Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644653 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2955 -: Октомври 13, 2015, 06:05:44 pm »
Седмични: кулата - глупак -5ч.
Край на един и началото на друг период, оффф и с тези 5ч - ще страдам.

Клер, благодаря. Днес пътувах до друг град и получих доста шокиращи новини касаещи бъдещето ми. Приех ги с лека тревога и разочарование - 5ч.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2956 -: Октомври 13, 2015, 06:16:11 pm »
Витхце, довечера ще ти 'сготвя' едно таро. Надявам се, планувам, жадувам. Тези дни нямах много време.  :38: А вече ми липсват картите.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2957 -: Октомври 13, 2015, 10:32:42 pm »
Витхце, седмично таро имаме.

             Седмица мечове                        Крал чаши                       Осмица пентакли



Пази идеите си от непочтени хора, особемо мъже, които не са открити изцяло.
Може да усещаш несправедливост или как някой се опитва да се измъкне от ситуация. Да отнеме чужди постижения. Нечии действия или думи ще будят в теб недоверие.
Ще ти се иска да се отдръпнеш от някой човек, който е по-мистичен. Може би от разстояние ще имаш по-прецизен поглед върху ситуацията, в която се намираш.
Действай дипломатично. Така ще имаш шанс да получиш нови знания, да работиш над неща, които ще те усъвършенстват.
Реализирай творческите си проекти, това ще ти донесе парички.
Работи за бъдещето си - постарай се да започнеш проекти, които ще ти носят добри печалби. Не забравяй, че след време ще береш плодовете на труда си.

Да не изпращаш някой на път?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2958 -: Октомври 13, 2015, 10:48:47 pm »
Delphin, може ли да те помоля да ми изтеглиш карти от твоето таро.  :engel016: Понеже и аз съм в малко сложен период, интересува ме най-вече професионално. Ще има ли скоро някакво  развитие в насоката, към която се стремя? Благодаря ти предварително.  :58:

Флора, хубави карти ти се паднаха :)

                      Сънят                                                Съществуванието                                 Пробив

      

В професионален план от дълго време работиш на едно и също място или искаш да се върнеш на някое предишно? Или искаш някаква стара идея да осъществиш сега. Нещо, което и преди е занимавало ума ти, а може би нещо със сантиментална за теб стойност. Досега си натрупвала знания и опит, може би си се обучавала специално, но със сигурност имаш заложби, талант да направиш това, което искаш. Освен това имаш силата да пребориш конкуренция, ако имаш такава. Не би трябвало да имаш притеснения, а да се отпуснеш и да го почувстваш. Досега нещата може би не са ти се нареждали и вече може би губиш търпение. Осмели се да действаш и пробивът ще стане реалност, ще осъществиш това, което искаш. Всички пречки ще бъдат разбити. Усилията ще получат справедливо възнаграждение.

Беше ми приятно да видя тези карти една до друга  :72: Пожелавам ти успех, Флора  :08:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2959 -: Октомври 13, 2015, 11:15:50 pm »
Седмица пентакли е последната карта.



И на мен не ми харесаха много картите. Заради пентаклите си мисля, че ще трябва да чакаш нещо. Няма да има моментално развитие, както ти се иска.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2960 -: Октомври 13, 2015, 11:49:06 pm »
Делфин, твоите дзен карти са много интересни! Дали ще бъде удобно да ми изтеглиш карти по моя въпрос "Иска ли С. сериозна връзка с Г. (брак, деца и т.н.)"? Ще бъда много признателна, ако успееш да намериш време! :58:

Здравей Боболина :)
Изтеглих ти и на теб карти.

                           Прераждане                                   Моралът                                    Завършване

      

Не можах да се ориентирам кой се интересува от тези отношения, затова ще говоря по-общо. За единия от двамата, тази връзка е била ново начало, може би е дошла след преживени неудачи, била е нещо много хубаво, което е носело много надежди, цял един нов свят. Жената във връзката, обаче ми се вижда хладна, притеснена е, трудно се достига до нея, трудно допуска до себе си хубавите преживявания, не успява да им се наслади. Има разминаване във връзката. Може да има съмнения за съществуването на друга жена. Неясна е ситуацията, но предстои да се изясни. Малък детайл, един щрих, нещо дребно ще стане, но ще бъде достатъчно да се придобие цялостен поглед и всичко да си дойде по местата. Картата Завършване носи още наименованието Приключване. И тъй като питаш за връзка, мисля, че тя ще приключи, но след нея ще се отворят нови хоризонти. Няма място за съжаление.
Надявам се, Боболина, че не си питала за собствената си връзка.  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2961 -: Октомври 14, 2015, 08:12:46 am »
Много ти благодаря, Делфин! :-*

Добре си усетила началната емоция към тази връзка, валидна е и за двамата. Жената наистина има някои притеснения, за да я приеме открито (а може би и мъжът също). Много жалко, че това Приключване си го усетила като приключване на любовта им, а не приключване/завършване на нещата, които им пречат да са спокойни заедно. Уж такава беше идеята. Хубавото е, че предстои да настъпи яснота. Благодаря ти за отделеното време.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2962 -: Октомври 14, 2015, 10:30:15 am »
Делфи, това с последната карта е по вина на някой от форум. Няма да назовавам имена, но има виновен.  :72:
Аз не знаех за последната карта, а и като цяло не знам правила.  :012:
Тези с интересните Сатурни са виновни!  :P На тях да се сърдиш и мяташ по един поглед с неодобрение.  :012:

Емс аз май въведох последната карта  :012: Но тя е много важна, показва основните насоки на въпроса. По принцип не е задължителна, но просто си ми е навик да я гледам  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2963 -: Октомври 14, 2015, 03:48:07 pm »
И ти ще носиш вината. Не знам дали човек, който ми го наби в главата е видял от теб.  :012: :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2964 -: Октомври 14, 2015, 04:22:01 pm »
И ти ще носиш вината. Не знам дали човек, който ми го наби в главата е видял от теб.  :012: :57:

Не знам за кого говориш  :012: Това с картата съм го научила от една приятелка от друг форум. Тук обаче наблюдавам, че не гледате картата, на която цепите. Напоследък, Емс май я взимаш в предвид   :29:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2965 -: Октомври 14, 2015, 04:23:33 pm »
и аз я гледам. по-скоро описва/изяснява въпроса

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2966 -: Октомври 14, 2015, 04:33:14 pm »
Да, аз гледам последната карта и винаги я включвам в тълкуването. Просто не поставям картинка за нея.  :012:
Заради това помня какви са последните карти - препрочитам си мнението и се сещам.  :012:
Чак толкоз акъл нямам да помня всичко.  :012: Но имам фотографска памет, подсещам се като видя подредбата и мнението си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2967 -: Октомври 14, 2015, 07:09:32 pm »
Някой ще ми изтегли ли карти? Нямам конкретно питане защото, всъщност, имам много питанки и е хаос в главата ми. По приоритети- деца, работа, пари, всичко останало. :) Малко ми е ляво/грустно. :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2968 -: Октомври 14, 2015, 07:55:41 pm »
Някой ще ми изтегли ли карти? Нямам конкретно питане защото, всъщност, имам много питанки и е хаос в главата ми. По приоритети- деца, работа, пари, всичко останало. :) Малко ми е ляво/грустно. :)

Уран аз утре мога да ти изтегля  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2969 -: Октомври 14, 2015, 08:10:00 pm »
Uran,

Изтеглих ти три карти с въпрос как ще се развива ситуацията при теб до края на годината, по всички гореизброени показатели.

Паднаха се Крал мечове /обърнат/, Кралица мечове /обърната/ и Колесницата. Подредих въпросите в следната поредност - ситуацията в службата, финансово положение, отношения и атмосфера в семейството.

И трите карти ми се струват неспокойни, усеща се вътрешно напрежение. Искаш ситуацията да се раздвижи, да се промени, но на този етап като че ли обстоятелствата пречат и това само нагнетява вътрешното напрежение, заредена си с недоволство, има тенденция и да станеш малко по-нервозна от обичайното.

В службата има доста дразнещи фактори, а и самата ситуация там сякаш те зарежда с негативни чувства. Усеща се някаква безперспективност, напрежение, конфликтност /може и конфликт на интереси, да не ти харесва начинът и маниерът на работа в организацията/. Нещата не се случват с лекота. Вътрешният импулс към действие среща външен отпор.

Ситуацията с финансите и бюджета също изглежда дразнеща, поражда неудовлетвореност, напрежение. Бих казала, че може да бъде и сложна. Желателно е да се избягват рискови проекти, бъди по-внимателна, проверявай и искай експертно мнение по всички важни въпроси. В службата може да имаш чувството, че способностите ти не получават достатъчно признание /в паричен еквивалент/, че полагаш усилия напразно. Но ми се струва, че си склонна да виждаш всичко в прекалено черни краски, поддала си се на негативна нагласа.

В семейството се усеща някакво раздвижване, желание за промяна, което може да е свързано с набелязване на нови цели, търсене на алтернативни варианти /ако се чувствате затруднени/. Постарай се да избягваш ненужни спорове и конфликти, търси компромисни решения, конструктивен диалог. Тази карта също така може да загатва за желание да се контролира ситуацията, а емоционално дава тенденция към крайности - понякога човек изпитва желание "излезе" от ситуацията, особено когато нещо му тежи, когато усеща дискомфорт. Някой от близките да планира пътуване, временно заминаване или просто такава е менталната ти настройка в момента - желание за промяна, особено ако усещаш някакъв застой? Или просто някой от вас да изпитва желание да потърси желаната промяна на друго място. Понякога човек си задава въпроси - това ли е моето място в живота? това ли е моето поприще? това ли е моят град?


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui