Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440926 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #120 -: Април 03, 2016, 10:28:47 am »
Тука някъде си има тема, бистрили сме го. The_One сякаш имаше по-близки наблюдения върху проблема.

Не, за първи път чувам за това. На пръв поглед ми се вижда ала-бала.

Ани, направи си синастрия и комбин и ще разбереш, каквото те интересува.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #121 -: Април 03, 2016, 10:52:49 am »
Пардон, омешало ми се е в главата с човешкия дизайн.

any_kzl

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #122 -: Април 03, 2016, 11:47:14 am »
Ами, тя много точно ми разказа за това какви отношения имаме с младежа. Много пепеляшкови периоди, което предполага силно и добро взаимодействие, но и много ядрени периоди и периоди на разпад, заради които връзката няма да успее да просъществува и понеже неговите лоши аспекти към мен са повече, имам повече транзити на "разбито сърце" с него, следователно аз ще съм наранената, а не той.
За настоящия период ми каза, че той понастоящем има Транзит Разбито Сърце, който ще трае до 27 май и от вчера влиза в силното си време, а аз имам Ядрен Транзит до 17 април, в силното си време е, както и транзит към Нептун, който е допълнителен тип Транзит Разбито сърце, ще трае до 2 май и е в силното си време. Самото тълкувание на видове транзити изпраща, заедно с хороскопа, дълги са обясненията, мога да ги кача. Но общо взето, в моя случай има много голяма точност в описанието, поне на тоя етап, а като гледам как се развиват нещата - и по-принцип.
Всъщност дава много изчерпателни отговори и анализи на ситуацията, която се разглежда. И точни засега, поне анализа на случилото се е така

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #123 -: Април 03, 2016, 12:03:05 pm »
Ани, кои любовни отношения нямат периоди на възход и спокойствие, на бурни емоции и на плато? Едва ли има човек способен да е постоянно в едно и също емоционално състояние с едни и същи нужди. Днес може да искаш разходка и лежерни разговори, утре страст. В други ден ти писва и предизвикваш драма, за да стане "раздвижване". Това, което са ти познали със същия успех може да важи за абсолютно всяка двойка.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

any_kzl

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #124 -: Април 03, 2016, 12:19:56 pm »
Ами, тя успя, без да я въвличам в историята ми, просто поръчах синастрия и партньорски анализ, а тя ми описа много точно случващото се. Синастрията ни иначе изглежда,'според доста астролози, перфектна, но факт е, че не ни се получиха нещата. Както и да е. Ще трябва да си полижа раните, а пък към края на май ми следват много добри аспекти, пак според астролозите, на които съм ходила и така :) Ето ни я синастрията:
« Последна редакция: Април 03, 2016, 01:08:20 pm от any_kzl »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #125 -: Април 04, 2016, 08:31:33 am »
гледала е събитийните карти значи. то и тук има тема за 1вата среща и доста добре си работят картите. и понеже се надграждат нещата е взела предвид картата на 1вия сексуален контакт - един вид като следващ етап на връзката

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #126 -: Април 04, 2016, 08:38:30 am »
Въпросите, обсъждани в тази тема, съвсем не са за начинаещи!
Тази тема не би ли трябвало да бъде за хора, които започват тепърва да се интересуват и изучават астрология?

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #127 -: Април 06, 2016, 05:10:46 pm »
Съфорумци, искам да ви попитам какво ще ми препоръчате да прочета, за да ми станат по-ясни дирекциите? Нищо не разбирам от тях.  ::)
Serve, love, give

Happy58

  • Гост
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #128 -: Април 06, 2016, 08:30:10 pm »
То няма много литература. Най-много е писал М. Левин - книгата му е качена в секцията тук във форума.

Има някои други книжки, но те са повече по видовете дирекции, а не по използването.

Поне от това, което аз съм чела.

 :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #129 -: Април 07, 2016, 12:13:26 am »
Съфорумци, искам да ви попитам какво ще ми препоръчате да прочета, за да ми станат по-ясни дирекциите? Нищо не разбирам от тях.  ::)
Най-добрият начин да научим астрология - Том 4
Автор:  Марион Марч и Джоан Макевърс
Съвременни методи, прогресии, дирекции, слънчеви и лунни революции, транзити.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #130 -: Април 07, 2016, 03:22:35 pm »
Благодаря ви, момичета  :-*
Serve, love, give

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #131 -: Април 13, 2016, 03:47:21 pm »
Моля, ако някой има впечатления относно асцендент водолей жени, или е, да сподели повече информация! Около мен има доста такива приятелки, както и майка ми, но няма как да съм сигурна, че наистина са, без ректификация.Често ме вбесяват, с изключение на 1 от тях, може би 2. Затова ми е интересно, дали и кои са асц водолей. А двете, които най ме побъркват са и с луна във водолей.
« Последна редакция: Април 13, 2016, 03:55:41 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #132 -: Април 13, 2016, 04:32:06 pm »
Моля, ако някой има впечатления относно асцендент водолей жени, или е, да сподели повече информация! Около мен има доста такива приятелки, както и майка ми, но няма как да съм сигурна, че наистина са, без ректификация.Често ме вбесяват, с изключение на 1 от тях, може би 2. Затова ми е интересно, дали и кои са асц водолей. А двете, които най ме побъркват са и с луна във водолей.
Нямам близки жени с този АСЦ, а може и да имам, но като не знам на всички около мен часа на раждане?

А сам по себе си един чужд АСЦ не може да те вбеси, това е само една точка в пространството, която бележи външния облик и личността на човек, да те вбеси е способен синастричен Марс, който прави неблагояриятен аспект с твоите светила, особено ако попада в твоя 4д- например Марс лъв в твоя 4д и опозиция с твоето Слънце във водолей или Марс в рак, пак в твоя 4д, в квадрат с твоята Луна в 12д.- човек с подобен Марс само действията си, дори и добронамерени, ще разстройва твоето его, което иска да се изрази по оригинален и неповторим начин или потребностите ти на Луната да е единствена и първенец сред другите.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #133 -: Април 13, 2016, 11:30:36 pm »
А защо все асцендент водолей? Заобиколена съм от и само от такива жени. Нямам близки мъже с асц. водолей.
  АСЦ в този знак на повече от 12гр поставя Слънцето ти в техния 12д, който е свързан с миналото, явно имат кармичен дълг към теб тези жени.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #134 -: Април 13, 2016, 11:48:50 pm »
Благодаря!  :58: Днес ми отвори очите за нови хоризонти.
« Последна редакция: Април 13, 2016, 11:55:51 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг