Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89442 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #90 -: Декември 11, 2015, 08:35:55 pm »
Седмични за Емс
7м/2ч+ПЖ+ПЧ


О, седмицата ти ще е изпълнена със срещи с интересни хора. Ще си правиш някакви планове. Активна седмица ще бъде, може и с деца да се занимаваш. Една от срещите ще ти донесе наслада.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #91 -: Декември 11, 2015, 09:07:10 pm »
Сега за Делфи
ДЖ/8м+Жрец+10м


Другата седмица ще си дейна, ще вършиш много задачи, може и да се ядосаш на някого. Някакви твои страхове ще се обадят и ще те преследват. Не знам, имам чувството, че някой ще те обезпокои, ще си като в ступор. Може да се появят болки в гърба.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #92 -: Декември 11, 2015, 09:34:27 pm »
За Клер
2м/5ч+6ж+Им-р

 
Изненадващи новини ще има през новата седмица, но май няма да са много добри. Ще бъдеш аплодирана за твой успех, ще получиш признание от авторитетна личност, може би шеф

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #93 -: Декември 12, 2015, 09:20:45 am »
Добро утро момичета,
може ли да ми изтеглите седмично таро и на мен моля

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #94 -: Декември 12, 2015, 10:36:46 am »
седмични за Ема


цепя на

следващата седмица ще тичаш по задачи. като цяло ми изглежда благоприятна седмицата мисля, че ще си в добро настроение и благоразположена към близките си. в края на седмицата ще изпиташ удволетворение от свършеното. може да получиш подарък.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #95 -: Декември 12, 2015, 10:41:16 am »
за Буболина:


цепя на

ше правиш планове за бъдещето, възможно е да е свързано с финанси, придобивки. може да решиш да се поглезиш с нещо скъпо.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #96 -: Декември 12, 2015, 10:46:10 am »
Тренди,



цепя на

може да се опиташ да постигнеш някакви свои цели с малко подмолни средства. може би е свързано с работа или университет, ако учиш. в края на седмицата ще се чувстваш изморена и може би ще потърсиш усамотение или просто ще искаш да релаксираш максимално.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #97 -: Декември 12, 2015, 10:52:48 am »
Хепи,

,
цепя на

май ще се бориш със свои си демони. може да ти е самотно, но в края на седмицата ще ти просветне.
много скорпион и сатурн има тук, може да е свързано с някакви сексуални ограничения.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #98 -: Декември 12, 2015, 10:55:19 am »
За Клер: 3п - СС - 6п; горе ПЧ

3п+СС съобщаване на резултати? Но не мисля, че резултати ще ти харесат.
В работата също нещо няма да е по вкуса ти, ще ти се струва, че не получаваш това, което заслужаваш; няма да се чувстваш оценена.



За Клер
2м/5ч+6ж+Им-р

 
Изненадващи новини ще има през новата седмица, но май няма да са много добри. Ще бъдеш аплодирана за твой успех, ще получиш признание от авторитетна личност, може би шеф

новини получих още снощи, свързани с детето.
не съм особено очарована. не знам да се радвам ли, да се притеснявам ли...

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #99 -: Декември 12, 2015, 11:00:00 am »
Скорпионче,


цепя на

загрижена ще си за това как изглеждаш пред другите. може да уточняваш отношения с приятел, не знам дали няма да го отблъснеш накрая.
събирането в края на седмицата ли беше? виж и тук ти излиза, че ще се отбраняваш

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #100 -: Декември 12, 2015, 11:02:45 am »
Много ти благодаря, Клер! Картите много ми харесаха. :58:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #101 -: Декември 12, 2015, 11:04:28 am »
Павла,

цепя на

следващата седмица ще ти е доста натоварена в началото, ще тичаш по задачи. ще търсиш някакво решение, което ще се наложи да отстояваш. в края на седмицата може да дадеш или получиш помощ от родители

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #102 -: Декември 12, 2015, 02:08:33 pm »
Благодаря Клер
 :58:


Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #103 -: Декември 12, 2015, 05:41:21 pm »
Хепи,

,
цепя на

май ще се бориш със свои си демони. може да ти е самотно, но в края на седмицата ще ти просветне.
много скорпион и сатурн има тук, може да е свързано с някакви сексуални ограничения.

Благодаря ти, Клер .... да, демоните на здравето - пак съм в криза, но пък то още не сме навлезнали в следващата седмица.
За секса - ако някъде вътре в мен съществото ми желае секс и любов, а аз няма как сега да му го дам .... нормално е пак да съм с неизяснено високо кръвно .... Ще трябва да издържа до по-другата седмица :) - тогава има шанс за тези приключения :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #104 -: Декември 13, 2015, 11:38:02 am »
Флорка, какво се случва в любовен план при теб?

Влюбените буквално изхвърчаха от колодата и литнаха до средата на стаята. А не видяха кой знае какъв напън при размесването.


Картите ти за седмицата:


             Крал мечове                        Двойка чаши                    Деветка жезли



Да не те заогражда някой интелектуалец?  :57:
Тази седмица ще побеждаваш интелигентно. Ще поставяш своите искания с ясни думички. Може да си малко по-остра, но се стремиш към висока позиция, към друго положение. Ще имаш нужните аргументи за успех. И ще вярваш в своите доводи.
От самостоятелност към екипност. Може да се налага да работиш в друг човек. Но този съюз в началото ще е добър за теб. Да не би да контактуваш с някой, с който има силна телепатия или усетност между вас? Лесно да си предавате емоциите, настроенията?
Другото ми предположение е за любовен живот - създаване на връзка или близко приятелство с интелигентен мъж, което ще ти носи радост, ще прави ежедневието ти по-цветно и красиво.
В край на седмицата ще се оттеглиш. Имало е рисковани ситуации, в които си участвала и си се справила с предизвикателствата. Но ще имаш нужда от малко почивка. Сега му е времето да промениш подхода си.

Последната карта е Паж чаши.



Отново ме навява на мисли за любов и желание за по-силна емоционалност, по-дълбоки чувства. Явно ще е фон това с любовта. И ще е активно през периода.


Едит: По-късно ще продължа. Отново ми се налага да изляза. Този път мисля да се прибера в нормално време и да поизтегля вечерни карти.  :012:

Емка, мерси много за картите. Прочетох тълкуването през седмицата, но нямах време да пиша. То хубаво илизат любовните карти, ама няма нищо ново там. Освен напъните на някои колеги за флиртчета или включването на стари познати, към които обаче нямам интерес в тая насока.  :) Много трудно проявявам интерес като цяло, но стане ли ,  :012: държи за дълго.

Иначе седмицата беше изпълнена предимно с работа и пак работа. И вече натрупана умора. Закупен билет за пътуване по празниците, малко развлечение в събота и тревоги кън проблеми на приятели. Получих предложение от приятел да свърша една работа , за която можеше дa получа добри пари, но нямах време и трябаше да откажа. Беше много краткосрочно. А , да. И отново неприятности с хората, които ми се водят работодатели в моменти. Супер безотговорна работа е там, много голям непрофесионализъм. Търся отново нещо друго, дано да намеря скоро.
Имаш ли желание да изтеглиш и за тази седмица ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name