Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 576200 пъти)

astromania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3555 -: Януари 29, 2023, 10:21:24 am »
Здравейте отново  :)

Надявам се тази година да мога да пътувам до по-далечни дестинации извън Европа и се чудех кои домове разглеждате за далечни пътувания по работа.

Мисля си, че соларният асцендентът в стрелец, който е в неточен съвпад и с наталния ми асц. би довел до повече пътувания, но бих искала да имам такива извън Европа, за повече от 7-8 дни. Виждате ли подобни предпоставки?

Поздрави :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3556 -: Януари 29, 2023, 11:32:43 am »
Здравейте отново  :)

Надявам се тази година да мога да пътувам до по-далечни дестинации извън Европа и се чудех кои домове разглеждате за далечни пътувания по работа.

Мисля си, че соларният асцендентът в стрелец, който е в неточен съвпад и с наталния ми асц. би довел до повече пътувания, но бих искала да имам такива извън Европа, за повече от 7-8 дни. Виждате ли подобни предпоставки?

Поздрави :)
АС в Стрелец предполага живот на две места през годината, а дали ще са на друг континент - възможно е, тъй като презокеанските държави са по 12д., който също е в Стрелец и управителят им Юпитер в 3д. (кратки пътувания, каквито са командировките) е в хармоничен аспект с Меркурий У9 (по 9д са чужбина и чужденци, пътешествията в чужбина)
Като цяло годината ще бъде запомнена с някакво значимо събитие, тъй като соларните оси повтарят наталните домове.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3557 -: Февруари 01, 2023, 08:16:12 pm »
Здравейте! Реших, че е време да разгледам новия си солар. Годината започна с продължителни боледувания (едно след друго, започнали по Коледа) и обичайното – нехайни лекари. Бях се притеснила, че ще изгубя слуха от едното си ухо, но, за щастие, се възстанових и отново чувам правилно и безболезнено, музиката определено ми липсваше.
Докато беше ретрограден Марс не ми създаваше проблеми, сега пак започнаха порязвания, ток, опарвания, но и това ще мине. Притеснява ме, по-скоро Марс в сол 12д, и Уран там с квадрата към Меркурий в 8д. Неуспешна бременност ли ще е това? Имам туморно образувание в мозъка, искрено се надявам да не расте и да не създава проблеми. Депресивно ми е от известно време, опитвам се да не потъвам.
Сол МЦ на СЛВ, може би най-накрая ще разбера мястото си в света. Сатурн е позната за мен енергия, в сол 10д не мисля, че ще пречи, по-скоро ще изисква.
Юпитер в сол 11д ме радва, иска ми се да си разширя приятелския кръг, който силно орязах в последните години. Срещам се и общувам с повече хора, харесва ми.

Ще се радвам да споделите коментарите си по картата.
Ще си я разгледам и аз по-подробно сега.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3558 -: Февруари 01, 2023, 10:52:08 pm »
Здравейте! Реших, че е време да разгледам новия си солар. Годината започна с продължителни боледувания (едно след друго, започнали по Коледа) и обичайното – нехайни лекари. Бях се притеснила, че ще изгубя слуха от едното си ухо, но, за щастие, се възстанових и отново чувам правилно и безболезнено, музиката определено ми липсваше.
Докато беше ретрограден Марс не ми създаваше проблеми, сега пак започнаха порязвания, ток, опарвания, но и това ще мине. Притеснява ме, по-скоро Марс в сол 12д, и Уран там с квадрата към Меркурий в 8д. Неуспешна бременност ли ще е това?
Марс в 12д. Близнаци не е в квадрат с Меркурий, но се пази от простуда, пневмония, вирусна инфекция на бели дробове.
Квадратът на Уран с Венера по-скоро засяга работата, неуспешно реализиране на проекти, загуба на ръководна позиция, здравето не позволява достигане на житейска цел – Венера управлява 6д, на здравето, а Уран целите.
Годината ще бъде запомнена с някакво значимо събитие, тъй като соларните оси повтарят наталните домове.




Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3559 -: Февруари 02, 2023, 06:48:13 am »
art,най-точни аспекти имат Луна сол в квадрат нат.Сатурн и сол.Юпитер в квадрат нат.Бих казала близък възврат на Меркурий,който е упр.на сол асц и е в 8ми дом,ретрограден-стари травми,болежки се обаждат.Депресията е оттук-8ми дом е домът на психиката.Профекция асц е в риби,а Юпитер по натал е силен при теб.Възможно е зачеване,бременност с Меркурий в 8ми и Луна в 5ти сол.домове.Сатурн е ъглов ,а е упр.на 8 и 9 ти сол.,ще има видимост по тези домове.Уран /Венера е точен квадрат -възможно е да има нещо по-нестандартно по темите на 6/10 домове,работа,здраве,ежедневие,домашни любимци,лели и т.н.
Може да чуеш някоя "тъжна вест",заради Меркурий в 8ми,знаеш,че 5ти дом е 8ми на родител/баба,дядо.
Залагам на любов и секс през годината,като основни теми.Все пак ,планета в 8ми изисква внимание-травми на пръсти(Меркурий).
Марс в 12 д.няма сила да действа,но като упр.на 6ти сол.е възможно посещение на поликлиники/болници,чести прегледи,изследвания-ти писа за това.Уран е в плавен аспект с Меркурий и козирошките планети,снимки,ехографски,рентген и т.н.
Планети в 9 ти дом основно,като Слънце упр.на 4ти е на к9-възможно е родител да прекрати трудови взаимоотношения.По 9ти дом са некръвни роднини,религия,философия,пътувания,интернет връзки.Може да има пътуване до някъде,изненадващо.
Юпитер в 11 дом се радва,но той е упр.на 7ми и на профекция асц ,надявам се да имаш много радостни моменти с приятели,групи,общи цели и интереси.
Възможно е да имаш вдъхновение ,успешен конкурс,хоби,награда ,курсове.Присъствие на тържества ,празненства,партита -по-често от други години,заради Луната в 5ти,Юпитер в 11 ти и издигната Венера.Музика,рисуване-ти нали с това се занимаваш.Желая ти успешна соларна година и да пребориш депресивните мисли,ще успееш ,само ,ако искаш.
Пътуване,любов,обучение,конкурс,награди.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3560 -: Февруари 02, 2023, 01:19:28 pm »
Благодаря ви, akruks, Сафо!)) :-*
С каквото дойде, ще се справя, няма къде да ходя.


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3561 -: Февруари 03, 2023, 07:05:02 am »
Имам резервация за пътуване около р.д.Какво виждате в новият ми солар,освен МС на к8 натално.Фирдар на Юпитер/Марс съм,профекция Асц в скорпион.Възврат на Меркурий в точен квадрат нат.Юпитер.Сол.асц в 21*е квадрат нат.Луна и съвпад к4 на ММ.
« Последна редакция: Февруари 03, 2023, 07:13:16 am от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3562 -: Февруари 03, 2023, 11:28:13 am »
Сафо,аз не съм фен на соларите,ама като си казала профекция и фирдар..Значи подчертани са Марс и Юпитер.Марс е нат.у12 ,интерсептиран скорпион в 6ти.В солара попада в 3 соларен и 1 ви натален,съвпад с нат.Луна,у3,в първи дом.Възможно е нервно напрежение,безпокойство през годината.Често напрежението ще избива,явно ще е,често ще се опитваш да га подтискаш заради намесата на 12 дом и ще избива на физ.ниво скорпион интерсептиран в шести ,сол.Марс в първи нат.Ама нещо от сорта на ядове,гняв,жлъчка.Може и да има много кратки ежеседмични пътувания,междуселищни.Другото,което наблюдавам,Сол.к8 съвпад с нат Юпитер у7 в 6-ти нат.Пак го свързвам с горенаписаното.Сол.Юпитер у1 върви към съвпад с нат.Марс на нат.к12 , може да има някоя интервенция,дано не,че е гадно да се пише така.Другите не ги гледам ,второстепенни герои,а няма смисъл от локуми.Юпитер,Марс и Луна,които гледам ,може да се впрегнат в др.интерпретация,която не успях да измисля. ;)
« Последна редакция: Февруари 03, 2023, 11:34:01 am от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3563 -: Февруари 03, 2023, 12:48:37 pm »
Ребека, много благодаря! Винаги е от полза, като страничен наблюдател, някоя хрумка, идея .. Луна-жена, майка, къща, пътуване, упр.на 3ти в натала. Договори, сделки, нотариуси, адвокати. Външен вид, заради планети в 1ви соларен. И родител.
Юпитер е диспозитор на Луната в солара, а Марс на Юпитер.
Емоциите ще вземат връх, ще са видими.
Ремонти започваме, отново.
Ще видя Ватикана. 😊

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3564 -: Февруари 04, 2023, 05:17:04 am »
Би трябвало във Ватикана много да ти хареса.
Акцентите на солара са мутабелни предимно, 3,9,11,12.
Година на срещи, движение, хлъзгавост, промени заради самата промяна като неустойчивост, всяка заповед е предпоследна, игра на вербални схватки.
Всичко е чуждо, няма свое, 2-8 повтарят наталната опозиция  Сатурн Юпитер.
Вила, имот за отдих и посещения, а не резиденция, има според мен по съвпада слънце Сатурн 4.9.11.
Асц съвпад Венера Нептун, някой май го играе жертва. Кой е насилникът?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3565 -: Февруари 04, 2023, 10:49:44 am »
Люба,благодаря и на теб!"Насилникът"мисля да е нежен,от дълго време имам желание да татуирам пръстите на ръцете си,може би сега е момента(този солар).Избрала съм послание на глаголица. ;)

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Предсказания - Солар
« Отговор #3566 -: Февруари 04, 2023, 01:26:50 pm »
Здравейте, тази година ми се налага да посрещна РД си в чужбина. В солара АСЦ ми е в Стрелец, 11 дом радикс, а Юпитер ми е в последни градуси на 4дом в съвпад със Слънце. Малко преди РД имам Юпитер тригон с 12дом, койти също е в Стрелец. Това добра предпоставка ли е за имиграция ?
« Последна редакция: Февруари 04, 2023, 01:35:30 pm от Jupiter »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Предсказания - Солар
« Отговор #3567 -: Февруари 04, 2023, 03:10:33 pm »
Здравейте, тази година ми се налага да посрещна РД си в чужбина. В солара АСЦ ми е в Стрелец, 11 дом радикс, а Юпитер ми е в последни градуси на 4дом в съвпад със Слънце. Малко преди РД имам Юпитер тригон с 12дом, койти също е в Стрелец. Това добра предпоставка ли е за имиграция ?
Ако такава е заложена по натал,да.

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3568 -: Февруари 04, 2023, 05:10:10 pm »
Благодаря, Сафо :)
Ами от една страна имам 12 дом в Стрелец, който е празен откъм планети, Юпитер се намира в 10дом в Скорпион в съвпад с Локус Фортуна. Но пък в същото време Юпитер прави опозиция на Венера, която се намира в 4дом, а е управител и на 9дом(също празен). Според Вас възможна ли е чужбина ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3569 -: Февруари 05, 2023, 07:17:30 am »
Разгледай упр.на 4ти кой е,къде е и какви аспекти прави.