали гръб, просто ми се наби на очи. Въпросният човек има чувства, но според мен няма да има връзка с жената, ще се отдалечат един от друг. Картите са пасивни, няма действие по тях. Просто единия се е фокусириал върху други неща.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2897 -: Октомври 09, 2015, 01:05:33 pm »
Тренди, много ти благодаря за изтеглените карти! Първоначално се зарадвах като видях картинките на Кралица чаши и Звездата, но като прочетох тълкуването... :-X Вярно, че си имат колкото искаш ангажименти, но при желание биха могли да се съчетават нещата. А и аз както съм задала въпроса... това за какъв период ще да се отнася?

Ще ми е много интересно какво ще излезе по въпроса от шатрите на другите ни вълшебници, както пише Емма :012: , ако им се занимава да изтеглят карти и те.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2898 -: Октомври 09, 2015, 01:55:48 pm »
Благодаря ти, Emma!
Не, това с жиголстването не ме влече никак даже, но вече нищо друго не ми идва наум.
За астрологията не съм ходил на курс, а и то си личи, понеже знанията ми и начините на интерпретация са ми на много ниско ниво. Никога не съм си и помислял да искам от някого пари за това нещо.
За много неща когато се самообучавам, не се получава и изглежда наистина е по-добре да ходя на курсове, но това са пари, а в момента имам само за 1 здравна осигуровка и за интернета само за следващия месец.  ???
А от вчера пък и записвачката на лаптопа започна да ми създава проблеми. Просто не знам какво да правя.
Допреди дни имах повече пари, но ми се наложи пак да ходя на зъболекар.

Весо, има толкова начини за печелене на пари в трудни моменти - най-малкото има някъде място в Пловдив, където наемат за обща работа, или за носене на нещо ... има фабрики в Пловдив ...

Разпитай, няма ли някъде възрастни хора, които имат нужда да им се пазарува, или пък на някой да му се разхожда кучето ... разни ей такива неща.

Аз като местих офиса, едва намерих мъже за пренасянето - не им се работи на хората, ей ... 50 лв надница на ръка, веднага ... и пак се назландисват ... в къщи, като търся някой да почисти двора или да нацепи дървата - пак няма желаещи ... а всички реват, че нямат пари ...

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2899 -: Октомври 09, 2015, 02:11:36 pm »

2м - справедливостта - рицар жезли
(дъно 3ч, горе 4ж) Според мен ДА, ще ходиш!

няма да ходя, защото баща ми го мързи да отиде да купи билети. Бясна съм. Това ми е мечта от дълги години да отида на техен мач и сега всичко се провали. Поне веднъж имаше възможност да направи нещо за мен, пак се издъни, както винаги. Не го мързи да отиде на другия край при един негов приятел, но няма да отиде да ми купи билет. Писна ми да се ядосвам и аз ставам егоист и ще си гледам себе си!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2900 -: Октомври 09, 2015, 02:40:17 pm »
Весо, има толкова начини за печелене на пари в трудни моменти - най-малкото има някъде място в Пловдив, където наемат за обща работа, или за носене на нещо ... има фабрики в Пловдив ...

Разпитай, няма ли някъде възрастни хора, които имат нужда да им се пазарува, или пък на някой да му се разхожда кучето ... разни ей такива неща.

Аз като местих офиса, едва намерих мъже за пренасянето - не им се работи на хората, ей ... 50 лв надница на ръка, веднага ... и пак се назландисват ... в къщи, като търся някой да почисти двора или да нацепи дървата - пак няма желаещи ... а всички реват, че нямат пари ...
Благодаря, Хепи, ще потърся!
Кандидатирал съм за такива места и преди, но като се ме виждали (все пак съм едва 50 килограма тежък, не повече, дори и 49 сигурно) и не са искали да ме вземат за обща работа. Иначе, вече ми е все тая какво, стига да плащат. И за 20 лева на дена бях се съгласил, не за 50, както писа, само да се намери.
« Последна редакция: Октомври 09, 2015, 02:42:52 pm от Veselin »

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2901 -: Октомври 09, 2015, 03:48:11 pm »
Веско, казали са ти го и преди мен, но и аз да се включа.  :)
Когато някой ти тегли карти, той се е свързал със своята колода(без значение дали е Таро, или някакъв друг оракул). Ти си се доверил на този човек да бъде проводник на някаква информация - следователно тълкуването на картите ще е най-правилно от него. Аз се занимавам с Таро. Но когато задам въпрос на Ема, не гледам какви карти е теглила и да си кажа "ахпф Рицар чаши- баси лигльото", а слушам нейната интерпретация и й се доверявам, защото в нейната колода Рицарят има определени атрибути, които на нея са и познати и ги усеща - следователно тълкува. Недей да се ровиш в значенията на картите и да търсиш под вола теле, след като си получил отговор. Таро не е патерица - не може да те вдигне и да те пренесе "на по-хубаво място". Даже, в моменти на отчаяние, картите имат навика да мълчат или да отразяват - показват ти собствената ти чернилка и крещят "Осъзнай се!!". Не съм наблюдавала какви карти ти се падат често по зададените въпроси, но ако са мечове/чаши и Големи аркани от рода на Император, Обесен, Колело или Страшен съд - посланието е красноречиво - Събуди се! И започни да живееш, а не просто да съществуваш! За мен това е красотата на всички езотерични практики - да ти отворят очите и да те насочат, да бъдат съветник, а не съдник. Има един много хубав лаф: "Някой ми го показа и аз го видях сам".

Сигурна съм, че всеки човек, в един или друг момент от живота си, преминава през трудности. Не е въпроса в това дали се случва, а защо се случва и каква е твоята реакция към случващото се.  В крайна сметка, "Повечето хора са толкова щастливи, колкото са решили да бъдат." Аз също съм имала своите моменти на гняв/бунт/безсилие, но трудностите(особено напоследък) ме научиха да търся и виждам положителното във всяка ситуация  :)

"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2902 -: Октомври 09, 2015, 04:07:16 pm »
Привет Емма,
имаше прекратяване на взаимоотношения , няма драми , няма болка. Забелязах че до 2 дни след като си ми теглила карти има проявление.  ;) промяна в мен също има и предполагам последната карта е била кралица жезли , защото така се чувствам. Забелязах раздялата е по ретро меркурий и запознанствата с хората беше по ретро меркурий , но преди години. Предполагам в случая и затъмненията се намесиха.  Днес всички около мен плямпат и бля-бля и голяма обърквация. Дано от довечера да се центрираме повсеместно.
   :08: БлагоДаря ! :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2903 -: Октомври 09, 2015, 04:17:00 pm »
Павла, съжалявам за промените в отношенията.  :58:
Днес се замислих за теб и се чудех какво е станало с лечението. Да споделиш резултатите, че ме вълнува - по-скоро ти желая оздравяване.

Последната карта беше друга кралица.

Кралица пентакли



Може би заради това ти е така спокойно в решенията. Кралица пентакли не е така необуздана, а е по-заземена. А ти излъчваш спокойствие, уравновесеност.  :-*

Да знаеш, ще те орисвам скоро!  :-* ;)
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2904 -: Октомври 09, 2015, 04:18:32 pm »
Веско, казали са ти го и преди мен, но и аз да се включа.  :)
Когато някой ти тегли карти, той се е свързал със своята колода(без значение дали е Таро, или някакъв друг оракул). Ти си се доверил на този човек да бъде проводник на някаква информация - следователно тълкуването на картите ще е най-правилно от него. Аз се занимавам с Таро. Но когато задам въпрос на Ема, не гледам какви карти е теглила и да си кажа "ахпф Рицар чаши- **** лигльото", а слушам нейната интерпретация и й се доверявам, защото в нейната колода Рицарят има определени атрибути, които на нея са и познати и ги усеща - следователно тълкува. Недей да се ровиш в значенията на картите и да търсиш под вола теле, след като си получил отговор. Таро не е патерица - не може да те вдигне и да те пренесе "на по-хубаво място". Даже, в моменти на отчаяние, картите имат навика да мълчат или да отразяват - показват ти собствената ти чернилка и крещят "Осъзнай се!!". Не съм наблюдавала какви карти ти се падат често по зададените въпроси, но ако са мечове/чаши и Големи аркани от рода на Император, Обесен, Колело или Страшен съд - посланието е красноречиво - Събуди се! И започни да живееш, а не просто да съществуваш! За мен това е красотата на всички езотерични практики - да ти отворят очите и да те насочат, да бъдат съветник, а не съдник. Има един много хубав лаф: "Някой ми го показа и аз го видях сам".

Сигурна съм, че всеки човек, в един или друг момент от живота си, преминава през трудности. Не е въпроса в това дали се случва, а защо се случва и каква е твоята реакция към случващото се.  В крайна сметка, "Повечето хора са толкова щастливи, колкото са решили да бъдат." Аз също съм имала своите моменти на гняв/бунт/безсилие, но трудностите(особено напоследък) ме научиха да търся и виждам положителното във всяка ситуация  :)
Благодаря, Purple!  :-*
Разбрах какво искат да ми кажат картите, но не знам начина, по който трябва да стане това. Ето, преди малко ходих по една обява, без да са ме викнали даже, оказа се, че търсят само жени, въпреки че не ставаше дума за женска работа. Какво мога да направя? Продължавам да търся. Имам чувството обаче, че колкото по-нахален ставам, толкова по-малко се случват нещата.
Единственото положително от всичко е, че се научих да свиря "Caruso" на пиано добре, макар че не можах да намеря нотите на цялата песен и се наложи да налучквам.
А колкото до компютрите, за да наваксам пропуснатото, ще ми трябват минимум 3 години учене без никаква почивка, но през това време нали ще трябва да изкарвам по някакъв начин пари, най-малкото за храна, здравни осигуровки и т.н. Да не говорим, че поради липса на пари не мога да си позволя да излизам никъде вече (не че и преди съм излизал много).
Лесно е да се дават съвети, въпросът е как точно да се приложат на практика.  :017:

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2905 -: Октомври 09, 2015, 04:45:37 pm »
Ооо тази кралица още по-добре.  :-*
Резултатите са контролни другата седмица ще пиша.
Приятелствата с тези жени ми бяха странни, нямах обяснение как стана с тях. Естествено и приключиха с появата на дистанция и преместване. Много естествено!
Орисвай ме !
Би ли ми изтеглила и за срещата ми с Х , как ще се развият нещата по между ни? Когато ти таровско, хубаво, хармонично ,разбира се и благодаря!!!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2906 -: Октомври 09, 2015, 05:12:00 pm »

2м - справедливостта - рицар жезли
(дъно 3ч, горе 4ж) Според мен ДА, ще ходиш!

ново 20  :012: купил е билети, така че ще се ходиииии  :cheer:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2907 -: Октомври 09, 2015, 05:43:37 pm »
WTF защо пак имам 666 лайка  :o

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2908 -: Октомври 09, 2015, 06:05:34 pm »
WTF защо пак имам 666 лайка  :o

Papy изтри вещерската тема и може това да е причината да имаш по-малко лайкове или постове   :017:
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2909 -: Октомври 09, 2015, 06:07:37 pm »
Papy изтри вещерската тема и може това да е причината да имаш по-малко лайкове или постове   :017:

Това обяснява нещата  :012: Викам си аз ли нещо си втълпявам  :012: