Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582127 пъти)

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1365 -: Март 16, 2016, 10:04:46 am »
Вероятно годината при теб ще е с някакъв финансово-имотен акцент

Лили, благодаря ти за тълкуването.  :58:
Наистина има предпоставки през предстоящата година да се занимавам доста с имоти. Имаме една вила, която делим няколко човека и трябва да я продадем тази година. Отделно ми се иска на свекър ми и свекървата да им намерим жилище по-близо до нас. Около новата вила също ще има доста работа...Дано с това се изчерпат проявленията на 8-ми дом и евентуално нещо около бременност.  O:-)

Serve, love, give

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1366 -: Март 16, 2016, 10:32:24 am »
Забелязвам несъвършенство в софтуера на астрокомския калкулатор-комбинираната карта със прогресии,дирекции и слънчева дъга излиза с често неактуални АСЦ и МЦ-чак след рождения ден в същата година е с актуалните соларни Асц и МЦ ,ако не бъркам .И на мен соларния Асц сега ми излиза на к8,съвпад със Слънце,но всъщност това ще е актуално след рождения ми ден .Синхронично се изразява в картите на родителите ми -и на двамата догодина пр.Слънце ще им направи съвпад с нат.Плутон -някаква чувствителна трансформация ще има догодина  :017:

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1367 -: Март 16, 2016, 10:33:15 am »
Първата карта. Изобщо не ми изглежда ок да имам соларен сатурн на сол ИЦ, пък и тогава соларен плутон е в 4ти соларен и върху дсц. Освен това сол МЦ е в 12ти натален дом. Слънцето в 8ми соларен явно не мога да го избегна, ама някой друг аспект  ::) И в първата карта раху е на сол асц.

Флорка, при теб наталния У1 е в 12 дом - би трябвало да ти е познат :). А и 12 дом са също така големите институции с хуманитарна насоченост. Не мисля, че нормалния ти солар е толкова лош.

И малко лично мнение - и аз преди разсъждавах по темата за преместванията на рожденния ден. Но пък си мисля, че човек така или иначе има да си извърви някакъв път и колкото и да криволичи, посоката е все една и съща. Така че, защо да отлагаме начертаното? Запушваш носа с ръка и скачаш в басейна :).
Струва ми се по-добър вариант да се настроим за идващото, а не да се опитваме да бягаме.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1368 -: Март 16, 2016, 12:53:59 pm »
При двойно подчертаване на съвпада Луна с МЦ какво има преимещество - съвпада на планета с осите или соларния дом на Луната в единия случай? Подозирам че ми се очертава година, пълна с тайни :-))
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1369 -: Март 16, 2016, 01:37:47 pm »
Забелязвам несъвършенство в софтуера на астрокомския калкулатор-комбинираната карта със прогресии,дирекции и слънчева дъга излиза с често неактуални АСЦ и МЦ-чак след рождения ден в същата година е с актуалните соларни Асц и МЦ ,ако не бъркам.
Соларните АСЦ и МС, които излизат отстрани в табличката, се отнасят за соларната година, коятто започва на рождения ден през 2016-та, при положение, че датата, за която си построил картата с прогресии и дирекции е от настоящата година.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1370 -: Март 16, 2016, 01:41:12 pm »
При двойно подчертаване на съвпада Луна с МЦ какво има преимещество - съвпада на планета с осите или соларния дом на Луната в единия случай? Подозирам че ми се очертава година, пълна с тайни :-))
Гледа се комплексно, в случая сол Луна У12 е в сол 12д и съвпада с нат. МС, а сол МС е на ДСЦ и нат. Луна- ако главната ти цел е да излезеш по майичнство, има индикации да се случи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1371 -: Март 16, 2016, 05:46:17 pm »
Ще работим усилено по въпроса! Дано има повод да черпя. Не знам дали се гледа, тъй като е преди началото на солара, но мартенското СЗ е в 5 нат и в 8 сол. домове.
Гледа се, само че не в солара, а в натала- затъмнения в 5д и 11д , наред с тр. нодална ос през тях са добра предпоставка за бременност.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1372 -: Март 17, 2016, 09:49:08 am »
Ако Венера е в Риби в солара, значи ли това, че цялата година ще е измамно омайна?  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1373 -: Март 17, 2016, 02:17:31 pm »
Ако Венера е в Риби в солара, значи ли това, че цялата година ще е измамно омайна?  :57:
Венера се намира в екзалтация в знака риби.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1374 -: Март 17, 2016, 04:16:16 pm »
Сега покрай новолунието в Овен ми щракна, че се пада точно на солара на мъжа ми. Направих карта - в 7 соларен дом е, в съвпад с тр. Уран. Натален Уран е на ДС.

Той обмисля такава промяна по отношение на бизнес партньорствата и по-точно да работи сам. Тъй като 7 соларен е към 12 натален - май така ще излезе? Как Ви се струва?
Над силата е само умението да я владеем!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1375 -: Март 17, 2016, 08:05:42 pm »
Здравейте,моля някой да погледне солара ми за 2016 и да каже какво смята..нещо ме притеснява доста, но искам някой по-компетентен да се изкаже..
Благодаря!

« Последна редакция: Март 17, 2016, 08:10:39 pm от 666 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1376 -: Март 17, 2016, 09:03:29 pm »
Здравейте,моля някой да погледне солара ми за 2016 и да каже какво смята..нещо ме притеснява доста, но искам някой по-компетентен да се изкаже..
Благодаря!


Не виждам нищо притеснително, че да се притесняваш.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1377 -: Март 17, 2016, 09:25:21 pm »
Марс и Плутона, който попада в 9д, а ме очакват няколко пътувания в чужбина...иначе Венера и Юпитер се падат в 1д и 5д, което ме зарадва поне. Все пак някой ако напише 2-3 реда мнение, ще съм благодарна.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1378 -: Март 18, 2016, 08:54:24 am »
Марс и Плутона, който попада в 9д, а ме очакват няколко пътувания в чужбина...иначе Венера и Юпитер се падат в 1д и 5д, което ме зарадва поне. Все пак някой ако напише 2-3 реда мнение, ще съм благодарна.

Е той Плутон все някъде би трябвало да е :)
сол Асц със сол Венера върху натална Венера, сол Десц в 5 дом, а солУ7 и нат У5 ретро в 9 дом - нЕкакви чужбински любови  :58:

По-скоро е добре да обърнеш внимание на сол Сатурн в 8 дом, на К6 - да обърнеш внимание на здравето - ако има някакви проблемчета, отиди на лекар, не ги игнорирай. А може и да е нещо с работата свързано, защото сол Сатурн е У10, пък и е ретро - да не се върнеш на някаква стара работа?

Бе той този солар чак за май месец .....  :57:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1379 -: Март 18, 2016, 09:43:34 am »
Добро утро! Може ли да помоля за мнение по солара за тази година? :93:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински