Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582913 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1155 -: Декември 19, 2015, 07:20:57 pm »
Давам ов по стария солар, на стр 24 е. Така. Санти беше прав, че няма да се дипломирам леко, отложих си държавния, което си беше голям стрес за мен, но пък го взех успешно. Започнах работа, /като преди това смених две/ ама засега няма заплащане, което сериозно ми тежи, защото си работя наравно с другите пък не получавам нищо. Така че си оставам зависима от майка ми. Затоплих отношенията с баща ми. Любовта никаква я няма, но аз вече си свикнах със самотата. Случиха се неща, които преобърнаха живота ми на 180 градуса. Преживях инцидент, лежах в болница и всичко това ме направи по-силна. Кофти соларна година, казвам го, защото се наложи да впрегна цялата си воля и търпение, за да преодолея трудностите по пътя. Излизам една идея по-мъдра, но и доста дистанцирана и хладна към околните.
дай новия! и аз сега приключвам 8-домна година, тегавко, ама освобождаващо някак си))
//имаме доста интересна синастрия (вкл. точен съвпад Слънце-СЛВ). ако Луните ни не бяха в опозиция, веднага щях да ти предложа да си дружим:Д

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1156 -: Декември 19, 2015, 07:24:45 pm »
Ето го, аз го бях постнала и преди, но никой не го коментира, но пак го качвам.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1157 -: Декември 19, 2015, 07:56:34 pm »
ами тя се прибра след обучение в чужбина и си търси работа в Бг. Може би този Плутон в 1 ви дом показва дълбоко чистене вътре в нея в момента е доста депресирана и изтормозена от това. Обаче ми се струва , че заради Юпитер , управител натален 6-ти , че ще си намери работа в чуждестранна компания , още повече , че в Солара са в съвпад с Възела.
Много се тормози от липсата на работа и среда. Притеснява ме Марса върху соларното МЦ , може да показва проблеми с бащата още повече , че е опозиран от Уран и то в 4 ти дом.
При нея социалния живот е нулев :(

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1158 -: Декември 19, 2015, 08:12:26 pm »
Извинявайте много, сестра ми ви моли отново ще можете ли да и погледнете солара отново?

Аз не се включвам умишлено, за да не дезинформирам хората ... иначе - на всеки солар си правя разборчета и чакам някой друг да коментира, за да си правя паралели :)

Ако настояваш - ще драсна някой ред на лични, но по-добре другите да пишат :)  :)
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1159 -: Декември 19, 2015, 08:13:59 pm »
напротив ще се радвам да се включиш Alena :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1160 -: Декември 19, 2015, 09:19:48 pm »
Алена, направо пиши, не чакай специална покана  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1161 -: Декември 19, 2015, 11:37:19 pm »
ще се радвам ако се включите , аз имам моите идеи за солара, но все пак е форум , място където хората обсъждат

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1162 -: Декември 20, 2015, 11:02:59 am »
greg07, сестра ти има ли огромното желание да замине при теб? Или ако не при теб, то да последва пътя ти зад граница? С тайната вяра, че там й е късмета, че е съдбовно и това ще промени живота й? На тази мисъл ме навежда нат.АС в 9 соларен дом (желанието да замине), с Юпитер и СЛВ в 12 натален (тайните копнежи и вярвания, че там й е късмета и й е съдбовно. Юпитер подсилва усещането, разширява го в душата й - ще расте с времето). Паралелно соларният АС е в 3 натален (ти), Слънцето остава в 12 соларен - с тайните копнежи и вътрешното преживяване.

Това, че 1 соларен дом покрива 4 натален ... и то в 1 соларен са Меркурий, Плутон и Луна - все индикатори на промяната, а Меркурий е почти върху Уран ... според мен има вероятност да смени дома, да бъде внезапно (Уран), да се адаптира добре (Меркурий, Луна) и да го преживее много дълбоко и емоционално (Плутон и Луна).

Много ми е интересен съвпада й на Нептун и Сатурн в 4 натален - Сатурн е тронов при това, а в този дом е и Венера У на АС. Нептун не признава граници и аз това го зная много добре - за нея домът е там, където се чувства добре, без значение държава и място ....Сатурн иска да формализира, да установи на такова място. Като го гледам заедно - целия стелиум там - тя е склонна - от днес за утре да ръгне нанякъде, ако усеща, че там е нейното място, че се чувства добре там, но няма да иска да е без установен статут.

Ако се случи да замине - струва ми се, че ще е по работа, добре платено и с помощта на партньори - сол. Нептин на К6, тронов, сол.Венера в 10 соларен дом срещу 2 натален, тя е У1 и ест. сигнификатор на материалното - т.е. сама ще си изкарва парите. И сол Уран. от 3 сол. дом към 7 натален - може би ще удариш едно рамо :)
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1163 -: Декември 20, 2015, 11:52:35 am »

Поствам и новия солар, макааар и мноооогооо рано, но бих се радвала на мненията ви по него.

Асц Лъв съвпад Регул/власт и сила да избираш сама/  В 1 д.,с изгряващ У5 Юпитер +сол.К5 върху Уран в 5,У7 +сол.Венера върху Уран/ще го срещнеш на път,състудент,с по-висок от твоя статус/сол.Слънце съвпад Меркурий/Венера- любов,от пръв поглед,неочаквано и за теб самата, сериозна партньорска връзка
Сол.асц в 1 –съдбоносна година на личностно израстване, съзряване, усъвършенстване, У Асц в 10 съвпад Меркурий,ретро,много пътувания,недовършени /невзети изпити, учение ще  завършиш с успех,У2+ СОЛ.Юпитер близо до К2 тригон към Слънцето- разстеж във финансовите дела,нещата ще се случват с лекота,ще имаш подкрепата и на родителите
Сатурнов възврат У6,работа и здраве на фокус,с Луна У12,соларната на К12- възм.е хронифициране на здр.проблем на теб или майка ти,или преместване,раздяла със семейството и партньорско съжителство „
сол.тронова Венера на К10,У3,10 – промяна на статус,кариерен възход,ще хармонизира, балансира напрегнатата ситуация у дома,ще тушира конфликтите идващи от сол.Марс,Сатурн в 4 опозе нат.Марс,
сол.Юпитер  У7 ,фокусна точка на т-карето сол.Марс У9/СатурнУ6 и нат.Марс- ще ти напрегнтато ,трудно да съвместяваш работа –учене- партньорство,но пък ще евълнуващо и запомняща се опитност за неподозирана сила и издържливост да се справиш
успех и късмет ти желая

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1164 -: Декември 20, 2015, 11:55:16 am »
Стреличкеее, много ти благодаря, много!   :38: :38: :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1165 -: Декември 21, 2015, 11:10:39 am »
Актуален е въпросът с кариерата ти, така е и солът го показва - сол.Асц в 10 натален дом, а сол.МЦ в 6 натален дом.
Други натоварени домове са ти 2,3,4 натални и 6 соларен - соларни Юпитер, Луна, Марс и Венера са там. Освен работа може да имаш ангажименти и със здравето си. Въпросите за пари, пътувания и дом ще те вълнуват.
Дали няма да се преместиш да живееш другаде - освен активиран 3 натален дом, виждам че сол.Уран е в 9 натален дом. Или работата ти ще изисква пътуване.
Мисля си още за затруднена комуникация в ежедневието с мъж в обкръжението ти - сол.Луна в съвпад с нат.Сатурн, което да те притеснява.

Delphin,
Благодаря ти за отговора...ще пътувам през февруари и във връзка с това..да,вълнува ме и финансовия въпрос. Здравето.... боря едни хормонални проблеми, поради, които ми казаха, че не мога да имам деца, но аз съм оптимист...като един истински стрелец!

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1166 -: Декември 21, 2015, 11:46:45 am »
Здравейте,

Много се вълнувам от предстоящия солар, защото ще заминаваме със семейството в чужда държава за да живеем там.
Интересува ме как ще се наредят нещата, ще успеем ли бързо да се адаптираме към чуждата култура, работа и начин на живот аз, съпруга ми и детето ми?
Притеснителна ли Сатурновата квадратурата?

Ще се радвам, ако някой изкаже мнение и благодаря предварително!

Може ли и аз да помоля за коментар по моя солар :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1167 -: Декември 21, 2015, 08:24:20 pm »
До колко не е точен? Правен е за 12ч на обед, означава ли, че чсът е напълно неизвестен? При тази техника домофикацията е важна, затова без ясен час за раждане е безсмислено :)
Над силата е само умението да я владеем!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1168 -: Декември 21, 2015, 08:31:03 pm »
До колко не е точен? Правен е за 12ч на обед, означава ли, че чсът е напълно неизвестен? При тази техника домофикацията е важна, затова без ясен час за раждане е безсмислено :)

Ох, цитирала съм грешно, умората си казва думата, сега ще го оправя. Имах предвид карта с точен час на раждане.

Благодаря ти, Алена! :08:
« Последна редакция: Декември 21, 2015, 08:34:10 pm от Bobolina »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1169 -: Декември 23, 2015, 01:12:49 am »
Ех, след днешния приказен ден, дойде време и соларът да заработи :)

« Последна редакция: Декември 23, 2015, 01:39:53 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!