Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 800675 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12733
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3870 -: Октомври 01, 2024, 11:11:26 am »
Акрукс, тао-то Марс-Венера-Луна от възвратната карта на Венера се запазва и в соларната ти карта, значи същото ще определя социалните ти, финансови и лични взаимоотношения. Слънце-Юпитер също  се запазва и в соларната карта, къде и какви ще са плодовете по Венерините аналогии, колко и какво ще ти струват.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12733
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3871 -: Октомври 01, 2024, 11:13:07 am »

-
Мерк е триплицитетен управител на асцендента заедно с Юпитер, в солар това важи ли?

-
.

Щом нещо ти се набива на очи, значи е важно.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13729
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3872 -: Октомври 01, 2024, 11:33:52 am »
Акрукс, тао-то Марс-Венера-Луна от възвратната карта на Венера се запазва и в соларната ти карта, значи същото ще определя социалните ти, финансови и лични взаимоотношения. Слънце-Юпитер също  се запазва и в соларната карта, къде и какви ще са плодовете по Венерините аналогии, колко и какво ще ти струват.
Рени, благодаря! Пуснах си солар и на релокирания натал, в солара планетите се запазват по дом, но соларните домове са изместени, сол АС в 10д, сол К5 съвпада с К2 , определено парите са ми важни, понеже си платих долната челюст с парите от наследената къща и на всяка цена искам да ги възстановя възможно най-скоро.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7550
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3873 -: Октомври 01, 2024, 01:23:02 pm »
Сол.на ММ,ако има желаещи за тълкуване,моля!
Уау, затъмнението сега ще го настъпи здраво, заедно с изкусителката Лилит - натален 10д, соларен 9-ти, сол. Венера У10 в 10д. съвпад нат. Юпитер, тригон с Марс У4 в 7д., да не тръгне да се развежда заради някоя Ли(о)литка? Нещо ново по отношение на кариера, статус в обществото, нови житейски цели ще има, може да имат връзка с чужбина, с емиграция, пътувания, комуникация, търговия, включително онлайн
Акрукс, благодаря!И моето тълкуване горе/долу е в този план,ъглов малефик в 7ми дом не е шега.Развод,разпад,раздяла,смърт.
Луната в 8ми дом в нулев градус .Майка му иска да прави операция на става на коляното,като е минала през няколко интервенции в последните години,а състоянието ѝ,не се подобрява .
С плащане на глоби по пътищата стартира РДъто ;D

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 348
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3874 -: Октомври 01, 2024, 10:12:03 pm »

-
Мерк е триплицитетен управител на асцендента заедно с Юпитер, в солар това важи ли?

-
.

Щом нещо ти се набива на очи, значи е важно.  :)

Благодаря, Рени!
Набиват ми се на очи,темите, които наблягам в момента -триплицитет, терми, при последните има доста вариации...
« Последна редакция: Октомври 04, 2024, 08:55:02 pm от terrarossa »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4569
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3875 -: Октомври 01, 2024, 11:16:25 pm »
Сафо, как пък ги каканиза-смърт,край,развод,тц..тц. Хич не ми мина пък това на ум. Мисля ,че ако има ново партньорство ,то ще е в бизнес план. Ако не е имал бизнес със съдружник, сега може да започне такъв с някой приятел.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7550
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3876 -: Октомври 02, 2024, 10:21:30 am »
Ребека,за бизнес сътрудник е почти невъзможно.Имаме майстори все още в селския имот,около тях се върти живота ни/му към момента.
Но и съвпад сол.Венера с нат.Юпитер е подсказка.
Аз съм се "целнала"в майката.Марс ,упр.на 4 и 11 е в 7ми,края,залеза.
« Последна редакция: Октомври 02, 2024, 10:31:55 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12733
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3877 -: Октомври 02, 2024, 10:40:52 pm »
Сафо, аз съм за автомобили (с) ремаркета, трактори, въобще разпад на едно занимание и ангажиране с нещо по-мързеливо, но по-доходно. Узаконяване на дейност, собственост, кооперация. Да се пази от изгаряне, химикали, и ако работи с оксижен, нещо от този род, да е добре обезопасен през годината; коса и вежди. По дирекция Марс е срещу Сатурн, а той би трябвало да е в малък период на Марс.  Сол. АСц е в терма на Марс, дир. АСЦ и той би трябвао да е в терма на Марс. Марс ъглов в годишната карта. Много Марс през деня не е ок, за натив с Меркурий/Марс близо до ъгъл в натала. Тук може да помислиш как да се охлади тази комбинация. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7550
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3878 -: Октомври 04, 2024, 06:28:01 am »
Рени,благодаря!Ще докладвам,разбира се,както винаги.Има проблеми около/с колите в момента.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3879 -: Октомври 05, 2024, 08:18:28 pm »
Сафо, дали е възможно възникване на конфликтни ситуации от битово естество? Други хора ще изнервят нещата. Нервност, припряност, разширяване на бизнес внос/износ. Направи ми впечатление, че той влиза в лична година 2 - някак нещата ще се въртят около жени (не само майка) и съучастие с други хора, екипност. Както и градуса на сол. Луна, който е съвпад с една от фиксираните звезди на Голямата мечка, която управлява бедрото на мечката, тук го навързах с майката и операцията, а сол. Марс в съвпад със Сириус (метал и нерви). Мисля си, че ако майката се подложи на интервенция, то би трябвало да е успешно!

Акрукс, според мен е възможно да спечелиш някаква награда/пари от чужбина или от престой там. Може да има някакви неоснователни страхове за партньора/съпруга.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7550
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3880 -: Октомври 07, 2024, 06:41:28 am »
Романтика,благодаря за включването!Конфликтни ситуации не изключвам,характерът му е доста особен,непредвидим.Ще има напрежение,със сигурност.