Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582666 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1500 -: Май 09, 2016, 11:15:02 am »
Аз картата си по сидерал - повече си я обичам :) Много повече се разпознавам в нея :) Ама хубава темичка за оглед ми даваш - солара там не съм гледала :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1501 -: Май 09, 2016, 02:22:46 pm »
Направих спонтанен,Уранов,интелектуален пробив в астрологията

Уран върху Меркурий ли ти транзитира или в аспект с него, или през 11 дом  ;D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1502 -: Май 09, 2016, 04:10:37 pm »
Уран върху Меркурий ли ти транзитира или в аспект с него, или през 11 дом  ;D
Моят Мерк е в Риби и трз Хирон го подмина преди 6 градуса,но трз Плутон У5 му е в секстил  :57: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1503 -: Май 09, 2016, 04:12:56 pm »
Аз картата си по сидерал - повече си я обичам :) Много повече се разпознавам в нея :) Ама хубава темичка за оглед ми даваш - солара там не съм гледала :)
Няма що-много хубава!Къде нямам време,къде само безполезни сърбели ми никнат в главата да ме доизнервят  :d030: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1504 -: Май 09, 2016, 05:24:35 pm »
Построих си сидерален солар за годината, когато се бракувах- сол.  МС е в 7д, а в тропикалния солар сол К9 е на МС, сол МС в края на 10д.

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1505 -: Май 09, 2016, 07:35:11 pm »
:d030: Стига с тази астрология,паранормалности,духовности  и любови  :012: Този солар със Слънце в 8Д е подходящ освен за раждане и смърт  :d030: :043: :043: и за реализация на амбиции,ако ги има,де.Е,не е задължително да се осъществят.  :012:


Благодаря, дано да е това... от 1 седмица ме е хванала музата и работя с голямо желание, имам и много идеи, определено енергията се смени и дано повечко се задържи  :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1506 -: Май 09, 2016, 07:37:50 pm »
Направих спонтанен,Уранов,интелектуален пробив в астрологията(подобно на Уичи онази вечер с животът на картата след смъртта  :D  :D  ) в девствена тема,която никога не съм срещала или поне я няма в този форум  :043: .На който му се чешат сиви гънки да заповяда  :cheer:
Та става въпрос за следното:  ......

Ха, сол. ац стрелец в 5 натален, съвпад Уран.  :012:
Напоследък се замислям, че нямам време за второ дете - все отлагам, а  и годините си вървят.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1507 -: Май 10, 2016, 04:58:06 pm »
Дракс, включвам се в проучването  :-* :012: Погледнах миналогодишният солар по сидерал и... :-\ Соларните оси напълно се припокриват с наталните :017: Действително ми беше преломна година в много отношения :017:
Малко ми е шизофренично с тази сидерална карта  :D ама ако имаш въпроси, давай ще проверяваме в името на науката  :-* :D :38:
И на мен ми е шизофренично-тя астрологията,с всичките и практики за гадаене е шизофренична. ;D За сега нямам въпроси,защото не съм смогнала да осмисля всичките ми солари по тропикал,сравнени с тези по сидерал и произтеклите събития.  :08:
Солара започва да действа от момента, в който Слънцето застане на същите градуси като при раждането ли? Чувала съм, че соларите можели да се задействат и месец по-рано, но така и не разбрах защо и вярно ли е изобщо.
Всички сме чували и чели какво ли не,но аз си проверявам лично от кога какво започва да действа.  ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1508 -: Май 19, 2016, 01:23:02 pm »
Във връзка с писаното в темата за прогресиите и дирекциите, пускам и солара - и тук също имаме темата за смяна на професионалното поприще, в подкрепа на другите техники.

Венера, У10, сменя знак и е в квадрат с нат Юпитер, натален У6 и стар У10.

Тао-квадрати колкото щеш. Добре поне, че Слънцето е в съвпад с Юпитер, ако той не се брои в този случай за изгорен.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1509 -: Май 19, 2016, 01:36:16 pm »
Съвпада Слънце/Юпитер - аз бих разглеждала, като нов синодичен цикъл на Юпитер, а не като изгаряне, нали е външна планета, все пак :) Всъщност, в случая имаме край на стария цикъл, новият ще е на 26.09 на 3 гр 37 мин 06 сек във Везни.

Ето - ти споменаваш Венера - У10 със смяна на знака, но и тя е все още в стария знак. И цикъла и Венера са на прага на новото :) по оста 4/10 :)

Соларният АС ще е не просто в Лъв, ами точно върху Марс  :017: Аз го тълкувам двуяко :) Но хайде да не бързам с изводите :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1510 -: Май 19, 2016, 01:39:56 pm »
Съвпада Слънце/Юпитер - аз бих разглеждала, като нов синодичен цикъл на Юпитер, а не като изгаряне, нали е външна планета, все пак :) Всъщност, в случая имаме край на стария цикъл, новият ще е на 26.09 на 3 гр 37 мин 06 сек във Везни.

Ето - ти споменаваш Венера - У10 със смяна на знака, но и тя е все още в стария знак. И цикъла и Венера са на прага на новото :) по оста 4/10 :)

Соларният АС ще е не просто в Лъв, ами точно върху Марс  :017: Аз го тълкувам двуяко :) Но хайде да не бързам с изводите :)

:) :) - е, то вие сте по циклите ... аз хич не ги виждам  :57: - права си.

въобще, заформя се наистина нещо ново

Интересното беше засичането на показатели при всички предсказателни техники.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1511 -: Май 19, 2016, 01:45:45 pm »
:) Сега, като се замисля - майското новолуние се пада малко в опозиция на прогресивното, нали?  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1512 -: Май 19, 2016, 02:00:38 pm »
:) Сега, като се замисля - майското новолуние се пада малко в опозиция на прогресивното, нали?  ::)

даааа - аз го писах в темичката му :), защото всъщност повтаря аспектите, но малко обърнато :)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1513 -: Май 19, 2016, 02:17:35 pm »
Съвпада Слънце/Юпитер - аз бих разглеждала, като нов синодичен цикъл на Юпитер, а не като изгаряне, нали е външна планета, все пак :) Всъщност, в случая имаме край на стария цикъл, новият ще е на 26.09 на 3 гр 37 мин 06 сек във Везни.


Тук не трябва ли като базова планета да се вземе Слънцето? И тогава имаме вече нов започнал цикъл?
Нали се взима или по-бавната или Слънцето .... или аз се бъркам нещо?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1514 -: Май 19, 2016, 02:40:01 pm »
В твоя солар - Юпитер е по-бавен и е пред Слънцето,  и по мои сметки слънцето ще го настигне на 26 септември в 9:59:24 наше време. Т.е. в солара още не са се срещнали - предстои :) А ако не беше Юпитер, а Меркурий, то цикълът вече щеше да е започнал, защото Мерк. е по-бърз и при условие, че няма ретроградие :)
Над силата е само умението да я владеем!