Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583585 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1230 -: Януари 15, 2016, 02:54:10 pm »
и да вярно е , че като Кету мина през съвпада Марс/ Венера съвсем нищо не се случи всичко тотално замря и дълбока промяна вътре в мен ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1231 -: Януари 15, 2016, 02:54:23 pm »
Лили а този Венерин подпериод какво може да даде?

Всекиму според заложеното в хороскопа и според позицията на Венера. При мен беше един от най-трудните периоди в живота, големи изпитания ми донесе. След него вече съм друг човек, претръпнах, особено към лъжи и лицемерие.

При теб Венера е благоприятно поставена в основната карта /раши/, но трябва да се оцени и силата ѝ в производните карти. Там при малко отклонение в часа на раждане всичко мърда и се променя интерпретацията.

В професионален план пак зависи - Венера заедно с няколко планети е в 8 дом в Д10. И пак всичко е аспектирано от Сатурн. Има забавяне, отлагане във времето, особено при акцент на неподвижни знаци. Но има и подкрепа от Юпитер - аспектира АС и Слънцето.

Но мисля, че антардаша на Кету ти е блокирала изявите и активността - и в професионален план /Кету в Лагна в Д10/, и в интимен /Кету в 5 дом в Д1 и в 8 дом в Д9/. Доста е попарила ентусиазма, допринесла е за песимистична нагласа.

Венера не е в особено благоприятна домова позиция в двете производни карти, но пак е по-добре от Кету.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1232 -: Януари 15, 2016, 02:57:27 pm »
Аз смятам да уча във Венериния период и да си променям работата , живота , дай боже и местоживеенето. Поне ще опитам :)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1233 -: Януари 15, 2016, 03:53:58 pm »
С някакъв вид творчество ако се занимаваш там ще ти е насочено вниманието, малко по-бавно ще стават нещата, но пък резултатите ще са впечатляващи.

Напрежение вкъщи със семейство, родители или партньор, които ще бъдат неочаквано разрешени с неочаквана парична помощ от друг човек. Като цяло любовните отношения ще са трудни през тази година, внимателно с тях заради Нептун на десцедента.
Да, творчеството ми е фокусът, целта ми е да си проправя професионален път навън, това ми е важно и в/у това работя. Всичко ми се случва бавно, свикнала съм.
Любовта не ме интересува, Уран ме притеснява тук, няма да са пари при него, струва ми се...
Благодаря ти много за мнението и вниманието!)


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1234 -: Януари 15, 2016, 04:40:20 pm »
Да, творчеството ми е фокусът, целта ми е да си проправя професионален път навън, това ми е важно и в/у това работя. Всичко ми се случва бавно, свикнала съм.
Любовта не ме интересува, Уран ме притеснява тук, няма да са пари при него, струва ми се...
Благодаря ти много за мнението и вниманието!)
Честита ти нова соларна година! Плутон в сол 5д дава воля, сила за пробив в творчеството, но когато е аспектиран негативно дава гибел на творчески продукт, а той е квадратиран от Уран в 8д.
сол Меркурий У1, У10 е ретро и изгорян от Слънцето У12 в 5д- малко трудно ще достигнеш върхове в творческо отношение през годината, за чужбина също нямаш изгледи- сол Венера У2, У9 е в сол 4д и съвпад със сол Сатурн У5, У6 - пари, които изкарваш от работа, издаване на твоето творчество или следване свързано с него, ще стават тук- на твоето населено място. Може да похариш пари за разкрасяване на дома, купуване на вещи за него, от тоя род, но доходите ти ще са стабилни. Ще си активна в писане, говорене на окултни теми, астрологията в това число, с Уран в 8д и сол Марс У3, У8 в 3д.
сол Юпитер У4, съУ7 в сол 1д показва, че през годината ще имаш благоразположението и подкрепата на близки и приятели, макар че със сол СЛВ в съвпад с него, ще предпочиташ сама да работиш за щастливото си бъдеще.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1235 -: Януари 15, 2016, 05:10:55 pm »
Е тя квадратурата уран - плутон все трябва да попадне някъде в солара, на всеки един от нас. Тук поне не е в ъглови домове на солара, нито двете планети управляват ъглови домове. Не че квадратура между 5ти и 8ми дом е лесна, но в случая не би имала решаващо значение за събитията през годината. Мое мнение :)
« Последна редакция: Януари 15, 2016, 05:14:49 pm от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1236 -: Януари 15, 2016, 06:05:12 pm »
Е тя квадратурата уран - плутон все трябва да попадне някъде в солара, на всеки един от нас. Тук поне не е в ъглови домове на солара, нито двете планети управляват ъглови домове. Не че квадратура между 5ти и 8ми дом е лесна, но в случая не би имала решаващо значение за събитията през годината. Мое мнение :)
Да, така е- тази квадратура присъства навсякъде, но акцентира различни теми при всеки.
Плутон в сол 5д и Уран в сол 8д може и да е аборт, спестих го преди малко, като писах само за творчеството, понеже това я вълнува- обърни внимание, че може, а не че задължително ще се случи, още повече, че соларите определят общия фон, върху който биха се случили определени събития.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1237 -: Януари 16, 2016, 07:14:34 pm »
мерси, дами!) :-*

аз съм малко по-оптимистична:Д
квадратурата Уран-Плутон е добре дошла, както виждате ми е върху върховете на натални 12. и 9. домове, а Плутон е и върху у9 Сатурн, който досега ме е спирал и държал изкъсо, вече съм готова да рискувам, да се показвам, да не ме е страх, да не мисля толкова.
съвпадът на Меркурий със Слънце също го приветствам, а и тригониран от Юпитер/СЛВ - изхвърлянето и разливането не са ми в природата, но малко повече неебателност и пропускливост при говоренето/писането ще са ми от полза със сигурност.
сол. Венера (у2/9) върху неаспектирания ми натален Марс (у12) в сол. 4д, тригонирани от Уран (у6 в 8д), и Сатурн (у5) там ми се виждат като приказка - стоя и си пиша спокойно вкъщи, разпращам се електронно по набелязаните места (и хора, харесва ми, че е активиран 7-мия ми дом) и после прибирам плодовете. идилия:Д
по 8д са полетата, които изследвам в писането си, да, но с у8 в 3д в тригон с у7 може и да попътувам за чужда сметка.
въобще, сладка ми се вижда годината. в сравнение с миналата - съвсем:Д

*Наталия Симеонова за финал*:Д

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1238 -: Януари 16, 2016, 08:07:42 pm »
Плутон е и върху у9 Сатурн, който досега ме е спирал и държал изкъсо, вече съм готова да рискувам, да се показвам, да не ме е страх, да не мисля толкова.
теб пък какво те е спирал Сатурн У9, у10, като по натал е в точен секстил с Плутон съу6, на трон е по знак, диспозитор е на Слънцето ти

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1239 -: Януари 17, 2016, 02:01:51 am »
Скоро ще дам доклад и по моя Солар за изминалата година , рождения ден ми наближава :)  Годината беше пълна със събития.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1240 -: Януари 17, 2016, 04:57:05 pm »
теб пък какво те е спирал Сатурн У9, у10, като по натал е в точен секстил с Плутон съу6, на трон е по знак, диспозитор е на Слънцето ти
видя/чете ли Room?
нещо такова е, само че си едновременно и детето, и възрастният)

https://www.youtube.com/watch?v=E_Ci-pAL4eE

//виж го, прекрасно човешки е. книгата също е преведена; Синекдоха, Ню Йорк е друга илюстрация на този Сатурн (и Слънце) и също е! трудно се побира в съществото.

https://www.youtube.com/watch?v=XIizh6nYnTU
« Последна редакция: Януари 17, 2016, 05:01:43 pm от art7ess »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1241 -: Януари 17, 2016, 06:54:18 pm »
видя/чете ли Room?
нещо такова е, само че си едновременно и детето, и възрастният)

//виж го, прекрасно човешки е. книгата също е преведена; Синекдоха, Ню Йорк е друга илюстрация на този Сатурн (и Слънце) и също е! трудно се побира в съществото.
Не съм настроена в момента да гледам/чета психо трилъри, а теб се чудя кое те вкарва в подобен филм- Нептун в 8д съвпад с ретро Мерка У1, У5 сигурно  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1242 -: Февруари 02, 2016, 09:10:17 pm »
Аз залагам на среща с човек, който ще приемеш за приятел, ще ти е важен за бъдещето. Може да имате интуитивна връзка, да усеща твоите болки, тайни, нещата, които криеш от другите.
А мама какво отношение има към работата ти? Май ще има амбиции да се зачита мнението й.  :-*

Ще чакаме и предложения за парички от тайни неща, не особено законни.  :57:

Емс, чак сега виждам, че си коментирала солара ми  :012: Нали съм блейка  ;D Това с интуитивната връзка ми стана интересно. Ще дам ов другия февруари.  :58:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1243 -: Февруари 04, 2016, 12:54:08 pm »
Тази година какво ме очаква? Надявам се да е по-добра от миналата, че какво ли не ми се случиииииха  ??? Мега отвратителна.... Към април месец ще дам пълен ОВ. Ще е чаршаф...


greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1244 -: Февруари 07, 2016, 04:39:36 pm »
Още един рожден ден , още един солар :) Като един ден се изнизаха 31 години :)