Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583436 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1755 -: Януари 03, 2017, 08:34:00 pm »
Щом не споделяш, как да ти кажат, върви в секция Ясновидство. Достатачъно е само 12/6 в солара ти и като позиция на домовете като причина за тревожност, и в натала ти има "заложби", не ти е чуждо.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1756 -: Януари 03, 2017, 08:36:43 pm »
Щом не споделяш, как да ти кажат, върви в секция Ясновидство. Достатачъно е само 12/6 в солара ти и като позиция на домовете като причина за тревожност, и в натала ти има "заложби", не ти е чуждо.

Виж сега.. не ми чети конско,а ако можеш помогни.
Тревожност относно бъдещето си и така нататък имам,освен това имам и ''доброжелатели'' тъй че като цяло ми е потиснато..

Благодаря!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1757 -: Януари 03, 2017, 09:48:16 pm »
А какво очакваш - коментари до кога така или как да се справиш със ситуацията?

В солара е видно, че Слънцето е в 12 сол дом от към 6 нат. дом - предполага се уединение в ежедневието. Още повече, че и Меркурий е там и в съвпад с нат.Плутон. Аз бих предположила, че ще имаш "кризи" на мълчание или ще изпадаш в крайности по темата.

Сол.Марс е анаретен и прохождащ във Водолей - във взаимна рецепция с диспозитора си. Квадратира стелиума Венера/Юпитер на К6. Има вероятност да попадаш в конфликтни гневни ситуации, да се саморазпалваш. И това да тормози естетиката и щедростта в ежедневието ти. Т.е. вместо да се радваш на живота - да те избива на ярост и гняв. Това е може би най-точният аспект натал-солар.

С Венера е интересно, защото - както в натала е анаретна, така и по прогресии излиза от заточението в Скорпион и прави ингрес в Стрелец - в съвпад с нат. анаретен Марс. Тя е съуправител на 12 дом и У6 ...

По дирекции - Плутон квадратира нат. Луна - кофти - свива ти се сърцето.
Над силата е само умението да я владеем!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1758 -: Януари 03, 2017, 09:55:06 pm »
А какво очакваш - коментари до кога така или как да се справиш със ситуацията?

В солара е видно, че Слънцето е в 12 сол дом от към 6 нат. дом - предполага се уединение в ежедневието. Още повече, че и Меркурий е там и в съвпад с нат.Плутон. Аз бих предположила, че ще имаш "кризи" на мълчание или ще изпадаш в крайности по темата.

Сол.Марс е анаретен и прохождащ във Водолей - във взаимна рецепция с диспозитора си. Квадратира стелиума Венера/Юпитер на К6. Има вероятност да попадаш в конфликтни гневни ситуации, да се саморазпалваш. И това да тормози естетиката и щедростта в ежедневието ти. Т.е. вместо да се радваш на живота - да те избива на ярост и гняв. Това е може би най-точният аспект натал-солар.

С Венера е интересно, защото - както в натала е анаретна, така и по прогресии излиза от заточението в Скорпион и прави ингрес в Стрелец - в съвпад с нат. анаретен Марс. Тя е съуправител на 12 дом и У6 ...

По дирекции - Плутон квадратира нат. Луна - кофти - свива ти се сърцето.

Благодаря ти!

Ами - да,докога...? А, и другото - как да се справя?
И - наистина ми се свива сърцето...
Но си давам сметка... - това калява от една страна,а от друга  - вярвам силно,ако не в светската справедливост(съда) - в божията справедливост.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1759 -: Януари 03, 2017, 10:11:12 pm »
За съжаление... мое,а най-вероятно и ваше,ще попитам отново за Солара си...
Понеже.. още от началото на годината(2017) ме гонят тревоги и съм потиснат(без да пояснявам точно какво е и що е)

Благодаря на всички ви!
Което е обещано в натала, никъв солар дирекции и прогресии не могат да променят. Орисано, както казва Емма, с раждането.
Та по рождение нямаш писани големи главоболия от тайни-12 и явни-7 дом-врагове.
Някои хора обичат да се гневят и така стават по-добре, други като теб да се тревожат,това те зарежда, не ти пречи. Аз бих получила разстроен стомах на твое място, или -бих променила ситуацията. Този разговор се повтаря и повтаря, има леки хапчета за тревожност, не се привиква. Прави нещо, каквото и да е, продуктивно да е, домакинско да е, земеделско, скапай се от работа, докато дойде подходящо предложение, каталясай се физически. Няма да остане помен от тревожност. Спортувай, и без кинти за фитнес става, стига да искаш.
Знаеш ли защо плачеш по Дракониада, за да те рита, да скочиш, да дръзнеш, ти не си никакъв скорпион, още не си.
Никой не знае какво точно се е случило с твоята случка, дето ти е уж скапала живота , дали е илюзорна, дали е неслучайна за да преобърнеш нещо в себе си. Ти така и не разказа.

Само за малко излез от орбитата си и знай, че всеки тук има трудни моменти. Ти въртиш плочата, щом ти харесва, обичай си хобито, не се оплаквай от това, че те кефи, да виждаш призрац.
Луната в риби те прави по-състрадателен, част от цялото, където болката винаги присъства в някой ъгъл, за някого, който е по-зле от теб,имаш око за нея,дори преди да не си я забелязвал-болката на другите.
Бих те набила, ако имах възможност.
« Последна редакция: Януари 03, 2017, 11:07:41 pm от enigma »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1760 -: Януари 03, 2017, 11:00:22 pm »
Благодаря ти!

Ами - да,докога...? А, и другото - как да се справя?
И - наистина ми се свива сърцето...
Но си давам сметка... - това калява от една страна,а от друга  - вярвам силно,ако не в светската справедливост(съда) - в божията справедливост.

Няма лесни уроци - всичко човек си го изстрадва, за да го осмисли. Сега ще е една тема, после друга. Ако не е през този конкретен дразнител сега - през друг ще е - затова няма смисъл да "бягаш" - а да се справиш. Когато ти самият се чувстваш уязвим - излъчваш слабост, пробив - а хората, като видят дупка - гледат да бръкнат - нищо, че за теб е рана и кърви.

Да бъдеш уверен в себе си, в силата си е решение, но и това не е нещо, което посягаш и си го вземаш от някъде - изгражда се :)

Аз имам една безотказна формула, която съм налучкала с годините. Когато си легна, в момента на заспиване си представям предстоящия ден, задачите, които имам .... винаги "виждам" как успявам да се справя. Казвам си - аз съм успешна, уверена, мога, справям се, слънчева. Мисля за позитивното, което ми е нужно, като ресурс, за да се заредя. Не си казвам, страх ме е, мамка му, ами ако нещо се прецака .... изобщо в такива филми не влизам. Ако съм болна не казвам - няма да съм болна, мисля си, как ще грейна здрава. Само позитивни сигнали и послания към вселената.

Както и ти можеш да си кажеш, че утрешният ден ще е прекрасен, ще срещнеш позитивни хора, от които ще научиш полезни, градивни неща ... Не си мисли какви ли гадости те чакат. В утрешния ден ще намериш това, което си повикал - затова назови това, което желаеш :)

И лесно звучи и е лесно да се направи - за няколко нощи ще свикнеш. За да излъчваш респект - ти самият трябва да вярваш в себе си. Ето и това е урок :) Има ресурси, както всеки - ползвай ги  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

Verji1113

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1761 -: Януари 04, 2017, 01:42:43 am »
Здравейте понеже съм нова в тази наука, за сега с наталната карта се справям , но с тази соларната все още ми е трудно може ли ако някои има възможност да каже какво вижда в моята за 2017 година и кои са важните елементи или планети които се разглеждат?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1762 -: Януари 04, 2017, 08:53:21 am »
Natal chart  and Solar with houses е по-добра карта, в нея има и соларни домове, Verdji

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1763 -: Януари 04, 2017, 09:48:57 am »
Няма лесни уроци - всичко човек си го изстрадва, за да го осмисли. Сега ще е една тема, после друга. Ако не е през този конкретен дразнител сега - през друг ще е - затова няма смисъл да "бягаш" - а да се справиш. Когато ти самият се чувстваш уязвим - излъчваш слабост, пробив - а хората, като видят дупка - гледат да бръкнат - нищо, че за теб е рана и кърви.

Да бъдеш уверен в себе си, в силата си е решение, но и това не е нещо, което посягаш и си го вземаш от някъде - изгражда се :)

Аз имам една безотказна формула, която съм налучкала с годините. Когато си легна, в момента на заспиване си представям предстоящия ден, задачите, които имам .... винаги "виждам" как успявам да се справя. Казвам си - аз съм успешна, уверена, мога, справям се, слънчева. Мисля за позитивното, което ми е нужно, като ресурс, за да се заредя. Не си казвам, страх ме е, мамка му, ами ако нещо се прецака .... изобщо в такива филми не влизам. Ако съм болна не казвам - няма да съм болна, мисля си, как ще грейна здрава. Само позитивни сигнали и послания към вселената.

Както и ти можеш да си кажеш, че утрешният ден ще е прекрасен, ще срещнеш позитивни хора, от които ще научиш полезни, градивни неща ... Не си мисли какви ли гадости те чакат. В утрешния ден ще намериш това, което си повикал - затова назови това, което желаеш :)

И лесно звучи и е лесно да се направи - за няколко нощи ще свикнеш. За да излъчваш респект - ти самият трябва да вярваш в себе си. Ето и това е урок :) Има ресурси, както всеки - ползвай ги  :29:

Знам,че е урок,както казах - това калява,но... - докога...

Относно позитивизма... :) Не мога да съм такъв позитивен,аз съм позитивен само когато реша всички гадости в главата си - подготвя се и психически и физически,с една дума - наистина ставам готов да се  справя с всичкo гадно(поне това,за което се сещам и което мисълта ми го поднася) - това на мен ми дава увереност.
« Последна редакция: Януари 04, 2017, 12:50:01 pm от Ali_Lun »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1764 -: Януари 04, 2017, 09:54:01 am »
Което е обещано в натала, никъв солар дирекции и прогресии не могат да променят. Орисано, както казва Емма, с раждането.
Та по рождение нямаш писани големи главоболия от тайни-12 и явни-7 дом-врагове.
Някои хора обичат да се гневят и така стават по-добре, други като теб да се тревожат,това те зарежда, не ти пречи. Аз бих получила разстроен стомах на твое място, или -бих променила ситуацията. Този разговор се повтаря и повтаря, има леки хапчета за тревожност, не се привиква. Прави нещо, каквото и да е, продуктивно да е, домакинско да е, земеделско, скапай се от работа, докато дойде подходящо предложение, каталясай се физически. Няма да остане помен от тревожност. Спортувай, и без кинти за фитнес става, стига да искаш.
Знаеш ли защо плачеш по Дракониада, за да те рита, да скочиш, да дръзнеш, ти не си никакъв скорпион, още не си.
Никой не знае какво точно се е случило с твоята случка, дето ти е уж скапала живота , дали е илюзорна, дали е неслучайна за да преобърнеш нещо в себе си. Ти така и не разказа.

Само за малко излез от орбитата си и знай, че всеки тук има трудни моменти. Ти въртиш плочата, щом ти харесва, обичай си хобито, не се оплаквай от това, че те кефи, да виждаш призрац.
Луната в риби те прави по-състрадателен, част от цялото, където болката винаги присъства в някой ъгъл, за някого, който е по-зле от теб,имаш око за нея,дори преди да не си я забелязвал-болката на другите.
Бих те набила, ако имах възможност.

Ти не разбираш - честно! Не обичам да съм тревожен и да се оплаквам,но не мога и да съм смел без покритие - това Лудост!

Хоби,работа,занимание - си имам,но както и ти каза всеки си има проблеми,които така или иначе му тежат,особено ако се случи и нещо друго,което да добави още капки в чашата,само че се страхувам,че чашата ще прелее и повече няма да има приказки Везнишки дипломатични,а ще има action!

И... ти ми правиш някакви си разсъждения,казала си само за някаква Луна в Риби,а за годината има цял Солар - ти ми говориш за Натал. В кое измерение си,в кое от всички Близнашки светове?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1765 -: Януари 04, 2017, 12:48:18 pm »
Теб и като ти обръщат внимание пак си недоволен...я пусни само солар, без натал
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1766 -: Януари 04, 2017, 12:51:48 pm »
Теб и като ти обръщат внимание пак си недоволен...я пусни само солар, без натал

You Dont Give a Damn? Really?

So,now listen - If you want only Solar Return Chart - Its so easy - just look at the Solar Return,Dont look inside - the Natal Chart is Inside.

Thanks anyway!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1767 -: Януари 04, 2017, 12:56:45 pm »
Е, този подпис за теб ли мислиш съм го сложила, бе Али? :012:

А къде да гледам знам, ама в този вариант не виждам аспектите в солара, ти виждаш ли ги?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1768 -: Януари 04, 2017, 12:59:19 pm »
Е, този подпис за теб ли мислиш съм го сложила, бе Али? :012:

А къде да гледам знам, ама в този вариант не виждам аспектите в солара, ти виждаш ли ги?

Не. :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1769 -: Януари 04, 2017, 01:01:53 pm »
Али, по твоя проблем, който не е никак нов - дай си зор да ти дойде идея, ти трябва да си я измислиш, да я прозреш. Нещо ново и различно да направиш. Още не знаеш кое и как - Марс е в първия градус на Водолея в 9 дом, но със сигурност ще се появи яснота.
Ще ти се наложи да говориш и да използваш целия плутонов понециал да подредиш мислите си и да ги изразиш внимателно и то нееднократно, за да постигнеш целите си - Меркурий управляващ АСЦ и 5 дом е в точен съвпад с натален Плутон в 6 дом. Нещо скрито ще види бял свят - 12 сол е в 6 натален дом.
Няма да го осъществиш с лекота, Плутон не предполага това, но и сол.Сатурн е на ДСЦ ти и носи трудности в общуването с другите, застой, преграда, която трябва да преодолееш. Някой може да не иска да те чуе.

Имаш ли идея да живееш в чужбина? Слънцето управлява 9 соларен дом и се намира в 12/6 натален.

Другата важна тема е здравето. Обърни му внимание. Имаш кръстосване на 6/12 дом, АСЦ в 6 натален/ 12 соларен дом в съвпад със СЛВ, Меркурий упр. АСЦ също там, в съвпад с Плутон, Втори соларен дом върху 8 натален със соларен Плутон в тях.

За всички притеснения през годината е добре да се съветваш и търсиш подкрепа у майка си или близка жена, роднина. МЦ е в съвпад с Луната в 4 дом.

По-сензитивен ще си тази година или по-право казано чувствителен - Луната е съвпаднала с Нептун в Риби по темите на комуникация навън, пред повече хора, авторитетът ти пред обществото.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми