Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583493 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1485 -: Май 06, 2016, 09:33:25 pm »
Соларът на милото ми сестриче :) Ще ми се да не е само работохолизъм догодина, а да има и нещо любовно в изненада :)
май си права,че твоето мило сестриче ще се забърка във връзка.Натален У7(нов) Уран и е на соларен К5,а сол К5 съвпада с нат МЦ.Има логика да я сполети голяма любов,освен,ако хубавата фигурка не се съсипе с творчество.  :012: Я и кажи да пусне някое фишче,че ми хареса комбинацията 5Д/МЦ  ;) :72: :08:
 Соларна Луна У12 е върху Лилит-още един аспект за любовни "сътресения" и тайна връзка.
Може би сега е времето старият и У7,транзитирайки в съвпад с натален Нептун,с който са в тригон,да я подкрепи и да и материализира нейната мечта,а не на семейството,от което е  ;)
 Не знам другите какво ще кажат за нейния натал,но аз виждам само предпоставки за късен и успешен брак.Екзалтиран Уран/заточен Сатурн(управителите на 6/7Д) са в квадрат,но Сатурн получава подкрепящи аспекти   ;)
 Водолей,Козирог и Скорпион на ДСЦ не дават зелен светофар и/или пера и рози на брака.Уран и планетите в Телец квадратират АСЦ/ДСЦ,което за личностното израстване да кажем,че не пречи,но за брак трябва повече време
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1486 -: Май 06, 2016, 10:46:46 pm »
Оххх, много е трудна за връзки, затова трябва някаква яка гръмотевица по Уран - да я разтърси :) Иначе - на творчество го избива, ама не иска да е сама; а с този Сатурн в 1 дом ...

Ако пък вземе да се случи любов  дали няма да е с човек от миналото - покрай ретроградните планети в 1 соларен и 5 натален :)
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1487 -: Май 06, 2016, 11:29:54 pm »
Оххх, много е трудна за връзки, затова трябва някаква яка гръмотевица по Уран - да я разтърси :) Иначе - на творчество го избива, ама не иска да е сама; а с този Сатурн в 1 дом ...

Ако пък вземе да се случи любов  дали няма да е с човек от миналото - покрай ретроградните планети в 1 соларен и 5 натален :)
Аз залагам на някой изявен Сатурн да види нейния достолепен Сатурн в Лъв и да се влюбят.  :012:  :08: Е,този човек може да не е от това минало,а от "другото Минало"  :72:
 Не и казвай за солара и любовните възможности,за да не таи надежди.  ;)
Кажи и да пусне фиш  ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1488 -: Май 06, 2016, 11:31:35 pm »
Дадено  :08: и благодаря за подкрепата  :-*
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1489 -: Май 07, 2016, 01:27:44 am »
Най-случайно открих човек,с който соларите ни за тази година,взаимно и дословно покриват градусите на куспидите от наталите ни до 1 градус!  :-\ .Да поясня:в неговия солар той има градусите на всичките куспиди от наталната МИ карта:моят асц,моят МЦ,както и всички останали.А аз в моя нов солар съм с всички Негови натални градуси на куспиди по същия начин.  :-\ *Б*а*с*и* съвпадението  :017: !Ако не го бях видяла,щях да кажа,че е невъзможно да се случи в една и съща година.Човекът ми е много близък. Изобщо не мога да предполагам какво би могло да бъде това,но има 1 година време,в която да следя за събития.  :29:
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1490 -: Май 07, 2016, 08:35:38 pm »
Донякъде ще си размените обувките, но не съвсем :) Имате ли други допирни точки?  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1491 -: Май 07, 2016, 08:36:42 pm »
Донякъде ще си размените обувките, но не съвсем :) Имате ли други допирни точки?  ::)
Сексуални не,но служебни и приятелски от много години.
Това е най-шантавият,взаимен съвпад,който съм срещала в астрологията до сега.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1492 -: Май 07, 2016, 08:59:19 pm »
От днес ми започна..  :happybirthday3:

пропуснали сме те  ???, сори

Да си жива и здрава, колкото и да ти е трудно. Обичай, бъди обичана и се наслаждавай!

 :birthday: :birthday: :birthday:

може ли да пуснеш стария солар.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1493 -: Май 07, 2016, 09:04:41 pm »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1494 -: Май 07, 2016, 09:25:59 pm »
Не успях да завърша висшето образование... Всякакви здравословни проблеми имах... Загубих баба и най-добрия ми приятел - брат ми... Най-вече последното ме съсипа...Просто не знам дали продължавам...

Пускам днешния солар. .. От днес ми започна.. 
Честито ти нова соларна година!  :birthday: Нека да е изпълнена само с положителни емоции и да се отърсиш от преживените несгоди през отминалата година, подсказани от Сатурн в сол. 1д.
Не разбрах само загубила си брат или приятел, който ти е бил като брат, но и в двата случая- съболезнования!
В новия солар АСц попада в 9д, явно през годината актуално ще е за теб висшето бразование, където ще проявиш активност, за да наваксаш пропуски от миналото в тази връзка- сол Марс У9 в 9д е ретро, Самата ти ще си раздвоена между изкарването на пари и граденето на кариера, като за първото лесно ще изкарваш пари, но има риск и лесно да ги харчиш, а в работата и кариерата старите проблеми ще продължат- ретро Сатурн в сол 10д и нат 6д.
Планирате ли второ дете, понеже има индикации? Благополучие в дома и с партньора. Пази се само от фантазии и самоизмами, да не се филмираш имам предвид. Годината ще е добра, особено откъм материална и финансова страна- ще имаш приходи от работа (майчинство) и от партньора.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1495 -: Май 08, 2016, 05:39:20 pm »
Аз си проспах слънчевото завръщане днес  :012: Черпя ви виртуално  :58: :58:
Преди време си бях пускала солара, сега пак го зяпам... дали ще ме сполети НОВА любов, че тази сегашната нещо никаква я няма. Явно ретро Сатурна в 5д си каза думата. Ама пък искам нова, хубава....
Благодаря за почерпката, жива и здрава бъди!
Сатурн не е в 5д в солара, но пък ретро Марс У7 е в сол 7д, който заедно със сол 8д са в нат. 5д
ретро сол Юпитер в сол 5д също е ретро, така че любов и секс няма да ти липсват през годината, старата любов може да те забремени, да се ожените, подаръщци ще имаш, въобще се очертава да ти е хубава годината и без нова любов, може да имаш нов дом и семейство.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1496 -: Май 08, 2016, 05:52:12 pm »
Аз си проспах слънчевото завръщане днес  :012: Черпя ви виртуално  :58: :58:
Преди време си бях пускала солара, сега пак го зяпам... дали ще ме сполети НОВА любов, че тази сегашната нещо никаква я няма. Явно ретро Сатурна в 5д си каза думата. Ама пък искам нова, хубава....


Нова и разтърсваща любов?  :017: ::) ???

Мирише ми на връщане към старо гадже, с което отношенията зациклят в неизяснени теми, недоизказани неща. Визирам възрврата на троновата венера в 1 соларен дом в куинкокс с Марс, който е ретро в 7 сол. дом, с диспозитор - ретро Юпитер в 5 соларен дом, У5 в натала е ретро.

Гледам, че току що си имала прогерсивно новолуние в началото на 12 градус в близнаци, в съвпад с прогр. Меркурий, малко преди К12 в 11 дом. Не го ли усети някак? Около него има новолуние в началото на юни и започва новия синод. ц-л на Венера - обаче - при теб в 12 дом, ако часът е верен.
Над силата е само умението да я владеем!

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1497 -: Май 08, 2016, 09:49:33 pm »
Момичета, много Ви благодаря!  :-* :-*
Акрукс, брат ми беше като най-дорбия приятел, въпреки честите ни караници. Дано тази година бъде що годе нормална... А за второ дете, не, не планираме.. А и в на таланта карта имам аспекти само за 1 дете. Мерси още веднъж  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1498 -: Май 09, 2016, 01:04:31 am »
За транзит на Сатурн през 5-ти , някой ми беше казал
обсъждаме солари тук, за събития и транзити има отделна тема

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1499 -: Май 09, 2016, 08:21:02 am »
Направих спонтанен,Уранов,интелектуален пробив в астрологията(подобно на Уичи онази вечер с животът на картата след смъртта  :D  :D  ) в девствена тема,която никога не съм срещала или поне я няма в този форум  :043: .На който му се чешат сиви гънки да заповяда  :cheer:
Та става въпрос за следното:отивате в астрото,строите си солара и от там се връщате в менюто и щраквате директно в сидерал.Ако знаете какъв нов солар по сидерал се получава,който няма нищо общо нито по смисъл,нито по съдържание с този по тропикал.  :D Половин час не се сещах защо има такава голяма разлика в куспидите на домовете и знаците,след като тя е няма 30 градуса.Ами измислих го-защото Слънцето ни по сидерал гони съвсем други градуси и минути и е важно да съвпадне с тях  ;D  :043: Има да си играя поне аз да си тълкувам сидералния солар поне за миналата година,че си я спомням най-ясно  :043: :043:
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: