Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582535 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1695 -: Ноември 18, 2016, 11:03:38 am »
Аз точно заради изгряващия марс исках да видя само солар, без натал. Но защо да е анаретен, не е според мен? Имаше някъде из статиите за соларите тълкувания за изгряващите планети, може да го потърсиш. Марс е в съвпад с Нептун и квадрат със сол. МЦ, може би няма да имаш съвсем реална представа за влиянието си върху другите, няма да ги усещаш много - куинкокса със соларна луна.

Пък мъжете май по-бавно се научават да мислят преди да стрелят, поне нормалните :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1696 -: Ноември 18, 2016, 12:25:13 pm »
Анаретен Марс - имах предвид - прохождащ в Риби  :) Но пък и в секстил със Слънцето - ще имам явно енергия и хъс да действам  :)

Сега се загледах и във фигурата, която Венера прави към опозицията Юпитер-Уран - 2/8 дом - направо е разчекната между тях. При мен в натала е У2 в 8 дом, а в солара на АС от към 12 дом - явно много ще го мисля - финансово как да се справя, заемите. И този ретро Уран във 2 дом, диспозитор на сол.АС и Венера - дано не ме фалира - може пък да е материален ресурс - заработен по-рано  ;D , но трябва да съм подготвена за всякакви изненади. И Юпитер в 8 дом с диспозитор Венера - надявам се да не е "нов голям заем"  :012: а по-скоро предсрочно погасяне. Бая са обвързани тримата с рецепции и аспекти :)
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1697 -: Ноември 20, 2016, 03:53:58 pm »
Наближава да започне новият ми солар, затова си позволявам да го пусна. Какво бихте казали по него - любов, работа, пари, семейство, родители? Може и да съм го пускал преди месеци, но не е изключено сега да имате по-различен поглед, имайки предвид болестта на баща ми и ситуацията във фирмата, в която работя.
Благодаря предварително на всеки, който се отзове!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1698 -: Ноември 21, 2016, 11:27:16 am »
Весо имаш съвпад на осите, на 33 г. ли ставаш? Тези солари се тълкуват най-трудно, мен ми се струва, че тогава се реализира до голяма степен заложеното в натала.

Иначе за мен би следвало да имаш възможност за намиране на по-хубава работа - квадратурата на соларни плутон и венера към натална венера в 8ми дом и съвпадът на сол. Юпитер с нея. По повод баща ти не мисля, че само по солар може нещо конкретно да се каже, вижда се активирането на остта ИЦ-МЦ и управителите й от тр. Сатурн, но резултата от този транзит трябва да се извлече и с други техники.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1699 -: Ноември 21, 2016, 01:26:47 pm »
Благодаря, Terry! Да, на 33, даже вече, за мой ужас, имам и бели косми в косата.  :-X

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1700 -: Ноември 21, 2016, 03:10:49 pm »
Благодаря, Terry! Да, на 33, даже вече, за мой ужас, имам и бели косми в косата.  :-X

Да ти имам проблема :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1701 -: Ноември 21, 2016, 04:15:17 pm »
Да ти имам проблема :012:
Това го казах в кръга на шегата. ;)
Лошото е, че състоянието на баща ми се влоши.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1702 -: Ноември 27, 2016, 05:01:20 pm »
Съжалявам. Благодаря за ОВ. А защо не пишеш и за другите неща,  които съм писала?
« Последна редакция: Ноември 27, 2016, 05:08:51 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1703 -: Ноември 27, 2016, 06:33:19 pm »
Ок. Благодаря  ;) . Е, аз не съм специалист все пак.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1704 -: Декември 04, 2016, 11:02:44 am »
Да ти е честит и със здраве да го изживееш!
сол АСЦ в 4д- през годината за теб ще са важни дома и семейството, може да добиеш недвижима собственост или друго крупно имущество, обзавеждане на дома, стремеж към създаване на уют за семейството. Често показва и промяна на местожителството.
сол Юпитер У1, съУ3 в сол. 9д, който е в нат 1д.- засилени връзки, комуникации с чужденци, засилен интерес към чужди култури, пътешествия, далечно пътуване.
сол Нептун в сол 2д= склонност към заблуда относно парите, както преувеличаване, така и обратно; финансова обезпеченост- парите идват без особено усилие, както и нехайство към парите и материалното.
сол 2д в 5д, сол 10д и сол Венера У5, У10 във 2д- пари и подаръци няма да ти липсват през годината, лично обаяние, покровителство от високопоставен/и, пари от любимия, а може и от лотария да спечелиш!!
сол Слънце в сол 12д, който е в нат 3д- предразполага към уединиение, скрита дейност, разочарования, огорчение, неприятности, ограничаване свободата на действие, при жените може да показва възникване на тайна връзка (така са го писали, не си го измислям аз)  :)
сол Плутон в сол 1д- каквото и да ти се изпречи през годината ще имаш силата и волята да го преодолееш, безкрайна енергия, достигане на лични цели със сила и страст, възможност изцяло да промениш живота си, това е една от тези години, когато човек може напълно да се разпорежда със своята съдба, да постъпи според замисленото от него. Годината ще е запомнена като съдбовна, преломна; отказ от стар начин на живот и стари интереси, тенденция към прекъсване на връзки.
Стреличке, струва ми се, че те чака финансово успешна година (сол. МЦ + сол. Венера У2 в нат Д2). Мисля, че ще ти е нужна такава основа, защото сол. АЦ в Д4 + сол. Юпитер (У4) в Д1  намекват за домашни грижи, а сол. Луна, опонираща нат. Сатурн в Д6 — боледуване или грижи за болни. Може би грижи за мъжа ти (Юпитер е и У7)? Сатурн на ИЦ — може да се проточат по-дълго. Плутон на К5 — не знам, честно. Всъщност цяло тао с връх Плутон. Дано преоткриеш някаква страст, тръпка.

Желая ти здраве и късмет с новия солар :)

Обратна връзка по солара 2015-2016г.

Съдбовна година,правих нещо за първи път в живота си -изгряващ сол.Плутон- сватбата на дъщеря ми- сол.Венера У5 и МС В 10 дом Везни е буквално за брак,смяна на статус,Венера -дъщеря
а сол.Плутон на К5 връх на тау-каретос марс и уран- забременяването й,плутон е диспозитор на У7,второто дете, енергия бол,върхове също , забавлявах се -с планински преходи заедно с децата ,срещаш интересни хора на уникални места в България
сол .Юпитер У1 в 9 сол/1 нат. + сол К5 върху У7/второ дете/ Юпитер+ сол.Луна в 8 сол/12 нат.+ сатурн съвпад слънце/5 дом/ на К4- ясно указва това,че ще ставам баба,както и тежка бременост,болнични и активно лежане у дома

« Последна редакция: Декември 04, 2016, 11:33:35 am от strelicka »

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1705 -: Декември 07, 2016, 10:36:50 am »
Ще се радвам на всякакви коментари по вече започналият солар! Прилагам и картата на прогресии и дирекции към днешна дата, тъй като ми прави впечатление  , че имам около 10 прогресивни аспекта в орбис под 1 градус

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1706 -: Декември 07, 2016, 10:41:24 am »
солар

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1707 -: Декември 17, 2016, 01:43:35 am »
Солара ми, хора. Трудно започна, дано си е струвало. Ще съм щастлива, ако кажете нещо. С мъжа ми сме в кофти ситуация, не знам дали ще се стигне до развод. Много проблеми, много неща. Мерси предварително :58:


На пръв поглед, без да съм се задълбочавала, по-скоро изглежда предстои да има утвърждване в партньорски план и съдбовни решения, с акцент над ценностите.

Соларната ос АЦ/ДЦ е точно върху наталната ти нодална ос, с сол.МЕркурий прави хармонични мажорни аспекти към тях (тригон/секстил). Соларен Сатурн е в 10 сол. дом и съвпада с нат.Венера - утвърждаване на общ. положение/статус и изчистване на излишното. Сол.Луна на К8 в 5 сол. дом - да няма и бебе на хоризонта :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1708 -: Декември 17, 2016, 11:51:36 am »
Ами да го кажа така - заради аспектите на Меркурий към сол.АЦ/ДС - би следвало договорните отношения с партньора да бъдат удовлетворяващи за теб - ако искаш развод - развод.

Много пъти сме коментирали, че соларната революция не е водеща предиктивна техника, а по-скоро указваща, според активните дирекции, прогресии, транзити и при точен час  :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1709 -: Декември 20, 2016, 11:42:22 pm »
Солара ми, хора. Трудно започна, дано си е струвало. Ще съм щастлива, ако кажете нещо. С мъжа ми сме в кофти ситуация, не знам дали ще се стигне до развод. Много проблеми, много неща. Мерси предварително :58:
има опасност да загубиш работата, няма изгледи за развод, ще се хармонизират отношенията с партньора