Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645745 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3060 -: Октомври 26, 2015, 08:56:47 am »
Имам, въпросът ми е какво ще се случи между В. и Н. в близкия месец? (уточнявам, че сме познати, нищо друго засега, искам да знам ще прерасне ли в нещо повече...) Благодаря!

Отличнико, не разбрах мъж ли си, жена ли си... Като за мъж ще ти пиша. Не ти изтеглих много благоприятни карти.

              Петица пентакли                    Крал чаши                          Кулата



Явно се чувстваш самотен или без много възможности пред себе си. Не виждаш много ходове, които ще ти донесат успех. Да не приемаш този човек като някой, който ще те избави от мъките ти, подкрепа в труден миг? Дори да е трудно пред теб, има някаква малка надежда в далечината. Направи максималното в тази ситуация и с тези възможности. Може да си прекалено чувствен. Или загрижен. Да се държиш малко мистично и неопределно от страх да разкриеш чувствата си. А ти явно имаш по-дълбоки чувства, отколкото ги представяш.
Последната карта говори за промяна. Но не обещавам да е в твоя полза.

Да нямаш конкуренция, за която не знаеш? След тази битка ще имаш рани, но ще излезеш жив от нея. И ще имаш нужда от малко самота, за да се възстановиш.

Желая успех. :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3061 -: Октомври 26, 2015, 09:01:35 am »
Витхце, питай близките ми колко съм добричка.  :D Те не винаги споделят това мнение.  :012:
Аз пък се имам за много добричка в повечето случаи. Ама съм много избухлива.
Хайде, нека ви е хубава новата седмица!  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3062 -: Октомври 26, 2015, 11:27:55 am »
Тренди, за октомври много седмици.  :57:

           Седмица чаши                    Седмица пентакли                        Силата



Ще ти е труден месец, но май нещо ще зациклиш в началото. Пред теб желанията ще са повече. И това може да разпилява енергията ви в различни дейности. Може да ти е трудно да решиш, да отсееш кое ще е важното. Потърси значимото. Другото е пълнеж. Да не правиш някакъв проект, който да показваш пред повече хора? И това малко да те смущава? Може да има две групи - едните ще са по-канонични, ще са буквалисти. Другите по-скоро ще чакат нареждане от някой, за да изкажат мнението си. Действай според сърцето си. То е най-важното. Все пак ще има резултати от действията ти. Много е важно какво ще предприемеш в началото на начинанията. Защото това и ще получиш след време като резултат. За да си доволна, ще трябва да внимаваш как разпределяш ресурсите си. Иначе ще си заклещена в едно недоволство от постигнатото. Но точно тези ситуации ще извикат на помощ всичките ти сили, за да се справиш. Ще излезеш по-силна и мъдра.
Ще ми е чудно дали на 8-ми октомври няма да имаш някакво проявление. Ще следиш ли и ако има такова, ще споделиш ли?
Хайде, чакаме аплодисменти от публика.  :-* :58:
Ти сама си ръководител на живота си. Сега му е времето да впрегнеш уменията си, Тренди. Бъди господар на съдбата си.  :-*

давам си ов  :012: Нормално с тези 7-ци месеца беше доста тежък и труден за мен. На 8-ми нищо не се случи интересно, но дните преди тази дата и след бяха наситени с емоции. Ходих да си подкрепям отбора по волейбол, имах си неприятности на мястото, където карах стаж- подляха ми вода и ме махнаха. Отдадох се на гледане на филми и четене на книжки поне да си отработя 7-ците  :012: По Силата имаше доста изнервящи моменти и трябваше да впрегна сили. Върнах се към корените си, но месеца не беше кой знае колко активен.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3063 -: Октомври 26, 2015, 04:36:49 pm »
Изтеглих и за себе си карти за октомври.

         Тройка чаши                         Двойка пентакли                       Асо пентакли


Е, и за мен да изтегля нещо по-лежерно.
Някак нормално да имам поводи за забавления. Ще почвам нов солар.  :012: Тройка чаши ми звучи обещаващо, ще ми е весело, ще се освободя от стари травми и болести. Явно ще пийвам повече, ще ми наливат в чашките  - емоции, алкохол.
Но с тези пентакли... Разум, разум, лавиране, търсене на средината.
Асото приемам като възможност за нови придобивки. Пък кой знае, нещо ново и стабилно може да предприема.

Харесва ми този ред - 3-2-1 - готови за старт.  :012:

хем емоциите, развлеченията ще бъдат на дневен ред, хем и материалното. В началото виждам празник......а имаш рожден ден  :012: ето затова ти излизат 3ч- хапване, пийване, веселие. Парички ще имаш и то повечко  :cheer: Към края ще ти е малко по-работно, материално.

Изобщо нямам идея откъде ти хрумна, Ема ::) Магьосническата пижама пази топло на… подопечните на ♎ части :)



Отдолу:



Май се очертава да се занимаваш с тарикати по парични въпроси :012: Изработваш си парите и трябва да покажеш малко мускули, за да си ги вземеш.


Здравей Емма  :08:  :58:
Ще ми бъде приятно да ти изтегля Таро за периода.  :-*

Ето твоите карти:

                                     Съзнанието                                                 Изживяване                                                      Бунтарят


И последната карта в колодата:
                         
                                     Сънят



Eмче, в момента, ти притежаваш кристална яснота за това, което се случва в живота ти, безпокойството ти изчезва и ти започваш да усещаш тишината в себе си и своята завършеност. Приемаш живота философски и започваш все по-малко да се безпокоиш за изхода на нещата. Имаш все по-ясно разбиране за тяхното екзистенциално значение. Все повече встъпваш в хармония със себе си и живота. Вероятно си се оттеглила от някои връзки или среда на общуване, предпочиташ да оставаш повече време насаме със себе си.
Независимо от това, какво се случва в живота ти, с каквото и да се занимаваш, отдай важност на усещанията си, на това да изпитваш всяка едно нещо, всеки контакт, допир, дума. Жената на втората карта докосва старото дърво, тя е затворила очи, за да го усети, да се свърже с него. Може би имаш досег със стар човек, видял и преживял много. Свържи се с него, притихни, почувствай истинската му същност и посланието, което носи той в твоя живот.
В края на този период ти ще си променена, различна за хората, които те познават. Ще си намерила сили да скъсаш с неща и хора, които са те дърпали назад и са те ограничавали и ще си осъзнала способността си да се разпореждаш сама с живота си. Това ще е момент на стабилност.
Последната карта, за която помоли, говори, за това, че има моменти, в които миналото оживява за теб и там ти търсиш изгубени неща, настройваш се носталгично. Хора или обстоятелства, които са били част от живота ти, вероятно още имат някаква власт над мислите ти. Нямаш нужда от това, изтрий тези спомени и се фокусирай върху това, което предстои.  :-*
Ако искаш и друго да провериш, насреща съм :)


Давам обратна връзка за месец октомври.

Тройка чаши при моята поредба си излезе много на място. Имах много забавления и срещи с приятели - по-скоро на седмодомието приятели. Месец с музиканти - веселие.
Тренди, в край на месец наистина ми беше по-работно. А се оказа и нова идея за работа, която ще се осъществи до дни.  :72:
Репс е напипал работните неща при мен. Мускули май не съм показвала много. Но определено си имах ангажименти.

Делф, още тогава споделих, че много ясно си ме напипала. Приех за месечна подредба твоята. Защото описва много точно този месец.


Скоро ще теглим карти и за ноември. Нямам търпение вече. Но май няма да е днес, че имам и други занимания.  :-*

Само да кажа, че никак не се надявах на тази моя Тройка чаши. Не я виждах въобще да ми се случи. И много й се радвам.  :012: :cheer:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3064 -: Октомври 26, 2015, 05:58:51 pm »
Здравейте само да попитам картите Таро  компютърът ми прави някакви проблеми уж един приятел ми обеща да го оправи. Даже го чаках във Вторник така и не дойде да го оправи!Ще оправи ли компютъра ми!Благодаря за отговора!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3065 -: Октомври 26, 2015, 05:59:47 pm »
Скорпионче, колко изпита ще имаш? 7? Ще вървиш по ръба, но ще се справиш.

Иначе ти изтеглих много женски карти.

                         Звездата                                                 Петица жезли                                 Висшата жрица



Виж каква битка се разрази. Какво ще ги правим тези двете прекрасници, м? Звездата иска мечти. Жрицата иска знания.  ;) :-*

Изпълнена си с надежди, копнежи. Може да не си много обективна, виждаш някаква светлинка и вървиш след нея. Сякаш е единствен възможен път. Животът покрай теб си тече, а ти може да си малко пасивна в своя унес и желания. Може да загърбиш малко приятели или детенце. Пожелала си нещо за себе си, дори да не смееш да го изречеш. Внимавай да не се оплетеш в измамна песен/думи. Нещо, което звучи красиво, но цели да те обсеби, откъсне, промени много.
В теб може да има битка на кое да обърнеш повече внимание - желанията на сърцето, желания на разум.
Ще ти се наложи да участваш в конфликт, някаква препирня. Някой ще си мери силите с друг. Използвай женската си интуиция, усет, за да се справиш с тази ситуация.
В край на месеца може да наблегнеш повече над учението, да хванеш книгите. Дори да ти се иска да е по-рано, ще ти е трудно. Ще разбереш кое е правдиво, истината. Но ще тръгнеш от самоопознаване, за да стигнеш до периферията, където са твоите по-чувствителни точки. От център към периферия. Едва тогава вземай важни решения. Пасивен месец. На мисли, осъзнаване, опознаване.

Ще си по-практична и заземена в край на периода. Може да се отстраниш от приятели, групи. Не забравяй, че ти си Кралицата.  ;) Ще имаш своите защитници.

И двете женски карти са малко двойни. На Звездата има две стомни. На Жрицата има две колони около трона й - бяла и черна.  ;)
В началото може да имаш два варианта, които да ти се виждат що-годе еднакви на вид, макар един от тях да тежи повече. В край на месеца може да си по-категорична и да правиш разлика - един бял и един черен вариант. Ти избираш кой ти пасва повече.  :72:

Бързам с обратната връзка...  :012:
Понеже октомври ми започна изпитната сесия, отблъснах околните и залегнах над лекциите. И точно този момент ми помогна да прозра още нещо - в последно време не съм се интересувала тези около мен как живеят; нито родителите ми, нито близките ми - абсолютно никой. Но това ми подейства добре - започвам в някаква степен да ставам егоист. И другите го забелязват.
Другото, което ме мъчеше и продължава да ме мъчи - една болезнена емоционална дилема, която все още не съм разрешила.
Като цяло бих казала, че това беше месец на самота и прозрения.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3066 -: Октомври 26, 2015, 09:46:01 pm »
Емче, ще ти хвърля пак месечно Таро, ако искаш :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3067 -: Октомври 26, 2015, 10:01:41 pm »
Искам, как да не искам!  :38:
Мислех да го ударя на просия.  :012:
И аз ще върна жеста.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3068 -: Октомври 26, 2015, 11:51:58 pm »
Пърпълче, ще се правиш на ледена кралица.  :012: Изтеглих ти за месеца

          Рицар чаши                         Кралица пентакли                    Обесеният




В теб има идеали, може би виждаш света по друг начин. Призмата ти е друга. Но те е страх да покажеш своите чувства. Пазиш за себе си от неувереност. Може някаква вест, любовно признание да те изненада. Или комуникация с творческа личност, по-сетивен човек. Да те е наблюдавал дълго и да предприеме крачка към теб.
Като гледам шлем/каската на този рицар, както и ботушките му - какви меркуриеви крилца има, да не ти домъкне по ретро Меркурий някой стар обожател?
Но ти сякаш търсиш повече заземеност, повече сигурност. Ще оцениш трезво ситуацията, мислиш за нещо дългосрочно, което да ти носи просперитет, идея за дом. Да не обърнеш гръб на новопристигналите?
Може да се занимаваш и с повече домашни неща.
Но в край на месеца ще имаш нужда от промяна на гледната точка. Ще дойде след отдалечаване от другите. Време за прочистване. Не се страхувай да изхвърлиш старите си дрехи - буквално и метафорично. Нужно ти е да направиш разместване.
Хайде, орисвам те на приключенски дух и някакво пътуване, нещо екзотично, среща с екзотичен човек с весел нрав.  :-*

Не забравяй да си носиш бижутата, особено тези с камъните. И нека царствената осанка е с теб винаги.  :58:



Олеле  :012: Давам обратна връзка  :)
По ред на номерата :
Месецът започна с рицаря, който се оказа някакъв испанец от една фейсбук група(за чужденци в България), който ме покани да излезем и аз го блокирах  :012: Нещо не ме изкефи, издразних се, че беше много настъпателен и реших да не се занимавам.
После имах грижи в къщата - трябваше да купуваме нов бойлер, да го сменяме, монтираме, пък сме две момичета и бая зор видях. Неволята учи - станах половин майстор с този смотан бойлер.
Откриха ми здравословен проблем(Обесеният в моите тълкувания често дава такива - латентни заболявания) и имаше ходене по лекари, нерви в това отношение. От 2 седмици си пия хапчетата  :012: и започна много сериозно психическо и физическо подобрение 
Прекарах рождения си ден с много изненади и то от хора, които не очаквах да се постараят така за мен. Имаше емоции и много радост, а се бях подготвила инак
Страшно натоварен месец откъм работа - имах само 2 почивни дни и доста извънредни смени, но Ноември ще се компенсира  :)

И последно, но най-важно - отдръпнах се и обърнах поглед към себе си(най-вече заради заболяването, което ми откриха). Започнах да осмислям някои преживявания от миналото. Доста сложни процеси се случват вътре в мен. Имам чувството, че месецът беше изключително важен в това отношение. Три неща изиграха много стабилна роля:
1 здравето ми
2 разговор с една съфорумка, която страшно много ми помогна и ме насочи за някои неща
3 попаднах на един случаен клип в youtube(който явно не е бил случаен)
Всичко това ме обърна с хастара навън. Просто ми е трудно да опиша всички процеси, през които преминавам, нещата, които осмислям. Много тежък/важен месец - просто съм потресена  :o
« Последна редакция: Октомври 26, 2015, 11:55:45 pm от Purple »
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3069 -: Октомври 27, 2015, 06:50:50 am »
За другата седмица - седмичното ми таро. 6ч - рицар жезли - дама жезли





Ударила съм го на страшна носталгия, но добре че в работата един колега не спира с неговите мераци и страшно много ме  забавлява. Нямате си и на идея колко може да е "романтичен" един мъж, само и само да вкара една жена в леглото.
 :85: :57:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3070 -: Октомври 27, 2015, 08:47:52 am »
Има още няколко дена до край на месец.  :57: Бъди внимателна.


Скорпионче, този мъж да не използва остарели похвати за флирт? :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3071 -: Октомври 27, 2015, 09:00:06 am »
Момичета моля за помощ - зададох въпрос - А има ли отношения с Р ? Паднаха се карти - 10 мечове, колелото , крал пентакли . Нещо не мога да си отговоря

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3072 -: Октомври 27, 2015, 10:34:19 am »
Един от двамата е наранен, може от остри думи. Другият навярно е студен/хладен/пресметлив в отношението си. Да нямат отношения от миналото, които периодично да възобновяват и прекъсват?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3073 -: Октомври 27, 2015, 10:52:11 am »
Един от двамата е наранен, може от остри думи. Другият навярно е студен/хладен/пресметлив в отношението си. Да нямат отношения от миналото, които периодично да възобновяват и прекъсват?



Нямам представа  А е мъжа, можеш ли да погледнеш . Какво се случва между тях? Благодаря ти

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3074 -: Октомври 27, 2015, 11:23:06 am »
Има още няколко дена до край на месец.  :57: Бъди внимателна.

Скорпионче, този мъж да не използва остарели похвати за флирт? :012:

Да, остарели, да не казвам направо от каменната ера - голям смях пада. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."