Автор Тема: Новолуние 11 ноември 2015г.  (Прочетена 18830 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #30 -: Ноември 11, 2015, 09:25:57 am »
Определено не мисля, че ако е увлечен - ще е така пасивен, пък и ще я пита нея. По-скоро се колебае за нейното отношение и иска да е наясно.

Точно така :)

На ако наистина няма да се случи нищо, като гледам почти до следващото лято тя ще изживява. Юпитер ще стане ретро точно върху венерата й, марс ще е ретрограден в петия й дом.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #31 -: Ноември 11, 2015, 09:28:41 am »
Любимата ми тема- да си разкриеш чувствата, а от отсрещната страна да няма никой  ;D Чувството е невероятно.  ;D
Хепи, този е някакъв играч и се забавлява с чувствата на хлапето. Да си отваря очите на 4 и да не го раздава наивно. Просто за нея не  е добре.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #32 -: Ноември 11, 2015, 09:30:36 am »
Няма ли интерес един от двамата, няма как да станат нещата. За племенницата ти, Хепи, новолунието на К5 може да сочи нов етап в отношението ѝ към любовта и обекта на чувствата ѝ.

На мен, обаче, ми е интересно кое показва проявата на смелост от нейна страна да си признае чувствата. Освен знаковия съвпад на Меркурий и Марс не виждам нищо друго.  :017:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #33 -: Ноември 11, 2015, 09:31:43 am »
Любимата ми тема- да си разкриеш чувствата, а от отсрещната страна да няма никой  ;D Чувството е невероятно;D
Хепи, този е някакъв играч и се забавлява с чувствата на хлапето. Да си отваря очите на 4 и да не го раздава наивно. Просто за нея не  е добре.

Винаги съм смятала, че този, който обича е този с власт в случая. Дори и да изглежда обратното ;)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #34 -: Ноември 11, 2015, 09:32:04 am »
Точно така :)

На ако наистина няма да се случи нищо, като гледам почти до следващото лято тя ще изживява. Юпитер ще стане ретро точно върху венерата й, марс ще е ретрограден в петия й дом.

Възможно е ... една неизживяна любов винаги е много трудна за "скъсване" - то няма кого да обвиниш :)

Мисля, че тя има нужда да поразсъждава малко върху това, какво е да си влюбен :) - за момента не съм убедена дали е любов, или просто желание да е на нейното .... ако той се съгласи, предполагам, че до 1 месец тя вече ще е без интерес. С този 5 дом в Скорпион и Плутон там .... Животът е пред нея ...

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #35 -: Ноември 11, 2015, 09:34:05 am »
Няма ли интерес един от двамата, няма как да станат нещата. За племенницата ти, Хепи, новолунието на К5 може да сочи нов етап в отношението ѝ към любовта и обекта на чувствата ѝ.

На мен, обаче, ми е интересно кое показва проявата на смелост от нейна страна да си признае чувствата. Освен знаковия съвпад на Меркурий и Марс не виждам нищо друго.  :017:

надявам се и на този вариант ... както споделих по-горе

Дали не е тр Юпитер в/у Слънцето в 3 дом? Все пак нат Юпитер е в 5-ти ...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #36 -: Ноември 11, 2015, 09:35:14 am »
Аз до колкото разбрах - те са в различни държави - дори да е взаимно - пак ще е мъка. И когато хората не заедно на живо, си доизмислят и доизграждат образа на другия, товарят го с очаквания, нерални идеи ... това е по-големият капан.

Дано се случи споделена обич там, където живее, с реален човек - в смисъл да присъства на живо в живота й :) А не от разстояние :)
Над силата е само умението да я владеем!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #37 -: Ноември 11, 2015, 09:35:39 am »
Инициативите са по 3 дом.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #38 -: Ноември 11, 2015, 09:36:34 am »
Любимата ми тема- да си разкриеш чувствата, а от отсрещната страна да няма никой  ;D Чувството е невероятно.  ;D
Хепи, този е някакъв играч и се забавлява с чувствата на хлапето. Да си отваря очите на 4 и да не го раздава наивно. Просто за нея не  е добре.

Тренди, слава Богу, човекът е съвестен и не злоупотребява с нея .... тя му е дала доста възможности, но той ... не.
Лятото даже бяха заедно за 2-3 дни на море - в една стая, в едно легло, без нищо да се случи ... това е .... не знам какво  :57:. Дори и по това време тя не му е казала за себе си - "те били приятели, ... ама тя е влюбена" - абе, ... цирк :) - и аз съм отсреща като съветник, изповедник, давач на надежда :)

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #39 -: Ноември 11, 2015, 09:37:37 am »
Аз до колкото разбрах - те са в различни държави - дори да е взаимно - пак ще е мъка. И когато хората не заедно на живо, си доизмислят и доизграждат образа на другия, товарят го с очаквания, нерални идеи ... това е по-големият капан.

Дано се случи споделена обич там, където живее, с реален човек - в смисъл да присъства на живо в живота й :) А не от разстояние :)

Алена, дано от на монитора на Бог се появи твоето пожелание :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #40 -: Ноември 11, 2015, 09:40:50 am »
Хепи, аз нямах предвид, че се възползва физически. Просто изпитва някаква наслада, че има чувства към него, как да ти кажа, гали му егото по този начин, дори и да не изпитва същото. Може и да бъркам.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #41 -: Ноември 11, 2015, 09:41:00 am »
Картата й е интересна. Има опозиция Луна и Меркурий. И Венера и Сатурн. С първата опозиция ще й е трудно да говори за интимния си свят. С втората опозиция ще й е трудно да показва любовта си. Малко трудно положение. А в 5 дом Плутон...
И сама си знаеш всичките неща, Хепи. Просто ми стана интересно защо 2 години е циклила над тази любов. А е била безмълвна.

Новолунието е в аспект със Сатурн у7. Заради това е направила нещо ново, което да има връзка с партньорствата - нов поглед над ситуацията, някакво действие.
И Тр. Марс скоро е съвпаднал с Венерката й. Явно е набирала смелост от преди няколко градуса.  :72:

Кой знае, може това новолуние на к5 да й покаже, че не е толкова страшно да кажеш на някой, че го харесваш. И да е по-смела след време.

Много пишете, 7 мнения. Аз не мога да се класирам да изпратя моето.

На мен това новолуние взе да ми пречи вече. Така жадувам за спокойствие. А от сутринта ми подпалиха телефон. Още кафето не мога да си изпия, а сто човека ме теглят в различни посоки.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #42 -: Ноември 11, 2015, 09:42:47 am »
Инициативите са по 3 дом.

Да, мерси :)
Още повече, че Юпитер е върху наталното слънце в трети дом, както каза Хепи, който е с управител Меркурий.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #43 -: Ноември 11, 2015, 09:46:13 am »
Хепи, аз нямах предвид, че се възползва физически. Просто изпитва някаква наслада, че има чувства към него, как да ти кажа, гали му егото по този начин, дори и да не изпитва същото. Може и да бъркам.

А, да, това и аз го предполагам ... и почти съм уверена - тя е много хубава, но е много стеснителна.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #44 -: Ноември 11, 2015, 09:47:22 am »
Марс като диспозитор на новолунието е в тригон с Дсц й. И с Уран, който е съуправител на 7 дом. Ето още една нишка за смелостта. Нямала е време да цикли над наталните си положения, защото Марс я е бъзнал да действа. И е в секстил към Плутон у5.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.