Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 575493 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3015 -: Септември 21, 2020, 03:20:32 pm »
Качвам си тук настоящия и бъдещия солар, аз съм от тези, които мислят , че влизат в действие месец - два преди РД.
Вече писах в някоя от темите, че като си видях настоящия солар ,  си плюх в пазвата и повече не го погледнах.
Вече мога да кажа доста по него:
- Още края на ноември усетих, че връзката ми , на която възлагах големи надежди , няма да я бъде.
- Болнични престои и тежка операция на баща ми
- Окончателна раздяла с партньор
- Придобиване на наследство чрез дарение от родители
- Никак не ми беше лесно и на работа през годината
Като цяло една много напрегната и стресова година, ревност, рев, дилеми , емоции, това с Ковида също не малко ме тревожеше, никакви пътувания, малко развлечения.
Слагам и бъдещия си солар, който също не е цвете предвид АЦ му, попадащ в 12-ти натален, но ми изглежда по- оптимистичен .
Не съм имала досега новолунен солар, идея нямам за добро или лошо ще е.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3016 -: Септември 21, 2020, 04:54:41 pm »
Корея, асц сол. в 12нат.го свързвам повече с тайни комуникации, пътувания, четене на книги, тоест, самотата няма да е така изразена все пак близнаци са общителен знак. Меркурий у1, у5 сол. Домове е на МС сол. и 9 нат. дом. Предполагам ще имаш някаква промяна в статус, преквалификация, видимост. Почти всички лични и др. планети са в 9/10дом.Луна у2, у3 сол. дом в 10дом.сестра,съседи може някаква интервенция при тях. Вени, очи, смяна на очила, родител вероятно ще има ситуация, лечение.По 12 дом поликлиники, болници, някой представен от Марс, у6 сол. може да има лечение също. Тоест, домашен любимец, леля, чичо.
Общо взето изглежда нервна година като смяна на статус при някой.Да не се наложи пак някакво онлайн обучение, от вкъщи. Всякакъв вид тесни специалисти са по 9 дом, водолей го свързвам с астрология, групи, високо напрежение, ако ще имаш работа с Ел техници или други подобни да прехвърляш партиди елекромери.
« Последна редакция: Септември 21, 2020, 05:55:12 pm от Сафо »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3017 -: Септември 21, 2020, 07:24:16 pm »
Благодаря, Сафо, за разбора.
Или ще уча нещо като магистратура/ имах желание за такава с английски език/, или ще са някакви обучения- то вече става задължително.
« Последна редакция: Септември 21, 2020, 07:27:22 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3018 -: Септември 22, 2020, 12:37:22 pm »
Корея, не ти е новолунен солара. Мисля, че започва на 30 лун. ден. Това се случва рядко да има 30 лунен ден, значи е вълнуваща година. Наслаждаваш се на постигнато от предходната година, не е препоръчително да се ангажираш с нови, мащабни проекти, а с такива, които се реализират бързо за кратко време и си сигурна в добрия им резултат. Всичко през годината (ще) има краткотраен ефект, но е пълноценно като изживвяване и удовлетворяващо в положителен аспект, а негативните прояви, също са с кратък ефект.
Атмосферата през годината ще отразява архетипа Близнаци през призмата на 12 дом. Меркурий е невидим, изгорял, но пък идва от долен съвпад, много разговори, информация, но по-често ненужни, безсмислени, много бързо и често ще променяш мнение, позиция,маниер, които по някакъв начин ще се отразят върху репутация, професионална ангажираност. Акцентът 9, 10 домове, Слънце там, всички планети над хоризонта, интереса ще е в посока професия и обществено ангажиране, но и Луната там, вълненията и колебанията също. Нат. у АСЦ Луна е съвпад със сол. У АСЦ, и то в 10 сол.дом, би трябвало да подчертава темата за себереализация, личностно израстване. доколко обаче ще се случи по желания начин ?
В солара ти има нов цикъл и това е цикъла Венера -Юпитер, а Юпитер ти е хронократор.
В натала имаш Сатурн- Юпитер-Венера, в солара са започнали нов цикъл, значи техните теми са активирани през годината.
Юпитер при теб е силен.
Понеже си  в Уранова опозиция, Уран е срещу мястото, където стои по натал, Сатурн също  е в дом, срещу наталния, а двамата са управители на Слънцето ти и на сол. МЦ-тук може да има изненади, не с положителен знак.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3019 -: Септември 22, 2020, 01:57:20 pm »
Рени, благодаря и на теб за тълкуването.
Видяла си детайли, които на мен са ми убягнали.
Съвсем наскоро забелязах, че пак ще се върна към точната Уранова опозиция, усещането хич не беше приятно.
Аз съм възможно май- неамбициозния и стремящ се да стои в сянка човек, затова ми е толкова интересно това подчертаване на 10- ти дом, но времето ще покаже как точно ще стане това.
Засега предположението ми е да заместя като класен колежката, която ще се пенсионира, обаче това е труден клас и  ще ми носи само негативи.
« Последна редакция: Септември 22, 2020, 03:13:04 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3020 -: Септември 22, 2020, 04:21:38 pm »
Корея, 10-ти дом е и личен статус, не само професионален.  А като производен от друг даден дом ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3021 -: Септември 22, 2020, 05:46:12 pm »
За брак- изключено, никога няма да си усложня живота.
Иначе за други производни ще помисля, благодаря.
 :-*
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3022 -: Септември 23, 2020, 09:16:36 am »
За брак- изключено, никога няма да си усложня живота.
Иначе за други производни ще помисля, благодаря.
 :-*

Дори и сатурнов, Водолеят си е Водолей.  :-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3023 -: Септември 23, 2020, 09:28:14 am »
Всички водолеи, които познавам са семейни - 3 жени и 2 мъже.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3024 -: Септември 23, 2020, 10:04:06 am »
За брак- изключено, никога няма да си усложня живота.
хаха :)
МС соларен в нат.8д често показва радикални промени в кариерата, професията, социалния статус и репутацията. Слънцето в сол. 10д показва важна година на съществени промени, добиване на покровител/и, самата ти може да станеш шеф, да поставиш ново начало в кариерата. Луната там показва помощ от жени, успех в публична дейност, ще си под светлината напрожектора (може и на монитора)  :)
АС и сол. 2д в 12-ти показва нерегламентирана дейност и печелене на пари, може да са от наеми, сол Иц втв 2-ри дом.
Сол. 3д в 1-ви дава засилена комуникация, кратки пътувания, обучения от рода на курсове и семинари. Сол.ДС и сол 8д в 6ти може да е интимна връзка на работноти място, има го това и покрай сол МС в 8ми  :) С пълни 9ти и 10ти домове и то Водолей и Уранова опозиция , ще ти е много динамична и щура годината, ще има да разказваш после при обратна връзка...
« Последна редакция: Септември 23, 2020, 11:07:14 am от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3025 -: Септември 23, 2020, 10:59:50 am »
Много малък процент представители на Въздушните знаци са сингъл, даже и Водолей. Това са човешките знаци, ако не те, кой друг ще има нужда да е в близки взаимоотношения, да му е важна комуникацията, диалога ?! Воделей не отрича близките връзки, брак, но може и е революционизирал представата за традиционното схващане за тях.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3026 -: Септември 23, 2020, 11:44:21 am »
Хаха даже познавам водолей, мъж, който се жени млад, после все се развежда щото не се разбира с жена си и на уранова опозиция реши, че жена му е супер и няма да има развод. :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3027 -: Септември 23, 2020, 09:06:10 pm »
Акрукс, благодаря и на теб, ще пиша след време какво е всъщност положението в рамките на соларната година.
Четох интерпретации в Лунник, наистина много попадения има в тълкуването.
И аз познавам семейни Водолеи, минали по реда си да не ги одумват хората, но всеки от тях си има някаква страст извън семейството и като цяло не са домошари.
Бракът ми е тотална отживелица откак се помня, нито искам да се възползвам от имуществото на някого, нито от положението и репутацията му. Обратното важи с още по- голяма сила.
Бившият много напъваше да нося фамилията му, явно се надяваше да стане сънаследник на моето жилище, понеже тогава още беше на нашите. Такъв беше и първият му брак- не по любов, а заради имотите на бившата му жена , придобити обаче преди брака им и той си е останал без нищо, та даже продал и бащината си къща за ремонт .
Та, винаги съм била нащрек за подобни тънки сметки.
Само в името на децата оправдавам брака, но понеже и такива не съм искала , тотално ми се обезмисля идеята .
Връзка с мъж с положение по ми се връзва , по ДЦ Козирог няма какво да крия , че ме привличат такива мъже и двамата несретници в живота ми съм ги имала по време на Плутонови транзити- върху Венера и опозиция Луна, когато явно съм изпадала в някакви моменти на умопомрачение.
Каквото стане, само да сме здрави аз и близките ми, защото знам , че “ всяко нещо струва друго нещо”  и човек трябва да е готов, че не може всичко да
му е наред.
« Последна редакция: Септември 23, 2020, 09:08:22 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3028 -: Септември 26, 2020, 01:04:28 pm »
Личен статус не е равно на брак.
Връзката 1-4-7-10 са необходимите условия за брак, поне в днешно време.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3029 -: Октомври 05, 2020, 04:44:34 pm »
Здравейте, утре съм рожденичка, а това е солара ми за тази година. Някои може ли да каже няколко думи по него, ще съм благодарна  :-*