Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644588 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3030 -: Октомври 24, 2015, 04:00:55 pm »
Емс, ще имаш притеснения около дома/семейството. Ще пътуваш, но може и да се отдалечиш от човек/ситуация. Някак си те виждам доволна тази седмица, ама ще се занимаваш с дечурлиги  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3031 -: Октомври 24, 2015, 04:09:35 pm »
Благодаря, момичета. Ако някоя иска да върна жеста, ще ми е драго. По избор с картите.

Скорпионче, много ми харесаха Влюбените. Много ми се обича.  :08: :58: :-*
Уж няма да ме канят на сватба или годеж. Поне не се сещам за потенциална двойка, която възнамерява да се жени. Аз също нямам такива намерения.  :012:
А каквато съм компромисна...  :012:  Пък кой знае.

Тренди, аз май наистина съм се отдалечила от човек.  :08: Много ми се отдалечава от друг човек. Дано тази седмица е по-благодатна в това отношение, че ме хванаха нервите.

Витхце, не съм ги крила картите, продухах форума за тях в една друга тема.  :012: Не съм ли ги пробвала на теб?  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3032 -: Октомври 24, 2015, 04:14:40 pm »
 :38:
Еммаааа моля ,
Аз искам да попиташ картите за предстоящата ми среща с мъж(назовавам го) какво да очаквам и развитие на взаимоотношенята ни  до коледа ?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3033 -: Октомври 24, 2015, 05:13:13 pm »
Емс аз ти изтеглих карти и се паднаха почти същите
ц.3м/Им-ца+6ж+Дама жезли


Напрегната седмица- ще лавираш между семейството/домакинската работа и работните ти ангажименти.Ще получиш признание за нещо в работата. Харесват ми картите без 3м- но  тя си показва напрежение според мен, защото ще ти се наложи да тичаш наляво надясно

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3034 -: Октомври 24, 2015, 05:14:49 pm »
Изтеглих си карти за другата седмица.
ц.РЖ/Смърт+Колесница+6ч


Ти да видиш какви карти  :012:
харесват ми- промени ме очакват, може и да срещна някой хубав рицар на път  ;D ще има и ситуации, които ще ми напомнят за миналото, а това не ми харесва особено  :012:

Откъсване от миналото...така ги виждам аз.  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3035 -: Октомври 24, 2015, 05:25:05 pm »
Действия на С - мъж, към К - жена.
крал чаши - асо жезли - колелото. Оффф, тоя крал най не го обичам. Но действия няма да има - има някакви прегради, нещо пречи?

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3036 -: Октомври 24, 2015, 05:30:12 pm »
Действия на С - мъж, към К - жена.
крал чаши - асо жезли - колелото. Оффф, тоя крал най не го обичам. Но действия няма да има - има някакви прегради, нещо пречи?



И аз мисля, че има някакъв блокаж - нищо няма да предприеме. Предполагам, че нещо е зает със себе си и своите си филми. А и с Крал чаши е по-добре да не се получават нещата  :012:
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3037 -: Октомври 24, 2015, 05:39:49 pm »
Аз виждам голямо желание, копнеж от негова страна, но няма да предприеме действие. Не знам сякаш нещата не зависят от него, съдбата има думата тук.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3038 -: Октомври 24, 2015, 06:10:16 pm »
:38:
Еммаааа моля ,
Аз искам да попиташ картите за предстоящата ми среща с мъж(назовавам го) какво да очаквам и развитие на взаимоотношенята ни  до коледа ?


Павла, много хубави карти се паднаха за въпроса ти.

        Кралица чаши                          Шестица пентакли                     Десятка чаши



На теб определено ти е чувствено. Преливаш от емоции и имаш нужда да обгрижваш другите, да задоволяваш нуждите им в материалния и чувствения свят. Ще се стремиш към разбиране на околните. Но нека не си прекалено отдадена. Не забравяй, че и ти имаш своите желания, които не трябва да загърбваш в името на чуждото щастие.
Може да изливаш чувствата си под формата на някакво творчество, писания, споделяне. Ще се опиташ да запазиш някаква цялост. Дори да има някой по-жлъчен коментар или действие на недобронамерен човек.
Част от това, което имаш, може да дадеш на другите. Които са в по-слаба позиция. Или да даваш повече парички за децата. Шестицата в големите аркани е Влюбените. Видя ми се интересно. В случая може да е по-голяма стабилност по отношение на любовта или съюзите с другите. Да не се върне някоя ситуация от миналото? По-скоро да се почувстваш разплатена за минали събития. Не забравяй да дадеш на хората в нужда. Или запали свещичка в храм. Направи малко дарение. За да ти се върне добротата.
Според мен с този човек ще имате хубави отношения, последната карта е много семейна, интимна, говори за радостни чувства, споделени емоции. Хармония в отношенията, може да си станете по-близки емоционално.

Този мъж с огнен темперамент ли е?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3039 -: Октомври 24, 2015, 06:11:11 pm »
Действия на С - мъж, към К - жена.
крал чаши - асо жезли - колелото. Оффф, тоя крал най не го обичам. Но действия няма да има - има някакви прегради, нещо пречи?



Човекът да не е обвързан, Скорпи?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3040 -: Октомври 24, 2015, 06:12:12 pm »
Здравейте, може ли някой да ми направи една подредба, защото моето таро или аз не го разбирам или то не иска да ми отговори.......


Витхце, мисли въпрос за оракулските карти.  :012: Докато изтегля карти на троен отличник.  :012:

Имаш ли конкретен въпрос, 666? Или карти за периода искаш?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3041 -: Октомври 24, 2015, 06:18:17 pm »
Тренди, аз мислех другата седмица да ми е спокойна. Нали уж повечето работа отметната. Пък кой знае... В край на седмицата ще си дойда на моята - Кралица жезли. Тя е малко лоша кралица, но аз да не съм по-добра?!  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3042 -: Октомври 24, 2015, 06:26:05 pm »
Човекът да не е обвързан, Скорпи?

Не, не е.
На мен ми е странно  защото винаги крал чаши ми излиза за мъж, който страшно обича чашката, а този не употребява алкохол?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3043 -: Октомври 24, 2015, 06:31:15 pm »
Не, не е.
На мен ми е странно  защото винаги крал чаши ми излиза за мъж, който страшно обича чашката, а този не употребява алкохол?
Според мен другаде му е мисълта и не му стига устрем за тази връзка. И съвсем естествено, ще бъде , ще се чувства, стопиран.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3044 -: Октомври 24, 2015, 06:31:51 pm »
Довечера ще оракулствам и тароствам на отличник. Мъж ли е?
Сега ще се отдам на малко социалстване. Без алкохол - шофирай разумно!  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.