Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 441311 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2595 -: Февруари 03, 2022, 06:00:13 pm »
Меркурия му аспектиран ли е? Венерата му по прогресия е ретро.
« Последна редакция: Февруари 03, 2022, 06:03:01 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2596 -: Февруари 03, 2022, 06:06:33 pm »
Дупитера му си е паднал на..фотьойла. ;)
ако сложим МС да е риби, ще го на местим...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2597 -: Февруари 03, 2022, 07:24:08 pm »
Нямам нищо против да назад-им асц в Рак и да качим слънцето горе, женските планети в 12 и без това му подхвърлят любовни трепери, Юпитерът, който спрягате във втори дом. Акценти 3-9, нали е необикновено образован чужденец. Постоянни семейни снимки на маса.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2598 -: Февруари 03, 2022, 07:46:07 pm »
А, не е Рак определено .
За Близнаци съм склонна - има атлетична фигура , с ризка и тъмни дънки е пич.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2599 -: Февруари 04, 2022, 12:23:25 pm »
Може да се спретне една експериментална,пълнознакова карта и да се наблюдава,въпреки,че ако Телец попада в 12 дом ,настоящите,бъдещи затъмнения,ще активират масивно ,скритите му врагове и на повърхността да не се забележи много.Но със сигурност сега е задвижен мощен таен ресурс да бъде изобличен,почернен и прочие политически дискредитиран.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2600 -: Февруари 04, 2022, 02:48:59 pm »
Люба с тези три момичета ,жена му по-пасва на екзалтирана Луна в Телец.Може да е някъде в плеядите,те бяха седемте сестри или подобно..Едното дете е с диабет,къде и какво се гледа в мъжки хороскоп за деца?Все за жените пише,а за мъжете не знам?
И за мъжете е 5д за деца, при Луна в Телец съвпад с Алгол, Венера Близнаци в 1д до АС, в 5д попада Плутон, но с диабет е второто дете, което е по 7д, а там е Нептун
Благодаря.Ами ако все пак е общо за децата 5 дом,евентуално Везни ,диабета е по Венера,ама айде да не прекаляваме в нагласянето. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2601 -: Февруари 04, 2022, 03:24:10 pm »
Ами ако все пак е общо за децата 5 дом,евентуално Везни ,диабета е по Венера,ама айде да не прекаляваме в нагласянето. :)
Хм, диабета защо да е по Венера, като Панкреасът (задстомашната жлеза) е по Дева, с управител Меркурий?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2602 -: Февруари 04, 2022, 04:24:26 pm »
Така съм чела ,нали е свързан с кръвната захар.Но по-често по Телец,докато по Венера /Везни е по-вероятен проблем с бъбреците.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2603 -: Февруари 04, 2022, 04:31:09 pm »
Марс има отношение към панкреаса, защото една от функциите му е да смила "месото"/оттам идва името/. а другата да владее състоянията  на силна възбуда,страх,ярост, да не скача много адреналина. Оттам пък идва "бие те хормона ". :)
Юпитер също има отношение към диабета.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2604 -: Февруари 04, 2022, 06:31:50 pm »
Може да се спретне една експериментална,пълнознакова карта и да се наблюдава,въпреки,че ако Телец попада в 12 дом ,настоящите,бъдещи затъмнения,ще активират масивно ,скритите му врагове и на повърхността да не се забележи много.Но със сигурност сега е задвижен мощен таен ресурс да бъде изобличен,почернен и прочие политически дискредитиран.

Може и да успеят. Предстоят му година-две, в които Плутон ще тормози Слънцето. Ако не устиска властта, няма да повтори. Но пък стискането ще е без лубрикант. Със сигурност след този мандат ще е нов човек. Транзитите на Уран и Сатурн също ще го нашибат.
Нямам нищо против да успее, поне като лице е политик от нов тип, личи си чуждоземната школовка. Но ми се ще да покаже повече Овен, повече безпардонност, строева подготовка. Така или иначе офанзива да не се хареса ще има, поне да натрива носове.
Харесвам всичките му интервюта.
« Последна редакция: Февруари 04, 2022, 06:33:58 pm от Люба »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2605 -: Февруари 04, 2022, 06:35:28 pm »
    :)     в помощ на начинаещите

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2606 -: Февруари 20, 2022, 09:42:53 am »
Как ме вижда (как изглеждам в очите на) противоположния пол?
Разбирам, че светът (другите) ме вижда в светлината на АС, но питането ми е конкретно за противоположния пол. Разбирам също, че всеки "гледа" според своите възприятия, т. Е. Всеки ме вижда по различен начин. Но дали има място в наталната карта, което най-общо да показва как ме възприемат на прима виста мъжете (защото аз съм жена☺️). Питането ми е провокирано от наскоро прочетена информация, че противоположният пол ни вижда (възприема) според пети дом, което ми е странно. Но аз все пак съм много, много начинаеща. Предварително благодаря.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2607 -: Февруари 20, 2022, 10:14:44 am »
Bodra, мъжете те виждат през твоите Луна и Венера, ти виждаш мъжете през твоите Слънце и Марс.
Противоположното се вижда през опозициите, опозиторните знаци. Домовете- къде ще те виждат и ти къде ще виждаш.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2608 -: Февруари 24, 2022, 06:37:12 am »
Как точно използвате профекции?Профекция асц ми е във Везни,фирдарии на Юпитер,сол.асц в стрелец.Везни ми е на к6 натално.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2609 -: Февруари 24, 2022, 08:36:35 am »
За да определиш кой ще управлява годината, кои ще са важните теми, какво ще те интересува. Освен управителят на дома, гледаш, дали вътре има и планети. Разглеждаш къде попада Венера в наталната карта, статус, аспекти, същото и с планетите в 6-ти. Какво обешават. Естествемата сигнификация на Венера и домовете, които управлява. При теб Венера държи Телец, Дева, Козирог, Риби, Скорпион, Рак. Тази година тр.Юпитер ще активира Венера и ако същата не е малтретирана по натал, воала- добре година. Това да се потвърди ив соларната карта. Профескционният ДСЦ в Близнаци, дали хваща натални Марс, Сатурн в Овен, значи няма да е толкова розово в романтиката, финанси, взаимоотношения.
« Последна редакция: Февруари 24, 2022, 02:25:57 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“