Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89199 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #165 -: Декември 22, 2015, 09:54:04 am »
Флорка! Какво ще праивш тази седмица? Какви големи аркани ти нарисувах!

           Смъртта                                Колесницата                        Императрицата



Някаква страхотна промяна ти предстои. Тя сякаш е започнала на вътрешно ниво. Искаш да направиш промени. Може да си малко изтощена от предходните събития, да чувстваш, че нещо в теб е изчезнало/умряло. Да усещаш малко болезнено каквото се променя. Но след загубите ще си решена да поемеш по нов път. Да хванеш здраво юздите на живота си. Стреми се да вървиш в средината, не бъди крайна. Работи и живей в хармония с другите, не против тях. Екипността ще ти е важна. Това ще те постави на по-висока позиция, ще изглеждаш грижовна към околните. Вземай решения с помощ на интуицията, на шестото чувство. Промените ще са за добро, ще се почувстваш по-успешна и 'плодородна'.

Последната карта е Светът.



Отново голям аркан. Може да вземеш под крилото си повече хора и да искаш да им покажеш в коя посока да вървят. Да си грижовна. Но и ще ти се наложи да представиш себе си пред публика. Да не инализираш някакъв проект?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #166 -: Декември 22, 2015, 10:02:26 am »
Седмични карти за Клер.

               Страшният съд                      Деветка мечове                     Паж мечове



Уж празници се задават, а всички сте на нож.  :57:

Клер, напусни го това минало. Имала си период на край, на ново начало. На възраждане. Не е било лесно, преживяла си болки. Но нека те не  са определящи живота ти. Миналото може да е оставило следи в теб, чувство на несигурност. Тежките думи от другите не трябва да те обезверяват. Може да се чувстваш открита пред някой, а той да е използвал моментната ти слабост, за да те нарани. Имаш своите тревоги и си се скрила на сигурно от тях. Но трябва да намериш сили и да се изправиш. Извикай на помощ инат или нещо друго, което те задвижва. И се изправи срещу предизвикателствата. Нека мечовете са в ръката ти като оръжие, а не закачи над теб и безполезни. Използвай интелигентно оръжието си, за да се справиш с проблемите.

Последната карта е Императрицата.



По-скоро пасивна седмица. Битките ще са в теб. Но ще ги надхитриш с малко повече кураж.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #167 -: Декември 22, 2015, 10:13:27 am »
Седмични карти за Стар.

           Крал жезли                         Крал чаши                         Рицар жезли



Стар, уредихме те с мъже за празниците.  :012:

Тази седмица може да се люшкаш в различни настроения. Ще ти е пламенно и малко вироглаво. Ще те гори някакъв огън, желание за доказване. Може да се възползваш от харизма или желания да са ти горивото към успехите. Но нека не загърбаш тази страст напълно. В името на емоции. Не губи посока. От малко егоистично чувство към повече приемане и състрадание към другите. Ще усещаш желанията им. а може и да подкрепиш някой близък. В край на седмицата ще искаш повече приключения и екзотика, може да ти се пътува някъде, да ти се забавлява по нов и нестандартен начин.

Много мъже. Има ли такива типажи около теб - огнен, воден, авантюрист?

Последната карта е Деветка чаши.



Тази седмица май ще ти е с много срещи. Дано да е все с крале.  :clap: Бъди внимателна с чашите... алкохола.  :012: За да не покажеш прекалено много емоция. Да не излезе на картите питанката ти за хубаво вино?  :012: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Седмични карти таро
« Отговор #168 -: Декември 22, 2015, 11:17:20 am »
.....i za men....

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #169 -: Декември 22, 2015, 09:57:48 pm »
Седмични за Делфи.

    Четворка мечове                                            Звездата                                              Осмица мечове



Брей, много меч. И все не особено приятни.
Делфи, нещо неизказано ли има при теб? Което те мъчи, кара те да се чувстваш като болна? Сега му е времето да се отстраниш и да си почиваш, да се лекуваш. Трябва да намериш покой за себе си, да помислиш за нещата, които те раняват. Дали не са свързани с егото? Пази се от настинки. В теб може да има колебание за нещо, да има две позиции. Изпълнена си с някакви мечти, надежди. Жадуваш за определено щастие, определена посока. Но не бягай прекалено много от действителността. Защото потопена в мечтите си, може да се чувстваш като с вързани ръце и безпътна в реалността. От какво се страхуваш и защо мислиш, че нямаш шанс за успех? Пред теб може да има голямо предизвикателство. Но сама да слагаш ограниченията си. Имаш ресурси да се справиш. Защо така такива карти... Пази се от болежки - на тяло, на душа.

Последата карта е Страшният съд.



Може тревогите ти да са свързани с миналото, минали неща, минали болести. Ще искаш да сложиш край на нещо. Нека е на онова, което ти пречи и те прави несигурна, което те кара да се страхуваш.  :58:

Права си за всичко, Емче.  :58: В дилема съм. Аз затова си хвърлих Таро за съвет как да постъпя и даже го сложих тук да кажете и вие как ги виждате картите.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #170 -: Декември 23, 2015, 04:07:50 pm »
Седмични за периода 27.12 - 2.01. за Флора: ц. 10п и тегля КЧ - 6м - ПЖ

Флора я очаква една вълнуваща седмица - от купон на купон, от ухажор на ухажор.  Седмицата ще ти бъде много натоварена и активна, ще пътуваш много - може и любовно послание да получиш  или картите да се проявят буквално и да получиш предложение за преместване.
Флора, пожелавам ти новата 2016г. да бъде запомняща  и вдъхновяваща във всеки един аспект от твоя живот.

 :38:


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #171 -: Декември 23, 2015, 04:13:42 pm »
Седмични за периода 27.12 - 2.01. за Тренди: ц. ДЖ и тегля луната  - 8ч - асо чаши

Тренди, Тренди...  ;D
поемаш по нови пътища, но с известна доза страх. И тези нови пътища започват и свършват в твоето подсъзнание. Не се плаши - накрая резултатът много ще ти хареса. Ако рискуваш, ще бъдеш възнаградена.(звуча като Плутон - в момента чета една книга за него и много ми влияе)
Рискувайки, пред теб ще се отворят нови възможности.
Ще обърнеш гръб на нещо или някого? Макар че 8ч я свързвам повече с вътрешна промяна.
На теб пожелавам новата 2016г. да осъществи най-дръзките ти мечти.

 :38:

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #172 -: Декември 23, 2015, 04:18:34 pm »
Оле мале, какви са тези карти, ще полудявам ли?  ;D ;D

 Големи емоции се задават другата седмица. Интересно...интересно... Ще докладвам.   :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #173 -: Декември 23, 2015, 04:20:04 pm »
Седмични за периода 27.12 - 2.01. за Уич: ц. умереност и тегля 5п - ДЧ - 4м

Уич, втори път ти тегля, че първият път картите буквално полетяха, така че ако не ти харесат, няма да се проявят.  :012:

За теб предричам седмица на покой и лекуване на душевни рани. Преживяла си връзка, в който или ти се почувствала отхвърлена или е било връзка, която другите не са одобрявали? Това не ти се е отразило добре и е време да си дадеш почивка.
Не обгрижвай прекалено другите, защото в края на седмицата ще останеш без сили. Опитай да се възстановиш чрез медитация или посещение на някоя църква. 4м е и солариум - може да решиш да се поглезиш. Ще те измъчват и финансови проблеми - нормално да се охарчиш покрай празниците. През седмицата ще си много състрадателна - готова да помогнеш на всеки, но внимавай с финансите.
Уич, пожелавам ти вълнуващи приключения през новата 2016г.

 :38:

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #174 -: Декември 23, 2015, 04:26:04 pm »
Седмични за периода 27.12 - 2.01. за Емма: цепя КЧ и тегля 6м - асо пентакли - ПЧ.

Емма, отново КЧ.  ;D Направо ти правя абонамент за него.
През седмицата мисля, че ще осъществиш преход - ще се отдалечиш от всички наоколо и ще искаш да се полагат грижи за теб; не ти да обгрижваш тях. Не е изключено и проявен жест към теб да те разчувства.
Ще стартираш седмицата с пътуване - впредвид и наближаването на новата година може и това да показват - събиране и приятни емоции.
Пожелавам ти едно незабравимо посрещане на новата 2016г.
(ако си правила поръчки по нета, може да не ги получиш в указания срок)

 :38:

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #175 -: Декември 25, 2015, 08:40:44 am »
Седмични карти за Скорпионче.

            Висшият жрец                   Страшният съд                Деветка жезли

Скорпи, предстои ти важна седмица. Около теб може да е малко хаотично. Ще ти се иска да създадеш ред. Да има структура, която се гради на ценни неща, на традиции. Може да искаш да промениш нещо в отношенията си с хората, особено в по-близките такива. Много... крайни карти. Ще ти се иска да оставиш миналото зад себе си. Но сега е време да бъдеш много откровена със себе си и да признаеш истината. Да действаш спрямо нея. В емоционален план ще има прочистване, ще изчистиш мислите си от излишното, за да видиш по-ясно как стоят нещата около теб. Картите ясно показват, че ще искаш да премахнеш нещо от живота си. Може и навици от миналото, неефективни хора, които ти пречат на развитието. Ще разбереш истината, скритото ще се появи на показ, за да вземеш по-прецизни решения. В край на седмицата ще си малко изтощена от всичките промени, които си направила. И ще ти се иска да се отстраниш от другите, особено ако е имало битки. Време за самолечение.

Последната карта е Осмица жезли.

Хайде, нека новините са хубави и са свързани с някакво пътуване. :58:

Емма, отново много правилно - искам промени, искам нещо ново, но на този етап нищо не ми се получава.  :( Много изморена се чувствам, най-вече емоционално изморена. Все се викам нещата ще се променят, ама тц...всичко е по старому. Тази седмица доста умувах как да подходя, и стигнах до извода, че аз самата не знам какво искам - не съм наясно със себе си. Така че първо ще трябва да се изясня и тогава да действам.



За Скорпи> Асо мечове обърната, Императорът, Кралица жезли

 Поради обърнатото асо жезли, имнам два вариянта. Или ти искаш да кажеш нещо, някоя новина или истина, която криеш и не ти дава мира, или ще получиш новина, съобщение, което обаче няма да е чак толкова зле в действителност(нещата един вид  са по -добре, отколкото си ги представяш).Според мен ще вземеш тежко решение да кажеш някоя истина, нещо което те притеснява и ще спечелиш. Поставяйки картите на масата ще придобиеш самочувствието на кралица жезли-способна да се справи въс всяка една ситуация, горда и пробивна, без да и пука от мнението и исканията на околните.


 :72: Правилно! Но този тежък разговор го оставям за след празниците.


Скорпионче, ето картите за другата седмица

6п/4м+РЧ+Маг

Ами ти и детенцето ще получите подаръци, нали идва Коледа  :) Ще търсиш изход от някаква ситуация, от чувства, които те объркват. Ще съчетаваш разум и емоции през седмицата. Мисля че ще ти се наложи да вземеш решение по даден казус.

Подаръци не липсваха и семейното събиране също.
Също така реших ден-два да се отдалеча от другите и ще ходим на вила с братовчедка ми - само двете.

Момичета, браво - всички сте усетили, че трябва да взема важно решение и да поставя картите на масата, защото така само себе си измъчвам. Тази седмица съм просто тих наблюдател - след последния разговор си вадя изводите и присъдата ще е след новата година.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #176 -: Декември 26, 2015, 07:19:59 pm »
Иииии моите седмични: горе справедливостта, 7ч - дч - дж.  ;D
Пак мечти, нереални преценки и последващите нерви от това. Браво.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #177 -: Декември 27, 2015, 01:56:46 pm »
Честито Рождество ,
пожелавам здрве, щастие и сбъдване на най-съкровените ни мечти!
Флора давам ОВ  по твоите карти

Павла, на теб ти дръпнах 10 жезли, умереността и 10 чаши. Много 10, да не е това период от 10 дни ? :)

Картите ми говорят  :012:, че в момента си се натоварила с прекалено много задачи, много дини под една мишница носиш. То не бе работа, не са задължения.Трябва да наредиш приоритетите си, да степенуваш нещата по важност, иначе няма да се оправи нищо, а ще стигнеш до изтощение и ще затънеш още повече в правене . Когато постигнеш горното, ще  получиш вътрешна хармония и душевен мир.

Това беше най-мързеливата седмица, семейна идилия, неочакван подарък и жест от човек от който не очаквах и приключва с два релаксиращи дни на саме с мен самата и хубави филми, музика и уюут.
Дано да имате момичета възможност да изтеглите карти за предстоящата седмица :58:

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #178 -: Декември 27, 2015, 03:39:07 pm »
Давам ОВ :)

За Хепи

5ч/ 7ч+Глупак+ 6п


Някакви пречки, Хепи ще се изправят, ще си леко разочарована и недоволна от някаква ситуация. Влюбена като хлапе те виждам по картите  :) Пасивна седмица, ще се отдадеш на мечти, вътрешно ще искаш да направиш нещо щуро като да тръгнеш на път, примерно. Очаквай подаръци от любими хора  :)

Едно проблемче, което исках да разреша преди НГ не ми се получи - да видим другата седмица - имам време. Но то е от работно естество, така че ... не е толкова важно. Влюбена не знам, но определено ми е добре да ме ухажват :). Идваше ми и желание за път, но .... няма, астрологията и нумерологията не са на същото мнение :) . Получих само един подарък - нямаше как без него :) Дори сама на себе си не съм си направила ... а май трябваше :) .. оопс, забравих - правих мед изследвания и въобще не ми харесаха

За Happy от моите>5 чаши, колелото на съдбата обърната и 7 меча

Според мен тенденцията да се отдръпнеш от ежедневните грижи, да размислиш върху всичко, се засилва. Нужен ти е период в който сама да преосмислиш накъде искаш да тръгнеш, как да комуникираш, да останеш насаме със собствените си терзания или тъгата си. Ще ти се струва , че циклиш на едно място, или  че в животът ти  винаги има някаква цикличност спрямо определени обстоятелства. Ситуацията може да описва и любовните ти терзания в момента -нужно ти е известно време да се покриеш, да размислиш върху отношенията, дали те не са зациклили някъде там във времето или имат шанс да се развият ?Последнта карта може да показва и някакво твое намерение, което искаш да осъществиш, но за което не искаш да даваш гластност. Писането или писмената комуникация ще ти се отдават особено много тази седмица.

да, останах си вкъщи, добре ми е да съм самичка, разсъждавам си за разни нещица. И да, обмислям разни работи, но не ги споделям, а може и въобще да не им дам гласност. За писане не знам, но по телефона доста поговорих ... любовно :)

Седмични карти за Хепи.

              Глупакът                          Десетка пентакли               Паж чаши

На мен картите ми харесват. Ще ти е леко на душата,  малко безотговорно. Ще ти се иска да се порадваш, да се повеселиш, да загърбиш отговорностите. Нека ти е ентусиазирано и изпълнено с музика в душата, Хепи. Може да имаш повече срещи с жени, с близки, с хора от семейството. Да се чувстваш на сигурно и уютно място, занимавайки се с домашните неща. Да не чакаш паричен бонус? И да не обмисляш някакво промяна за дома си? Нещо новичко, което да ти носи радост, удобство?
В емоционален план ще си по-свенлива и ще срещаш свенливост. Ще получаваш вести, новини. Може и с леко еротичен намек. Може да усетиш задълбочаване и силна емоционалност в романтичните връзки. Сега му е времето да се радваш на това.
Този воден паж ще те вълнува.  ;)

Последната карта е Асо жезли.

Хайде, нека ти е с усещане за ново начало. Да имаш живец, сякаш тепърва се раждаш и гориш за нови начинания.  :38: Гледаш ли цветя, Хепи?

Веселбите ги отписваме ... но пък душата ми е радостна :) ... активна комуникация, със всякакви оттенъци, но положителни :)
Водния паж засега е стабиляга :) и аз се наслаждавам. Новото начало ми е мътно още .... даже не знам, дали ще е начало на нещо - имам усещане, че в момента приключваме това, което не можахме преди 19години. Дано да не съм права.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #179 -: Декември 27, 2015, 05:18:15 pm »
Седмични карти за Тренди.

         Петица жезли                     Асо мечове                   Тройка чаши



Тренди, картите ми се виждат хубави. Имаш ли някаква конкуренция? Някой, с който мериш сили, показвате умения? Може да си от страната на опозицията за някои теми, да защитаваш мнението си. Но в тази лека битка ще ти дойде идея и вдъхновение за нещо. Ще намериш начин да се справиш с проблемите, може и с околните. Особено ако е имало човек, който си е придавал важност. Ще успееш да отнемеш 'короната' му, но по интелигентен начин и с добри аргументи. Не бъди прекалено остра с думичките. В край на седмицата ще ти е отпускащо. Може ново приятелство да завържеш. Хайде, нека 'враговете' се помирят.

Последната карта е Висшата жрица.



Ще си водена от желание за нови знания и интуицията си. Слушай я, ще ти помогне. Може и някаква тайна да разбереш.

Така по Жрицата направих нещо тайно, никой не разбра за него. Имаше словесни престрелки  :012: Общо взето тъпа седмица, накрая се отпуснах и се държах като детенце  :012: