Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582106 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1995 -: Май 08, 2017, 04:52:45 pm »
Минавам да "почерпя" за рождения ми ден  :58:
Много се радвам,че открих форума!
Преди няколко дни ви докладвах относно стария ми солар. Вчера седнах и си погледнах соларните спрямо нат. домове във всичките ми солари досега - само в сегашния солар съвпадат напълно всички! Очаквам и аз не знам какво, но да е запомнящо се и нямам търпение да ми тръгне годината  :cheer:

« Последна редакция: Май 08, 2017, 04:54:59 pm от 666 »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1996 -: Май 09, 2017, 06:54:58 pm »
извинявай, но не съм в състояние да ти коментирам солара, имам си своите тежки събития, които ме споходиха изневиделица

akruks,какво става   ???

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1997 -: Май 09, 2017, 07:17:50 pm »
Предполагам това, което сподели в темата за лунацията.
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1998 -: Май 10, 2017, 09:14:56 pm »
Няма как да се оправи, починала е на място.  Не си ме протеснила, просто написах, че не съм в състояние да правя анализи тези дни.
Съболезнования,извинявай за любопитството...

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1999 -: Юни 03, 2017, 03:51:19 pm »
Здравейте .Утре имам рожден ден !!Ако някой иска да ми разгледа картата ....обещавам да дам обратна връзка  :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2000 -: Юни 03, 2017, 05:58:56 pm »
Здравейте, прикачвам си новия тао-квадратиращ солар  :) . Който има желание ще съм благодарен на интерпретацията му.

п.п Ще дам обратна връзка за предходния скоро.

Санти, в чужбина ли си?  Бре този подвижен транзитен кръст да се разпада вече. Бавене по темите на 9 дом-документи, дали няма да те върне това в родината, някакви изисквания, нови европростотии, ако учиш също бавно и трудно се случват нещата, но пък мерка соларен си е тронов върху венера рождена-интелект работещ на пълни обороти. Да се опрем на широкията му секстил с луна в овен.
В партньорствата и договорите на тема -работа-" по-малкото е повече", може да се неочароваш от някои хора. Но пък са възможни и дарове от съдбата в смисъла на нептунр юпитер, риби, ЛГ 7.
Юпитер У на МЦ в дева в 7, нептун на асц., в ЛГ 7 си-изпитание, пазен свише си, но иска смирение, отливна година, инициативите ще почакат, по 12 дом се работи, той не лош е, излизаш по-силен, но нещата се кучат и бавят, цели и реализации по човешки стандарти чакат по-добри времена, смирение си трябва.
Слънцето на ИЦ също завършва цикъл, обръща се навътре, към род, Родина, семейство на родителите, но е и вид зрелост, нещо разбираш със сигурност  за пътя и живота си, знаеш какво искаш, 4 дом краят е и начало-затворена врата-отваря се нова.
Дали няма да смениш местоживеенето-родина-чужбина.

Ти откога си с асц. риби, мислех че е водолей, както и да е, има значение.
Уран е накацал юпитер, който има натален квадрат с марс, а марс сега е в 8 ретрограден в скорпион. Тъй като се случват финансови колебания, да не кажа повече с тези неща в картата ти, бъди внимателен със залагания, борсови игри, възможен фалит, както и ненадейна печалба. Съдбата има думата,тя  прави равносметка, ти също.
Харесай изолацията и времето със себе си-сам, особена тази година, различна е.

Соларните домове повтарят наталните, което показва, че го0дината оп един или друг начин ще е значима и запомняща се. Сол Венера в сол 4д заедно със Слънце там е хубаво- нов човек в дома, разкрасяване на дома под форма на промяна интериор, мебели
сол Юпитер У10, съУ1 в сол 7д където е и СЛВ, ако не си обързан може да се ожениш, узаконяване на любовна връзка- сол Луна У5 в сол 9д съвпад Сатурн

Малко фийдбек /да не забравя/:

Да определено се чувствам по-силен от всичко, което ми се случва напоследък.
Годината бе доста различна, трудна, изискваща доста адаптивност и търпение, но си заслужава поне до момента.
Финансите ми бяха наред и под контрол - на моменти дори бях обвиняван заради прагматичността си.  :012:
С много и различни хора се запознах, с някой сприятелих, други пък стари останаха в миналото.
В професионален план израстнах, придобих нови умения, усъвършенствах и наличните.
Интерес от противоположния пол не липсваше, но не останах очарован досега, нямам и очаквания, нямам и стремеж да си хабя усилията и времето напразно.
През тази година се научих да си ценя времето най-много от всичко.  :)
Ще допълня, ако има нещо друго през останалите две седмици.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2001 -: Юни 03, 2017, 06:26:16 pm »
Малко фийдбек /да не забравя/:
Да определено се чувствам по-силен от всичко, което ми се случва напоследък.
Годината бе доста различна, трудна, изискваща доста адаптивност и търпение, но си заслужава поне до момента.
Благодаря, че сподели! При мен предстоящият солар ще повтаря наталните домове и с твоята ОВ малко ме успокои, щом си заслужава търпението  :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2002 -: Юни 04, 2017, 04:17:08 pm »
Благодаря, че сподели! При мен предстоящият солар ще повтаря наталните домове и с твоята ОВ малко ме успокои, щом си заслужава търпението  :)

Като се има впредвид и всъщност колко е напрегната картата на самият солар - сол. Луна/Сатурн връх на тао в подвижните знаци, добра работа съм свършил до момента.
Тазгодишния солар е подобен /сол. Луна е връх на тао, но акцента е в кардиналните знаци този път/, а и влизам в ЛГ9.
« Последна редакция: Юни 04, 2017, 04:20:05 pm от Santi »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2003 -: Юни 04, 2017, 04:20:25 pm »
Миналгодишният ми солар беше с Марси  Сатурн в 7 дом, а отчитам годината като една от най–успешните. При това бях в даша Сатурн/Марс.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2004 -: Юни 04, 2017, 04:54:36 pm »
Миналгодишният ми солар беше с Марси  Сатурн в 7 дом, а отчитам годината като една от най–успешните. При това бях в даша Сатурн/Марс.

Каква му е динамиката на миналогодишния ти солар?
Карта качвала ли си в темата?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2005 -: Юни 04, 2017, 05:07:21 pm »
Каква му е динамиката на миналогодишния ти солар?
Карта качвала ли си в темата?

Не, не съм. Рядко имам питанки към форума. Но ми имаш данните и можеш сам да го видиш.

Много раздвижена година и успешна откъм професионални контакти и покрай любимото ми хоби също. Получаване на признание, изключително доволни клиенти. Финансово също има стабилизиране. На любовното поприще – пресъхнала пустиня.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2006 -: Юни 04, 2017, 05:25:04 pm »

Много раздвижена година и успешна откъм професионални контакти и покрай любимото ми хоби също. Получаване на признание, изключително доволни клиенти. Финансово също има стабилизиране. На любовното поприще – пресъхнала пустиня.  ;D

сол.Марс  в 7 дом - активност, но и повишена конфликтност в отношенията с партньора. За делови отношения може да е ОК.
сол.Сатурн в 7 дом - застой по отношение на партньорски отношения /ако човек е сам/, за делови отношения е ОК /може да възникне дългосрочно сътрудничество/ангажимент/.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2007 -: Юни 04, 2017, 05:40:21 pm »
Партньор няма, затова няма и конфликти. А и по принцип най–малко конфликтна съм в тази сфера – интимните връзки. Там трудно нещо може да ме издразни до степен, че да го направя на въпрос. Но в професионален и делови план от Марс и  Сатурн не се оплаквам, не липсваха и нови контакти. Дано са дългосрочни. Конфликтни моменти и усещане за буксуване в тази сфера не е имало. В личния живот е застой, но не е нещо, което ми е било на фокус и да се е превърнало в драма. Малко повече жлъч и изцепки от страна на обкръжението, но на това съм свикнала вече. Там нищо няма да се промени, освен ако не се случи кардинална промяна в обкръжението, да го сменя изцяло и да зануля всички съществуващи контакти, които и без това не ме удовлетворяват.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2008 -: Юни 06, 2017, 11:05:30 pm »
Никой не иска да ми погредне новият солар ,а той започна страхотно днес ми си обадиха че съм спечела парфюм от една томбола в която участвах съвсем случайно  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2009 -: Юни 06, 2017, 11:27:15 pm »
Никой не иска да ми погредне новият солар ,а той започна страхотно днес ми си обадиха че съм спечела парфюм от една томбола в която участвах съвсем случайно  :)

Да си жива и здрава, със или без солар, имаш пълното право да изживееш една хубава година :)