Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562489 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3030 -: Октомври 05, 2020, 09:24:51 pm »
Не съм сигурна точно коя, качвам няколко дано съм оцелила  :08:
Първата карта е.Соларът ще започне през септември.Сол.ац в 9 и 10 нат.домове.Насоченост към кариера,смяна на статус е възможна,брак/дете.Промяна на външен вид,разсеяност през определен период,насоченоност към партньорства,романтична,поетична,музикално,танцувална,леко сънлива и апатична на моменти.Възможни са алергии.Внимание във финансовите дела.Пътувания,в чужбина,с приятели и по работа,комуникации с чужденци и през соц.мрежи,посещение на някакъв вид специалисти:доктори,нотариуси,сключване на сделка/договор.Нещо свързано с курс или образование.Получаване на документ.Събития при родители,първи братовчеди,племенници,приятелка.
ОВ по този солар

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3031 -: Октомври 05, 2020, 09:27:12 pm »
Като гледам, имам наистина много гадни дирекции:
Дир. Марс върху нат. Сатурн, дир. Плутон на МЦ, дир. Сатурн върху нат. Юпитер, дир. Уран квадрат нат. Венера.
Транзитен Нептун в 1ви ти мъти главата и квадратира стелиума в стрелец.Дирекциите са активни ,но ти знаеш,че оста 10/4 е родителска и няма какво да се изненадваш ,или стресираш.Асц е в скорпион и ти направо психясваш с Марс в 12 сол.Я се успокой и се дръж мъжки.Ако беше война и трябва да се грижиш за жена и деца?

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3032 -: Октомври 08, 2020, 10:18:15 am »
Не съм сигурна точно коя, качвам няколко дано съм оцелила  :08:
Първата карта е.Соларът ще започне през септември.Сол.ац в 9 и 10 нат.домове.Насоченост към кариера,смяна на статус е възможна,брак/дете.Промяна на външен вид,разсеяност през определен период,насоченоност към партньорства,романтична,поетична,музикално,танцувална,леко сънлива и апатична на моменти.Възможни са алергии.Внимание във финансовите дела.Пътувания,в чужбина,с приятели и по работа,комуникации с чужденци и през соц.мрежи,посещение на някакъв вид специалисти:доктори,нотариуси,сключване на сделка/договор.Нещо свързано с курс или образование.Получаване на документ.Събития при родители,първи братовчеди,племенници,приятелка.
ОВ по този солар
Това солара за 2020/2021 ли е?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3033 -: Октомври 08, 2020, 11:32:09 am »
Не съм сигурна точно коя, качвам няколко дано съм оцелила  :08:
Първата карта е.Соларът ще започне през септември.Сол.ац в 9 и 10 нат.домове.Насоченост към кариера,смяна на статус е възможна,брак/дете.Промяна на външен вид,разсеяност през определен период,насоченоност към партньорства,романтична,поетична,музикално,танцувална,леко сънлива и апатична на моменти.Възможни са алергии.Внимание във финансовите дела.Пътувания,в чужбина,с приятели и по работа,комуникации с чужденци и през соц.мрежи,посещение на някакъв вид специалисти:доктори,нотариуси,сключване на сделка/договор.Нещо свързано с курс или образование.Получаване на документ.Събития при родители,първи братовчеди,племенници,приятелка.
ОВ по този солар
Това солара за 2020/2021 ли е?
2019/2020

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3034 -: Октомври 08, 2020, 08:42:28 pm »
Соларен К7 върху натален ИЦ как се тълкува? И сол Сатурн там?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3035 -: Октомври 08, 2020, 09:16:55 pm »
Соларен К7 върху натален ИЦ как се тълкува? И сол Сатурн там?
по много начини,зависи и от знака,но силен солар,ъглови домове активни и планети на ъгли,винаги има събития.Ти нали сподели,че си загубила работата си,това е като приключване на партн.отношения.Срещи с хора сатурнови,строители,учители,зидаро/мазачи,счетоводители и подобни.Хора идват в дома поради някакви причини,събития при първи братовчеди,родители,племенници.Например:родител се пенсионира.....
« Последна редакция: Октомври 08, 2020, 10:39:58 pm от Сафо »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3036 -: Октомври 08, 2020, 11:24:07 pm »
Мерси, Сафо. Загубих едната работа още през март месец, но запазих основната си. После, през юли ми възложиха нов консултантски договор и пак имам 2 работи..
На основната напрежението е доста, но там нямам притеснения. Напрежението се вижда от сол 6д към Луната ми. Може би съвпадът на Венерите ме спасява.
Чудих се около ИЦ и сол 7д как да тълкувам нещата.
Прословутият цикъл Юпитер/Сатурн ще съвпадне там, а съм чувала, че соларът се проявява, когато транзит съвпадне със сол планета
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3037 -: Октомври 09, 2020, 10:02:11 am »
Не съм сигурна точно коя, качвам няколко дано съм оцелила  :08:
Първата карта е.Соларът ще започне през септември.Сол.ац в 9 и 10 нат.домове.Насоченост към кариера,смяна на статус е възможна,брак/дете.Промяна на външен вид,разсеяност през определен период,насоченоност към партньорства,романтична,поетична,музикално,танцувална,леко сънлива и апатична на моменти.Възможни са алергии.Внимание във финансовите дела.Пътувания,в чужбина,с приятели и по работа,комуникации с чужденци и през соц.мрежи,посещение на някакъв вид специалисти:доктори,нотариуси,сключване на сделка/договор.Нещо свързано с курс или образование.Получаване на документ.Събития при родители,първи братовчеди,племенници,приятелка.
ОВ по този солар
Това солара за 2020/2021 ли е?
2019/2020

Ако може да попитам за 2020/2021 г. има ли някакви предпоставки за брак, деца или смяна на професия?

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3038 -: Октомври 09, 2020, 11:30:44 am »
Здравейте, от вчера стартира новият ми солар, ще се радвам  ако някой има време и желание да погледне и сподели основните насоки, които предстоят за годината! :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3039 -: Октомври 09, 2020, 06:05:31 pm »
Това солара за 2020/2021 ли е?
Сафо те попита за ОВ (обратна връзка) по предишния солар, който вероятно ти е разглеждала миналата година.
Иска да е наясно дали правилно го е разтълкувала.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3040 -: Октомври 11, 2020, 12:34:43 pm »
Здравейте, от вчера стартира новият ми солар, ще се радвам  ако някой има време и желание да погледне и сподели основните насоки, които предстоят за годината! :)

Мисля, че има вероятност да смениш местоживеене заради работа или отношения
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3041 -: Октомври 12, 2020, 11:59:36 am »
Това солара за 2020/2021 ли е?
Сафо те попита за ОВ (обратна връзка) по предишния солар, който вероятно ти е разглеждала миналата година.
Иска да е наясно дали правилно го е разтълкувала.
О, съжалявам, не съм разбрала  :-[ Брак и дете, няма все още ...Приоритет са ми взаимоотношения с партньора ми и сега, как ще се развият и накъде ще тръгнат ...Промяна във външния ми вид определено има и то доста голяма, промених цвета на косата, самата тя достигна дължина до кръста за 1 година ...с толкова дълга коса не съм била от малка и качих малко килограми в следствие на това, че рязко спрях да спортувам заради проблеми с кръста, след изследвания, скенер, рентген и т.н. се установи дискова херния и още куп неща .. ??? Прекъснах отношения с много хора, с които се виждах ежедневно в залата, от някои се разочаровах доста и това също повлия на раздялата ...Минах няколко курса със сертификат накрая, първия ми братовчед се ожени и преди няколко дни (08.10) му се роди дъщеричка, сестра ми има доста проблеми с нейния приятел, с който са заедно от 10 години ...нещата клонят към раздяла, но да видим ... като че ли имам нужда да сменя работата, но все още се оглеждам за нещо по-добро ..Мисля, че е това  :-*

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3042 -: Октомври 17, 2020, 02:28:32 pm »
Здравейте, това е новият ми солар. Бих се радвала, ако някой сподели мнение за него и да ми даде насоки къде ще бъде акцентирана тази година, от миналата имам някои здравословни проблеми.
« Последна редакция: Октомври 17, 2020, 05:42:44 pm от gioia »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3043 -: Октомври 18, 2020, 11:20:55 am »
gioia, акцентът е върху темите по 2 и 5 домове. Сатурн у. нат. АСЦ в 5 сол/ 12 нат-тук ще са ситуациите, а пък ще бъдат разрешени по Меркурий у сол. АСц върху Венера/ Плутон. Меркурий, Слънце във 2 сол.8 нат, тук  е интереса. Времевите управители са Слънце, Марс, Венера. В солара се повтаря Слънце-Юпитер, Слънце-Марс знаково, Марс- Сатурн. Отнпсно заболяванията-сол6 е съвпад АСЦ, Сатурн е на к12, квадрат Марс- САтурн по-леко ще "бие шамари> но Марс е топ- по-щадящо ежедневие, няма да се размине без обостряне на това, което е започнало. Марс винаги върви със 'скалпела " и ако е заедно с Плутон, както тук, реже гнилото, може да си го тълкуваш и в пряк, и в преносен смисъл. Марс у2 -ресурси на тялото като физика е в квадрат със Сатурн у 1, самото тяло и у 12 , онова , от което трябва да пречистиш тялото или да отделиш ангажиментите от физическия свят, които пречат/ разболяват душата.
Главните оси в подвижни знаци обещават много промени, в ъглови натални- активна година, активиран е триъгълника 1-5-9- онова, за което си призвана е това, което ще  поддържа духа ти жив и вдъхновява, стига само да направиш избора.
Юпитер в солара е в дом, противоположен на наталния, а е у10-сол МЦ в 4-ти, сол ИЦ в 10-ти, обърнати и АСЦ/ДСЦ- статус, взаимоотношения е много вероятно да не останат същите. у сол 8 Марс е в 8 ми ретрограден, във2 -ри натален, тук също има обръщане. За да се справиш с кризите, пестиш сили, може малко да ограничиш амбициите в професионален план, да не си толкова чуствителна към критика. Гневен човек си, а пък ти му викаш страст- сега ще провериш каква е разликата ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3044 -: Октомври 20, 2020, 01:39:20 pm »
Ето го и моят нов солар,не разбирам много,но съвпада на соларен Асц със натален Плутон ме притеснява...