Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582533 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1395 -: Март 30, 2016, 01:44:58 am »
Ето го и моя нов солар :)
Не искам да гледам Луната кацнала върху Плутон в 12 соларен/1 натален дом, но нямам особен избор :) Асц във втори също не ме кефи особено. Макар че съответства точно на Личната ми година :)
К8 соларен точно върху натален Сатурн и активни 6/7/8/1 домове - пак ли партньорство и взаимоотношения или здравето ...
Плутон на ИЦ също ми навява кофти мисли.  ::)
Този солар мисля, че показва емоционална година. Ще се стремиш към баланс и повече компромисно настроена, ще си по - чувствителна и възприемчива от обикновено. Ще отделяш повече внимание на близките си хора и ще се раздваш на максимум. Виждам активирани 6-ти дом и дева - значи да се залавяш за работа.  :012: Само това успях да измисля.  ::)

Не си ли лг 7 или не мога да смятам по това време?  :012:
« Последна редакция: Март 30, 2016, 01:48:16 am от Теодор »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1396 -: Март 30, 2016, 07:58:16 am »
Вече съм ЛГ 8  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1397 -: Март 30, 2016, 12:40:55 pm »
Акрукс,
Благодаря за отговора  :-*

Промените в работата ще се осъществят най-много до месец,два...да видим!
А за бебче..да,много искам,но таткото трябва да срещна :72:
Ще давам ОВ ... :72:


Давам ОВ, с работата всичко е наред, може да се каже, че съм с по-сериозни задължения и се чувства сравнително добре в работен план  :72:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1398 -: Април 06, 2016, 06:02:53 pm »
Да ви се похваля:сдобих се със асцедент Скорпион в новия солар и Марс в 1Д,но в Стрелец,в съвпад с ретро Сатурн и ще се бачка-какво по-хубаво за работохолиците. :d030:
2 интерсептирани знака Лъв и Водолей в 9 и 3ти,а управителите им Слънце и Уран в 5Д.
Имам едно притеснение-да не ми се възобнови "задрямалата " връзка с единия Сатурн,заради ретрото на транзитиращия и пак да се подхлъзна да си губя времето  :o Сол У10 ми е в 5Д,но не ми се занимава с глупости.  :o
Има нещо хубавичко в цялата работа сол У2/ретро Юпитер в 10Д,в съвпад със СЛВ.Май ще си увелича доходите,защото имаме и тригон от Плутон   :D Харесва ми Юпитер в 10Д-какво като е в Дева и ретро.  ;D
« Последна редакция: Април 06, 2016, 06:28:32 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1399 -: Април 06, 2016, 06:08:15 pm »
А аз съм с близнашки соларен Асцендент тЪз гАдина, с Марс и Сатурн на Десцендента - тия двамата искат да ме бият ли, да ме морят ли...?  :o  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1400 -: Април 06, 2016, 06:10:31 pm »
А аз съм с близнашки соларен Асцендент тЪз гАдина, с Марс и Сатурн на Десцендента - тия двамата искат да ме бият ли, да ме морят ли...?  :o  ;D
Леле!Да не те сполетят и теб едни магнетични Козирози и да не можеш да дишаш?  :-\
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1401 -: Април 06, 2016, 07:29:10 pm »
Да ви се похваля:сдобих се със асцедент Скорпион в новия солар и Марс в 1Д,но в Стрелец,в съвпад с ретро Сатурн и ще се бачка-какво по-хубаво за работохолиците. :d030:
2 интерсептирани знака Лъв и Водолей в 9 и 3ти,а управителите им Слънце и Уран в 5Д.
Имам едно притеснение-да не ми се възобнови "задрямалата " връзка с единия Сатурн,заради ретрото на транзитиращия и пак да се подхлъзна да си губя времето  :o Сол У10 ми е в 5Д,но не ми се занимава с глупости.  :o
Има нещо хубавичко в цялата работа сол У2/ретро Юпитер в 10Д,в съвпад със СЛВ.Май ще си увелича доходите,защото имаме и тригон от Плутон   :D Харесва ми Юпитер в 10Д-какво като е в Дева и ретро.  ;D
То не е много за хвалене сол АСЦ Скорпион  :012:, последно имах 2 пъти преди 2-3 години. Бяха интересни и години свързани с безвъзвратни промени. Нямах други показатели, но при теб имаме и Слънце, и Уран в сол. 5ти дом, да няма забременяване? Виж сол. АСЦ и в кой нат. дом попада. Сол. Юпитер в 10 дом може да даде успешен брак , а повишение в работата имаше при една приятелка при такова положение. Най-издигнатата планета в солара или тази в 10 дом може да сочи основното събитие в годината. Важни са и кои сол. и нат. домове управлява.
« Последна редакция: Април 06, 2016, 07:32:21 pm от Radost »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1402 -: Април 06, 2016, 08:26:43 pm »
миналата година бях с Асц Скорпион и не ми хареса, но пък Дракич си го обича тоз 8-домен феномен :)

Ето мой солар с Юпитер в 10-ти, само с +аспекти, У6 е с +аспекти, само У10 е в 10-ти.

Започнах с нумерологията и напуснах работа през тази година (нат Асц е в 11 соларен дом). Е, на следващия солар се върнах де :), но там няма Юпитер като тук, даже е с Марс в 10-ти, връх на тао-квадрат.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1403 -: Април 06, 2016, 08:42:51 pm »
Чак сега видях, защо Дракич толкова обича скорпи, 8 дом, плутон :) - тя има Плутон в квадрат с оста на възлите. А отсреща стелиума.  :d030: :d030: :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1404 -: Април 06, 2016, 10:04:43 pm »
То не е много за хвалене сол АСЦ Скорпион  :012:, последно имах 2 пъти преди 2-3 години. Бяха интересни и години свързани с безвъзвратни промени. Нямах други показатели, но при теб имаме и Слънце, и Уран в сол. 5ти дом, да няма забременяване? Виж сол. АСЦ и в кой нат. дом попада. Сол. Юпитер в 10 дом може да даде успешен брак , а повишение в работата имаше при една приятелка при такова положение. Най-издигнатата планета в солара или тази в 10 дом може да сочи основното събитие в годината. Важни са и кои сол. и нат. домове управлява.
Асц Скорпион няма да ме стресне-предишният солар ми беше с 5 планети в 8Д,включително Слънце и Марс.У1 и У10 беше точно на К8.Е,малко пострадах на 2 пъти месец преди РД,но бързо се осеферих.То не може съвсем без нищо.  ;)
 Сол асц попада в 5 натален дом,но не ми се ражда и ще взема мерки!  :P  :012:
Юпитер в натала ми е У6 и стар У9 и не мисля да се омъжвам,дори и изгодно,а да се изграждам.Съществува ли изобщо изгоден брак и защо им е на хората да се женят?!   :29: Ако ви напиша,че ще се омъжвам ме обявете за луда,но трябва да сте сигурни,че сериозно съм се повредила и умопомрачила-Да ме пази Сатурн от подобна глупост!  O:-) ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1405 -: Април 06, 2016, 10:11:44 pm »
Чак сега видях, защо Дракич толкова обича скорпи, 8 дом, плутон :) - тя има Плутон в квадрат с оста на възлите. А отсреща стелиума.  :d030: :d030: :d030:
Ако трябва да сме съвсем точни нямам мажорен аспект на Плутон с нищо друго,освен с МЦ и Марс/Юпитер.Но той ми е най-видимата планета(ако въобще може да се вижда  ;)),защото е в много близък съвпад с ИЦ.Уран(У8) ми аспектира мажорно доста и може да е от него.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1406 -: Април 06, 2016, 10:51:58 pm »
Тази година и аз съм със соларен АС Скорпион :) Върху натални СЛВ и Венера и със соларна Венера отгоре. Прави тригон към наталния АС в съвпад с Хирон - моята е ясна - операции и чужди пари. Соларното слънце е във втори соларен дом. Тези теми изцяло са ми обсебили съзнанието :)

При мен и соларен Марс е на соларна К8  - много хирургична година  ;D

При мъжът ми също е интересен - започва утре на новолунието в Овен, заедно с Уран в 7 соларен дом. Сол.Венера на соларен ДС. Соларният АС е във Везни. Явно изцяло партньорствта ще са тема.  Предприема важни стъпки точно сега. Дано се реализира, както жеале :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1407 -: Април 07, 2016, 08:52:07 am »
Ако трябва да сме съвсем точни нямам мажорен аспект на Плутон с нищо друго,освен с МЦ и Марс/Юпитер.Но той ми е най-видимата планета(ако въобще може да се вижда  ;)),защото е в много близък съвпад с ИЦ.Уран(У8) ми аспектира мажорно доста и може да е от него.

Няма да сме точни :) - в Евол астр-я орбисът е 11 гр :). Знам, че никой тук не я уважава, но това не пречи да си пиша мнението по въпроса, нали :) - Плутонка сладка :)

 :08: :08: :08:

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1408 -: Април 07, 2016, 11:19:15 am »
Какво означава, когато десцендента на солара попадне на асцендента на нат. карта?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1409 -: Април 07, 2016, 12:29:15 pm »
Асц Скорпион няма да ме стресне-предишният солар ми беше с 5 планети в 8Д,включително Слънце и Марс.У1 и У10 беше точно на К8.Е,малко пострадах на 2 пъти месец преди РД,но бързо се осеферих.То не може съвсем без нищо.  ;)
 Сол асц попада в 5 натален дом,но не ми се ражда и ще взема мерки!  :P  :012:
Юпитер в натала ми е У6 и стар У9 и не мисля да се омъжвам,дори и изгодно,а да се изграждам.Съществува ли изобщо изгоден брак и защо им е на хората да се женят?!   :29: Ако ви напиша,че ще се омъжвам ме обявете за луда,но трябва да сте сигурни,че сериозно съм се повредила и умопомрачила-Да ме пази Сатурн от подобна глупост!  O:-) ;D
Според мене знака на сол. АСЦ и нат. дом, в който попада има малко по-голяма тежест от сол. стелиум. Друго тълкуване би било, че секса ще има огромно значение през годината. Но без карта толкова. :)