Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89371 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #105 -: Декември 13, 2015, 03:32:08 pm »
Седмични за Емма: светът - кч - км; горе слънцето

Като цяло не смятам, че ти дръпнах лоши карти, освен тоя смахнат кч.  ;D Мисля, че в емоционален план поставяш нов период. Удовлетворение от развитие на събитията. Да не се занимаваш със съдебни дела, някакви подялби - резултатът ще е в твоя полза.



Седмичните за Емс

КЧ/КП+6ж+10ж

Хем натоварена седмица те очаква, хем и успешна. Мисля, че ще получиш парички. Ще получиш аплодисменти за добре свършената работа. Ще има напрегнати моменти, но не може без тях. Ще се любуваш на нещо, което ще ти носи наслада.

Ето и за Ема.

          Изтощение                    Пробив                 Миналите животи


Ема, не знам в каква ситуация ще попаднеш през седмицата, но картите ти казват, че ако желаеш да имаш контрол върху нещо или някого, ако искаш да използваш "силови" прийоми за справяне и не разчупиш досегашното статукво, рискуваш да повториш стари грешки.
Докато месех картите, изпадна

       Успехът




което означава, че всичко ще бъде наред, ще успееш да разчупиш модела и да се справиш далеч по-леко и приятно за теб  :08: :58:

ПП. Утре продължавам с другите желаещи  :-*


Ема,
картите са:

цепя на

мисля, че показват емоционално състояние. в началото на седмицата ще си отворена към другите, ще подхождаш по-нетрадиционно към нещата /например може да се занимаваш повече с картите/. но в края на седмицата това ще те изтощи. като че ли се опитваш да стигнеш по този начин до нещо, което усещаш, но не виждаш ясно.


И за себе си изтеглих едни оракулски карти за седмицата.

                 Star mother Arrakis           Divine mother manifests          Beyond death, life

                                                               The cloak of Christ


Колко асоциативни карти. Нашето поколение израснахме с "Дюн".  :012:

Делфи, първата карта от моите оракулски потвърждава картите, които ми изтегли. Ще трябва да се преборя за свободата си. И да бъде свободен човек - да се боря за любовта, интересите си. И да използвам нови техники/технологии. Трябва да съм боец.
Втората карта казва, че ще имам закрила и трябва да вървя по моя си път. Без значение трудностите.
Третата карта говори за себе си - всичко е цикъл. След смъртта има живот. Ново начало. Но трябва да се откъсна от старите модели.

И да се науча да прощавам...


Делфи, много ме кефи кога си пуснала предното си мнение - 22:22:22. Брава!  :57:


Всички сте ме напипали. Имах много натоварена седмица. Като последните два дена не знам на кой свят се намирам. И днес нямам сили да мръдна от леглото. С голяма мъка излязох, за да посвърша малко работа. Пак се бях награбила с много занимания на един път. Все в галоп. Но успях да свърша всичко, което ми беше задължително. Доволна съм. Имах много забавления също. Безсънни нощи. Безгласни дни. Този Крал чаши, който все ми теглите, никакъв го няма.  :012: Един Паж мечове се навърта, ама толкова да ми е безинтересен.

Скорпионче, нямах дела. Но пък в емоционален план ми е хубаво.
Тренди, ти ми напипа ежедневието.
На Делф съм й дала обратна връзка вече. Направих пробив в едни отношения с жена. Много ми вдигна кръвното и се наложи да й тропна с ръка по масата и да я поставя на място.
Клер, бях отворена за всички. Спасявах и приятели от кофти ситуация една нощ.


 :-* :08:
И аз ще повещерствам малко.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #106 -: Декември 13, 2015, 05:25:55 pm »
И аз се захващам със седмичните карти. Започвам с Витхцето. Тя е зависима.  :012:

           Шестица пентакли                   Асо чаши                    Рицар мечове



Витхце, след лошите решения в миналото, време му е да тръгнеш по нов път, който да ти носи печалби, да те кара да се чувстваш материално осигурена, да ти е късметно и благополучно. По пътя си може да срещнеш хора в немилост. Да ти иска някой заем, да е протегнал ръка към теб - в търсене на времето ти, финанси, внимание. Възползвай се и ти от възможността на някоя услуга, която ти се предлага. Това ще ти донесе повечко надежди и нови емоции, ще те направи креативна. В търсене на хармонията. Но в край на седмицата ще си търсиш правата с повечко енергия. Или ще се бориш за чужди права, чужда кауза. Ще те влекат моралните неща. Не режи всички възли, които са се заплели.

Последната карта е Справедливостта.



Ще получиш онова, което си дала. И може да имаш дилема за някое решение. Бъди дипломатична и отмери правилно какво се случва около теб. Ако извадиш нож/меч, ще получиш същото. Ще се чудиш как да подходиш - с емоция или с гняв.  ;)
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични карти таро
« Отговор #107 -: Декември 13, 2015, 05:30:15 pm »
Може ли и за мен седмично таро, момичета ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #108 -: Декември 13, 2015, 05:35:31 pm »
Седмични карти за Скорпионче.
Какво се случва в 'училището', Скорпионче?

               Асо мечове                        Четворка мечове                        Паж мечове




Много меч, много нещо. Да не си тръгнала на война?

Ще имаш много идеи, ще си вдъхновена. Но може да се губиш между всичките неща, които минават през главата ти. Може да ти е важно да споделяш вдъхновенията си, мислите си. Но пред другите не бъди много остра в речта, не доказвай твърденията си на всяка цена. От толкова много мисли около проблеми и ситуации, ще се почувстваш изморена. И ще ти се наложи да си дадеш почивка. Пълен покой, тишина. Остави проблемите да си висят. По-скоро помисли за един, но важен проблем. Който е най-близо до теб.
След временната пауза, ще си още по-вироглава. С инат и безстрашна ще се впуснеш в решаване на задачка. Но не бъди прибързана. И не говори припряно.

Последната карта е Четворка чаши.



Може да не си особено доволна през седмицата и заради това да си тръгнала на нож да реализираш идеи. Резултатите едва ли ще са според очакванията ти. Може да се чувстваш като единствен нормален човек сред множество 'животни' - глупаци, прекалено първосигнални хора.

Изпадна един Дявол при размесването. Гори те нещо, имаш желания.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #109 -: Декември 13, 2015, 05:45:34 pm »
Седмични карти за Рени.


            Колесницата                          Рицар мечове                    Десетка чаши
 



Рени ще се люшка през седмицата между коалициите, екипните дейности. И самостоятелната борба за справедливост. В крайна сметка ще намери пристан в семейството или сред хора, които приема за семейство.

Сега му е времето да хванеш здраво поводите и да тръгнеш към успешно ръководене на живота си. Стъпвай бавно и внимателно. Между хората и с хората. Може да си поставена между чук и наковалня понякога. Но трябва да събираш различните и да правиш от тях успешен екип. Да не плануваш пътуване, Рени?
Ще ти се наложи да потърсиш в себе си отговори - много искрени, кое е работещо, кое ти пречи на развитието. И да поиздялкаш треските от себе си. Ако трудно се напасваш с някой, опитай първо ти да загладиш ръбчетата.
Ще ти се иска да се бориш за някакви твои идеали. Или ако намираш някой да заплаха - по-скоро към другите, не и към теб. Ако пътуваш извън твоето място на живеене, може да си въвлечена в битка.
Завръщането към дома и корените, семейството - ще ти донесе благодат, усещане за празник, спокойствие и хармония.

Един недискретен въпрос - ще имаш ли зачестено общуване с човек с по-нестандартна сексуална ориентация?

Последната карта е Двойка пентакли.



Тя те съветва да си дипломатична и добре да разпределиш тежестите на задачките, с които лавираш.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #110 -: Декември 13, 2015, 05:52:13 pm »
Седмични карти за Тренди.

          Тройка пентакли                  Асо чаши                     Петица жезли



Тренди, да не ходиш на място, на което ще се правят ръчни красотички? Някъде, където има много талантливи хора, училище, деца?
Иначе ти ще проявиш своите възможности. Може някой да те наблюдава, да следи работата ти. Някой скромен човек, вярващ или мъдър.
Ще те похвалят за уменията ти.  :08: И това ще те окрили. И ще те накара да се чувстваш конкурентоспособна. Може да участваш в някаква игра, в която да премериш сили в други хора. Но ще е по-скоро за забавление.

Последната карта е Деветка чаши.



Сега му е времето да срещаш нови хора. Като цяло хубава седмица ми се струва, че ще имаш. Ще си доволна от себе си. И другите ще са доволни от теб.
Хайде, орисвам те да сложиш някое ангелче на коледна елха - да участваш в украсяването на елха.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Седмични карти таро
« Отговор #111 -: Декември 13, 2015, 06:44:11 pm »
Благодаря, Ема. :38:

Имам такова общуване.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #112 -: Декември 13, 2015, 08:14:36 pm »
Благодаря, Рени.  :38: Беше ми интересно дали правилно 'чух' какво ми казват картите. Няма значение за тълкуването. Но го 'видях'. Не бях сигурна в погледа си.  :58:


Седмични карти за Флорка.

                Магьосникът                         Дяволът                        Петица жезли



Флорка, много шантави ги наредих. Тази седмица ще ти се иска да я започнеш интелигентно. С идеята да научиш нови неща, да предприемеш нужните рискове, за да опознаеш себе си и другите. Ще използваш много от уменията си. И може да подчиниш на волята си различни хора, ситуации. Някакво ново начало те влече. Но с тези умения дали няма да предизвикаш някаква сила, не особено приятна? Внимавай да не се потопиш в прекомерна жлъч. Да си въвлечена в интриги и в чернотата на другите. И не подхранвай в себе си негативното. Нека прагматичността не се превърне в прекомерна рационалност, в сребролюбие. Ще следиш ли какво ще се случи на 15-ти? Може и нищо, но ми е интересно за този ден. В край на седмицата ще има много шум за нищо - ще си мериш силите с другите. На кой тоягата е по-голяма. Може да има конфликтни ситуации, хора в опозиция.

Но последната карта е Двойка пентакли.



Не се включвай в лагери, а се стреми да бъдеш посредник, връзка между два лагера, да се бориш за хармонията. Мисли рационално. А не под влиянието на гняв.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #113 -: Декември 13, 2015, 08:25:35 pm »
Седмични карти за срамежливката Хепи.  :58:

       Рицар мечове                                          Висшата жрица                                Петица жезли



Тази Петица жезли за нищо я нямате. Абонамент. И все в 3-та позиция. Явно в край на годината всеки иска да покаже своето оръжие и да сплаши конкурентите.  :012:

За Хепи седмицата ще започне малко гневно. Справедлив гняв. Може малко бързо да се разпалиш за някой въпрос, който касае разбиранията ти, вярата ти - ценностите. Да не е следствие на 'птиче', което ти е подшушнало нещо? Ще искаш да свършиш нещо и ще го правиш според твоите принципи. Но след времето за акция ще ти се наложи малко да си починеш. Да бъдеш по-пасивна. Да откриеш истината за себе си. Ще размислиш дали си постъпила правилно. Слушай с 'утробата' си. Ще наредиш един пъзел от мистерии. Но ти е необходимо, за да вземеш важно решение. Опитай да разбереш чуждата гледна точка. И вярвай на интуицията си, бъди жена във всеки смисъл. В край на седмицата ще ти е по-активно. Може да слушаш музика или чужда препирня.

Последната карта е Рицар чаши.



Хайде, ще чакаме вести от някой чувствен мъж. Не се страхувай да споделиш емоциите си.  :08: Особено към обект, който следиш/те следи.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #114 -: Декември 13, 2015, 08:58:52 pm »
Емс, много благодаря :)

Тук има едно ОБАЧЕ - пътуването е планирано за по празниците и сега си гледах новия лунар от утре, отчитам и пълнолунието на 25-ти, както и сегашното новолуние - въобще не са в моя полза - там 6,8 и 12 дом за нищо ги нямат, Плутон в 12 дом .... много ме е яд - така се бях настроила на нещо хубаво .... А човекът си е там и само чака да кажа  ???

А за борбата - ще се боря с една служба, която дава заплата на нашата The One - девойка :) - от четвъртък никой не ми вдига телефона там, а аз бързам ... шефа де .... :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #115 -: Декември 14, 2015, 12:22:42 am »
Седмични карти за Павла.


               Слънцето                      Седмица чаши                        Паж мечове



Павла, няма да може да огрееш на всички места. Ще ти се иска всичко да е хармонично. И да пръскаш от светлината и енергията си на много места, особено свързани с деца, с творчество. Сега му е времето да се порадваш и на себе си, да направиш нещо за свое удоволствие - да блеснеш и да се представиш добре пред околните. Но това пилеене на енергия може да те разпръсне и някои неща да останат недовършени. Уж много силна активност, а да не помръдваш много напред. Да не представяш себе си или деца пред публика? Помисли, прецени и вкарай всичките си идеи в най-доброто начинание. Може да си малко по-предизвикателна, рискуваща.

Последната карта е Двойка чаши.



Нека ти е на приятни съюзи, любов, чувственост и хубави срещи.  :58: :08: Ще успееш да се балансираш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #116 -: Декември 14, 2015, 12:35:38 am »
Седмични карти за Клер.

             Седмица мечове                       Императорът                   Седмица чаши



Много седмици...
Може да имаш нужда от оттегляне. Ще си се нарамила с различни идеи. И ще ти трябва време да ги премислиш. Не се доверявай на всеки. Особено ако е свързано с работа. За да не видиш своите идеи реализирани от други хора след време. В теб може да се появи недоволство. Дошло е време за решения. И ще ти бъде трудно да ги вземеш. Да не се наложи да направиш някаква жертва. Сякаш ще осъзнаеш какво трябва да сториш, но все още не можеш да поемеш отговорността за бъдещето. В теб има сила за победа над ситуацията. Само не се разпилявай и не го мисли прекалено дълго. Не бъди несигурна в собствените си възможности. Имаш всички качества за успех, само трябва да систематизираш и действаш.

Последната карта е Седмица пентакли.



Май ще залагаш на търпението и сигурността. Само не забравяй, че след време ще има резултати от действията и бездействията ти. С толкова седмици е редно да отбележим и Колесницата. Ти сама трябва да посочиш накъде да вървиш. И да направиш промени в себе си. Не се срамувай да приемеш помощ от близък човек.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #117 -: Декември 14, 2015, 12:36:22 am »
Благодаря ти Емма,
Да коледен концерт на малкия, резултат от олипиада на голямия ....
  :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #118 -: Декември 14, 2015, 12:46:13 am »
Е, Делф, тъкмо се бях настроила да ти наредя една прекрасна подредба. Не е крайно лоша, но много се надявах да е много красивичка.  :72:


               Деветка мечове                  Асо мечове                           Колелото на съдбата



Нещо си зациклила ли, Делф? Притеснила си се от разговор с друг човек, който е имал малко остър език? Сякаш си се почувствала разголена и това те е накарало да се скриеш в бездействието си, за да се предпазиш. Не се оставяй на депресивните мисли. Това е само момент. След него ще дойде решителност и една ясна мисъл, която ще те вдигне. Ще ти се иска да завземеш контрола в ръцете си, да направиш промяна. Може да свалиш от власт някой с мирен подход - с ловкост, интелигентно. С това Колело за последна карта - предстоят промени, може малко неочаквани. Не забравяй, че всичко се променя и никой не е застрахован, че ще е вечно на върха. Както и тези в низините могат да се издигнат всеки момент. Има ли замесен човек със съвпад на важна планета с кралска звезда? Любопитство. Нещо от миналото може да разпали в теб огън - на гняв, желание.

Последната карта е Шестица чаши.



Ще си спомняш носталгично за по-безгрижните времена. Когато всичко е било по-чисто и невинно, необременено от живота. Може да ти се иска да заглушиш тези спомени.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #119 -: Декември 14, 2015, 12:48:27 am »
Благодаря ти Емма,
Да коледен концерт на малкия, резултат от олипиада на голямия ....
  :08:

Виж Седмица чаши - жената е хванала платнище с разни картинки на него. А по ъглите има групичка от човечета, сякаш са публика. Жената е малко притеснена сякаш. Заради това помислих, че някой може да се представя пред публика.
Нека е успешно време за децата ти!  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.