Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583412 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1380 -: Март 18, 2016, 11:39:15 am »
Яя, интересен солар:
- акцент на оста на възлите - сол К2/К8 в/у натална ос+Марс, натУ7, а сол нодална ос в/у Сатурн. Намесени са 2,8,5,11,7, 10 домове
- сол Луна на нат МС, идва от 7 дом,  сол Асц е в 10 дом, а сол МС на К7 - промяна в статуса,
- нат У на картата, Венера, в 8 дом, в съвпад с Мерка, в 5 дом, нат У8
- нат У7 е в соларен 5 и е У10
- пълен соларен 8 дом

Всичко в комплект ми намирисва на второ бебче

това, което не ми се връзва обаче, е намесата на 9 дом - таткото да е свързан с чужбина? - Слънце в 9 дом, У5 в 9 дом ....

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1381 -: Март 18, 2016, 11:43:59 am »
Вие двечките в една година ли сте родени  :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1382 -: Март 18, 2016, 01:31:38 pm »
Сигурна ли си?
Рару предполагам има друго предвид, че дирекциите не дават, а само показват!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1383 -: Март 18, 2016, 01:34:04 pm »
Рару предполагам има друго предвид, че дирекциите не дават, а само показват!
Искаш да кажеш Yaya :)
Не оспорвам - тя цялата астрология само показва - а как ще го направим е друг въпрос. Или ти искаш да погледнем и прогресии и транзити? Тях Яя може и сама.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1384 -: Март 18, 2016, 01:40:29 pm »
Добро утро! Може ли да помоля за мнение по солара за тази година? :93:
сол МС на ДСЦ може да реализира основната ти цел през годината, ако е свързана с партньорство и второ дете. сол АСц и сол 2д в 10д- водещо ще е все пак кариерата и увеличаване на доходите, промяна на социален астатус, което може да има връзка с чужбина- сол Слънце У1, У2 в сол 9д, който е в 5д- узаконяване на любовна връзка.
сол Юпитер в сол 2д- големи подаръци, увеличение на доходите, което пак ще има връзка с чужбина- сол. Юпитер е съУ9

 
« Последна редакция: Март 18, 2016, 01:43:38 pm от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1385 -: Март 18, 2016, 01:49:56 pm »


Ще се радвам на всякакви странични гледни точки, които да ме изкарат от вече разработените от мен предполагаеми сценарии. :lol_hitting:

Love-me, часът ти проверен ли е, точен ли е?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1386 -: Март 18, 2016, 02:04:05 pm »
Разбира се пак се вкарах във филми.
8-ми соларен в 4ти натален дом и сума ти планети във втори, в комбинация с асцендент в 8 дом, какво освен смърт на родител и съответно наследство може да даде?
А Юпитер и СЛВ в 8-ми и 5-ти натален в 8-ми соларен може ли да указва втора бременност?
Като ще се вкарваш във филми, гледай да са хепиенд  :012:
С празен сол 4д и сол Венера У4 във 2д няма как да умре родител или роднина, а и не е нужно да умира някой, за да получиш наследство, нали?
по 8д е секса, зачеването също, с оглед на това къде се случват затъмненията тази година, а СЛВ транзитира в 5д, може да забременееш, стига да искаш.  За второ дете се гледа 7д- сол Луна У7 в сол 7д тригон на сол Слънце У8

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1387 -: Март 18, 2016, 02:24:29 pm »
Е той Плутон все някъде би трябвало да е :)
сол Асц със сол Венера върху натална Венера, сол Десц в 5 дом, а солУ7 и нат У5 ретро в 9 дом - нЕкакви чужбински любови  :58:

По-скоро е добре да обърнеш внимание на сол Сатурн в 8 дом, на К6 - да обърнеш внимание на здравето - ако има някакви проблемчета, отиди на лекар, не ги игнорирай. А може и да е нещо с работата свързано, защото сол Сатурн е У10, пък и е ретро - да не се върнеш на някаква стара работа?

Бе той този солар чак за май месец .....  :57:

Да, за май месец е,но миналия беше толкова зле, че исках да видя този как ще е. Иначе за любовта май определено има хубави предпоставки, а здравословните проблеми и отсега си ги имам...явно ще са акцент за по-дълго време  :(

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1388 -: Март 21, 2016, 11:33:50 pm »
Ето го и моя нов солар :)
Не искам да гледам Луната кацнала върху Плутон в 12 соларен/1 натален дом, но нямам особен избор :) Асц във втори също не ме кефи особено. Макар че съответства точно на Личната ми година :)
К8 соларен точно върху натален Сатурн и активни 6/7/8/1 домове - пак ли партньорство и взаимоотношения или здравето ...
Плутон на ИЦ също ми навява кофти мисли.  ::)
« Последна редакция: Март 21, 2016, 11:41:58 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1389 -: Март 23, 2016, 01:19:06 pm »
Моят солар почна преди месец. Силно усещам Марса на АС, много съм дейна. Обаче ме вълнува друго - ще се дипломирам ли тази година? Завърших семестриално, избрах тема за дипломната, имам научен ръководител. Само дето взе да ми писва и не пиша. С бебето не знам дали ще успея всичко. Как ви се струва, има ли шанс с тая карта?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1390 -: Март 23, 2016, 01:37:09 pm »
Моят солар почна преди месец. Силно усещам Марса на АС, много съм дейна. Обаче ме вълнува друго - ще се дипломирам ли тази година? Завърших семестриално, избрах тема за дипломната, имам научен ръководител. Само дето взе да ми писва и не пиша. С бебето не знам дали ще успея всичко. Как ви се струва, има ли шанс с тая карта?
Имаш шанс да се дипломираш- Слънцето, което е диспозитор на Луната У9 и заключен знак в 9д, е в края на 3д и тригон с К12 (4-ти от 9-ти).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1391 -: Март 23, 2016, 01:48:40 pm »
Ето го и моя нов солар :)
Не искам да гледам Луната кацнала върху Плутон в 12 соларен/1 натален дом, но нямам особен избор :) Асц във втори също не ме кефи особено. Макар че съответства точно на Личната ми година :)
Честита ти нова соларна година!
Нали не е обратното- Плутон да мачка Луната, какво се шашкаш?
сол АСЦ във 2д и сол Марс У2 в сол 2д показват, че през годината ще си активна  по отношение изкарването на пари и добиването на материални/морални ценности, сол Венера У1, У8 в 5д съвпад с Нептун- ще имаш романтика и секс, забавления на море. Плутон в 4д може да е лош при наличие на други, крайно негативни показатели, в случая е в секстил с твоя У1, няма от какво да се протесняваш, ако има някакви промени у дома ти няма да са фатални, а ще са за добро.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1392 -: Март 23, 2016, 04:53:19 pm »
Имаш шанс да се дипломираш- Слънцето, което е диспозитор на Луната У9 и заключен знак в 9д, е в края на 3д и тригон с К12 (4-ти от 9-ти).
Благодаря, Акрукс!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1393 -: Март 24, 2016, 09:56:57 am »
Честита ти нова соларна година!
Нали не е обратното- Плутон да мачка Луната, какво се шашкаш?
сол АСЦ във 2д и сол Марс У2 в сол 2д показват, че през годината ще си активна  по отношение изкарването на пари и добиването на материални/морални ценности, сол Венера У1, У8 в 5д съвпад с Нептун- ще имаш романтика и секс, забавления на море. Плутон в 4д може да е лош при наличие на други, крайно негативни показатели, в случая е в секстил с твоя У1, няма от какво да се протесняваш, ако има някакви промени у дома ти няма да са фатални, а ще са за добро.

Колко ми харесва тълкуването ти, Акрукс :)
В лична година 8 и с АСЦ във 2 дом, какво съвпадение :) Както и да го погледнеш материалното ще е на първи план. И това за любовта много ми хареса :)
Промените у дома на първо място май ще са свързани с банята :D, че и Сатурн транзитира през 4 дом - няма да има отърване, ремонт ще има, колкото е да ритам :D Но дано след изваждането да има приходи, че ми се почива тази година :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1394 -: Март 24, 2016, 04:09:08 pm »
Love-me, часът ти проверен ли е, точен ли е?

Happy, да, часът ми е точен. Майка ми се е интересувала от астрология и имам хороскоп с този час още от детските си години. Освен това е и ректифициран впоследствие.

Като ще се вкарваш във филми, гледай да са хепиенд  :012:
С празен сол 4д и сол Венера У4 във 2д няма как да умре родител или роднина, а и не е нужно да умира някой, за да получиш наследство, нали?
по 8д е секса, зачеването също, с оглед на това къде се случват затъмненията тази година, а СЛВ транзитира в 5д, може да забременееш, стига да искаш.  За второ дете се гледа 7д- сол Луна У7 в сол 7д тригон на сол Слънце У8


Благодаря, akruks  :58: Опитвам се да развивам оптимистични сценарии, но с тази натална Луна в опозиция с Плутон ми е все още трудно.
Serve, love, give