Автор Тема: Сатурнова криза за подвижният кръст  (Прочетена 35416 пъти)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #150 -: Април 05, 2017, 01:52:02 pm »
Няма как Сатурн да е едновременно У2 и У5, явно е У5 и У6 :)
Правилно, като пиша бързо.. У5, намира се във втори :)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #151 -: Април 05, 2017, 07:44:26 pm »
Да мислят кардиналите. Подвижните вече отдъхват. Набезите на Сатурн са най-тежки първият и третият път.

Споделен опит. Личен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #152 -: Април 05, 2017, 08:07:54 pm »
На мен още ми държи влага транзитът му през Везни, беше голямо меле. Едновременно тежки аспекти към двете светила, едното е включено в стелиум. И възлите също са там. Събития с изразен кармичен оттенък, по оста Аз/Ти. Много ценни поуки извлякох, свалих си розовите очила.

А сега Сатурн е близо до Галактическия център – накшатра Мула е там, опашката на Скорпиона. Отчетено с прецесия, вече може да се усети от Луни и Слънца в първите градуси на тропическия Рак/Козирог, също и по квадрата – началото на Везни и Овен. Но в точно тия градуси на Стрелеца има много тежки енергии – надличностни, космически. Трудно се усвояват от индивиди, които живеят изцяло потънали в материалното, за едното имане/добруване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #153 -: Април 05, 2017, 08:15:04 pm »
На мен още ми държи влага транзитът му през Везни, беше голямо меле. Едновременно тежки аспекти към двете светила, едното е включено в стелиум. И възлите също са там. Събития с изразен кармичен оттенък, по оста Аз/Ти. Много ценни поуки извлякох, свалих си розовите очила.

А сега Сатурн е близо до Галактическия център – накшатра Мула е там, опашката на Скорпиона. Отчетено с прецесия, вече може да се усети от Луни и Слънца в първите градуси на тропическия Рак/Козирог, също и по квадрата – началото на Везни и Овен. Но в точно тия градуси на Стрелеца има много тежки енергии – надличностни, космически. Трудно се усвояват от индивиди, които живеят изцяло потънали в материалното, за едното имане/добруване.

Ужасна накшатра. И въобще в третата декада на Стрелец видя ли светила бягам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #154 -: Април 05, 2017, 08:22:19 pm »
Там са Шаула и Лезатх, те се свързват с отровите и с лечителството. Но на психологическо ниво има трудни проявления. Виждала съм и конструктивни изяви – ангажиране с традиционна или холистична медицина. Също така може да се отработи чрез психология/психоанализа. Може да бъде разрушителна в материален план, ако балансът ти се изплъзне. Юпитер също не е особено добре поставен там, макар и в Стрелец, като естествен сигнификатор на брака и брачния партньор в женска карта.
« Последна редакция: Април 05, 2017, 08:24:20 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #155 -: Април 05, 2017, 10:27:36 pm »
Ужасна накшатра. И въобще в третата декада на Стрелец видя ли светила бягам.

Значи бягай бързо :)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #156 -: Април 05, 2017, 10:47:58 pm »
Значи бягай бързо :)

защо

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #157 -: Април 05, 2017, 10:53:17 pm »
Сатурн в зла накшатра  :d030:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #158 -: Април 05, 2017, 11:01:56 pm »
Сатурн в зла накшатра  :d030:

с управител ? Той е по-важен.

Управителите винаги са най-важни.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #159 -: Април 05, 2017, 11:04:52 pm »
Кету, тази е от гандантите. Иначе се води идеална половинка за моята лунна накшатра.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #160 -: Април 05, 2017, 11:20:28 pm »
Кету, тази е от гандантите. Иначе се води идеална половинка за моята лунна накшатра.  ;D

Във въздушен знак ли ти е луната?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #161 -: Април 05, 2017, 11:27:08 pm »
Накшатра на Раху – Ардра.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #162 -: Април 06, 2017, 09:35:35 am »
Да мислят кардиналите. Подвижните вече отдъхват. Набезите на Сатурн са най-тежки първият и третият път.

Споделен опит. Личен.
Да - да мислят. Аз като Рак с АЦ Дева такова мислене пада от година насам, че вече съм изтощена, а тепърва шоуто предстои.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12604
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #163 -: Април 06, 2017, 02:26:24 pm »
Корея и Ребека, благодаря за споделеното- доста се оплакват от занижена жизненост, умора ( и аз съм в това число), но и имам информация за няколко счупвания. Една дама сподели, за мен поне е полезна информация, че тр.Сатурн на/към ъгъл, "разчупва, разкоства" скелета на човека, може и символично да се разтълкува.  И, наистина, тези, които имат от споделените прояви са с ъглов Сатурн и/или Сатурн в момента им е хванал ъгъл, там е спрял.

Тери, ти явно добре си усвоила природата на Сатурн и продължаваш да реагираш, така както иска същия- това е много добро. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #164 -: Април 06, 2017, 03:03:15 pm »
Чак не ми се говори и пише, така съм изцедена ,но ще споделя, защото отстрани  изглежда комично и баш сатурново ,но мен няколко пъти ме разплака от отчаяние. Редя си едни мозайки, изчетох сумати мнения от строителни форуми, практически пробвам какви ли не конструкции и лепила и все не са ми тамън конструкциите, разпада се нещо,  развалям ги, рева, отказвам се за малко ,пак почвам  и така ..труд на вятъра, пак редя, пак лепя, пак развалям, когато успея  ще съм по-опитна от строителен работник..  Оказа се, че съвсем не е лесно да пресъздам разни творчески идеи без стабилна практически основа  :012: Тези беконечни спънки убиха ентусиазма и източиха много емоционален ресурс от мен.. Далеч съм много от баш майстора, от римски мозайкаджия пък съвсем, та снощи светнах, че по един тъжен и комичен начин, разигравам сатурнови ретро мистерии за отработка на сатурчо, без да съм го търсила умишлено -просто съвпадение по време. За да е още по-комично, но пък за сметка на товa самата реалност ,едното изображение е рибки- посветено на Винета в риби, ама Сатурчу не пуска, да не си мисли тя току тъй ,че видиш ли ще напраска римска мозайка от раз.  ;D Ей туй е моят настоящ трагизъм, част от строителното ми битие. И не, не ми е смешно  :012: