Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440996 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2355 -: Август 18, 2021, 07:30:03 pm »
Благодаря, момичета  :-*
Чудих се дали няма специфични управители по различните зъби. 🥃🍰
Люба,със сигурност има.Кой кого ранява,леви,десни квадратури,фази на планетите,и т.н.
Големи зъби,като мъдреци ,са по Юпитер.
Аз разсъждавам така:32 зъба делено на 4(квадрата) е равно на 8.Разгледай си 1ви квадрант (от 1ви до 4ти дом),2ри,3ти и 4ти квадранти.Къде какви планети има,кои са ранени,кои са ретроградни .
Млечните зъби по Луна.Кучешките по Марс.

radoslav24x

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2356 -: Август 23, 2021, 08:59:01 pm »
Здравейте на всички!Проведох няколко разговора в чуждестранни форуми относно наталната ми карта,но реших,че е друго да попиташ сънародници!Какво ви е мнението относно стелиума,който ми се е образувал в 8 дом?!
Постоянните ми трудности във финансовата сфера?
Не разбирам защо тези трудности просто каквото и да правя не отминават.
Прикачих и наталната карта.
Надявам се,че съм публикувал въпроса в правилната тема!
Благодаря предварително на всички,които решат да отговорят.

« Последна редакция: Август 23, 2021, 09:39:46 pm от radoslav24x »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2357 -: Август 23, 2021, 10:25:46 pm »
Радослав,какво отговориха в чужбинските форуми?
Новолунен водолей,фиксиран там,8ми дом-секс,смърт,чужди пари,домът на скорпиона,пак фиксиран,инциденти,операции,военни,полиция.Когато знакът е фиксиран,както водолей-много трудно се променя ситуацията там,бавно,изисква време.Може би трябва да работиш нещо по 8ми,през водолей-полицай,детектив,соц.мрежи ,програмиране,банкиране,банкомати,или тесен специалист като рентгенолог,или нещо на машина/уред за преглед на очи например.
Твоята нужда от финансова стаблност и печелене на пари може да те тласка в грешна,рискова посока.Това е психологически дом,може би трябва да се занимаваш с психоанализи ,да лекуваш нестандартно ,с ръце,енергия ,по телефона,през интернет.Силна,ъглова Венера -жиголо ,и 8ми дом като секс.Масажи.

radoslav24x

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2358 -: Август 23, 2021, 10:47:01 pm »
Ами далеч нямам интерес към масажи,и лекуване по какъвто и да е било начин,но работя и уча в компютърна сфера.
В чуждестранните форуми имаше всякакви мнения,като тръгнем от сорта на : гробар,масажист,лечител,интерес към смъртта,гадател :D.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2359 -: Август 23, 2021, 11:13:45 pm »
Добре,значи горе/долу нищо по-различно от това,което съм написала.Млад си,сега с компютри,по-нататък и с друго.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2360 -: Август 24, 2021, 12:20:49 am »
Като цяло работещите в компютърната сфера се отличават с добри доходи.
Тук е добре да се уточни и за какво не стигат парите - за базови нужди или за последния модел телефон.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

риша

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2361 -: Август 24, 2021, 10:39:09 am »
Тук е добре да се уточни и за какво не стигат парите - за базови нужди или за последния модел телефон.

Това не е ли субективно? За някои базовите нужди са новия модел телефон, а вила на морето с изглед вече е нещо голямо. За мен нещо голямо е нова дограма с мрежи срещу падане на котанката, за други това е базова нужда. Нямам нужда от 6-ца от тотото в буквалния смисъл, за да смятам, че съм извадила голям късмет, ако си купя вила на 5 часа от големия град. Понеже в последно време размишлявам по въпроса.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2362 -: Август 24, 2021, 03:49:54 pm »
Нещо ми се струва, че търсите под вола теле.
Базови нужди се знае какво значи.
И не питах Вас, а човека с въпроса.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

риша

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2363 -: Август 24, 2021, 05:15:57 pm »
Може и да търся.
Базовите нужди показани ли са някъде в наталната карта на човек?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2364 -: Август 24, 2021, 05:30:22 pm »
Нужди-Луна,базови,всекидневни-6ти дом,ежедневие,Меркурий и така.......

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2365 -: Август 24, 2021, 07:48:38 pm »
radoslav24x, след като се е образувало ядро или стелиум в 8 ми дом, натива го стимулират дълбоки и интензивни преживявания, кризи. И/или самият той умее да упражнява власт и контрол над другите и/или те над него.
Сигнификаторите за финанси нне със силен статус, Слънце е в знак на заточение, Юпитер също, в следващи домове. Но Юпитер е в дом на радост и има отношение към Асцендента и Медиум цели. Финансовите проблеми идват често от това, че натова харчи за неща, които не може да си позволи или не умее да си прави сметката, разчитайки на добрия шанс, на другите, на кредити/заеми. Няма синхрон между желания стандарт на живот и възможностите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

radoslav24x

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2366 -: Август 24, 2021, 08:57:35 pm »
Корея,Зададох си въпроса тук,понеже смятам,че има аспекти в картата,планета и т.н,които просто ми предопределят проблеми със финансите.Смятам,че си правите извод от това на колко години съм,от там вероятно идва и примера за по скъпия телефон,но тук отива към друга тема от която в момента няма смисъл да бъде коментирана.
Не смятам,че има смисъл да коментирам базовите ми нужди.Конкретно дали в картата ми има такъв тип трудности във финансовата област,това е именно въпроса ми.Просто ми направи и впечатлението,че имам стелиум в 8 дом и дали има връзка с това,как би аспектирало по някакъв начин финансите ми.Понеже ми стана ясно,че 8 дом е свързан с парите на други хора,наследства и тн.
Благодаря все пак на всеки,който сподели мнението си относно това. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2367 -: Август 25, 2021, 09:12:57 am »
Може и да търся.
Базовите нужди показани ли са някъде в наталната карта на човек?

Асцендент, тук е посоченото качеството на живот. После комбинираш у1 с Луна, к2, к3.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2368 -: Август 25, 2021, 09:59:10 am »
Може и да търся.
Базовите нужди показани ли са някъде в наталната карта на човек?

Асцендент, тук е посоченото качеството на живот. После комбинираш у1 с Луна, к2, к3.
Рени, аз не схващам. Асц. Рак, Луна на к10(овен) и Луна в 1ви дом (рак). Кой с какво качество на живот е от двата примера?
« Последна редакция: Август 25, 2021, 10:04:01 am от Сафо »

риша

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2369 -: Август 25, 2021, 10:18:17 am »
Сафо, Рени, благодаря за дискусията, полезно ми е. :)