Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583276 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2190 -: Декември 16, 2017, 06:20:54 pm »
Сафо, аз малко късно виждам, но да напиша, все пак - при теб - соларното Слънце е във 2 соларен дом и е съуправител на 8 соларен дом. Оста 2/8 дом и Водолей/Лъв е подчертана. Обмисляш ли да ползваш за ресурс заемен капитал?

В съвпад със сол.Слънце е сол.Меркурий, който уравлява 2 ъгъла в солара - десцендента и медиум цели. Меркурий е силен и мисля, че е добре да се погледнат ретроградията му през годината и по-значими аспекти ;)
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2191 -: Декември 17, 2017, 09:03:38 am »
Сафо, аз малко късно виждам, но да напиша, все пак - при теб - соларното Слънце е във 2 соларен дом и е съуправител на 8 соларен дом. Оста 2/8 дом и Водолей/Лъв е подчертана. Обмисляш ли да ползваш за ресурс заемен капитал?

В съвпад със сол.Слънце е сол.Меркурий, който уравлява 2 ъгъла в солара - десцендента и медиум цели. Меркурий е силен и мисля, че е добре да се погледнат ретроградията му през годината и по-значими аспекти ;)
a.l.e.n.a,благодаря за гледната точка.Аз винаги гледам картата си и като производни домове.Стремя се да прогнозирам събития по нея,които ще са значими за моите съседи,брат,родители,приятели,съпруг,син.Аз не работя,мъжът ми има бизнес и изцяло разчитам на него.Материално съм добре.Нямаме заеми,кредити.Меркурий е важен в моята карта,той представя и моето дете.Мисля,че тази година ще е важна за него ,вероятно ще има придобивки,печалби. :-*

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2192 -: Декември 17, 2017, 08:52:08 pm »
Здравейте, това е  новият ми солар. Утре имам рожден ден. Ще съм благодарна на коментар, ако някой има възможност. Интересува ме най-вече любовта, а и значението на новолунието в солара. Благодаря!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2193 -: Декември 20, 2017, 12:24:14 am »
Приятели, това е Солара на сестра ми за новата година, затруднявам се с някои неща:
1. Мисля , че акцента ще е любовта и може ви ще има връзка или споделена такава ... така поне си мисля , Венера/Слънце/Мерк в 5-ти все
2. Работа, заради Плутона в 6ти с Уран в 10 ти ми се струва, че ще има промяна в работата. Не съм сигурен за смяна в работата като компания обаче, притесняваме , че Сатурн е на върха на 6-ти.
3. 4-ти дом, тя смята да си купува жилище, Юпитер там в съчетание с Луна според мен може да даде внезапно купуване на жилище? обаче ме притеснява Марс-а , може би е просто активност свързана с жилището? Поне при мен така е давало в домовете , в които е бил Марс.

Много ще се радвам , ако дадете мнение.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2194 -: Януари 01, 2018, 06:09:13 pm »
Днес съм се отдала на нищоправене и разцъквам солари, лунари...каквото се сетя  ;D
Наближава националният празник и ден на световни тържества и екзалтация и за тази година. Обаче първо ще дам ОВ за изтичащия солар.
В картата за 2017 г. имах повтаряне на наталните оси. Случва ми се за втори път и отново беше важна и повратна година - време, в което правиш избори, отразяващи се на живота ти за години напред. Втората половина на годината беше по-наситена със събития. Имаше проблеми и сътресения в работата. Сатурн в 12 ме освободи от всичко, което ми тежеше.

Плутон в 1д внася промени и трансформация в личен план, но също така дава сили да преодолееш всичко, което ти се изпречи на пътя. Единствено Сатурн в 12д не е добре, но пък имаш Юпитер на МС, макар и ретро си е голямото щастие, но в опозиция с наталния може да харчиш прекомерно, не по джоба- Нептун в сол 2д. показва илюзии относно финансовото състояние.

Напълно точно. Юпитер малко неутрализира Сатурн и сега си давам сметка, че Сатурн ми се е отразил с облекчение и изолация, но нищо лошо. А знаем, че за позицията му в 12 дом какви ли не ужасии се пишат. Като У1 в солара в 12 дом си проработи буквално - изолация.

Внимавай да не се претоварваш-психически и физически. Може да има повече напрежение през тази година, също ми се струва че ще е доста емоционална. Възможни професионални успехи, ама не без усилия.

Напрегната година, но цялата ми енергия не беше насочена към кариера и работа - за първи път откакто се помня. Затова и нямам успехи в тази област. Дори напротив.

По солара за 2018 г. ме стресира У1 в съвпад с Нептун. Навява ми заблуди, загуба на време, лъжи и всякакви негативи. Венера в Риби като У1 на соларната карта никак не я свързвам с градивност и постижения. Сатурн в 8 дом също не ми харесва. Сол. Луна е 12 дом на К4 - дано майка ми да няма някакви проблеми. Тревожи ме този солар.
« Последна редакция: Януари 01, 2018, 06:17:12 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2195 -: Януари 01, 2018, 06:44:27 pm »
Екзалтирала Венера у1 соларен в 11сол.дом ми изглежда като осъществяване на всички желания и мечти.Любов,вероятна бременност.?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2196 -: Януари 01, 2018, 06:52:13 pm »
Сафо, като ти прочетох поста първо се зарадвах, после ми стана смешно. Аз дори гадже нямам  ;D Нещо повече - и субект за любов нямам  :012:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2197 -: Януари 01, 2018, 07:03:39 pm »
Сафо, като ти прочетох поста първо се зарадвах, после ми стана смешно. Аз дори гадже нямам  ;D Нещо повече - и субект за любов нямам  :012:
Ами,това беше първото нещо,което ми хрумна,активирани са 5,8домове.Годината е пред теб.Успех!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2198 -: Януари 01, 2018, 07:07:16 pm »
Благодаря!  :58:
Наистина има време да се случат много неща.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2199 -: Януари 14, 2018, 09:30:29 pm »
Някой ще погадае ли и по моя солар? :)
ОВ: Годината беше по-инертна и спокойна и причината беше в мен, разбира се. Особено накрая доста се позатворих, станах по-интровертна от обикновено и фокуса ми беше върху това да се усъвършенствам и развивам. Понякога се чудя дали е грешка, когато човек се учи предимно от книгите, а не от опита навън. И въпреки, че беше по-инертна, в същото време непрекъснато имах чувстото, че нямам време за нищо. Имах много идеи и интереси, които така и не можах да съвместя във времето, което имах. Комуникацията беше рядка, но пък качествена и продължителна.
пази дома си от кражба и наводняване
сол Сатурн в 1д- ще ти е тегава годината, но така се израства
akruks беше право в десятката - имаше кражба, нищо, че я приех равнодушно. А за другото - точно така си беше, беше много тегаво. Сигурно и Луната в Рак в 8д има пръст в това :012:, по-емоционална не знам дали съм била. А също и Плутон, който освен, че мина 3 пъти през Венерата ми беше посрещнал и прогресивната ми Луна, която тъкмо беше излязла от Скорпион. Беше голяма вътрешна промяна, въпреки, че годината беше външно спокойна.
« Последна редакция: Януари 14, 2018, 10:39:06 pm от Aquarius »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2200 -: Януари 16, 2018, 04:24:54 pm »
Солар на мъж, моят мъж
Нептун в 10д- пак ще го лъжат нещо в работата, сефте...
А Сатурн и Плутон в7д - това какво ли ще значи?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2201 -: Януари 16, 2018, 06:56:01 pm »
Акрукс,защо нептун да са непременно лъжи.Сатурн в 7соларен,у8,у9,сол.домове и секстил към натален,вероятно е негов партньор да получи пари от третодомни дейности.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2202 -: Януари 16, 2018, 08:14:58 pm »
Акрукс,защо нептун да са непременно лъжи.Сатурн в 7соларен,у8,у9,сол.домове и секстил към натален,вероятно е негов партньор да получи пари от третодомни дейности.
. Защото си го лъжат , не го казах случайно това за Нептун, и  няма партньори, по 7д сме аз и малката дъщеря

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2203 -: Януари 16, 2018, 11:04:56 pm »
Солар на мъж, моят мъж
Нептун в 10д- пак ще го лъжат нещо в работата, сефте...
А Сатурн и Плутон в7д - това какво ли ще значи?

Може да е грижи по теб и децата, при мене Сатурн в Соларите винаги се е размивал някак си , не знам защо.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2204 -: Януари 17, 2018, 02:30:14 pm »
. Защото си го лъжат , не го казах случайно това за Нептун, и  няма партньори, по 7д сме аз и малката дъщеря
В тази соларна година  мъжа ми има Сатурн в 7сол.дом,упр.на 9сол.Два месеца след започването на солара,придобих имущество,кола,поради това се наложи да посещаваме адвокати и нотариуси,сключихме следбрачен договор.Няколко пъти ходене до кат,данъци,такси,продадохме друга кола,плащахме глоби(големи)за превишена скорост.При него Сатурн е у2.И по козирожки цяла есен обикаляхме само двамата кози пътеки,посещавахме пещери,сдобихме се със старинен шкаф.
Разбира се,има още много време до приключване на сол.му година.Това е изявата на сатурн до сега.