Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582730 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1215 -: Януари 12, 2016, 07:54:00 pm »
Моята Венера (У5 и У10) е в трети, У7 - Луната, също е в трети. Един на работа, а другите - от нета  ;D
По другите аналогии на трети дом - на път, в училище или в университета - не. Дори флиртове не е имало там.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1216 -: Януари 14, 2016, 02:32:13 pm »
днес започва новият ми солар, почти се вАлнувам:Д
наскоро коментирах предишния в темата за Равносметка, ще го прикача, за който иска да се упражнява/наслаждава:Д
истината е, че след последните 2 години претръпнах и... да.


Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1217 -: Януари 14, 2016, 02:35:48 pm »
Честит Рожден Ден! (тогава) :)

да си жива и здрава и много, много любов ти пожелавам.

 :58: :58:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1218 -: Януари 14, 2016, 03:14:55 pm »
art7ess, пусни само солар без натал
Frankly, my dear, I don't give a damn.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1219 -: Януари 14, 2016, 11:06:59 pm »
Честит Рожден Ден! (тогава) :)

да си жива и здрава и много, много любов ти пожелавам.

 :58: :58:
мерси)))
да ти се връща!)

Terry, слушам и изпълнявам!:Д
//харесвам си го, симпатичен ми е, утре ще го синтезирам писмено за протокола;

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1220 -: Януари 15, 2016, 08:33:40 am »
С някакъв вид творчество ако се занимаваш там ще ти е насочено вниманието, малко по-бавно ще стават нещата, но пък резултатите ще са впечатляващи.

Напрежение вкъщи със семейство, родители или партньор, които ще бъдат неочаквано разрешени с неочаквана парична помощ от друг човек. Като цяло любовните отношения ще са трудни през тази година, внимателно с тях заради Нептун на десцедента.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1221 -: Януари 15, 2016, 10:14:56 am »
Моята Венера е на върха на 11 ти дом :) след приятелски кръг или в Интернет?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1222 -: Януари 15, 2016, 10:31:26 am »
Пускал ли си натална карта тук? Какво ти управлява Венера, в кой знак е?
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1223 -: Януари 15, 2016, 01:19:27 pm »
Ето ми Венерката , тя е много отслабена и навсичкото отгоре квадратирана от Нептун У10. Хубавото е секстилчето към Юпитер при това У7 , У5-У7 в секстил. Аз съм слагал картата и преди и сме говорил за съвпада Венера/Марс. С този Венера/МАрс на 11 , управител 5 ти ми се струва , че децата ми може и да са осиновени.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1224 -: Януари 15, 2016, 01:44:10 pm »
А във ведическата е точно обратното - много силна Венера в основната карта, екзалтирала и в 10 дом от Асцендента.

Други планети създават проблеми - дебилитиран Юпитер в 8 дом /в един знак със Слънце и Меркурий/, получават аспект от Сатурн в 6 дом, разположен в марсов знак. Сатурн хвърля аспект и към Луната, разположена в 3 дом във ведическата карта. Сатурн аспектира и Луната, и Слънцето, и Лагнеш - може и той да е някаква спирачка, макар че позицията му в 6 дом не е толкова вредоносна, баш си е на мястото /издръжливост, преодоляване на спънки, препятствия/.

Обаче най-важните точки в хороскопа попадат в накшатри, които не дават много борбеност и хъс, а по-скоро търсене на хармоничен и спокоен живот - АС в Мригашира, Луна в Пурва Пхалгуни, Слънце в Дхаништха. Затова може би аспектите на Сатурн действат стресиращо.

Марс е съуправител на Асцендента /заедно с Меркурий/, но се намира в идеалистичните Риби и е подчинен на екзалтирала Венера. Във ведическата ти карта има силно влияние на Венера, но в мъжки хороскоп Юпитер е по-важен - той е джива карака, т.е. сигнификатор на животворящата сила /Венера е при жените/.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1225 -: Януари 15, 2016, 01:51:36 pm »
Всичко е верно , доста голяма издръжливост и желание да постигам нещата с много здрава основа, да ги строя. Но и това е верно , че цел на живота ми е спокойствието , хармонията особенно.
Лили с този хороскоп ако се бях родил жена излиза , че щеше да е много по-добре :-)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1226 -: Януари 15, 2016, 02:01:44 pm »
Лили с този хороскоп ако се бях родил жена излиза , че щеше да е много по-добре :-)

Така изглежда. Особено ако Асцендентът попадаше в телешката част на Мригашира, тогава щеше да има екзалтирал съуправител. Но пък тогава и Сатурн щеше да се намести в 7 дом и да аспектира три планети в 9ти - можеше да има известно забавяне по брачните теми, не и по интимните /за второто - Марс и екзалтирала Венера в аспект към 5 дом/.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1227 -: Януари 15, 2016, 02:06:59 pm »
Ми то сега има забавяне да не кажа канселиране направо и по двете теми  :72: :85:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1228 -: Януари 15, 2016, 02:14:23 pm »
Транзитният Кету като е минал през съвпада Марс/Венера, съвсем е замряло. Освен това тече даша Марс/Кету. Кету ти е в 5 дом и в знак на Венера. От средата на м. март сменяш антардаша - от Кету към Венера. Може и тогава малко да се поотпуши, поне в интимен план.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1229 -: Януари 15, 2016, 02:32:49 pm »
Да, на 21 Февруари до Април 2015 съм в подпериод на Венера, на мен Индийския ми хороскоп е много точен и пре сестра ми също. Лили а този Венерин подпериод какво може да даде?