Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582042 пъти)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2070 -: Август 15, 2017, 08:42:56 pm »
Здравейте,
бих искала да помоля за помощ при тълкуването на новия ми солар. Само за обща насока, а не за изчерпателно тълкуване.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2071 -: Август 16, 2017, 10:51:06 am »
Приключване на някакъв етап от живота и поставяне на нови цели. Ако нямаш деца може би желание да имаш или действия в тази насока.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2072 -: Август 16, 2017, 11:12:05 am »
Според мен, ти предстои местене в ново жилище. Възможно е и да се сгодиш или да заживееш на семейни начала. Може би ще приключиш някакво обучение или нещо свързано с роднини. Както е написала Terry имаш индикации за предстояща бременност или мисли/ подготовка в тази насока  :)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2073 -: Август 16, 2017, 01:05:16 pm »
Здравейте, това е новия ми солар, който започва от другия месец.
Притеснява ме сатурн в 5ти дом. Четох в руския сайт, но не мога да навържа нещата. Може ли някой, който ги вижда по-добре да изкоментира. Най-вече ме интересува дали има аспект за успешна/дълготрайна връзка и забременяване. Благодаря ви много!
« Последна редакция: Август 16, 2017, 02:07:11 pm от vermm »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2074 -: Август 16, 2017, 05:46:51 pm »
Здравейте, това е новия ми солар, който започва от другия месец.
Притеснява ме сатурн в 5ти дом. Четох в руския сайт, но не мога да навържа нещата. Може ли някой, който ги вижда по-добре да изкоментира. Най-вече ме интересува дали има аспект за успешна/дълготрайна връзка и забременяване. Благодаря ви много!
Сатурн в 5д може да показва желанието ти за сериозна връзка, защото е у-л на ДСЦ, в хармонични аспекти е с Луна, Венера в 1д и с Юпитер У5, но квадратира Слънцето У1 във 2д, където са Марс и Меркурий У2- ще проявяваш активност по отношение печелене на пари, което може да не се харесва на отсрещната стрна, да ти е пречка в създаването на сериозна връзка.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2075 -: Август 16, 2017, 05:53:55 pm »
Сатурн в 5д може да показва желанието ти за сериозна връзка, защото е у-л на ДСЦ, в хармонични аспекти е с Луна, Венера в 1д и с Юпитер У5, но квадратира Слънцето У1 във 2д, където са Марс и Меркурий У2- ще проявяваш активност по отношение печелене на пари, което може да не се харесва на отсрещната стрна, да ти е пречка в създаването на сериозна връзка.
Много мерси за коментара. Аз на този етап повече държа на връзка но за съжаление не се е появил човека за мен :)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2076 -: Август 16, 2017, 07:22:23 pm »
Благодаря ви за коментарите по новия ми солар. Преместването е възможно, ако случайно попадна на по-хубава квартира, но моята си я харесвам и не търся друга. За деца, единствено ако е нежелана бременност може да се случи, но не планирам и не искам деца в следващите две години. Може да е мисли за деца покраѝ приятелките ми. Идеята за приключване етап от живота е супер на място..да разбирам ли, че има показатели за сериозна връзка др година, че ми дотегна съдбата да ме среща с неподходящи.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2077 -: Август 17, 2017, 08:56:54 am »
Не виждам указания за стабилна връзка, при положение, че сол. Плутон е в 7 дом и точно на К5 нат. По-скоро може да има любовни драми с Плутонов оттенък.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2078 -: Август 17, 2017, 11:17:43 am »
Мерси, Веско.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2079 -: Август 17, 2017, 12:11:23 pm »
За нищо. Дано да греша!

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2080 -: Август 29, 2017, 11:03:47 am »
Ще си постна новия солар, рано е за него, но съм нетърпелива, ако на някого му се занимава... Извинявам се за качеството, но съм през телефон. Хубав ден, мили хора и благодаря предварително :58:

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2081 -: Август 29, 2017, 02:49:26 pm »
Според мен ще започнеш сериозна работа, която ще ти харесва и ще е задълго(ако работиш, то може да има израстване или да смениш попрището). Понеже Венера ти управлява и 6-ти натален дом, и 11-ти дом, мисля, че ще е нещо, за което си мечтала или най-малко си искала силно.
Ще има някакви пререкания/битки с чужбинско, Марс в 12-ти дом, 12-ти на куспидата на 9-ти- нещо ще се опиташ да приключиш, Меркурий У на 12-ти соларен е във втори соларен съвпад Луна- ще даде парични тревоги по даване/получаване т.е. или ще имаш разноски по приключването на това нещо или ще си притеснена относно това дали ще получиш някакви финанси. Понеже и Юпито е там, развитието ще е положително и финансово ще си добре.
Внимавай само при подписване на документи и договори да не допуснеш някоя грешка или да не се окаже, че нещо не си видяла/прочела. Промени относно партньори, неочаквано. Има предпоставки за семеен бизнес. Хубав ти е солара  :)

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2082 -: Август 30, 2017, 10:01:04 am »
Благодаря, родопис!  :38: интересува ме към кои месеци е възможно да сменя работата, както и новостите относно партньорството, ако не е проблем  :58: иначе е възможна смяна на работа, иска ми се, чужбинските теми се надявах да съм приключила, дано не излязат нови. Нямам връзка, затова ми се иска да знам малко повечко по този въпрос  :engel016:

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2083 -: Август 30, 2017, 10:52:20 am »
За смяна на работа за 2017 е най-подходящ Октомври, а за 2018-та Април. Относно връзка според мен ще започнеш такава след лятото на 2018-та, Август/Септември.
Не съм добра в определяне на времевия хоризонт, но ако някой друг има виждане може също да каже  :)

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2084 -: Август 30, 2017, 10:59:02 am »
Много благодаря пак, родопис  :38: ще дам обратна връзка  :)